Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

ziolko

#6186175 Napisano: 19.04.2016 22:56:20
bruce napisał(a):

W biegu tylko zaglądając, nie bardzo rozumiałam poprzednie wielokrotne upomnienia Adminów co do zamieszczanych na forum komentarzy na tematy religijne, ale nawet z pozostałych tu, nielicznych skrawków wypowiedzi wnioskuję, że... chyba oczom nie wierzę w to, co czytam. emotka


ogólnie nie mam nic przeciwko religii, jaka by nie była (w końcu jestem chrześcijanką, i to nawet tolerancyjną emotka  ). Ale to już były jakieś dziwne treści, nie wiadomo skąd wzięte (później okazało się, że kopiowane żywcem z jednego bloga o tej tematyce). 
No sorry... mam wiele zastrzeżeń do wypowiedzi tego typu, kierowanych też bezpośrednio pod moim adresem.
Są tu różne osoby - róznych wyznań (i pewno bez wyznań też), z depresją i bez, z różnymi problemami...
Zaś wypowiedzi tego pana na powyższe tematy często były... kontrowersyjne emotka
0 0

batistutek123

#6186188 Napisano: 20.04.2016 01:08:04
Zauważyłem że fora konkursowe nie są nastawione na rozwój, sekciarstwo w pełni... Każdy broni każdego, to jak by ślepy prowadził ślepego. Kontrowersyjne, bo dzisiejszy świat jest już do tego stopnia zniszczony, że powiedzieć prawdę to wszyscy są w szoku. Nie były kopiowane z żadnego bloga, zaledwie kilka wiadomości i był dołączony cytat. Fajnie że ktoś zaglądnął na bloga.

...
pozostała część usunięta przez moderatora
0 0

aneta411

#6186208 Napisano: 20.04.2016 08:37:45
szindy napisał(a):

giulietta napisał(a):

a no tak emotka   emotka  ale jak są takie promocje w środy, ze drugi produkt za 0,01 gr to u mnie puste półki wieczorem 


giulietta kiedy była taka promocja? Przegapiłamemotka

Musisz założyć sobie kartę Hebe i formularzu podać numer telefonu. Wtedy będziesz dostawać sms z tego typu promocjami.
0 0

Gość: giuliettaX

#6186235 Napisano: 20.04.2016 09:51:23
aneta19790411 napisał(a):

szindy napisał(a):

giulietta napisał(a):

a no tak emotka   emotka  ale jak są takie promocje w środy, ze drugi produkt za 0,01 gr to u mnie puste półki wieczorem 


giulietta kiedy była taka promocja? Przegapiłamemotka

Musisz założyć sobie kartę Hebe i formularzu podać numer telefonu. Wtedy będziesz dostawać sms z tego typu promocjami.

dokładnie emotka
0 0

e-milka

#6186245 Napisano: 20.04.2016 10:26:08
Zwycięskie paragony z konkursu Kamis wysyłacie listem zwykłym czy poleconym?
0 0

defed

#6186249 Napisano: 20.04.2016 10:30:34
e-milka napisał(a):

Zwycięskie paragony z konkursu Kamis wysyłacie listem zwykłym czy poleconym?

Konkursowe paragony zawsze poleconym emotka
0 0

e-milka

#6186259 Napisano: 20.04.2016 10:43:05
defed napisał(a):

e-milka napisał(a):

Zwycięskie paragony z konkursu Kamis wysyłacie listem zwykłym czy poleconym?

Konkursowe paragony zawsze poleconym emotka


Dziękuję za odp. emotka
0 0

morela05

#6186493 Napisano: 20.04.2016 17:03:25
magnus napisał(a):

A propos Hebe - czy ktos jeszcze czeka na kartę ?
odpisali z @ lubię to, że sprawdzą dlaczego nie dotarła

tak, ja jeszcze czekam 
0 0

synk

#6187140 Napisano: 21.04.2016 19:00:37
skoro rozmowy o wszystkim...to może ktoś ma doświadczenie życiowe.
zrobiłem niewielką szkodę parkingową. i teraz co się opłaca - zapłacić do ręki zadośćuczynienie właścicielowi auta które rysnałem, czy też spisać papiery odnośnie pokrycia szkody z mojego OC ( i tu pytanie czy taka szkoda się kwalifikuje - UNIQA)
0 0

joan

#6187147 Napisano: 21.04.2016 19:10:22
synk napisał(a):

skoro rozmowy o wszystkim...to może ktoś ma doświadczenie życiowe.
zrobiłem niewielką szkodę parkingową. i teraz co się opłaca - zapłacić do ręki zadośćuczynienie właścicielowi auta które rysnałem, czy też spisać papiery odnośnie pokrycia szkody z mojego OC ( i tu pytanie czy taka szkoda się kwalifikuje - UNIQA)


To chyba przede wszystkim zależy od tego, jak wysokie masz zniżki na OC.

Skoro gościu wie, gdzie mieszka, gdybyś miał mu dać kasę do ręki, najlepiej spisz oświadczenie, że odstępuje tym samym do wszelkich przyszłych roszczeń wobec Ciebie z tytułu uszkodzenia pojazdu.
0 0

gosposia07

#6187148 Napisano: 21.04.2016 19:13:11
synk napisał(a):

skoro rozmowy o wszystkim...to może ktoś ma doświadczenie życiowe.
zrobiłem niewielką szkodę parkingową. i teraz co się opłaca - zapłacić do ręki zadośćuczynienie właścicielowi auta które rysnałem, czy też spisać papiery odnośnie pokrycia szkody z mojego OC ( i tu pytanie czy taka szkoda się kwalifikuje - UNIQA)

Tylko i wyłącznie z OC w żadną gotówkę do ręki. Uwierz mi na jednej wypłacie ( ty- jemu) może się nie skończyć. Tylko OC.
0 0

synk

#6187149 Napisano: 21.04.2016 19:16:19
zniżki mam full bo 25 lat bezszkodowej jazdy.  Gość chce 250zł. Ale polisa jest niewielka - bo to na motocykl, więc pewnie zrobię po radzie Gosposa07.
0 0

kadett33

#6187510 Napisano: 22.04.2016 16:50:10

Jak ustalił reporter RMF FM Mariusz Piekarski, pod koniec roku zamilknąć mogą wszystkie telefony z numerami prepaid, które nie zostały na czas
zarejestrowane u operatorów.

Z informacji RMF FM wynika, że należący do założeń ustawy
antyterrorystycznej obowiązek rejestrowania kart SIM będzie dotyczył
również już aktywnych numerów, a nie tylko nowych starterów. Jeśli
posiadacz takiego numeru nie uda się do operatora w celu
zarejestrowania, ustawa zobowiązuje operatorów do zaprzestania
świadczenia usług telekomunikacyjnych.

Wyłączenie numerów nastąpi po 6 miesiącach od wejścia w życie ustawy
antyterrorystycznej - obowiązywać ma ona od 1 czerwca. Póki co nie
wiadomo co stanie się ze środkami zgromadzonymi na kontach oraz na kim
spocznie obowiązek informowania klientów o nowym przepisie.

Według deklaracji operatorów, na polskim rynku aktywnych jest obecnie 29
mln kart SIM z usługami prepaid. Nie ulega wątpliwości, że nie
wszystkie zostaną zarejestrowane do końca roku. Możliwość
zarejestrowania numerów będą przy tym miały wyłącznie osoby pełnoletnie.

źródło: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/polskie-sieci-wylacza-miliony-numerow-na-karte,2,3,36013.html

0 0

delvitto

#6188638 Napisano: 25.04.2016 23:32:00
rozglądam się za rzetelnym ubezpieczeniem na życie, najlepiej, aby obejmowało całą rodzinę, dorosłe osoby, i żeby była opcja medyczna, tzn płacenie za jakieś złamania kończyn, wypadki, albo szpital. Szukam w rankingach, ale nie umiem znaleźć wielu informacji, bo się na tym po prostu nie znam, i nie wiem, na co zwracać uwagę:( czy macie jakieś doświadczenia z ubezpieczycielami? Jaką firmę omijać szerokim łukiem? A o jakiej warto pomyśleć? Podpowiecie?
0 0

kate87

#6189625 Napisano: 27.04.2016 20:55:27
Nie wiedziałam gdzie zadać to pytanie więc pało na WC:)

Kto wie jak włączyć usługę sms premium w NJU mobile na kartę. Czy jest jakaś sieć na kartę która tego nie blokuje?
0 0

asiek07095

#6189692 Napisano: 28.04.2016 06:46:58
potrzebuje podpowiedzi od osób kretywnych. Za miesiąc mój tata bierze ślub. Czas pomyśleć o prezencie. Ojciec mówil do ciotki że zbiera na nową łazienkę, ale ja nie chce mu dawać pieniędzy, wydaje mi się że tak nie wypada. A wiec co mogłoby być fajnym prezentem. Zdecydowanie nie chcą rzeczy kuchenno-pościelowo-ręcznikowych. Liczyłam na jakąś fajną wygraną ale chyba nic z tego

0 0

aneta411

#6189699 Napisano: 28.04.2016 07:11:26
kate87 napisał(a):

Nie wiedziałam gdzie zadać to pytanie więc pało na WC:)

Kto wie jak włączyć usługę sms premium w NJU mobile na kartę. Czy jest jakaś sieć na kartę która tego nie blokuje?

Doładować konto za 10 zł.
0 0

barcza

#6189761 Napisano: 28.04.2016 10:11:14
asiek07095 napisał(a):

potrzebuje podpowiedzi od osób kretywnych. Za miesiąc mój tata bierze ślub. Czas pomyśleć o prezencie. Ojciec mówil do ciotki że zbiera na nową łazienkę, ale ja nie chce mu dawać pieniędzy, wydaje mi się że tak nie wypada. A wiec co mogłoby być fajnym prezentem. Zdecydowanie nie chcą rzeczy kuchenno-pościelowo-ręcznikowych. Liczyłam na jakąś fajną wygraną ale chyba nic z tego

kwiaty i kasa dlaczego nie wypada to jest najlepszy prezent ( jeżeli tata planuje remont i na pewno się nie pogniewa) bo z prezentami jest zawsze takie prawdopodobieństwo, że taki sam prezent kupi ktoś z gości i potem co robić z drugim takim samym prezentem.  
0 0

joan

#6189767 Napisano: 28.04.2016 10:24:21
asiek07095 napisał(a):

potrzebuje podpowiedzi od osób kretywnych. Za miesiąc mój tata bierze ślub. Czas pomyśleć o prezencie. Ojciec mówil do ciotki że zbiera na nową łazienkę, ale ja nie chce mu dawać pieniędzy, wydaje mi się że tak nie wypada. A wiec co mogłoby być fajnym prezentem. Zdecydowanie nie chcą rzeczy kuchenno-pościelowo-ręcznikowych. Liczyłam na jakąś fajną wygraną ale chyba nic z tego


Skoro bierze ślub i szykuje się remont łazienki, to będą ją urządzać we dwoje. W takiej sytuacji kiepskim pomysłem wydaje mi się kupowanie przedmiotów, bo nie wiesz, co dokładnie chcą mieć w tej łazience. Bo kupisz lampę, którą będą mieli tylko dlatego, że głupio wyrzucić, chociaż do niczego im nie będzie pasowała. Dobrym prezentem byłby bon / karta podarunkowa do sklepu z dekoracjami / aranżacjami wnętrz. Możesz taką nabyć bezpośrednio w sklepach albo odkupić od kogoś na naszym forum. Ewentualnie kup bony do centrum handlowego, które honorowane są również w sklepach na terenie centrum.
0 0

koper

#6189927 Napisano: 28.04.2016 13:15:45
asiek07095 napisał(a):

potrzebuje podpowiedzi od osób kretywnych. Za miesiąc mój tata bierze ślub. Czas pomyśleć o prezencie. Ojciec mówil do ciotki że zbiera na nową łazienkę, ale ja nie chce mu dawać pieniędzy, wydaje mi się że tak nie wypada. A wiec co mogłoby być fajnym prezentem. Zdecydowanie nie chcą rzeczy kuchenno-pościelowo-ręcznikowych. Liczyłam na jakąś fajną wygraną ale chyba nic z tego

Rozejrzyj się po okolicy, może jest jakieś małe spa, w którym można kupić vouchery na jakieś konkretne zabiegi/masaże. Może nawet mają jakiś pakiet romantyczny dla par. 
0 0