Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

defed

#6178063 Napisano: 30.03.2016 18:38:44
tomniewkurza napisał(a):

joan napisał(a):

defed napisał(a):

Czy tylko mi nazwa owego KONKURSU pasuje bardziej na tytuł filmu 18+ emotka  emotka


Nie, również o tym samym od razu pomyślałam emotka

Dziwne... w dniu publikacji umieściłem pod konkursem komentarz dokładnie takiej samej treści, a dziś go nie ma. Ke emotka
Nie rozumiem, co komu szkodziło? Istnieje obawa, że i te wpisy znikną z forum jako... no właśnie. Jako co? Jakie? Że niby szkodliwe? Wolne żarty emotka emotka emotka
Nigdy nie poznam galimatiasu ścieżek, którymi krążą myśli Moderatorów emotka

Moze usuneli komentarz jako plagiat moich pierwejszych mysli? emotka
To jest konkurs adresowany min.do dzieci. Pewnie uzyles TYCH DOROSLYCH slow, co? (nie widzialam, tak sobie gdybam)
0 0

awi

#6178078 Napisano: 30.03.2016 19:03:12
polec napisał(a):

awi napisał(a):

Z trudem wytrzymuję. Męczy mnie wszystko, ludzie, praca, codzienność, jedzenie, sprzątanie, zakupy, okna, drzwi, chodzenie... Marzę o tym, żeby ktoś przez jakiś czas np miesiąc, dwa żył za mnie a ja chcę się położyć pod jabłonką, tam gdzie widać całe niebo i słońce od wschodu do zachodu, choćby za chmurami i niech nawet pada. Chcę zasypiać i budzić się i patrzeć jak zaczyna kwitnąć jabłoń i chmury przelatują przez niebo.


Głowa do góry idzie wiosna. Być może masz jakieś braki w odżywianiu po zimie i brak wit. D, oraz tych z grupy B daje Ci się we znaki. To taki tradycyjny objaw: wstajesz bardziej zmęczona niż się kładłaś. Jeśli to nie ten kierunek, to zdecydowanie potrzebujesz urlopu. emotka

Wiosna w mieście mnie nie cieszy, tak, potrzebuję urlopu od cywilizacji. Ostatnio byłam na wakacjach w latach 90-tych. Nie potrafię już cieszyć się gałązką wiśni, kamieniem z plaży.  Chciałabym być drzewem wiśniowym,  pustynią pełną ziarenek piasku...
Tak sobie pomyślałam o niegdysiejszej propozycji Bastiego...
Mogłabym nawet przywieźć znicze (z własnych zbiorów)...
0 0

joan

#6178114 Napisano: 30.03.2016 20:39:24
awi napisał(a):

Z trudem wytrzymuję. Męczy mnie wszystko, ludzie, praca, codzienność, jedzenie, sprzątanie, zakupy, okna, drzwi, chodzenie... Marzę o tym, żeby ktoś przez jakiś czas np miesiąc, dwa żył za mnie a ja chcę się położyć pod jabłonką, tam gdzie widać całe niebo i słońce od wschodu do zachodu, choćby za chmurami i niech nawet pada. Chcę zasypiać i budzić się i patrzeć jak zaczyna kwitnąć jabłoń i chmury przelatują przez niebo.


A nie da się choć na dwa dni uciec od codzienności? emotka
0 0

defed

#6178116 Napisano: 30.03.2016 20:40:39
tomniewkurza napisał(a):

defed napisał(a):

To jest konkurs adresowany min.do dzieci. Pewnie uzyles TYCH DOROSLYCH slow, co? (nie widzialam, tak sobie gdybam)

Wyraziłem jedynie wątpliwość, "czy to na pewno konkurs DLA DZIECI?! emotka "

1.Gdyby ktos probowal mi wmowic, ze autorem wyrazenia z nazwy TEGO konkursu jest poeta, autor jakiegos erotyku, uwierzylabym. 
2.Niepokoi mnie fakt usuwania komentarzy bez jednoczesnego poinformowania komentatora o tym fakcie. Milo byloby o tym wiedziec, a jeszcze przyjemniej znac argumentacje... Czas na zmiany...
0 0

zdolnabestia

#6178127 Napisano: 30.03.2016 20:54:49
Nie maczałam palców w usunięcie tego komentarza.
0 0

Kiciunia21

#6178199 Napisano: 30.03.2016 23:43:04
joan napisał(a):

awi napisał(a):

Z trudem wytrzymuję. Męczy mnie wszystko, ludzie, praca, codzienność, jedzenie, sprzątanie, zakupy, okna, drzwi, chodzenie... Marzę o tym, żeby ktoś przez jakiś czas np miesiąc, dwa żył za mnie a ja chcę się położyć pod jabłonką, tam gdzie widać całe niebo i słońce od wschodu do zachodu, choćby za chmurami i niech nawet pada. Chcę zasypiać i budzić się i patrzeć jak zaczyna kwitnąć jabłoń i chmury przelatują przez niebo.


A nie da się choć na dwa dni uciec od codzienności? emotka

O tym samym pomyślałam. Oderwij się od codzienności chociaż na 2-3 dni. Zrób sobie weekend nawet w ciągu tygodnia i odpocznij. Czasami trzeba zresetować umysł i ciało emotka
0 0

batistutek123

#6178209 Napisano: 31.03.2016 01:06:09
awi napisał(a):

Z trudem wytrzymuję. Męczy mnie wszystko, ludzie, praca, codzienność, jedzenie, sprzątanie, zakupy, okna, drzwi, chodzenie... Marzę o tym, żeby ktoś przez jakiś czas np miesiąc, dwa żył za mnie a ja chcę się położyć pod jabłonką, tam gdzie widać całe niebo i słońce od wschodu do zachodu, choćby za chmurami i niech nawet pada. Chcę zasypiać i budzić się i patrzeć jak zaczyna kwitnąć jabłoń i chmury przelatują przez niebo.


Ja tak żyję jak piszesz:) Zapraszam do siebie na kilka dni, tylko wodę noszę ze studni czasem z rzeki i inne atrakcję:)
0 0

taalvikki

#6178219 Napisano: 31.03.2016 01:56:11
awi napisał(a):

polec napisał(a):

awi napisał(a):

Z trudem wytrzymuję. Męczy mnie wszystko, ludzie, praca, codzienność, jedzenie, sprzątanie, zakupy, okna, drzwi, chodzenie... Marzę o tym, żeby ktoś przez jakiś czas np miesiąc, dwa żył za mnie a ja chcę się położyć pod jabłonką, tam gdzie widać całe niebo i słońce od wschodu do zachodu, choćby za chmurami i niech nawet pada. Chcę zasypiać i budzić się i patrzeć jak zaczyna kwitnąć jabłoń i chmury przelatują przez niebo.


Głowa do góry idzie wiosna. Być może masz jakieś braki w odżywianiu po zimie i brak wit. D, oraz tych z grupy B daje Ci się we znaki. To taki tradycyjny objaw: wstajesz bardziej zmęczona niż się kładłaś. Jeśli to nie ten kierunek, to zdecydowanie potrzebujesz urlopu. emotka

Wiosna w mieście mnie nie cieszy, tak, potrzebuję urlopu od cywilizacji. Ostatnio byłam na wakacjach w latach 90-tych. Nie potrafię już cieszyć się gałązką wiśni, kamieniem z plaży.  Chciałabym być drzewem wiśniowym,  pustynią pełną ziarenek piasku...
Tak sobie pomyślałam o niegdysiejszej propozycji Bastiego...
Mogłabym nawet przywieźć znicze (z własnych zbiorów)...


powiem tak. większość rzeczy, które zostały wymienione, to SĄ obiektywnie męczące rzeczy. zwłaszcza, gdy są skąpane w sosie nieustannego zarobienia. lud sobie wmówił, że praca to radość, sukces i wspaniałość,  ze drzwi i okna są najważniejsze itd. tymczasem prawda jest taka, że praca "czyni wolnym". wolnym od myślenia. podpowiadam odpoczynek od owej pracy, od ludzi i od pośpiechu i od wmawiania sobie, że "trzeba posprzątać", "trzeba rozmawiać z ludzmi". bo nie trzeba. wiem, że nie zawsze to da się zrobić, ale chyba nikt nie poda mi rozsądnego argumentu za tym, by nie być na wakacjach od lat 90. emotka
0 0

androm

#6178229 Napisano: 31.03.2016 08:25:00
taalvikki napisał(a):

awi napisał(a):

polec napisał(a):

awi napisał(a):

Z trudem wytrzymuję. Męczy mnie wszystko, ludzie, praca, codzienność, jedzenie, sprzątanie, zakupy, okna, drzwi, chodzenie... Marzę o tym, żeby ktoś przez jakiś czas np miesiąc, dwa żył za mnie a ja chcę się położyć pod jabłonką, tam gdzie widać całe niebo i słońce od wschodu do zachodu, choćby za chmurami i niech nawet pada. Chcę zasypiać i budzić się i patrzeć jak zaczyna kwitnąć jabłoń i chmury przelatują przez niebo.


Głowa do góry idzie wiosna. Być może masz jakieś braki w odżywianiu po zimie i brak wit. D, oraz tych z grupy B daje Ci się we znaki. To taki tradycyjny objaw: wstajesz bardziej zmęczona niż się kładłaś. Jeśli to nie ten kierunek, to zdecydowanie potrzebujesz urlopu. emotka

Wiosna w mieście mnie nie cieszy, tak, potrzebuję urlopu od cywilizacji. Ostatnio byłam na wakacjach w latach 90-tych. Nie potrafię już cieszyć się gałązką wiśni, kamieniem z plaży.  Chciałabym być drzewem wiśniowym,  pustynią pełną ziarenek piasku...
Tak sobie pomyślałam o niegdysiejszej propozycji Bastiego...
Mogłabym nawet przywieźć znicze (z własnych zbiorów)...


powiem tak. większość rzeczy, które zostały wymienione, to SĄ obiektywnie męczące rzeczy. zwłaszcza, gdy są skąpane w sosie nieustannego zarobienia. lud sobie wmówił, że praca to radość, sukces i wspaniałość,  ze drzwi i okna są najważniejsze itd. tymczasem prawda jest taka, że praca "czyni wolnym". wolnym od myślenia. podpowiadam odpoczynek od owej pracy, od ludzi i od pośpiechu i od wmawiania sobie, że "trzeba posprzątać", "trzeba rozmawiać z ludzmi". bo nie trzeba. wiem, że nie zawsze to da się zrobić, ale chyba nikt nie poda mi rozsądnego argumentu za tym, by nie być na wakacjach od lat 90. emotka

dokładnie, praca sprawia ze nie masz czasu na myslenie jak wiele godzin kazdego dnia tracisz ze swojego zycia, jak tanio sie sprzedajesz oddajac cos najwazniejszego-czas sowjego zycia, ktorego potem nie kupisz, a zegar bije
0 0

erychta00

#6178283 Napisano: 31.03.2016 11:20:25
Witam wszystkich emotka  

PITy się zbliżają więc zastanawiam się czy muszę rozliczyć się z zarobków ze stron typu Kubigo, przepisuj itp.? Czy zwrot też mi przysługuje? :> Dodam, że to mój jedyny dochód emotka  
0 0

zdolnabestia

#6179118 Napisano: 01.04.2016 22:24:34
Chciałabym z kilku zdjęć zrobić kolaż. Jest jakaś fajna stronka, na której można to łatwo wykonać?
0 0

awi

#6179485 Napisano: 03.04.2016 20:05:13
batistutek123 napisał(a):


Ja tak żyję jak piszesz:) Zapraszam do siebie na kilka dni, tylko wodę noszę ze studni czasem z rzeki i inne atrakcję:)


Tysiąckrotne dzięki! Gdybyż to było możliwe! Pozdrawiam Cię serdecznie   emotka emotka emotka
0 0

awi

#6179493 Napisano: 03.04.2016 20:25:30
Kiciunia21 napisał(a):

joan napisał(a):


A nie da się choć na dwa dni uciec od codzienności? emotka

O tym samym pomyślałam. Oderwij się od codzienności chociaż na 2-3 dni. Zrób sobie weekend nawet w ciągu tygodnia i odpocznij. Czasami trzeba zresetować umysł i ciało emotka


Odrywam się ale to nie rozwiązuje sprawy, to tylko "kosmetyka". Bardziej dosadnie ujął to androm. Dziękuję za przytulanki, odwzajemniam emotka
0 0

constanza

#6179518 Napisano: 03.04.2016 21:53:52
Dziewczyny macie moze linki do jakis sklepów gdzie mozna kupić bluzkę na domowke? emotka

mam niedlugo wyjście na impreze do znajomych w domu, impreza gdzie są tez tance. Zazwyczaj zakładam na takie okazje sukienki i szpilki ale ostatnio prawie wszystkie dziewczyny były w jeansach. Teraz nie chce sie czuć głupio wiec chyba wskoczy w boyfriendy z dziurami, szpilki zostawię tylko nie wiem co na gore emotka  

 w ogóle mam problem czy założyć sukienkę i czuć sie głupio czy założyć jeansy i czuć sie niezbyt dobrze np. w tańcu? emotka  
0 0

androm

#6179522 Napisano: 03.04.2016 22:06:05
awi napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

joan napisał(a):


A nie da się choć na dwa dni uciec od codzienności? emotka

O tym samym pomyślałam. Oderwij się od codzienności chociaż na 2-3 dni. Zrób sobie weekend nawet w ciągu tygodnia i odpocznij. Czasami trzeba zresetować umysł i ciało emotka


Odrywam się ale to nie rozwiązuje sprawy, to tylko "kosmetyka". Bardziej dosadnie ujął to androm. Dziękuję za przytulanki, odwzajemniam emotka

androm pozdrawiaemotka
0 0

magdalena-1989

#6179530 Napisano: 03.04.2016 22:29:18
constanza napisał(a):

Dziewczyny macie moze linki do jakis sklepów gdzie mozna kupić bluzkę na domowke? emotka

mam niedlugo wyjście na impreze do znajomych w domu, impreza gdzie są tez tance. Zazwyczaj zakładam na takie okazje sukienki i szpilki ale ostatnio prawie wszystkie dziewczyny były w jeansach. Teraz nie chce sie czuć głupio wiec chyba wskoczy w boyfriendy z dziurami, szpilki zostawię tylko nie wiem co na gore emotka  

 w ogóle mam problem czy założyć sukienkę i czuć sie głupio czy założyć jeansy i czuć sie niezbyt dobrze np. w tańcu? emotka  

Ja polecam sklep TOPSECRET - ubieram siebie, ukochanego i siostrę emotka  Promocji dużo, a jak kupiłam kiedyś źakiet, taką furorę zrobiłam w pracy(i nie tylko tam), że każdy o niego wypytywał i kilka osób kupiło go emotka
0 0

magdalena-1989

#6179532 Napisano: 03.04.2016 22:31:11
Hej zna ktoś jakieś stronki z Facebook'a, gdzie czasami są do wygrania jakieś bilety do kina, teatru, koncerty itp ? Interesuje mnie Śląsk, okolice Katowic. Z góry dziękuję.
0 0

ziolko

#6179541 Napisano: 04.04.2016 00:20:34
magdalena-1989 napisał(a):

Hej zna ktoś jakieś stronki z Facebook'a, gdzie czasami są do wygrania jakieś bilety do kina, teatru, koncerty itp ? Interesuje mnie Śląsk, okolice Katowic. Z góry dziękuję.

popatrz po lokalnych kinach. U mnie w mieście w Heliosie są bilety do wygrania. 
Mogą też być na profilach lokalnych gazet. 
0 0

monkakk

#6179590 Napisano: 04.04.2016 10:37:22
kiedy do mnie los się tak uśmiechnie?
https://www.faceb...eos/981139908600772/
0 0

Ashedalka

#6180110 Napisano: 05.04.2016 12:09:42
Poinstruuje mnie ktoś w jaki sposób mam wyszukać konkursy w bazie wg np. sklepów, czy nagród itd ?
0 0