Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

radosna

#6202875 Napisano: 28.05.2016 10:22:00
http://petycje.io...oza/?kod=IO020AFIO04
http://petycje.io...&kod=IO020AFIO04

Podpisujmy petycję dotyczącą leczenia boreliozy.
Martwi mnie to, że w kręgu moich znajomych jest coraz więcej osób z boreliozą.
To naprawdę bardzo poważna choroba!
0 0

trimi

#6203231 Napisano: 30.05.2016 09:16:54
Witam wszystkich,
Chciałabym znów powrócić do Was i regularnie grać. Kilka lat temu sprawiało mi to wielką przyjemność, z czasem niestety inne sprawy przysłoniły mi całe życie. Chciałabym wrócić, ale martwię się, że zabranie mi czasu na to niestety. Jak jest u Was? Cieżko znależć wolną chwilę?
0 0

Ashedalka

#6203241 Napisano: 30.05.2016 09:24:04
trimi napisał(a):

Witam wszystkich,
Chciałabym znów powrócić do Was i regularnie grać. Kilka lat temu sprawiało mi to wielką przyjemność, z czasem niestety inne sprawy przysłoniły mi całe życie. Chciałabym wrócić, ale martwię się, że zabranie mi czasu na to niestety. Jak jest u Was? Cieżko znależć wolną chwilę?

No mi właśnie nie starcza czasu na granie zbytnio.. ale staram się chociaż w jakiejś malutkiej części grać.. ale mam postanowienie zmienić grafik dnia tak, aby mieć czas na granie... Tyle, że teraz jest ciepło i większość dnia z dzieckiem na polu siedzę...
0 0

trimi

#6203247 Napisano: 30.05.2016 09:28:45
Ashedalka napisał(a):

trimi napisał(a):

Witam wszystkich,
Chciałabym znów powrócić do Was i regularnie grać. Kilka lat temu sprawiało mi to wielką przyjemność, z czasem niestety inne sprawy przysłoniły mi całe życie. Chciałabym wrócić, ale martwię się, że zabranie mi czasu na to niestety. Jak jest u Was? Cieżko znależć wolną chwilę?

No mi właśnie nie starcza czasu na granie zbytnio.. ale staram się chociaż w jakiejś malutkiej części grać.. ale mam postanowienie zmienić grafik dnia tak, aby mieć czas na granie... Tyle, że teraz jest ciepło i większość dnia z dzieckiem na polu siedzę...

Może to właśnie metoda, małymi kroczkami się wdrażać emotka
0 0

ondine

#6203250 Napisano: 30.05.2016 09:30:12
trimi napisał(a):

Witam wszystkich,
Chciałabym znów powrócić do Was i regularnie grać. Kilka lat temu sprawiało mi to wielką przyjemność, z czasem niestety inne sprawy przysłoniły mi całe życie. Chciałabym wrócić, ale martwię się, że zabranie mi czasu na to niestety. Jak jest u Was? Cieżko znależć wolną chwilę?

Ja teraz nie gram prawie wcale. Brak mi weny i czasu, dlatego podziwiam te osoby, które pracują, mają dzieci i jeszcze udaje im się regularnie grać emotka Biorę udział w pojedynczych, może jak się coś wygra to i zapał wróci emotka
0 0

trimi

#6203281 Napisano: 30.05.2016 09:46:31
ondine napisał(a):

trimi napisał(a):

Witam wszystkich,
Chciałabym znów powrócić do Was i regularnie grać. Kilka lat temu sprawiało mi to wielką przyjemność, z czasem niestety inne sprawy przysłoniły mi całe życie. Chciałabym wrócić, ale martwię się, że zabranie mi czasu na to niestety. Jak jest u Was? Cieżko znależć wolną chwilę?

Ja teraz nie gram prawie wcale. Brak mi weny i czasu, dlatego podziwiam te osoby, które pracują, mają dzieci i jeszcze udaje im się regularnie grać emotka Biorę udział w pojedynczych, może jak się coś wygra to i zapał wróci emotka

To prawda, jeden wygrany konkurs zwiększa zacięcie emotka
0 0

zaczytana-pola

#6203284 Napisano: 30.05.2016 09:48:52
trimi napisał(a):

To prawda, jeden wygrany konkurs zwiększa zacięcie emotka

Zacięcie pojawia się po dłuższej przerwie emotka . Ogólnie- teraz jest inaczej, niż kiedyś. Większa konkurencja, inne podejście agencji do tematu, droższe zakupy na promocyjne itp.
0 0

trimi

#6203294 Napisano: 30.05.2016 09:59:25
zaczytana-pola napisał(a):

Zacięcie pojawia się po dłuższej przerwie emotka . Ogólnie- teraz jest inaczej, niż kiedyś. Większa konkurencja, inne podejście agencji do tematu, droższe zakupy na promocyjne itp.


Kiedyś grałam dużo, ale głównie w internetowe. Teraz widzę, że królują promocyjne. Muszę jakoś spróbować się w nich odnaleźć, ale nie wiem za bardzo w co inwestować, gdzie jest największa szansa. Ale może, jak dłużej tutaj posiedzę to się czegoś nauczę emotka
0 0

ondine

#6203753 Napisano: 30.05.2016 15:29:20
zaczytana-pola napisał(a):

trimi napisał(a):

To prawda, jeden wygrany konkurs zwiększa zacięcie emotka

Zacięcie pojawia się po dłuższej przerwie emotka . Ogólnie- teraz jest inaczej, niż kiedyś. Większa konkurencja, inne podejście agencji do tematu, droższe zakupy na promocyjne itp.

To prawda, ja nie gram tak długo, ale chyba akurat się załapałam na ten przeskok, bo nawet na przestrzeni tych czterech lat wiele się zmieniło i widać różnicę emotka
0 0

gosposia07

#6207970 Napisano: 05.06.2016 13:52:08
Ashedalka napisał(a):

stefania7 napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

Jak długo się czeka na wygraną z MLP Hasbro ?

Ja czekam już ponad miesiąc.

Aha - dzięki za odpowiedź to mam nadzieję, że ja się doczekam...

Ja chyba ponad miesiąc, już nawet do nich pisałam zapytania, ale zero odzewu..., a to tylko kucyk podstawowy miał być.
0 0

gosposia07

#6207977 Napisano: 05.06.2016 14:25:30
ondine napisał(a):

trimi napisał(a):

Witam wszystkich,
Chciałabym znów powrócić do Was i regularnie grać. Kilka lat temu sprawiało mi to wielką przyjemność, z czasem niestety inne sprawy przysłoniły mi całe życie. Chciałabym wrócić, ale martwię się, że zabranie mi czasu na to niestety. Jak jest u Was? Cieżko znależć wolną chwilę?

Ja teraz nie gram prawie wcale. Brak mi weny i czasu, dlatego podziwiam te osoby, które pracują, mają dzieci i jeszcze udaje im się regularnie grać emotka Biorę udział w pojedynczych, może jak się coś wygra to i zapał wróci emotka

Mnie również ostatnio brakuje czasu, młyn w pracy, coraz cieplej na dworze, wiec szkoda czasu na siedzenie przed kompem żeby wyszukiwać konków, wklepywać zgłoszenia itd. Co jakiś czas przewijają się na forum pojedyncze posty osób które wspominają , że nie pracują i wręcz z konków się utrzymują. Podziwiam, albo dziwię się jak ktoś jest w stanie tak żyć? To przecież jakiś matrix, zależnym się jest od ofert agencji w przypadku promocyjnych, na produkty przecież też trzeba wydać kasę, często produkty są mało atrakcyjne i nie oszukujmy się są niezdrowe i niesmaczne ( cola, chipsy, deserki :słodki ryż, słodkie jogurty,  napoje energetyczne, piwo itd.) Jednocześnie  nigdy nie ma się gwarancji , że się wygra, lub trywialnie okazuje się, że wygrało się śniadaniówkę wielkości mydelniczki, po którą trzeba jeszcze samemu jechać jakieś 50 km, lub flaga kiedy nie do końca interesuje cię sport, albo trzeba kilkakrotnie jeździć do sklepu żeby zrealizować bon bo w sklepie nikt nic nie wie i ogólnie czeski film. Nie mówię nawet o loteriach, kiedy wygrana graniczy z cudem. W kreatywnych, czy na hasła aby osiągnąć zamierzony cel- wygrać coś konkretnego,trzeba mieć wciąż unikatowe pomysły, wenę i wizje pozostawiające konkurencje w tyle i jak to się ma do czasowego spadku formy, sił, codziennych obowiązków?
Dziwię się/podziwiam, bo ja jestem osobą mocno stąpającą po ziemi, lubię poczucie bezpieczeństwa ekonomicznego, które daje mi praca i stały dochód i świadomość, że rachunki co miesiąc będą opłacone, mogę kupić do jedzenia to na co mam ochotę, a nie żywić się tylko konkursowymi chipsami i popijać colą. Mimo wszystko uwielbiam konkursy, ale jest to dla mnie jedynie odskocznia , miły dodatek do codzienności, źródło przyjemnej adrenalinki, jak wygra się coś bardziej wartościowego. Dlatego niezmiernie ciekawa jestem w jaki sposób funkcjonują i utrzymują się konkursowicze tylko z konków, czy jest to nadal przyjemne i łatwe, czy jednak obarczone presją, że "muszę" wygrać, bo to moje jedyne źródło dochodu?
0 0

defed

#6207993 Napisano: 05.06.2016 15:06:01
gosposia07 napisał(a):

ondine napisał(a):

trimi napisał(a):

Witam wszystkich,
Chciałabym znów powrócić do Was i regularnie grać. Kilka lat temu sprawiało mi to wielką przyjemność, z czasem niestety inne sprawy przysłoniły mi całe życie. Chciałabym wrócić, ale martwię się, że zabranie mi czasu na to niestety. Jak jest u Was? Cieżko znależć wolną chwilę?

Ja teraz nie gram prawie wcale. Brak mi weny i czasu, dlatego podziwiam te osoby, które pracują, mają dzieci i jeszcze udaje im się regularnie grać emotka Biorę udział w pojedynczych, może jak się coś wygra to i zapał wróci emotka

Mnie również ostatnio brakuje czasu, młyn w pracy, coraz cieplej na dworze, wiec szkoda czasu na siedzenie przed kompem żeby wyszukiwać konków, wklepywać zgłoszenia itd. Co jakiś czas przewijają się na forum pojedyncze posty osób które wspominają , że nie pracują i wręcz z konków się utrzymują. Podziwiam, albo dziwię się jak ktoś jest w stanie tak żyć? To przecież jakiś matrix, zależnym się jest od ofert agencji w przypadku promocyjnych, na produkty przecież też trzeba wydać kasę, często produkty są mało atrakcyjne i nie oszukujmy się są niezdrowe i niesmaczne ( cola, chipsy, deserki :słodki ryż, słodkie jogurty,  napoje energetyczne, piwo itd.) Jednocześnie  nigdy nie ma się gwarancji , że się wygra, lub trywialnie okazuje się, że wygrało się śniadaniówkę wielkości mydelniczki, po którą trzeba jeszcze samemu jechać jakieś 50 km, lub flaga kiedy nie do końca interesuje cię sport, albo trzeba kilkakrotnie jeździć do sklepu żeby zrealizować bon bo w sklepie nikt nic nie wie i ogólnie czeski film. Nie mówię nawet o loteriach, kiedy wygrana graniczy z cudem. W kreatywnych, czy na hasła aby osiągnąć zamierzony cel- wygrać coś konkretnego,trzeba mieć wciąż unikatowe pomysły, wenę i wizje pozostawiające konkurencje w tyle i jak to się ma do czasowego spadku formy, sił, codziennych obowiązków?
Dziwię się/podziwiam, bo ja jestem osobą mocno stąpającą po ziemi, lubię poczucie bezpieczeństwa ekonomicznego, które daje mi praca i stały dochód i świadomość, że rachunki co miesiąc będą opłacone, mogę kupić do jedzenia to na co mam ochotę, a nie żywić się tylko konkursowymi chipsami i popijać colą. Mimo wszystko uwielbiam konkursy, ale jest to dla mnie jedynie odskocznia , miły dodatek do codzienności, źródło przyjemnej adrenalinki, jak wygra się coś bardziej wartościowego. Dlatego niezmiernie ciekawa jestem w jaki sposób funkcjonują i utrzymują się konkursowicze tylko z konków, czy jest to nadal przyjemne i łatwe, czy jednak obarczone presją, że "muszę" wygrać, bo to moje jedyne źródło dochodu?

Piwo (prawie kazdy rodzaj) jest dla mnie bardzo atrakcyjnym produktem promocyjnym, smacznym i calkiem zdrowym (wiadomo, w rozsadnych ilosciach) emotka

Od kilku lat pracuje w domu, robota typu praca biurowa. Pracuje za darmo, bo na rzecz firmy meza i korzyscia z mojej pracy sa oszczednosci naszego budzetu na kosztach pracownika, ktorego w innym wypadku trzeba by zatrudnic (koszty pracownicze to nie tylko wyplata na konto ale i inne wydatki: Zus, socjalne, stanowisko pracy itp., nie stac nas na to w tym momencie). Moja robota papierkoea to mniej niz 8h dziennie, dlatego reszte czasu mam do wykorzystania na hobby konkursowe. Pierwotnie, gdy dziecko poszlo do przedszkola, planowalam podjac platna prace na 1/2 etatu, ale przeliczajac moja satysfakcje z konkursowania i dochody z tej formy rozrywki, postawilam na konkursy.

Moje osiagniecia/dochody z konkursow nie sa powalajace, ale pozwalalyby przezyc skromnie miesiac (w skali roku, w przeliczeniu na miesiac, mam dochod na czysto nieco wiekszy od pensji kasjerki z marketu). Na szczescie moge pozwolic sobie na to, by tej kasy nie wydawac na chleb, tylko traktowac jako kase dodatkowa, na przyjemnosci.

Zaczynalam od gratisow, jako mugol nie wierzylam, ze mozna wygrac cos konkretnego, ale poznalam magie konkursow i teraz zyje rownolegle w dwoch swiatach. Przy czym nie jestem wariatka, choc mam wrazenie, ze sprzedawcy i niektorzy znajomi tak o mnie mysla... emotka
0 0

gosposia07

#6207999 Napisano: 05.06.2016 15:22:38
defed większe nagrody udaje ci się sprzedać , czy po prostu odkładasz na "później", w razie W ?
Chodzi mi, czy kasę masz zamrożoną w towarze, czy na bieżąco upłynniasz, żeby wydawać na życie?
Ja np. jeszcze nic nie sprzedałam z nagród, jakoś tak wszystko adoptuję na własne potrzeby emotka
0 0

defed

#6208011 Napisano: 05.06.2016 16:07:38
gosposia07 napisał(a):

defed większe nagrody udaje ci się sprzedać , czy po prostu odkładasz na "później", w razie W ?
Chodzi mi, czy kasę masz zamrożoną w towarze, czy na bieżąco upłynniasz, żeby wydawać na życie?
Ja np. jeszcze nic nie sprzedałam z nagród, jakoś tak wszystko adoptuję na własne potrzeby emotka

Po tym jak zaodoptowalam tablet, telefon, odkurzacz czy xbox, inne towary sprzedaje. Troche kasy mam odlozonej na czarna godzine, by moc kupic np AGD za gotowke a nie kredyt, troche na wakacje, mam tez kupeczke na OC i prawko gdybym kiedys trafila samochod emotka  Bywaja tez konkursy, gdzie trzeba sporo zaiwestowac, wiec mam tez fundusz konkursowy emotka
0 0

joan

#6208043 Napisano: 05.06.2016 18:48:59
gosposia07 - wiesz, jak się posiedzi trochę w domu, Matrixem wydaje się praca na pełnym etacie, na którą schodzi z dojazdem ok. 9h dziennie i nie można robić tego, na co się ma ochotę. A ochotę można mieć na różne rzeczy, np. na leżenie plackiem pod drzewem albo chodzenie w samej bieliźnie emotka

Nie trzeba wydawać kasy na produkty - o konkursach promocyjnych mówi się tutaj najwięcej, ale to nie znaczy, że tam są najlepsze nagrody albo najłatwiej wygrać. Wszystkie moje najbardziej wartościowe wygrane oprócz jednej... zgarnęłam w konkursach niepromo. Nie jest więc tak, że obligatoryjnie trzeba gromadzić w piwnicy podpaski, colę albo chipsy, to już zależy od woli konkursowicza. My piwa nie kupowaliśmy nigdy, niezależnie od oferowanych nagród.

Również jestem osobą mocno stąpającą po ziemi, co nie wyklucza konkursowania. Posiadam min. wspomniany przez defed fundusz konkursowy oraz fundusz na OC/AC. Wystarczy raz na rok wygrać coś konkretnego i ma się święty spokój, nie trzeba nawet regularnie konkursować.

Ja z kolei podziwiam osoby, które potrafią się sprawnie zorganizować i ogarnąć:
- pracę na pełen etat,
- rodzinę / dzieci,
- dom / gotowanie / sprzątanie / pranie itepe,
- konkursy i to w takim stopniu, że wymiatają.
Mają chyba nadludzkie moce! emotka
0 0

ace

#6209088 Napisano: 07.06.2016 07:52:59
Czy ktoś też dostał PW od Porucznika Shaye Haver'a? Czy tylko mnie chce poznać?
0 0

banka-manka

#6209117 Napisano: 07.06.2016 09:02:18
Czy ktoś ma jakieś wtyki/przecieki lub się orientuje z innego źródła, czy w IKEA szykuje się w najbliższych miesiącach promocja na kuchnie - za każde wydane 1000 zł zwracają 100 zł na kartę? Teraz do lipca jest promocja na sprzęt AGD do kuchni, ale to mnie nie interesuje.
0 0

defed

#6209626 Napisano: 07.06.2016 18:00:37
Byłam dziś w salonie Play, chciałam zarejestrować karty SIM, ale dzisiaj się nie dało - przeciążony system, więc spytałam tylko czy mogę kilka kart zarejestrować na 1 osobę i ile to mniej więcej zajmie czasu. Pani zapytała "ile kart?". Kiedy powiedziałam SZEŚĆ, lekko się zdziwiła. Zajmie to ok. 30min. Ale musielibyście widzieć jej minę, gdy na koniec poprosiłam jeszcze o nowy dodatkowy starter emotka
0 0

norweska20

#6209665 Napisano: 07.06.2016 18:46:55
Kojarzy ktoś numer 22 441 6700 i żeby niebylo sprawdziłam na kto dzwoni i nie ma go w bazie
0 0

stefania7

#6209696 Napisano: 07.06.2016 19:38:27
norweska20 napisał(a):

22 441 6700

http://enumery.pl...16700,nr,kto,dzwonil
0 0