Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

ace

#6211145 Napisano: 09.06.2016 19:52:08
joan napisał(a):

taalvikki napisał(a):

co jest takiego wyjątkowego w tych torbach obag, że wszyscy tak ich pragną?


Nie wiem, niemniej też się nad tym ostatnio zastanawiałam emotka Ale każdy ma inne coś wymarzonego, np. ja wolałabym jakiś plecak Deutera emotka

o mój boże a myślałam, że jestem jedyna taka dziwna która nie piszczy na widok Obaga emotka
0 0

ondine

#6211147 Napisano: 09.06.2016 19:54:37
ace napisał(a):

joan napisał(a):

taalvikki napisał(a):

co jest takiego wyjątkowego w tych torbach obag, że wszyscy tak ich pragną?


Nie wiem, niemniej też się nad tym ostatnio zastanawiałam emotka Ale każdy ma inne coś wymarzonego, np. ja wolałabym jakiś plecak Deutera emotka

o mój boże a myślałam, że jestem jedyna taka dziwna która nie piszczy na widok Obaga emotka

Też się dopisuję do listy niepiszczących emotka emotka
0 0

nelunia

#6211148 Napisano: 09.06.2016 19:56:45
donia7 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

defed napisał(a):

Moja znajoma pracuje jako strażnik w więzieniu dla kobiet. Od dzisiaj mają nową osadzoną, która stała się bohaterką całego bloku. Została skazana na 5 lat za... obcięcie jaj swojemu facetowi/wiadomo za co  emotka

powinni nagłosnić ku przestrodze dla innych panów -kara może i dotkliwa dla delikwentki ale za to jaka satysfakcja -facet już na pewno  nie będzie "pchał się" w zakazane rewiry

u mnie w mieście kiedyś też taka akcja była, ale ponoć mu przyszyli- ni wiem ile w tym prawdy emotka


Powinni mu przyszyć do czoła, mógłby pracować w cyrku albo na wesołym miasteczkuemotka
0 0

elotta

#6211149 Napisano: 09.06.2016 20:00:37
donia7 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

defed napisał(a):

Moja znajoma pracuje jako strażnik w więzieniu dla kobiet. Od dzisiaj mają nową osadzoną, która stała się bohaterką całego bloku. Została skazana na 5 lat za... obcięcie jaj swojemu facetowi/wiadomo za co  emotka

powinni nagłosnić ku przestrodze dla innych panów -kara może i dotkliwa dla delikwentki ale za to jaka satysfakcja -facet już na pewno  nie będzie "pchał się" w zakazane rewiry

u mnie w mieście kiedyś też taka akcja była, ale ponoć mu przyszyli- ni wiem ile w tym prawdy emotka

Pamiętam też jakąś historię o facecie, który sobie obciął za flaszkę wódki.
0 0

nelunia

#6211153 Napisano: 09.06.2016 20:05:34
ondine napisał(a):

ace napisał(a):

joan napisał(a):

taalvikki napisał(a):

co jest takiego wyjątkowego w tych torbach obag, że wszyscy tak ich pragną?


Nie wiem, niemniej też się nad tym ostatnio zastanawiałam emotka Ale każdy ma inne coś wymarzonego, np. ja wolałabym jakiś plecak Deutera emotka

o mój boże a myślałam, że jestem jedyna taka dziwna która nie piszczy na widok Obaga emotka

Też się dopisuję do listy niepiszczących emotka emotka


Ojej nie jestem odmieńcememotka , dla mnie też jest fuj.Mam serdeczną koleżankę, która ma już kolekcję tych toreb,więc obiecałam,że jak wygram w Carefree to jej oddam.Niestety kolekcji nie powiększy emotka
0 0

venix

#6211155 Napisano: 09.06.2016 20:07:19
ondine napisał(a):

ace napisał(a):

joan napisał(a):

taalvikki napisał(a):

co jest takiego wyjątkowego w tych torbach obag, że wszyscy tak ich pragną?


Nie wiem, niemniej też się nad tym ostatnio zastanawiałam emotka Ale każdy ma inne coś wymarzonego, np. ja wolałabym jakiś plecak Deutera emotka

o mój boże a myślałam, że jestem jedyna taka dziwna która nie piszczy na widok Obaga emotka

Też się dopisuję do listy niepiszczących emotka emotka

ja wygrałam Obaga w tesco garnier (polowałam na walizkę emotka ) i podarowałam ją teściowej, bo mi się nie podobała, a dodatkowo stwierdziłam, że mi jej nikt nie kupi. Nie wiedziałam, że to taki szał pał emotka  a teraz jak chcę dla koleżanki to lipa...
0 0

tadziuuu

#6211179 Napisano: 09.06.2016 21:00:28
luko922 napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

luko922 napisał(a):

defed napisał(a):

luko922 napisał(a):

Jeśli ktoś nie widział jeszcze jak Cacao DecoMorreno stało się ksiązką, to zapraszam:
http://advertisin...o-stalo-sie-ksiazka/
emotka

Ciasno u Ciebie, nie da się wejść  emotka

No właśnie dziś już kilka razy strona padła. emotka

jakieś hajsy z bloga generujesz już?:)

Jeden hajsik jest w drodze. Ale to raczej groszowe sprawy emotka

dobre blogi fajnie "zareklamować" zgłaszając na konkursy na najlepsze blogi. Świetna reklama a ilość wyświetleń rośnie zdecydowanie emotka  
0 0

luko922

#6211320 Napisano: 10.06.2016 08:21:23
tadziuuu napisał(a):

luko922 napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

luko922 napisał(a):

defed napisał(a):

luko922 napisał(a):

Jeśli ktoś nie widział jeszcze jak Cacao DecoMorreno stało się ksiązką, to zapraszam:
http://advertisin...o-stalo-sie-ksiazka/
emotka

Ciasno u Ciebie, nie da się wejść  emotka

No właśnie dziś już kilka razy strona padła. emotka

jakieś hajsy z bloga generujesz już?:)

Jeden hajsik jest w drodze. Ale to raczej groszowe sprawy emotka

dobre blogi fajnie "zareklamować" zgłaszając na konkursy na najlepsze blogi. Świetna reklama a ilość wyświetleń rośnie zdecydowanie emotka  

Wiem wiem, dzięki! Ale dopiero od miesiąca go prowadzę, więc mam czas emotka
0 0

paula9891

#6211400 Napisano: 10.06.2016 10:49:39

Weszłam i poprawiłam sobie humor czytając post o konkursie "Las Vegas". Moje gratulacje, rozbawić taką sztywniarę jak ja, to już wielki sukces emotka
0 0

luko922

#6211553 Napisano: 10.06.2016 12:44:03
paula9891 dziękuję! Bardzo miło czytać takie słowa emotka  
0 0

tadziuuu

#6211782 Napisano: 10.06.2016 16:51:54
Dziś zaczynamy Euro emotka  

Jak widzicie na mistrzostwach naszych kopaczy? komu kibicujecie? emotka

 
Nie wiem czy filmik z YT się wgrał ale po wysłuchaniu piosenki na mistrzostwa Hiszpanów trochę będę im kibicował. Bardzo pozytywne emotka  U nas byłoby Koko Koko emotka  I ciekawe kto by mógł zaśpiewać  ;)

ps. jakby nie było widać linku to poniżej przesyłam dodatkowo.
Hymn Hiszpanów na Euro2016
0 0

awi

#6212521 Napisano: 12.06.2016 22:48:52
Dziś rano wleciał mi do kuchni przez okno czarno-biały ptak, chyba sroka. Jak mnie zobaczyła to wyleciała.
0 0

koper

#6214451 Napisano: 15.06.2016 11:17:28
Skopiowane z tematu mdw:
nawrotka napisał(a):
aleks1983 napisał(a):

2 czteropaki:) jeden na znaleziony paragon:) chyba od dziś zacznę szperać w paragonach:)

nie wstydźmy nazywać się rzeczy po imieniu - szperać w śmieciach ;D mnie też udało się wygrać pufę ze znalezionego na ziemi paragonu pod biedronką :D




Niesamowite szczęście, ktoś zgubił paragon z przyklejonymi pustymi opakowaniami po promocyjnych Lay'sach. emotka
0 0

jokan

#6214467 Napisano: 15.06.2016 11:26:31
koper napisał(a):

Skopiowane z tematu mdw:
nawrotka napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

2 czteropaki:) jeden na znaleziony paragon:) chyba od dziś zacznę szperać w paragonach:)

nie wstydźmy nazywać się rzeczy po imieniu - szperać w śmieciach ;D mnie też udało się wygrać pufę ze znalezionego na ziemi paragonu pod biedronką :D



Niesamowite szczęście, ktoś zgubił paragon z przyklejonymi pustymi opakowaniami po promocyjnych Lay'sach. emotka

no ciekawa teoria, a co na to lekarz? emotka
0 0

Gość: nawrotka

#6214580 Napisano: 15.06.2016 12:21:19
jokan napisał(a):

koper napisał(a):

Skopiowane z tematu mdw:
nawrotka napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

2 czteropaki:) jeden na znaleziony paragon:) chyba od dziś zacznę szperać w paragonach:)

nie wstydźmy nazywać się rzeczy po imieniu - szperać w śmieciach ;D mnie też udało się wygrać pufę ze znalezionego na ziemi paragonu pod biedronką :D



Niesamowite szczęście, ktoś zgubił paragon z przyklejonymi pustymi opakowaniami po promocyjnych Lay'sach. emotka

sorry pomylilam konkursy, oczywiscie chodziło mi o moc nagród emotka

A co do lekarza, dziekuję, jestem pod stałą kontrolą emotka

0 0

jokan

#6214599 Napisano: 15.06.2016 12:36:15
nawrotka napisał(a):

jokan napisał(a):

koper napisał(a):

Skopiowane z tematu mdw:
nawrotka napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

2 czteropaki:) jeden na znaleziony paragon:) chyba od dziś zacznę szperać w paragonach:)

nie wstydźmy nazywać się rzeczy po imieniu - szperać w śmieciach ;D mnie też udało się wygrać pufę ze znalezionego na ziemi paragonu pod biedronką :D



Niesamowite szczęście, ktoś zgubił paragon z przyklejonymi pustymi opakowaniami po promocyjnych Lay'sach. emotka

sorry pomylilam konkursy, oczywiscie chodziło mi o moc nagród emotka

A co do lekarza, dziekuję, jestem pod stałą kontrolą emotka

emotka
0 0

Ashedalka

#6215251 Napisano: 16.06.2016 11:03:04
Czy orientuje się ktoś z Was czy jest gdzieś jakaś akcja /konkurs związany z kupnem AGD (lodówka, kuchenka, zmywarka itd) ?
0 0

koper

#6215696 Napisano: 16.06.2016 18:46:14
Pufa z Lay's jest moim największym zaskoczeniem konkursowym 2016 roku.
Wiedziałam, że jest wielka i żółta.
Żałowałam, że trzeba ją wygrać, żeby mieć szansę na telewizor.
Wygrałam, byłam pewna, że oddamy ją do świetlicy, gdzie oddajemy większość nadprogramowych wygranych i zabawek po dziecku.
A tu się okazało, że pufa jest tak wygodna, że zostaje z nami.  Miłość od pierwszego "usiądnięcia"  emotka
Co więcej, odwiedzający nas niekonkursowi znajomi, po wypróbowaniu naszego nowego siedziska sami biorą udział w konkursie.
0 0

joan

#6215699 Napisano: 16.06.2016 18:57:40
koper - takie zaskoczenia są fajne, na plus emotka
0 0

taalvikki

#6215700 Napisano: 16.06.2016 18:57:50
koper napisał(a):

Pufa z Lay's jest moim największym zaskoczeniem konkursowym 2016 roku.
Wiedziałam, że jest wielka i żółta.
Żałowałam, że trzeba ją wygrać, żeby mieć szansę na telewizor.
Wygrałam, byłam pewna, że oddamy ją do świetlicy, gdzie oddajemy większość nadprogramowych wygranych i zabawek po dziecku.
A tu się okazało, że pufa jest tak wygodna, że zostaje z nami.  Miłość od pierwszego "usiądnięcia"  emotka
Co więcej, odwiedzający nas niekonkursowi znajomi, po wypróbowaniu naszego nowego siedziska sami biorą udział w konkursie.


przyłączam się do zachwytów! pufeł ów jest niezmiernie miły i wygodny! emotka
0 0