Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

ultrixx

#6176740 Napisano: 25.03.2016 08:45:30
androm napisał(a):

ej, ta strona to jakiś żart
jeden pisze ogłoszenie, że chętnie pozna panią pracującą w Rosmanie, potem, że w Rosjanie

inny chce dać spermę jak ktoś chce mieć dziecko:W poczęciu dzieci mam duże doświadczenie, sukces i zadowolonych klientów

a inny w ramach nauki na masażystę chętnie zrobi paniom masaż:
szukasz odprężenia zadzwoń

w ramach nauki i zdobywania doświadczenia spotkania za darmoo

emotka

A po cóż mu ta pani z Rossmanna, przecież tam teraz jeden konkurs na krzyż emotka
0 0

awi

#6176744 Napisano: 25.03.2016 08:56:26
Kiedyś rozmawiałam z gościem, któremu ktoś zrobił głupi żart: zamieścił na różnych stronach ogłoszenie pt. udzielam wszelkich porad o każdej porze - i podał jego nr telefonu...
Takie bywają skutki darmowych ogłoszeń
0 0

ziolko

#6176847 Napisano: 25.03.2016 12:53:45
Słyszeliście o takiej akcji z punktem na dłoni?
http://podaj.to/p...do-niej-policja.html

Mowa bez słów... 
0 0

dolly

#6176861 Napisano: 25.03.2016 13:26:42
tomniewkurza napisał(a):

dolly napisał(a):

Buaha ja natrafiłam na gola pupę,  lewe dyplomy i napaloną Kaśkę emotka

I tak masz szczęście, bo gdybyś trafiła z literką u w środku, trudniej byłoby się chyba obronić emotka

Proponuję nie dyskutować o 'urodzie' Kasiek przez "u" emotka
0 0

dolly

#6176933 Napisano: 25.03.2016 17:56:03
tomniewkurza napisał(a):

dolly napisał(a):

Proponuję nie dyskutować o 'urodzie' Kasiek przez "u" emotka

Jest to tak zwana "uroda nienachalna" emotka emotka

Polemizowałabym  emotka
0 0

dolly

#6176943 Napisano: 25.03.2016 18:26:18
tomniewkurza napisał(a):

dolly napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

dolly napisał(a):

Proponuję nie dyskutować o 'urodzie' Kasiek przez "u" emotka  

Jest to tak zwana "uroda nienachalna" emotka emotka

Polemizowałabym  emotka

Ależ proszę. Każde z nas ma najwidoczniej inne upodobania, inne doświadczenia i może nawet inną orientację  emotka W temacie, ofkors emotka

Miałam na myśli obcych ekshibicjonistów...
0 0

dolly

#6176948 Napisano: 25.03.2016 18:49:32
tomniewkurza napisał(a):

dolly napisał(a):

Każde z nas ma najwidoczniej inne upodobania, inne doświadczenia

Miałam na myśli obcych ekshibicjonistów...

Ja nie mam doświadczenia nawet ze SWOIMI, a co dopiero z obcymi emotka

emotka
0 0

mczarna

#6176960 Napisano: 25.03.2016 20:03:07
Zmieniając temat- Wesołych Świąt Wszystkim! Aby były ciepłe i słoneczne!
0 0

dolly

#6177023 Napisano: 25.03.2016 21:53:33
mczarna napisał(a):

Zmieniając temat- Wesołych Świąt Wszystkim! Aby były ciepłe i słoneczne!

https://www.e-kon...i-nie-tylko/strona/9
0 0

dolly

#6177035 Napisano: 25.03.2016 22:09:42
tomniewkurza napisał(a):

dolly napisał(a):

mczarna napisał(a):

Zmieniając temat- Wesołych Świąt Wszystkim! Aby były ciepłe i słoneczne!

http://www.e-konk...i-nie-tylko/strona/9

emotka ale okrucieństwo... istnie: "nie do przyjęcia" emotka
Rety... TAKI wpis jednak jakby lekko się różni od ofert sprzedaży paragonu w wątku "tylko wyniki!!!" i jako taki zasługuje na dawkę pobłażliwości  emotka a nie na bezlitosne odsyłanie do reguł i bezdusznych zasad, gubiących gdzieś po drodze człowieka z jego wrażliwością... emotka

Buahaha i kto to mówi emotka
Przekierowanie podałam, by się ladnie wkomponował wpis w topiku, bo tu tak samotnie wisi emotka
Ping pong.... emotka   a akurat śpiąca jestem emotka
0 0

mczarna

#6177036 Napisano: 25.03.2016 22:11:14
tomniewkurza napisał(a):

dolly napisał(a):

mczarna napisał(a):

Zmieniając temat- Wesołych Świąt Wszystkim! Aby były ciepłe i słoneczne!

http://www.e-konk...i-nie-tylko/strona/9

emotka ale okrucieństwo... istnie: "nie do przyjęcia" emotka
Rety... TAKI wpis jednak jakby lekko się różni od ofert sprzedaży paragonu w wątku "tylko wyniki!!!" i jako taki zasługuje na dawkę pobłażliwości  emotka a nie na bezlitosne odsyłanie do reguł i bezdusznych zasad, gubiących gdzieś po drodze człowieka z jego wrażliwością... emotka

Przecież to forum i temat WC- dolly- przesadziłaś chyba... 
 
0 0

dolly

#6177040 Napisano: 25.03.2016 22:19:52
mczarna napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

dolly napisał(a):

mczarna napisał(a):

Zmieniając temat- Wesołych Świąt Wszystkim! Aby były ciepłe i słoneczne!

http://www.e-konk...i-nie-tylko/strona/9

emotka ale okrucieństwo... istnie: "nie do przyjęcia" emotka
Rety... TAKI wpis jednak jakby lekko się różni od ofert sprzedaży paragonu w wątku "tylko wyniki!!!" i jako taki zasługuje na dawkę pobłażliwości  emotka a nie na bezlitosne odsyłanie do reguł i bezdusznych zasad, gubiących gdzieś po drodze człowieka z jego wrażliwością... emotka

Przecież to forum i temat WC- dolly- przesadziłaś chyba... 
 

 Podalam Ci topik bez złośliwości czy ironii, a z myślą,  ze nie wiedzielas , ze gdzies taki jest. Jak dla mnie to możesz i w kiblu życzenia pisac emotka
0 0

mczarna

#6177048 Napisano: 25.03.2016 22:28:44
dolly napisał(a):

mczarna napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

dolly napisał(a):

mczarna napisał(a):

Zmieniając temat- Wesołych Świąt Wszystkim! Aby były ciepłe i słoneczne!

http://www.e-konk...i-nie-tylko/strona/9

emotka ale okrucieństwo... istnie: "nie do przyjęcia" emotka
Rety... TAKI wpis jednak jakby lekko się różni od ofert sprzedaży paragonu w wątku "tylko wyniki!!!" i jako taki zasługuje na dawkę pobłażliwości  emotka a nie na bezlitosne odsyłanie do reguł i bezdusznych zasad, gubiących gdzieś po drodze człowieka z jego wrażliwością... emotka

Przecież to forum i temat WC- dolly- przesadziłaś chyba... 
 

 Podalam Ci topik bez złośliwości czy ironii, a z myślą,  ze nie wiedzielas , ze gdzies taki jest. Jak dla mnie to możesz i w kiblu życzenia pisac emotka

dolly- czyli Ty traktujesz ten wątek jako kibel? Wątek z życzeniami jest mało używany, nawet go nie widziałam. Chyba usunę życzenia, bo jeszcze karniaka dostanę ...
0 0

nie_zapominajka1

#6177069 Napisano: 25.03.2016 23:28:24
wybiera się ktos z Was na mecz Realu do Madrytu 12 kwietnia?
0 0

ziolko

#6177071 Napisano: 25.03.2016 23:34:20
mczarna napisał(a):

Wątek z życzeniami jest mało używany, nawet go nie widziałam. Chyba usunę życzenia, bo jeszcze karniaka dostanę ...



spoko... to jest WC, wiec można pisac o wszystkim emotka
Życzenia również, nawet w dwóch tematach - tu i/lub w życzeniowym.

:)
0 0

batistutek123

#6177074 Napisano: 26.03.2016 00:06:10
Mam taką prośbę, pożyczyłem kuzynowi płytę z Windowsem XP Home Edition SP3 chyba coś tak piszę 2002r, taki mam Windows na komputerze, mam od jakiegoś czasu dzisiaj patrzę 1 dzień na aktywację systemu Windows, tylko nie mam tego klucza produktu. Może ktoś ma i mógł by przesłać na priv. Nie wiem nawet gdzie to znaleźć, a nie wiem co się stanie jak nie wpiszę, lepiej nie ryzykować. Nie mam teraz głowy do robienia całkowitego formata.
Windows XP nie jest już wspierany czy jakoś tam i nie ma zadnych aktualizacji do niego, pewnie z czasem wymrze śmiercia naturalną:)
0 0

defed

#6177556 Napisano: 29.03.2016 14:53:34
Czy tylko mi nazwa owego KONKURSU pasuje bardziej na tytuł filmu 18+ emotka  emotka
0 0

joan

#6177582 Napisano: 29.03.2016 15:40:39
defed napisał(a):

Czy tylko mi nazwa owego KONKURSU pasuje bardziej na tytuł filmu 18+ emotka  emotka


Nie, również o tym samym od razu pomyślałam emotka
0 0

awi

#6178044 Napisano: 30.03.2016 17:48:43
Z trudem wytrzymuję. Męczy mnie wszystko, ludzie, praca, codzienność, jedzenie, sprzątanie, zakupy, okna, drzwi, chodzenie... Marzę o tym, żeby ktoś przez jakiś czas np miesiąc, dwa żył za mnie a ja chcę się położyć pod jabłonką, tam gdzie widać całe niebo i słońce od wschodu do zachodu, choćby za chmurami i niech nawet pada. Chcę zasypiać i budzić się i patrzeć jak zaczyna kwitnąć jabłoń i chmury przelatują przez niebo.
0 0

Gość: polec

#6178052 Napisano: 30.03.2016 18:18:20
awi napisał(a):

Z trudem wytrzymuję. Męczy mnie wszystko, ludzie, praca, codzienność, jedzenie, sprzątanie, zakupy, okna, drzwi, chodzenie... Marzę o tym, żeby ktoś przez jakiś czas np miesiąc, dwa żył za mnie a ja chcę się położyć pod jabłonką, tam gdzie widać całe niebo i słońce od wschodu do zachodu, choćby za chmurami i niech nawet pada. Chcę zasypiać i budzić się i patrzeć jak zaczyna kwitnąć jabłoń i chmury przelatują przez niebo.


Głowa do góry idzie wiosna. Być może masz jakieś braki w odżywianiu po zimie i brak wit. D, oraz tych z grupy B daje Ci się we znaki. To taki tradycyjny objaw: wstajesz bardziej zmęczona niż się kładłaś. Jeśli to nie ten kierunek, to zdecydowanie potrzebujesz urlopu. emotka
0 0