Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

luko922

#6190595 Napisano: 29.04.2016 19:36:45
Czy ktoś wie jak pozbyć się SPAMU z T-Mobile, który przychodzi kilkanaście razy dziennie? Jakieś oferty, ciekawostki, żarty i inne pierdoły, które mnie nic nie obchodzą... Zawsze miałem startery z PLAY i nigdy żadnego spamu od nich nie mam, a tu już szału dostaje... Z resztą sami wiecie jak to jest, jak słychać sms na konkursowym telefonie... emotka
0 0

DORFII

#6190622 Napisano: 29.04.2016 21:02:47
luko922 napisał(a):

Czy ktoś wie jak pozbyć się SPAMU z T-Mobile, który przychodzi kilkanaście razy dziennie? Jakieś oferty, ciekawostki, żarty i inne pierdoły, które mnie nic nie obchodzą... Zawsze miałem startery z PLAY i nigdy żadnego spamu od nich nie mam, a tu już szału dostaje... Z resztą sami wiecie jak to jest, jak słychać sms na konkursowym telefonie... emotka

Poczekaj jeszcze kilka dni,a za wszystko zaczną naliczać opłaty.
Też mam u nich starter po raz pierwszy i tak sie się wkurzyłam gdy oprócz pobrania sobie 15zł na jakich pakiet zaczęli liczyć po 0,10gr za każdy sms(ciekawostki ipt), napisałam do nich @ by mi te wszystkie usługi powyłączali i zwrócili koszty.Oczywiście oddzwonili,powyłączali dodatkowe usługi i jeszcze oddali na konto 15zł.Teraz piszą do mnie smsy-czy jest Pani zadowolona z obsługi w skali...ble,ble,ble
0 0

luko922

#6190650 Napisano: 29.04.2016 22:47:11
DORFII napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy ktoś wie jak pozbyć się SPAMU z T-Mobile, który przychodzi kilkanaście razy dziennie? Jakieś oferty, ciekawostki, żarty i inne pierdoły, które mnie nic nie obchodzą... Zawsze miałem startery z PLAY i nigdy żadnego spamu od nich nie mam, a tu już szału dostaje... Z resztą sami wiecie jak to jest, jak słychać sms na konkursowym telefonie... emotka

Poczekaj jeszcze kilka dni,a za wszystko zaczną naliczać opłaty.
Też mam u nich starter po raz pierwszy i tak sie się wkurzyłam gdy oprócz pobrania sobie 15zł na jakich pakiet zaczęli liczyć po 0,10gr za każdy sms(ciekawostki ipt), napisałam do nich @ by mi te wszystkie usługi powyłączali i zwrócili koszty.Oczywiście oddzwonili,powyłączali dodatkowe usługi i jeszcze oddali na konto 15zł.Teraz piszą do mnie smsy-czy jest Pani zadowolona z obsługi w skali...ble,ble,ble

Zawsze używałem PLAY i byłem zadowolony, a tu się skusiłem na darmowy starter i żałuję. Chyba poczekam aż mi się kasa skończy i zaopatrzę się w play.
0 0

mczarna

#6190651 Napisano: 29.04.2016 22:48:16
koper napisał(a):

asiek07095 napisał(a):

potrzebuje podpowiedzi od osób kretywnych. Za miesiąc mój tata bierze ślub. Czas pomyśleć o prezencie. Ojciec mówil do ciotki że zbiera na nową łazienkę, ale ja nie chce mu dawać pieniędzy, wydaje mi się że tak nie wypada. A wiec co mogłoby być fajnym prezentem. Zdecydowanie nie chcą rzeczy kuchenno-pościelowo-ręcznikowych. Liczyłam na jakąś fajną wygraną ale chyba nic z tego

Rozejrzyj się po okolicy, może jest jakieś małe spa, w którym można kupić vouchery na jakieś konkretne zabiegi/masaże. Może nawet mają jakiś pakiet romantyczny dla par. 

Bon do jakiegoś sklepu to dobry pomysł, o ile masz takie (a właściwie ojciec) w okolicy
0 0

mczarna

#6190652 Napisano: 29.04.2016 22:51:42
luko922 napisał(a):

DORFII napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy ktoś wie jak pozbyć się SPAMU z T-Mobile, który przychodzi kilkanaście razy dziennie? Jakieś oferty, ciekawostki, żarty i inne pierdoły, które mnie nic nie obchodzą... Zawsze miałem startery z PLAY i nigdy żadnego spamu od nich nie mam, a tu już szału dostaje... Z resztą sami wiecie jak to jest, jak słychać sms na konkursowym telefonie... emotka

Poczekaj jeszcze kilka dni,a za wszystko zaczną naliczać opłaty.
Też mam u nich starter po raz pierwszy i tak sie się wkurzyłam gdy oprócz pobrania sobie 15zł na jakich pakiet zaczęli liczyć po 0,10gr za każdy sms(ciekawostki ipt), napisałam do nich @ by mi te wszystkie usługi powyłączali i zwrócili koszty.Oczywiście oddzwonili,powyłączali dodatkowe usługi i jeszcze oddali na konto 15zł.Teraz piszą do mnie smsy-czy jest Pani zadowolona z obsługi w skali...ble,ble,ble

Zawsze używałem PLAY i byłem zadowolony, a tu się skusiłem na darmowy starter i żałuję. Chyba poczekam aż mi się kasa skończy i zaopatrzę się w play.

Przepraszam za zmianę klimatu- ale luko922-aż tak Tobie gorąco:-PPP
0 0

joan

#6190660 Napisano: 29.04.2016 23:13:26
mczarna napisał(a):

Przepraszam za zmianę klimatu- ale luko922-aż tak Tobie gorąco:-PPP


Spox, w tym wątku można porozmawiać o wszystkim emotka

No ja już miałam dawno temu pójść spać, bo muszę się zerwać skoro świt, ale cierpliwie czekam -> może jaki nowy avatar Luko922 wrzuci emotka emotka
0 0

luko922

#6190666 Napisano: 29.04.2016 23:41:43
joan napisał(a):

mczarna napisał(a):

Przepraszam za zmianę klimatu- ale luko922-aż tak Tobie gorąco:-PPP


Spox, w tym wątku można porozmawiać o wszystkim emotka

No ja już miałam dawno temu pójść spać, bo muszę się zerwać skoro świt, ale cierpliwie czekam -> może jaki nowy avatar Luko922 wrzuci emotka emotka

Huehuehuehuehuehue
Było gorąco w któryś kwietniowy dzień. Szkoda, że majówka zapowiada się raczej dresowa, niż naga emotka
joan jak nie możesz spać to zapraszam na mojego nowego bloga: www.advertisingiSEXciting.com 
Słowo SEX w adresie znalazło się całkiem przypadkowo! emotka
0 0

joan

#6190677 Napisano: 30.04.2016 05:30:36
emotka
0 0

trebor1

#6190899 Napisano: 01.05.2016 00:37:28
może jest tu ktoś młody, zdolny i  kreatywny któremu marzy się praca w reklamie,
znalazłem na fejsbuku info o  nowych warunkach przyjęcia na naukę w SMR, uważam, że bardzo fajne rozwiązanie
http://szkolamist...odroczonej-platnosci
polecam szczerze zdobywanie wiedzy u nich, jak się nie nadajesz do branży, to wiesz to nie dłużej niż po 2 miesiącach, (dajesz sobie z copywritingiem siana, zostajesz fizykiem i zdobywasz Nobla), a jak się faktycznie nadajesz to prawdopodobnie przed upływem 10m-cy nauki, dostajesz propozycje pracy w agencji reklamy od prowadzących zajęcia, bo tam nauczają ludzie czynnie pracujący w reklamie.
0 0

luko922

#6190924 Napisano: 01.05.2016 10:13:34
trebor1 napisał(a):

może jest tu ktoś młody, zdolny i  kreatywny któremu marzy się praca w reklamie,
znalazłem na fejsbuku info o  nowych warunkach przyjęcia na naukę w SMR, uważam, że bardzo fajne rozwiązanie
http://szkolamist...odroczonej-platnosci
polecam szczerze zdobywanie wiedzy u nich, jak się nie nadajesz do branży, to wiesz to nie dłużej niż po 2 miesiącach, (dajesz sobie z copywritingiem siana, zostajesz fizykiem i zdobywasz Nobla), a jak się faktycznie nadajesz to prawdopodobnie przed upływem 10m-cy nauki, dostajesz propozycje pracy w agencji reklamy od prowadzących zajęcia, bo tam nauczają ludzie czynnie pracujący w reklamie.

Widziałem to właśnie ostatnio. Całkiem fajna sprawa...
0 0

benon69

#6191114 Napisano: 02.05.2016 11:01:54
Szukam kody rabatowego do Leroy Merlin
0 0

delvitto

#6192005 Napisano: 05.05.2016 00:34:29
Chciałabym, z ciekawości, rozważyć hipotetycznie, pewną sytuację.
Robię zakupy w Auchan na trwającą obecnie loterię. Kiedyś, przed laty tam pracowałam. Teraz miałabym ochotę wrócić do pracy, i robię  poczynania w tym kierunku, odnawiam znajomości. Akurat zaczęła się rekrutacja, i liczę na to, że zostanę przyjęta;) no ale wtedy, jako pracownik, nie wolno mi brać udziału w auchanowskich konkursach:( ciekawa jestem, czy, gdybym wygrała takie np autko (pomarzyć można ), ze zgłoszeń wysłanych przed podjęciem pracy, to czy zostałabym pozytywnie zweryfikowana? Bo, w zasadzie, gdy zgłaszałam swój udział, pracownikiem jeszcze nie byłam? Podobną sytuację miałam rok temu, gdy grałam w Megaloterii, a córka poszła do pracy w Eurocash, by zarobić sobie na wakacje. Oczywiście, nic się nie wygrało, ale jak się okazuje, historia lubi się powtarzać. A może znacie podobne sytuacje i ich rozwiązania? 
0 0

joan

#6192162 Napisano: 05.05.2016 12:43:52
delvitto napisał(a):

Chciałabym, z ciekawości, rozważyć hipotetycznie, pewną sytuację.
Robię zakupy w Auchan na trwającą obecnie loterię. Kiedyś, przed laty tam pracowałam. Teraz miałabym ochotę wrócić do pracy, i robię  poczynania w tym kierunku, odnawiam znajomości. Akurat zaczęła się rekrutacja, i liczę na to, że zostanę przyjęta;) no ale wtedy, jako pracownik, nie wolno mi brać udziału w auchanowskich konkursach:( ciekawa jestem, czy, gdybym wygrała takie np autko (pomarzyć można ), ze zgłoszeń wysłanych przed podjęciem pracy, to czy zostałabym pozytywnie zweryfikowana? Bo, w zasadzie, gdy zgłaszałam swój udział, pracownikiem jeszcze nie byłam? Podobną sytuację miałam rok temu, gdy grałam w Megaloterii, a córka poszła do pracy w Eurocash, by zarobić sobie na wakacje. Oczywiście, nic się nie wygrało, ale jak się okazuje, historia lubi się powtarzać. A może znacie podobne sytuacje i ich rozwiązania? 


Najlepiej wyślij zgłoszenia na kogoś z rodziny. Szanse na wygraną w Auchanie i tak są małe, po co sobie komplikować życie.

Teoretycznie pracownik nie może być uczestnikiem loterii, zatem Twoje zgłoszenia sprzed podjęcia pracy byłyby ważne. ALE laureat musi odesłać oświadczenie o treści min. "Niniejszym oświadczam, iż ani ja, ani członkowie mojej najbliższej rodziny (...) nie jesteśmy właścicielami oraz pracownikami Auchan Polska (...)" A będąc zatrudniona, nie mogłabyś takiego oświadczenia złożyć.
0 0

Gość: mattadore

#6195322 Napisano: 11.05.2016 21:54:17
Poszedł ktoś na wojnę z IQ Marketing??? ja miałem z nimi przeboje z 6 mc temu i już CHYBA moich zgłoszeń nie biorą teraz pod uwagę... wcześniej przy kreatywnych zawsze minimum 2 nagrody wpadały a teraz WIELKIE NICemotka emotka . Przy loteriach rozdają nagrody drukarzom, bez większych weryfikacji, a przy foto konkursach mają generalnie nonstop tych samych faworytów ( i zawsze miałem pewniaka emotka )Miał ktoś tak samo???
0 0

mczarna

#6197000 Napisano: 14.05.2016 22:40:38
Kto pamieta piosenkę/kobieta, co śpiewała albo tuż po Szpaku albo dalej? Z jakiego kraju?
0 0

taalvikki

#6197024 Napisano: 15.05.2016 00:18:48
mczarna napisał(a):

Kto pamieta piosenkę/kobieta, co śpiewała albo tuż po Szpaku albo dalej? Z jakiego kraju?


Australia bodajże, jakaś Dami Im (skądinąd koreańsko - australijskiego pochodzenia). aha. to konkurs EUROwizji?  bo nie wiem, odkąd Australia leży w Europie.  emotka
w każdym razie - porażka z tymi wynikami i wcale nie chodzi mi o Szpaka. a w kolejnym każdym razie - ten konkurs jest coraz bardziej żałosny. wróciłam zmęczona do domu i włączyłam wyniki sama nie wiedząc, dlaczego. obrzydliwość. 
0 0

mczarna

#6197233 Napisano: 16.05.2016 00:00:38
taalvikki napisał(a):

mczarna napisał(a):

Kto pamieta piosenkę/kobieta, co śpiewała albo tuż po Szpaku albo dalej? Z jakiego kraju?


Australia bodajże, jakaś Dami Im (skądinąd koreańsko - australijskiego pochodzenia). aha. to konkurs EUROwizji?  bo nie wiem, odkąd Australia leży w Europie.  emotka
w każdym razie - porażka z tymi wynikami i wcale nie chodzi mi o Szpaka. a w kolejnym każdym razie - ten konkurs jest coraz bardziej żałosny. wróciłam zmęczona do domu i włączyłam wyniki sama nie wiedząc, dlaczego. obrzydliwość. 

Dzięki!Ten konkurs ustawiony poitycznie  mega, patrz- Ukraina. Jakoś dla Polski od nich głosów brakło.Zobaczcie na cenę smsów
0 0

dorothy

#6199195 Napisano: 18.05.2016 22:45:27
czy ktoś pije yerba mate? chcę rozpocząć z nią przygodę, gdzie mogę ją kupić na necie? sugerowano mi poyerbani.pl

czy rzeczywiście ma dobry wpływ na zdrowie?
0 0

ziolko

#6199210 Napisano: 18.05.2016 23:12:43
dorothy napisał(a):

czy ktoś pije yerba mate? chcę rozpocząć z nią przygodę, gdzie mogę ją kupić na necie? sugerowano mi poyerbani.pl

czy rzeczywiście ma dobry wpływ na zdrowie?

kiedyś oglądałam program Cejrowskiego... można dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat yerby i kupić naczynia emotka  http://www.sklepk...ba-Mate/33#content 
0 0

dorothy

#6199260 Napisano: 19.05.2016 09:57:17
ziolko napisał(a):

dorothy napisał(a):

czy ktoś pije yerba mate? chcę rozpocząć z nią przygodę, gdzie mogę ją kupić na necie? sugerowano mi poyerbani.pl

czy rzeczywiście ma dobry wpływ na zdrowie?

kiedyś oglądałam program Cejrowskiego... można dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat yerby i kupić naczynia emotka  http://www.sklepk...ba-Mate/33#content 

dzięki, na pewno przejrzę
0 0