Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

Gość: giuliettaX

#6184812 Napisano: 16.04.2016 20:40:52
mia napisał(a):

buka napisał(a):

kiedyś w wc to sie gadało o cenzura marynie ale nie o TAKIEJ cenzura, było śmiesznie, śmiesznie i po stukroć śmiesznie gra słów powalała na kolana i czekało się na kolejne wpisy . Z czułością wspominam Paulinę, Magdę, Anetę,Izy, Kaśki, Elę, Basie, Piotrusia, Adasia, Krzysia, Madzię, Iwonkę, Agę , Emi i wiele innych osób (wybaczcie że pominęłam w pośpiechu) gdy konkursowanie to był miły dodatek a w wc tętniło życie nawet w Sylwestra emotka  Ja wiem "to se ne wrati" ale tęsknię....

Niestety, te czasy to nie za mojej kadencji. Nawet jeśli już byłam zarejestrowana na forum, to jakoby jeszcze mnie nie było. Szkoda.
Ale ja z czułością wspominam Twój awatar... Czemu go brak? emotka

ja też tęsknię za tamtymi czasami.... teraz to mam wrażenie, że są czasy, a raczej ludzie kto kogo pierwszy oszuka? emotka  kto kogo pierwszy okradnie? emotka  ... ktoś wygrywa fajną fotką, ktoś w następnym konku jej plagiatem! zero własnej inwencji oprócz zwyczajnego złodziejstwa... to samo hasła typu: 1.oceanem... morzem... strumykiem...  2.wiosną... latem...zimą... itp. znane tu na forum i w agencjach od lat emotka  ale po co samemu być kreatywnym jak lepiej okraść kogoś.... lepiej? da się żyć tak potem?.... da się nie myśleć? albo tzw. czasówki, kiedyś wystarczyło ogłosić się na forum i dostawało się pomoc, bezinteresowną, spontaniczną od kilkunastu osób emotka  a dzisiaj po co pisać w MDW, że coś się wygrało... jaka agencja i kiedy dzwoni... lepiej PW?...lepiej? tylko ludzie porażki nie dzielą się informacjami z innymi, liczą na potknięcia innych itp. polecam grafikę Wskaźnik Sukcesu emotka  ale oczywiście jest tu garstka osób z tamtych czasów... oczywiście i na szczęście emotka    emotka   emotka  

p.s. mało jestem od stycznia na forum, ale bardzo się cieszę, że znowu jest bruce emotka
0 0

zdolnabestia

#6185036 Napisano: 18.04.2016 10:08:31
Bardzo Was proszę o nie pisanie na forum na tematy religijne, aby nie urazić uczuć innych osób.
Dziękuje emotka
0 0

defed

#6185129 Napisano: 18.04.2016 13:14:44
W piątek kupiłam na aukcji używane resoraki, dzisiaj otrzymałam przesyłkę, gdzie każde autko z osobna było obficie otulone szarym papierem toaletowym, a całość szczelnie zamknięta w czarnym worku na śmieci. Czysto i estetycznie emotka Ej, no, mi byłoby głupio wysłać tak zapakowany przedmiot emotka
0 0

zdolnabestia

#6185133 Napisano: 18.04.2016 13:17:17
Ja kiedyś dostałam z allegro klaser ze znaczkami w pudełku po butach owinięty jakąś starą kurtką emotka  Kurtkę wyrzuciłam później do kontenera na używane ciuchy  emotka
0 0

defed

#6185134 Napisano: 18.04.2016 13:19:25
zdolnabestia napisał(a):

Ja kiedyś dostałam z allegro klaser ze znaczkami w pudełku po butach owinięty jakąś starą kurtką emotka  Kurtkę wyrzuciłam później do kontenera na używane ciuchy  emotka

emotka wygrałaś!!! emotka
0 0

chochliczka

#6185140 Napisano: 18.04.2016 13:39:32
buka napisał(a):

kiedyś w wc to sie gadało o cenzura marynie ale nie o TAKIEJ cenzura, było śmiesznie, śmiesznie i po stukroć śmiesznie gra słów powalała na kolana i czekało się na kolejne wpisy . Z czułością wspominam Paulinę, Magdę, Anetę,Izy, Kaśki, Elę, Basie, Piotrusia, Adasia, Krzysia, Madzię, Iwonkę, Agę , Emi i wiele innych osób (wybaczcie że pominęłam w pośpiechu) gdy konkursowanie to był miły dodatek a w wc tętniło życie nawet w Sylwestra emotka  Ja wiem "to se ne wrati" ale tęsknię....

oj były czasy,a pamiecie konkus knorra z tymi namiotami nad morze? emotka  Ajj łezka się w oku kreci.
0 0

ace

#6185213 Napisano: 18.04.2016 15:28:54
ok miałam dziś parszywy dzień w pracy, ale poczytałam kilka stron wstecz i mi się humor poprawił emotka
0 0

nasturcja19

#6185236 Napisano: 18.04.2016 16:15:45
Jakby ktoś miał niepotrzebne kody z pod zakrętek coca coli, chętnie przygarnę. Brakuje mi jeszcze 8 kodów na piłkę dla syna emotka
0 0

joan

#6185241 Napisano: 18.04.2016 16:26:34
Hebe. Niby drogeria. Niby jak Super-Pharm, Natura i Rossmann. A cenzurataśmy i ręczników kuchennych w Hebe nie mają emotka
0 0

joan

#6185248 Napisano: 18.04.2016 16:38:55
magnus napisał(a):

joan napisał(a):

Hebe. Niby drogeria. Niby jak Super-Pharm, Natura i Rossmann. A cenzurataśmy i ręczników kuchennych w Hebe nie mają emotka


Hebe to ekskluziw emotka


Phi, jako alergik z kotem w domu nastawiłam się na megazakupy, a skończyło się na 2 paczkach pistacji w Hebe i frytkach dla bezdomnego (poza Hebe).
Taki ekskluziw, że konkursowiczowi nie było na co kasy wydać emotka
0 0

Gość: giuliettaX

#6185328 Napisano: 18.04.2016 18:31:37
joan napisał(a):

magnus napisał(a):

joan napisał(a):

Hebe. Niby drogeria. Niby jak Super-Pharm, Natura i Rossmann. A cenzurataśmy i ręczników kuchennych w Hebe nie mają emotka


Hebe to ekskluziw emotka


Phi, jako alergik z kotem w domu nastawiłam się na megazakupy, a skończyło się na 2 paczkach pistacji w Hebe i frytkach dla bezdomnego (poza Hebe).
Taki ekskluziw, że konkursowiczowi nie było na co kasy wydać emotka

czy ja wiem czy exklusive? to kolejna sieć Jeronimo Martins Dystrybucja (Biedronka) stąd mega niskie ceny na wybrany asortyment, ale i fajne promocje zwłaszcza z kartą  emotka
0 0

Gość: giuliettaX

#6185356 Napisano: 18.04.2016 19:28:02
magnus napisał(a):

giulietta napisał(a):

czy ja wiem czy exklusive? to kolejna sieć Jeronimo Martins Dystrybucja (Biedronka) stąd mega niskie ceny na wybrany asortyment, ale i fajne promocje zwłaszcza z kartą  emotka

dlatego piszę ekskluziw emotka

a no tak emotka   emotka  ale jak są takie promocje w środy, ze drugi produkt za 0,01 gr to u mnie puste półki wieczorem 
0 0

batistutek123

#6185518 Napisano: 19.04.2016 02:00:42
Ktoś usuwa komentarze, moje nie mające nic wspólnego z religią. Nawet odpowiedzi, są usuwane. Nie wiem po co, żeby ośmieszyć? I to nie wszystkie tylko wybrane, te które dosadnie stwierdzają. Zło się ukrywa, boi maskuję działanie. Dobre siły nie mają nic do ukrycia. Ciekawe to że tam nie było ani słowa o religii. Może to bronienie "kumpli" Coś podobnego na forum, jak w polityce i ten tekst o obrażaniu uczuć religijnych. Nikt uczuć religijnych nie obraża.
0 0

ziolko

#6185617 Napisano: 19.04.2016 11:46:39
batistutek123 napisał(a):

Ktoś usuwa komentarze, moje nie mające nic wspólnego z religią. Nawet odpowiedzi, są usuwane. Nie wiem po co, żeby ośmieszyć? I to nie wszystkie tylko wybrane, te które dosadnie stwierdzają. Zło się ukrywa, boi maskuję działanie. Dobre siły nie mają nic do ukrycia. Ciekawe to że tam nie było ani słowa o religii. Może to bronienie "kumpli" Coś podobnego na forum, jak w polityce i ten tekst o obrażaniu uczuć religijnych. Nikt uczuć religijnych nie obraża.

TO JEST FORUM KONKURSOWE, A NIE RELIGIJNE.
Admini to dobra siła forum i usuwają komentarze, które nie są na temat emotka
0 0

gosposia07

#6185959 Napisano: 19.04.2016 16:09:47
joan napisał(a):

Hebe. Niby drogeria. Niby jak Super-Pharm, Natura i Rossmann. A cenzurataśmy i ręczników kuchennych w Hebe nie mają emotka

Ja kiedyś przejazdem byłam w Hebe w Katowicach (galeria 3 stawy- o ile się nie mylę?) i były cenzurataśmy i ręczniki papierowe.
0 0

joan

#6185964 Napisano: 19.04.2016 16:13:30
gosposia07 napisał(a):

joan napisał(a):

Hebe. Niby drogeria. Niby jak Super-Pharm, Natura i Rossmann. A cenzurataśmy i ręczników kuchennych w Hebe nie mają emotka


Ja kiedyś przejazdem byłam w Hebe w Katowicach (galeria 3 stawy- o ile się nie mylę?) i były cenzurataśmy i ręczniki papierowe.


Mnie również zdziwiło, że po ręczniki kuchenne musiałam pójść do innej drogerii emotka
0 0

snowflake

#6185978 Napisano: 19.04.2016 16:34:51
gosposia07 napisał(a):

Ja kiedyś przejazdem byłam w Hebe w Katowicach (galeria 3 stawy- o ile się nie mylę?) i były cenzurataśmy i ręczniki papierowe.

Nie kojarzę, żeby na 3 stawach było Hebe. W Katowicach są 2 Hebe - Galeria Katowicka i CH Dąbrówka  emotka
0 0

barszcz

#6185992 Napisano: 19.04.2016 16:52:06
batistutek123 napisał(a):

Ktoś usuwa komentarze, moje nie mające nic wspólnego z religią. Nawet odpowiedzi, są usuwane. Nie wiem po co, żeby ośmieszyć? I to nie wszystkie tylko wybrane, te które dosadnie stwierdzają. Zło się ukrywa, boi maskuję działanie. Dobre siły nie mają nic do ukrycia. Ciekawe to że tam nie było ani słowa o religii. Może to bronienie "kumpli" Coś podobnego na forum, jak w polityce i ten tekst o obrażaniu uczuć religijnych. Nikt uczuć religijnych nie obraża.

Nigdy dotąd na tym forym nie krytykowałam,ale Twoje wpisy mnie mega irytują.Mam dość propagaowania złodziejstwa i Twoich sekciarskich linków.Z Tobą chyba tylko dosadnie trzeba.TO FORUM KONKURSOWE i Twoje wpisy oprócz irytacji niczego nie wnoszą AMEN!!
0 0

edzia21

#6186113 Napisano: 19.04.2016 20:22:43
magnus napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

No ale to jest rzeczywistość, która nas powinna otaczać. Teraz rządzą demony i wszystko to co nas otacza i jak żyjemy jest iluzją szatana! Religie nie zdały testu i upadną, chyba że ludzie złe sprawy zaakceptują i dalej będą się torturowali.

Jezus też za życia był znienawidzony, przez większość. Sekta jest od słowa siekać, chodzi o podobną sytację do obcinanych gałęzi na drzewie. Pniem są Słowianie, orientując się w tych sprawach puzzel po puzzlu układa się całą układankę. W  każdej Religi wyznawcy są "siekani" za bezwzględne przestrzeganie tego co ludzie przekazują pod przykrywką że te informację pochodzą od Boga. To w końcu Wc- tutaj zawsze można było o wszystkich sprawach rozmawiać. Widać że nawet tutaj udziela się co poniektórym klimat polityczny panujący w Polsce.
Nie spotykam się tutaj z merytoryczną rozmową, tylko z zagubionymi "owieczkami" które albo żyją bez boga albo podlegają jakieś religii. Słowianie od Sławienia swoich przodków i tyle, nawet pod Słowian istoty demoniczne się podszywają. Większość ludzi dzisiaj służy demonom i przemawia ich językiem. 

Basti może jesteś OK, ale konkursy to nie Twoja bajka. 
My tu rozmawiamy głównie o konkursach nie o czakrach, demonach i słowiańskich korzeniach i puzlach. Zapewne jest to ciekawe, interesujesz się tym- Twoja sprawa , Twoje prawo. Doradzę Ci abyś się udzialał no forach, gdzie ludzie mają podobne zainteresowania i zamiast kopiowac i wklejać nam do czytania fragmenty z bloga michalxl600, działaj tam, są też inne strony, które zapewne znasz  https://www.facebook.com/TrexlebovPLAleksiej Trexlebov lub http://forum.przebudzenie.net/.
Z takiego obrotu sprawy wszyscy będą zadowoleni- my bo żyjemy w opętanym świecie konkursów  emotka  i TY bo odnajdziesz bratnie dusze emotka

magnus, pięknie ujęte. 

batistutek123 emotka bywaj zdrów!
0 0

szindy

#6186130 Napisano: 19.04.2016 21:12:07
giulietta napisał(a):

magnus napisał(a):

giulietta napisał(a):

czy ja wiem czy exklusive? to kolejna sieć Jeronimo Martins Dystrybucja (Biedronka) stąd mega niskie ceny na wybrany asortyment, ale i fajne promocje zwłaszcza z kartą  emotka

dlatego piszę ekskluziw emotka

a no tak emotka   emotka  ale jak są takie promocje w środy, ze drugi produkt za 0,01 gr to u mnie puste półki wieczorem 


giulietta kiedy była taka promocja? Przegapiłamemotka
0 0