Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

slonko365

#6183827 Napisano: 14.04.2016 11:29:10
Co ja tu widzę - normalnie zajęcia z edukacji seksualnej emotka  
Weźcie przestańcie, bo nam forum zamkną albo naczelnego wyrzucą...emotka
0 0

joan

#6183828 Napisano: 14.04.2016 11:29:39
A ja dodam, że jesteśmy z moim facetem wegetarianami + on jest instruktorem jogi i nie wiem, jak dzisiaj zasnę, po przeczytaniu powyższych "rewelacji" emotka

PS: Rozwikłana została tajemnica, czemu mężczyźni (zwykle) żyją krócej emotka
0 0

dolly

#6183831 Napisano: 14.04.2016 11:32:58
Joan, prosta zasada, nie siadaj, na niczym emotka
Slonko365, niby kazdy obyty w temacie, a jak przychodzi co do czego, to oczy sie otwierają ze zdziwienia emotka
0 0

defed

#6183836 Napisano: 14.04.2016 11:37:43
joan - możesz spać z czystym sumieniem, wszak jako wegetarianka białka zwierzęcego nie konsumujesz, więc nie marnujesz nasienia emotka
0 0

joan

#6183837 Napisano: 14.04.2016 11:37:52
dolly napisał(a):

Joan, prosta zasada, nie siadaj, na niczym emotka
Slonko365, niby kazdy obyty w temacie, a jak przychodzi co do czego, to oczy sie otwierają ze zdziwienia emotka


Hehe, normalnie strach się bać emotka

Nie przypominam sobie żadnej asany, gdzie siadałoby się na pięcie emotka Będę bacznie obserwowała poczynania współlokatora emotka
0 0

joan

#6183842 Napisano: 14.04.2016 11:39:25
defed - jestem wegetarianką, a nie weganką, więc jajka jadam emotka Ale jakoś kontrowersyjnie to brzmi w kontekście powyższego emotka
0 0

defed

#6183869 Napisano: 14.04.2016 12:03:16
joan napisał(a):

defed - jestem wegetarianką, a nie weganką, więc jajka jadam emotka Ale jakoś kontrowersyjnie to brzmi w kontekście powyższego emotka

Pytanie osobiste: nie jadasz mięsa ze względu na filozofię, czy po prostu Ci nie smakuje?
Ja nie cierpię zapachu i smaku mięcha, zwłaszcza od ssaków. Rybki jadam z chęcią, zwłaszcza te z rtęcią (tuńczyk-my love  emotka  )
0 0

joan

#6183900 Napisano: 14.04.2016 12:39:54
defed napisał(a):

joan napisał(a):

defed - jestem wegetarianką, a nie weganką, więc jajka jadam emotka Ale jakoś kontrowersyjnie to brzmi w kontekście powyższego emotka


Pytanie osobiste: nie jadasz mięsa ze względu na filozofię, czy po prostu Ci nie smakuje?
Ja nie cierpię zapachu i smaku mięcha, zwłaszcza od ssaków. Rybki jadam z chęcią, zwłaszcza te z rtęcią (tuńczyk-my love  emotka  )


Jest kilka powodów:
1) Obecnie mięso jest produkowane, zwierząt się nie hoduje, tylko je produkuje. Czyli bezsensowne cierpienie plus dymanie klientów.
2) Nie jem od wieku nastoletniego, więc trudno powiedzieć, jak to się zaczęło. Najwidoczniej jedzenie trupów stało się po prostu obrzydliwe. O smrodzie & wyglądzie denatów nie wspomnę, fuj.
3) Dieta bezmięsna jest megasmaczna i tania. Nie widzę żadnych logicznych powodów, by jeść mięsidło. (tzn. domyślam się, że jak mnie kto potrąci na pasach, będzie to wina tego gupiego wegetarianizmu, ale jakoś ten argument do mnie nie przemawia)

Aha, z ciekawostek: w Lidlu są aktualnie parówki wegetariańskie. Polecam spróbować tych o nazwie "z brokułami" - są najsmaczniejsze emotka
0 0

Gość: brodziatko

#6183905 Napisano: 14.04.2016 12:41:27
Namówiłaś mnie na na parówki z Lidla. emotka
0 0

joan

#6183909 Napisano: 14.04.2016 12:44:04
brodziatko napisał(a):

Namówiłaś mnie na na parówki z Lidla. emotka


Głową ręczę, że Ci zasmakują (ale nie własną).

Lidl oferuje 3 wersje: klasyczne, z wędzoną papryką i z brokułami -> te ostatnie są najlepsze. W moim Lidlu już nie ma, "ktoś" wykupił zapas emotka Tylko oczywiście, jak to w Lidlu, trzeba się trochę naszukać produktów bo nawet, jeśli dziś stoją tutaj, jutro będą gdzieś indziej.

PS: Jeszcze dobre są bioogórki kiszone charsznickie, bardzo delikatne w smaku i świetny skład.
0 0

Gość: brodziatko

#6183928 Napisano: 14.04.2016 13:15:54
joan napisał(a):

brodziatko napisał(a):

Namówiłaś mnie na na parówki z Lidla. emotka


Głową ręczę, że Ci zasmakują (ale nie własną).

Lidl oferuje 3 wersje: klasyczne, z wędzoną papryką i z brokułami -> te ostatnie są najlepsze. W moim Lidlu już nie ma, "ktoś" wykupił zapas emotka Tylko oczywiście, jak to w Lidlu, trzeba się trochę naszukać produktów bo nawet, jeśli dziś stoją tutaj, jutro będą gdzieś indziej.

PS: Jeszcze dobre są bioogórki kiszone charsznickie, bardzo delikatne w smaku i świetny skład.


Jak masz cos jeszcze ze sprawdzonych, ekologicznych rzeczy to pisz. Bo czlowiek tam kupuje od lat, a czasem cos przeoczy emotka
0 0

batistutek123

#6183939 Napisano: 14.04.2016 13:27:49
dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

"I dodam tutaj, że (chodzi o wspomniane ćwiczenie pomocnicze -siedzenie na pięcie). Jeśli joginka chce zajść w ciążę to siada na przeciwnej
pięcie (mężczyzna w takim wypadku też - on na prawej ona dla odmiany na
lewej)
. Energia zaczyna krążyć w sferach rozrodczych- u kobiety
przygotowując się na formowanie nowego ciała a u mężczyzny na produkcję
nasienia. To jest niewyobrażalny wydatek energii- powiada się, że
jeden wytrysk to dla mężczyzny rok życia , chyba pisałem ale nie dość
powtarzania

Basti, wyjawie Ci tajemnicę życia, - żeby kobieta zaszła w ciążę, to musi "usiąść", ale na męskim penisie.
I mozesz sobie siedziec na pięcie, leżeć z nogami w górze, czy co tam kto jeszcze chce, ale tak zostalismy zbudowani, zeby "cos do czegos" pasowało.
Zadalam Ci pytanie o poprzedni avatar z dzieckiem i o Twoja częstotliwość współżycia z przyszłą żoną, ale ponieważ to pytanie jest baaaaardzo intymne,  to brak odpowiedzi mnie nie hmm zaskakuje emotka


Przeczytaj uważnie początek wpisu, piszę tam o ćwiczeniach pomocniczych.
Nie rozumiem Twojego pytania, czemu mnie pytasz personalnie o takie sprawy? Tutaj chodzi o konkretne sprawy bez wskazywania konkretnych osób. Jeszcze sporo lekcji masz do przerobienia. Trzymam kciuki!
0 0

Gość: brodziatko

#6184025 Napisano: 14.04.2016 15:08:51
tomniewkurza napisał(a):

brodziatko napisał(a):

Namówiłaś mnie na na parówki z Lidla. emotka

Brawo. Smacznego. Zwłaszcza, że... klik


Bywaja rozne parówki. Nie wszystkie są naszpikowane chemią totalnie. proponuje sie przejsc czasem do Lidla i poczytac etykiety. Mozna znalezc tam czasem niezle produkty emotka
0 0

defed

#6184067 Napisano: 14.04.2016 16:02:59
tomniewkurza napisał(a):

brodziatko napisał(a):

Bywaja rozne parówki. Nie wszystkie są naszpikowane chemią totalnie.


Taaa... emotka emotka To na pewno te zawinięte w sreberko. Przez świstaka. emotka

Oni rozprawiają o wyrobach wegetariańskich o wyglądzie parówki  emotka
0 0

Gość: brodziatko

#6184069 Napisano: 14.04.2016 16:03:54
tomniewkurza napisał(a):

brodziatko napisał(a):

Bywaja rozne parówki. Nie wszystkie są naszpikowane chemią totalnie.


Taaa... emotka emotka To na pewno te zawinięte w sreberko. Przez świstaka. emotka


Ty tak na serio jesteś antywszystkiemu czy po prostu masz serię gorszych dni? emotka
0 0

snowflake

#6184070 Napisano: 14.04.2016 16:05:04
tomniewkurza napisał(a):

brodziatko napisał(a):

Namówiłaś mnie na na parówki z Lidla. emotka

Brawo. Smacznego. Zwłaszcza, że... klik

A co mają parówki, które brodziatko chce kupić ( wegetariańskie, bez mięsa, polecone przez joan) to artykułu, który Ty podałeś ( o wyrobach mięsnych)? emotka

Swoją drogą, najczęściej takie artykuły mają tyle wspólnego z rzeczywistością, co horoskopy emotka  Napisane w jakieś 10 minut, bez zagłębiania sie w temat, na podstawie "wiarygodnych" informacji z google emotka
0 0

dolly

#6184102 Napisano: 14.04.2016 17:06:04
batistutek123 napisał(a):


Przeczytaj uważnie początek wpisu, piszę tam o ćwiczeniach pomocniczych.
Nie rozumiem Twojego pytania, czemu mnie pytasz personalnie o takie sprawy? Tutaj chodzi o konkretne sprawy bez wskazywania konkretnych osób. Jeszcze sporo lekcji masz do przerobienia. Trzymam kciuki!

Przeczytałam uważnie i odpisałam, majac nadzieje, ze tez przeczytasz uważnie.
  Pytanie zadałam bo to jednak interesujace, jak taki ktos jak Ty , widzi swoje pożycie,  mając takie poglądy.
Nic osobistego. 
A co do lekcji, to niestety musze Cię rozczarować, nie obejrzałam ani jednego filmiku i nie przeczytałam, ani jednego tekstu, który podawales. Po prostu mamy inne spojrzenie na świat i życie. 
Ale, jak najbardziej życzę Ci abys znalazł tę wymarzoną, wysniona kobietę swojego zycia. emotka
0 0

batistutek123

#6184128 Napisano: 14.04.2016 17:53:42
batistutek123 napisał(a):

dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):


Przeczytaj uważnie początek wpisu, piszę tam o ćwiczeniach pomocniczych.
Nie rozumiem Twojego pytania, czemu mnie pytasz personalnie o takie sprawy? Tutaj chodzi o konkretne sprawy bez wskazywania konkretnych osób. Jeszcze sporo lekcji masz do przerobienia. Trzymam kciuki!

Przeczytałam uważnie i odpisałam, majac nadzieje, ze tez przeczytasz uważnie.
  Pytanie zadałam bo to jednak interesujace, jak taki ktos jak Ty , widzi swoje pożycie,  mając takie poglądy.
Nic osobistego. 
A co do lekcji, to niestety musze Cię rozczarować, nie obejrzałam ani jednego filmiku i nie przeczytałam, ani jednego tekstu, który podawales. Po prostu mamy inne spojrzenie na świat i życie. 
Ale, jak najbardziej życzę Ci abys znalazł tę wymarzoną, wysniona kobietę swojego zycia. emotka


Doly jest Matka Ziemia to natura- płeć żeńska wszystko to co mnie otacza, wystarczy. Nic na siłę, na spokojnie z
kobietą u boku uczysz się dwa razy szybciej, z Matką Ziemią 1,5, samemu
tylko 1.
To jak nie zapoznałaś się z tymi materiałami to wychodzi na to że jesteś przemądrzała, bo z tego wynika że nawet nie wiesz nic o
tematach na które się wypowiadasz. Nie obejrzałaś, masz inne spojrzenie
(sama sobie zaprzeczasz, bo nawet nie wiesz jakie masz spojrzenie, bo
nie znasz tych materiałów) Wychodzi na to że się czegoś boisz.- teraz to
zaczynam się martwić o Ciebie.
Kobieta znajdzie się albo też nie, nie jest to najważniejsze. Jak nie będzie żadnej to też jestem i będę szczęśliwy.
0 0

bethan

#6184175 Napisano: 14.04.2016 19:16:55
batistutek123 napisał(a):

Wychodzi na to że się czegoś boisz.- teraz tozaczynam się martwić o Ciebie.

Czyś Ty się chłopie szaleju najadł?
0 0

mysia

#6184182 Napisano: 14.04.2016 19:33:02
joan napisał(a):

dolly napisał(a):

Joan, prosta zasada, nie siadaj, na niczym emotka
Slonko365, niby kazdy obyty w temacie, a jak przychodzi co do czego, to oczy sie otwierają ze zdziwienia emotka


Hehe, normalnie strach się bać emotka

Nie przypominam sobie żadnej asany, gdzie siadałoby się na pięcie emotka Będę bacznie obserwowała poczynania współlokatora emotka

Czasem siedzę na pięcie, poważnie i tak teraz myślę czy powinnam się martwić czy coś.. napięcie rośnie.. emotka
0 0