Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

asantesana

#6225192 Napisano: 05.07.2016 16:15:31
Chyba moje najfajniejsze przygody w życiu miały miejsce, lub zaczynały się w pociągu (bez podtekstów) emotka  Nie wiem dlaczego, ale przyciągam nietuzinkowych ludzi i zawsze się coś dzieje. A apropos bezpieczeństwa, wracałam kiedyś nocnym z Berlina, strasznie zmęczona, rano miałam iść do pracy prosto z pociągu. nagle z mojego przedziału wszyscy wysiedli, zostałam sama. Czułam się trochę nieswojo, ale plecak włożyłam pod głowę, buty zdjęłam, bo pomyślałam, ze w razie czegoś drugie mam w plecaku, wyłożyłam się jak długa i kimam. Na kolejnej stacji wsiadł starszy pan, poczułam się jeszcze bardziej nieswojo, ale cóż, zmęczenie zrobiło swoje. Ale przebudzając się dostrzegłam jak ten pan się mną opiekuje, przymyka drzwi, żeby nie było hałasu, a gdy się zasłonki odsunęły i z korytarza na moja twarz padło światło szybko sie zerwał i zasłonił zasłonki. Rozczulił mnie bardzo emotka  
0 0

barszcz

#6225194 Napisano: 05.07.2016 16:17:53
Oj,zmieniła się nasza kolej!Bilety przez internet,klima,gniazdka do ladowania,rozkladane stoliki,czysto i w super cenie.Miałam ostatnio przyjemność jechać, po ponad 20- letniej przerwie.:-)
0 0

delfinka101

#6225217 Napisano: 05.07.2016 16:34:27
Ostatnio mam problemy z pocztą na tlenie.Zastanawiam się gdzie warto założyć pocztę by w miarę  dobrze się sprawowała
0 0

edzia21

#6225220 Napisano: 05.07.2016 16:36:52
delfinka101 napisał(a):

Ostatnio mam problemy z pocztą na tlenie.Zastanawiam się gdzie warto założyć pocztę by w miarę  dobrze się sprawowała

gmail.com
0 0

mixik

#6225221 Napisano: 05.07.2016 16:37:56
edzia21 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Ostatnio mam problemy z pocztą na tlenie.Zastanawiam się gdzie warto założyć pocztę by w miarę  dobrze się sprawowała

gmail.com

tlen to pikuś - niech ktoś spróbuje wejść na poczta.onet.pl (od przynajmniej godziny próbuję)
0 0

mixik

#6225227 Napisano: 05.07.2016 16:43:45
magnus napisał(a):

mixik napisał(a):

edzia21 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Ostatnio mam problemy z pocztą na tlenie.Zastanawiam się gdzie warto założyć pocztę by w miarę  dobrze się sprawowała

gmail.com

tlen to pikuś - niech ktoś spróbuje wejść na poczta.onet.pl (od przynajmniej godziny próbuję)

Onet teraz błyskawicznie

a u mnie:

Hmm...Przepraszamy za utrudnienia w dostępie do konta. Wiemy o problemie i już nad nim pracujemy.
Tymczasem:
0 0

ondine

#6225347 Napisano: 05.07.2016 20:43:08
joan napisał(a):

magnus - oj Ty żeś chyba w poprzednim millenium ostatni raz pociągiem jechał emotka

Moje ulubione pociągi to te przedziałowe, gdzie nawet jadąc nad morze latem można było spokojnie wyciągnąć się na leżance. Chyba teraz takie składy posiada jedynie TLK. Leżanki posiadały przy wejściu również pociągi piętrowe (jeżdżą jeszcze takie?)

Teraz najczęściej pociągi są już dosyć nowoczesne, z siedzeniami w obu kierunkach, bezprzedziałowe, z dużą toaletą przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. Przypominają nieco śląskie tramwaje.

Dodam jeszcze, że zawsze podróżuję II klasą, bo nie jestem przypisana do miejsca i mogę robić, co mi się podoba. Uwielbiam podróże pociągami emotka

W TLK w II klasie jest numeracja miejsc emotka
barszcz napisał(a):

Oj,zmieniła się nasza kolej!Bilety przez internet,klima,gniazdka do ladowania,rozkladane stoliki,czysto i w super cenie.Miałam ostatnio przyjemność jechać, po ponad 20- letniej przerwie.:-)

Szkoda, że skupiają się tylko na jakości podróży, a nie robią nic w kierunku lepszych połączeń. U nas lata temu w obrębie około 100 km polikwidowali większość stacji PKP, a jak zostały to odjeżdża z nich kilka pociągów w ciągu całego tygodnia. Teraz u mnie wymienili mnóstwo km torowiska i wszyscy mieli nadzieję, że reaktywują stację to puścili jeden pociąg w tygodniu, który odległość 200 km pokonuje chyba w 5 godzin emotka Ja nad tym strasznie ubolewam emotka
0 0

ludzka_istota

#6225393 Napisano: 05.07.2016 21:30:28
ondine napisał(a):

joan napisał(a):

magnus - oj Ty żeś chyba w poprzednim millenium ostatni raz pociągiem jechał emotka

Moje ulubione pociągi to te przedziałowe, gdzie nawet jadąc nad morze latem można było spokojnie wyciągnąć się na leżance. Chyba teraz takie składy posiada jedynie TLK. Leżanki posiadały przy wejściu również pociągi piętrowe (jeżdżą jeszcze takie?)

Teraz najczęściej pociągi są już dosyć nowoczesne, z siedzeniami w obu kierunkach, bezprzedziałowe, z dużą toaletą przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. Przypominają nieco śląskie tramwaje.

Dodam jeszcze, że zawsze podróżuję II klasą, bo nie jestem przypisana do miejsca i mogę robić, co mi się podoba. Uwielbiam podróże pociągami emotka

W TLK w II klasie jest numeracja miejsc emotka
barszcz napisał(a):

Oj,zmieniła się nasza kolej!Bilety przez internet,klima,gniazdka do ladowania,rozkladane stoliki,czysto i w super cenie.Miałam ostatnio przyjemność jechać, po ponad 20- letniej przerwie.:-)

Szkoda, że skupiają się tylko na jakości podróży, a nie robią nic w kierunku lepszych połączeń. U nas lata temu w obrębie około 100 km polikwidowali większość stacji PKP, a jak zostały to odjeżdża z nich kilka pociągów w ciągu całego tygodnia. Teraz u mnie wymienili mnóstwo km torowiska i wszyscy mieli nadzieję, że reaktywują stację to puścili jeden pociąg w tygodniu, który odległość 200 km pokonuje chyba w 5 godzin emotka Ja nad tym strasznie ubolewam emotka

Skąd ja to znam... Mieszkam nad Zalewem Wiślanym. Trasa Elbląg- Braniewo (ok 40 km) to była perełka. Większość trasy PKP nad Zalewem właśnie, cudne zachody słońca, przyroda- czaple, żurawie, bociany. Z jednej strony woda, z drugiej lasy- można było sarnę, czy dzika zauważyć. Ludzie na plażę latem jeździli, a jesienią- na grzyby. Od kilkunastu lat- nie opłaca się emotka . Kiedyś pociągi jeździły po kilkanaście razy dziennie. Później ograniczyli do 4 przejazdów w mało atrakcyjnych godzinach- wiec mało było podróżnych. Od dobrych kilku lat zarasta trawą i niszczeje emotka
0 0

luko922

#6225630 Napisano: 06.07.2016 11:31:37
Jak ktoś ma za dużo konkursowych emocji, polecam do poczytania żeby się odstresować i pośmiać. O tym, jak swoje profile na Facebooku prowadzą Berlinki, Paluszki z charakterem oraz Kurka Wolna. A robią to fajnie! emotka

http://advertisin...erlinek-i-nie-tylko/
0 0

lolka182

#6225652 Napisano: 06.07.2016 11:48:26
luko922 napisał(a):

Jak ktoś ma za dużo konkursowych emocji, polecam do poczytania żeby się odstresować i pośmiać. O tym, jak swoje profile na Facebooku prowadzą Berlinki, Paluszki z charakterem oraz Kurka Wolna. A robią to fajnie! emotka

http://advertisin...erlinek-i-nie-tylko/

żeby napisać komentarz na Twoim blogu trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem więc chętnie podzielę się swoją opinią tutaj : 

Ciekawy wpis i fajnie wybrane profile do analizy. Moim zdaniem coraz więcej firm opiera się na założeniach zabawnych scenek w których samymi bohaterami wchodzącymi w interakcję z klientami są produkty danych marek (wymienione w poście czy np. Tymbark) gdzie goście zwracają się na profilu do osoby obsługującej fanpage nie jako "Pan/i" tylko np. Tymbarku, a co z..... Spadająca liczba polubień Berlinek wynika moim zdaniem z coraz szerzej propagowaną modę na zdrową, nieprzetworzoną żywność i coraz większą świadomość konsumenta. Wszyscy mają dość pseudo zdrowych parówek nafaszerowanych chemią i oddzielonym mechanicznie mięsem. Klienci - tak samo jak ja - poczuli się oszukani, że płacąc nie małe pieniądze dostają niskiej jakości produkt. W tej chwili wzięcie mają produkty z dużą zawartością prawdziwego mięsa, nie przetworzone, bez dodatków "E" i choć kosztują więcej przyciągają ludzi. Marka chcąc więc przyciągnąć klientów - zwłaszcza młodych, bo tacy są jednak w większości na Facebooku - powinna zaproponować klientom to na co jest popyt, coś zdrowszego, pokazać, że zależy im na klientach i wychodzą na przeciw ich oczekiwaniom, a wtedy liczba ich fanów wzrośnie diametralnie.Pozdrawiam!
0 0

luko922

#6225679 Napisano: 06.07.2016 12:13:50
lolka182 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Jak ktoś ma za dużo konkursowych emocji, polecam do poczytania żeby się odstresować i pośmiać. O tym, jak swoje profile na Facebooku prowadzą Berlinki, Paluszki z charakterem oraz Kurka Wolna. A robią to fajnie! emotka

http://advertisin...erlinek-i-nie-tylko/

żeby napisać komentarz na Twoim blogu trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem więc chętnie podzielę się swoją opinią tutaj : 

Ciekawy wpis i fajnie wybrane profile do analizy. Moim zdaniem coraz więcej firm opiera się na założeniach zabawnych scenek w których samymi bohaterami wchodzącymi w interakcję z klientami są produkty danych marek (wymienione w poście czy np. Tymbark) gdzie goście zwracają się na profilu do osoby obsługującej fanpage nie jako "Pan/i" tylko np. Tymbarku, a co z..... Spadająca liczba polubień Berlinek wynika moim zdaniem z coraz szerzej propagowaną modę na zdrową, nieprzetworzoną żywność i coraz większą świadomość konsumenta. Wszyscy mają dość pseudo zdrowych parówek nafaszerowanych chemią i oddzielonym mechanicznie mięsem. Klienci - tak samo jak ja - poczuli się oszukani, że płacąc nie małe pieniądze dostają niskiej jakości produkt. W tej chwili wzięcie mają produkty z dużą zawartością prawdziwego mięsa, nie przetworzone, bez dodatków "E" i choć kosztują więcej przyciągają ludzi. Marka chcąc więc przyciągnąć klientów - zwłaszcza młodych, bo tacy są jednak w większości na Facebooku - powinna zaproponować klientom to na co jest popyt, coś zdrowszego, pokazać, że zależy im na klientach i wychodzą na przeciw ich oczekiwaniom, a wtedy liczba ich fanów wzrośnie diametralnie.Pozdrawiam!

Oh, aż żałuję, że taki merytoryczny komentarz nie znalazł się na blogu. No ale fakt, do Disqusa trzeba się zalogować. 
Jak tak sobie myślę, to chyba masz dużo racji z tą spadającą liczbą lajków, a nawet o tym nie pomyślałem w ten sposób. Słuszna uwaga! Co do zwrotów bezpośrednio do produktu, faktycznie - w wypadku choćby opisywanej przeze mnie Kurki Wolnej, tam ludzie piszą: "Droga kurko..." i to jest fajne! emotka
0 0

evita

#6226085 Napisano: 06.07.2016 23:51:05
Szukam atrakcyjnego/przystępnego miejsca wypoczynku,  przede wszystkim dedykowanemu dziecku, który kocha baseny, zjeżdzalnie i tego typu
atrakcje. Głównie woda z bajerami. Szukam dla brata, bo zaczynają z żoną
nie ogarniać. Szukają w Polsce, ale chyba kiedyś zetknęłam się u nas na
forum z jakąś ofetrą z Czech. Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia i może
coś polecić, ew. nie polecić zupełnie? Będę zobowiązana. emotka
0 0

pamal73

#6226101 Napisano: 07.07.2016 08:30:01
Poszukuje pokoju z łazienką nad morzem dla 3 osób ( 2 + 1 ( 16 lat)) w terminie 7 - 20 sierpień ( 7 dni) Blisko do morza, cena możliwie niska.Może ktoś wie gdzie jeszcze znalazłoby się miejsce ?
0 0

olunka

#6226120 Napisano: 07.07.2016 09:03:57
pamal73 napisał(a):

Poszukuje pokoju z łazienką nad morzem dla 3 osób ( 2 + 1 ( 16 lat)) w terminie 7 - 20 sierpień ( 7 dni) Blisko do morza, cena możliwie niska.Może ktoś wie gdzie jeszcze znalazłoby się miejsce ?


xfenix.pl
To jest w Karwii, bylam tam w zeszłym roku, maja dwa pensjonaty, cennik jest na stronie
1 pamal73 0

pamal73

#6226145 Napisano: 07.07.2016 09:33:53
olunka napisał(a):

xfenix.pl

dziękuje , napisałam zapytanie
0 0

luko922

#6226148 Napisano: 07.07.2016 09:38:50
Czy tylko ja widzę lajki przy postach? emotka
2 luko922, defed 0

anula81

#6226151 Napisano: 07.07.2016 09:40:30
bruce napisał(a):

evita napisał(a):

Szukam atrakcyjnego/przystępnego miejsca wypoczynku,  przede wszystkim dedykowanemu dziecku, który kocha baseny, zjeżdzalnie i tego typu
atrakcje. Głównie woda z bajerami. Szukam dla brata, bo zaczynają z żoną
nie ogarniać. Szukają w Polsce, ale chyba kiedyś zetknęłam się u nas na
forum z jakąś ofetrą z Czech. Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia i może
coś polecić, ew. nie polecić zupełnie? Będę zobowiązana. emotka

Tak mi się jakoś od razu nasunęła Tatralandia na Słowacji. Byliśmy tam przed laty podczas bardzo brzydkiego, deszczowego lata, ale to wcale nie przeszkadzało, a cały park - pełen ludzi!

jesli jesteś z południa PL to faktycznie blisko i mega za małą cenę, my jeżdzimy od 10 lat, wsstęp z dzieckiem do 140cm + 2 dorosłych ok 50 E, mieszkanie w samej tatralandii drogie, ale szukamy po prywatnych i zawsze się coś znajdzie, ostatnio spaliśmy za 17E doba/ 3 osoby bez wyżywienia oczywiscie, 1 dzień tatralandia, 1 dzień chopok wyjazd kolejką, spacer po górach, 3 dzień jezioro/ rowerki Liptowska Mara, dla nas to wystarczająco.Nie mam namiarów na żadnych gospodarzy, bo co dzwonilam, do tych z ubiegłego roku, to zawsze mieli akurat zajęte, wiec jeżdzimy na spontana, nawet kiedyś z małym dzieckiem emotka Porównanie Bukowina bilet ok 100zł/ os. a atrakcji o wiele mniej, jesteśmy wierni tatralandii, bo mamy blisko i jest dla każdego
0 0

defed

#6226153 Napisano: 07.07.2016 09:45:51
luko922 napisał(a):

Czy tylko ja widzę lajki przy postach? emotka

Faktycznie emotka  To chyba byla propozycja tomniewkurza. O ile dobrze pamietam, kilka antylajków mialo automatucznie usuwać post. Ciekawe w jakim celu je dodali...
0 0

olunka

#6226158 Napisano: 07.07.2016 09:50:38
anula81 napisał(a):

bruce napisał(a):

evita napisał(a):

Szukam atrakcyjnego/przystępnego miejsca wypoczynku,  przede wszystkim dedykowanemu dziecku, który kocha baseny, zjeżdzalnie i tego typu
atrakcje. Głównie woda z bajerami. Szukam dla brata, bo zaczynają z żoną
nie ogarniać. Szukają w Polsce, ale chyba kiedyś zetknęłam się u nas na
forum z jakąś ofetrą z Czech. Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia i może
coś polecić, ew. nie polecić zupełnie? Będę zobowiązana. emotka

Tak mi się jakoś od razu nasunęła Tatralandia na Słowacji. Byliśmy tam przed laty podczas bardzo brzydkiego, deszczowego lata, ale to wcale nie przeszkadzało, a cały park - pełen ludzi!

jesli jesteś z południa PL to faktycznie blisko i mega za małą cenę, my jeżdzimy od 10 lat, wsstęp z dzieckiem do 140cm + 2 dorosłych ok 50 E, mieszkanie w samej tatralandii drogie, ale szukamy po prywatnych i zawsze się coś znajdzie, ostatnio spaliśmy za 17E doba/ 3 osoby bez wyżywienia oczywiscie, 1 dzień tatralandia, 1 dzień chopok wyjazd kolejką, spacer po górach, 3 dzień jezioro/ rowerki Liptowska Mara, dla nas to wystarczająco.Nie mam namiarów na żadnych gospodarzy, bo co dzwonilam, do tych z ubiegłego roku, to zawsze mieli akurat zajęte, wiec jeżdzimy na spontana, nawet kiedyś z małym dzieckiem emotka Porównanie Bukowina bilet ok 100zł/ os. a atrakcji o wiele mniej, jesteśmy wierni tatralandii, bo mamy blisko i jest dla każdegoko

I jeszcze obowiązkowo przynajmniej jedna jaskinia, noclegi mozna w Liptowskim mikulaszu, niedaleko tez  jest Beszanowa i Poprad aquapark
0 0

anula81

#6226166 Napisano: 07.07.2016 10:06:07
olunka napisał(a):

anula81 napisał(a):

bruce napisał(a):

evita napisał(a):

Szukam atrakcyjnego/przystępnego miejsca wypoczynku,  przede wszystkim dedykowanemu dziecku, który kocha baseny, zjeżdzalnie i tego typu
atrakcje. Głównie woda z bajerami. Szukam dla brata, bo zaczynają z żoną
nie ogarniać. Szukają w Polsce, ale chyba kiedyś zetknęłam się u nas na
forum z jakąś ofetrą z Czech. Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia i może
coś polecić, ew. nie polecić zupełnie? Będę zobowiązana. emotka

Tak mi się jakoś od razu nasunęła Tatralandia na Słowacji. Byliśmy tam przed laty podczas bardzo brzydkiego, deszczowego lata, ale to wcale nie przeszkadzało, a cały park - pełen ludzi!

jesli jesteś z południa PL to faktycznie blisko i mega za małą cenę, my jeżdzimy od 10 lat, wsstęp z dzieckiem do 140cm + 2 dorosłych ok 50 E, mieszkanie w samej tatralandii drogie, ale szukamy po prywatnych i zawsze się coś znajdzie, ostatnio spaliśmy za 17E doba/ 3 osoby bez wyżywienia oczywiscie, 1 dzień tatralandia, 1 dzień chopok wyjazd kolejką, spacer po górach, 3 dzień jezioro/ rowerki Liptowska Mara, dla nas to wystarczająco.Nie mam namiarów na żadnych gospodarzy, bo co dzwonilam, do tych z ubiegłego roku, to zawsze mieli akurat zajęte, wiec jeżdzimy na spontana, nawet kiedyś z małym dzieckiem emotka Porównanie Bukowina bilet ok 100zł/ os. a atrakcji o wiele mniej, jesteśmy wierni tatralandii, bo mamy blisko i jest dla każdegoko

I jeszcze obowiązkowo przynajmniej jedna jaskinia, noclegi mozna w Liptowskim mikulaszu, niedaleko tez  jest Beszanowa i Poprad aquapark

o jaskiniach zapomniałam, bo byłam w jednej z klaustrofobią lata temu i już nie wchodzę, kupiliśmy bilety po 10E, a ja nieświadoma myślałam, że wejdę i wyjdę, a tu sie szło 45min, powinno mnie to wyleczyć z fobi, ale zadziałało wręcz odwrotnie, a są  cudowne zarówno mrożna jak i inne, widziałam na taliczkach, przy których teraz tylko stoję emotka
0 0