Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

size

#6174823 Napisano: 19.03.2016 00:02:34
Ten jest WYJĄTKOWY przecież.
0 0

size

#6174824 Napisano: 19.03.2016 00:03:37
tomniewkurza napisał(a):

bzowapani napisał(a):


Jeśli każdy, to za trzy dni też świętujesz  emotka emotka

Otóż emotka
0 0

batistutek123

#6174916 Napisano: 19.03.2016 17:47:43
tomniewkurza napisał(a):

size napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Nie rozumiem co masz na myśli pod słowem "świętować"?

Utopisz Marzannę i rozpalisz ognisko.


O, tak, tak! emotka Utopić jakąś kobietę, by ją ukarać za niewłaściwe zachowanie, zrobić ognisko z kradzionych zniczy - toż to ulubione zajęcia prawdziwego samca emotka


Takich rygorystycznych metod nie stosuje. Bardziej to ugościł bym kobietę a znicze bym wykorzystał do oświetlenia. Ja nikogo nie karzę za złe zachowanie, to nie moja rola. Od tego jest prawo karmy, mogę ewentualnie coś zasygnalizować. Nic na siłe.
0 0

freyja88

#6174928 Napisano: 19.03.2016 19:54:35
Ktoś zna kasjera z Gliwic? https://www.faceb...p;type=3&theater
0 0

stefania7

#6174968 Napisano: 19.03.2016 22:11:17
batistutek123 napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

size napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Nie rozumiem co masz na myśli pod słowem "świętować"?

Utopisz Marzannę i rozpalisz ognisko.


O, tak, tak! emotka Utopić jakąś kobietę, by ją ukarać za niewłaściwe zachowanie, zrobić ognisko z kradzionych zniczy - toż to ulubione zajęcia prawdziwego samca emotka


Takich rygorystycznych metod nie stosuje. Bardziej to ugościł bym kobietę a znicze bym wykorzystał do oświetlenia. Ja nikogo nie karzę za złe zachowanie, to nie moja rola. Od tego jest prawo karmy, mogę ewentualnie coś zasygnalizować. Nic na siłe.

Chyba raczej prawo karne?
0 0

monia24

#6174977 Napisano: 19.03.2016 22:29:15
Kwiatuszek2506 napisał(a):

Poszukiwane konkursy, gdzie nagrodą jest zwrot gotówki za kupiony towar.
 Oprócz Dove, Delmy, Sagi 
 Ps. Gdzie najłatwiej takie znaleźć? Czasem coś mi się uda znaleźć, ale często przegapię ...

Bryza, Dosia, Bodymax - jeśli nie będziesz zadowolona z efektu zwrócą kasę.
0 0

Kwiatuszek2506

#6174978 Napisano: 19.03.2016 22:31:58
monia24 napisał(a):

Kwiatuszek2506 napisał(a):

Poszukiwane konkursy, gdzie nagrodą jest zwrot gotówki za kupiony towar.
 Oprócz Dove, Delmy, Sagi 
 Ps. Gdzie najłatwiej takie znaleźć? Czasem coś mi się uda znaleźć, ale często przegapię ...

Bryza, Dosia, Bodymax - jeśli nie będziesz zadowolona z efektu zwrócą kasę.

Dzięki, sprawdzone na własnej skórze? emotka
0 0

monia24

#6174980 Napisano: 19.03.2016 22:37:15
Kwiatuszek2506 napisał(a):

monia24 napisał(a):

Kwiatuszek2506 napisał(a):

Poszukiwane konkursy, gdzie nagrodą jest zwrot gotówki za kupiony towar.
 Oprócz Dove, Delmy, Sagi 
 Ps. Gdzie najłatwiej takie znaleźć? Czasem coś mi się uda znaleźć, ale często przegapię ...

Bryza, Dosia, Bodymax - jeśli nie będziesz zadowolona z efektu zwrócą kasę.

Dzięki, sprawdzone na własnej skórze? emotka

Nie, ale widziałam, że chwalili się przelewami.
0 0

Kwiatuszek2506

#6174981 Napisano: 19.03.2016 22:42:04
monia24 napisał(a):

Kwiatuszek2506 napisał(a):

monia24 napisał(a):

Kwiatuszek2506 napisał(a):

Poszukiwane konkursy, gdzie nagrodą jest zwrot gotówki za kupiony towar.
 Oprócz Dove, Delmy, Sagi 
 Ps. Gdzie najłatwiej takie znaleźć? Czasem coś mi się uda znaleźć, ale często przegapię ...

Bryza, Dosia, Bodymax - jeśli nie będziesz zadowolona z efektu zwrócą kasę.

Dzięki, sprawdzone na własnej skórze? emotka

Nie, ale widziałam, że chwalili się przelewami.

oki, dziękuję emotka
Jakby ktoś jeszcze coś miał, to bardzo proszę o info emotka
0 0

zezowaty_kot

#6174984 Napisano: 19.03.2016 22:51:17
buncia88 napisał(a):

Ktoś zna kasjera z Gliwic? https://www.faceb...p;type=3&theater


Z ciekawości weszłam zobaczyć i mi ręce opadły... Dziwię się kasjerowi, że nie wstał i nie za... komunikował kolesiowi w sposób dosadniejszy, żeby się od... dalił.
0 0

batistutek123

#6174986 Napisano: 19.03.2016 22:58:53
zezowaty_kot napisał(a):

buncia88 napisał(a):

Ktoś zna kasjera z Gliwic? https://www.faceb...p;type=3&theater


Z ciekawości weszłam zobaczyć i mi ręce opadły... Dziwię się kasjerowi, że nie wstał i nie za... komunikował kolesiowi w sposób dosadniejszy, żeby się od... dalił.


Jesteś pierwszą osobą która tak reaguje, na ogół każdy tam pisał o tym że powinni go wywalić. Trudna sprawa sam nie wiem gdyby był kierownikiem jaką bym podjął decyzję. Chyba wywalenie, bo nie powinien pokazywać różnych znaków rękami.
0 0

joan

#6174991 Napisano: 19.03.2016 23:23:15
zezowaty_kot napisał(a):

buncia88 napisał(a):

Ktoś zna kasjera z Gliwic? https://www.faceb...p;type=3&theater


Z ciekawości weszłam zobaczyć i mi ręce opadły... Dziwię się kasjerowi, że nie wstał i nie za... komunikował kolesiowi w sposób dosadniejszy, żeby się od... dalił.


Się nie zgadzam. Nie wolno fakju pokazać nawet innemu kierowcy, a co dopiero klientowi w miejscu pracy. Odzywki kasjera również niesympatyczne - miałam podobną sytuację, gdy ukradli mi pieniądze z karty kredytowej, omal nie dostałam zawału w sklepie. Dobrze, że kasjerka jakaś milsza była, bo głupie komentarze nie były mi potrzebne.

Ale wiesz - słowo przeciw słowu, nie poznamy jedynej prawdy o zaistniałej sytuacji. Po każdej stronie taśmy może być burak emotka
0 0

evita

#6174992 Napisano: 19.03.2016 23:23:49
zezowaty_kot napisał(a):

buncia88 napisał(a):

Ktoś zna kasjera z Gliwic? https://www.faceb...p;type=3&theater


Z ciekawości weszłam zobaczyć i mi ręce opadły... Dziwię się kasjerowi, że nie wstał i nie za... komunikował kolesiowi w sposób dosadniejszy, żeby się od... dalił.

Też przeczytałam. Ale śmiem twierdzić, że tam było drugie dno tej sytuacji emotka

Pamiętam jak kiedyś wywalało nam kartę z inteligo ze środkami na oczywiście, ing przeszło. My byliśmy źli. Na koniec przyszła pani kierownik kas i powiedziała, że jest awaria z pko. Też było parę prób, nie wyczułam u pani kasjerki zniecierpliwienia ani niechęci, jedynie chęć pomocy. Ale i tak głupio się czułam.

Jako szef bym gościa wywaliła - praca to nie czas na osobiste wycieczki. Taki ze mnie ku* zł*.  Prywatnie - pewnie fajny koleś, ale nie na miejscu pracy.
0 0

snowflake

#6174996 Napisano: 19.03.2016 23:30:40
joan napisał(a):


Się nie zgadzam. Nie wolno fakju pokazać nawet innemu kierowcy, a co dopiero klientowi w miejscu pracy. Odzywki kasjera również niesympatyczne - miałam podobną sytuację, gdy ukradli mi pieniądze z karty kredytowej, omal nie dostałam zawału w sklepie. Dobrze, że kasjerka jakaś milsza była, bo głupie komentarze nie były mi potrzebne.

Ale wiesz - słowo przeciw słowu, nie poznamy jedynej prawdy o zaistniałej sytuacji. Po każdej stronie taśmy może być burak emotka

Zdjęć innym tez nie wolno robić. Sądząc po stanowisku pracy "poszkodowanego" ( windykator terenowy) i stylu, w jakim odpowiada innym w komentarzach, jestem prawie pewna, że ta sytuacja nie jest opisana adekwatnie do zaistniałej. Równie dobrze "poszkodowany" na informację o braku środków na koncie, mógł powiedzieć do kasjera "ku... na pewno są, naucz się idioto obsługiwać terminal". Żale w takich sytuacjach są często przekoloryzowane.
0 0

ankasss

#6175008 Napisano: 20.03.2016 00:02:05
snowflake napisał(a):

joan napisał(a):


Się nie zgadzam. Nie wolno fakju pokazać nawet innemu kierowcy, a co dopiero klientowi w miejscu pracy. Odzywki kasjera również niesympatyczne - miałam podobną sytuację, gdy ukradli mi pieniądze z karty kredytowej, omal nie dostałam zawału w sklepie. Dobrze, że kasjerka jakaś milsza była, bo głupie komentarze nie były mi potrzebne.

Ale wiesz - słowo przeciw słowu, nie poznamy jedynej prawdy o zaistniałej sytuacji. Po każdej stronie taśmy może być burak emotka

Zdjęć innym tez nie wolno robić. Sądząc po stanowisku pracy "poszkodowanego" ( windykator terenowy) i stylu, w jakim odpowiada innym w komentarzach, jestem prawie pewna, że ta sytuacja nie jest opisana adekwatnie do zaistniałej. Równie dobrze "poszkodowany" na informację o braku środków na koncie, mógł powiedzieć do kasjera "ku... na pewno są, naucz się idioto obsługiwać terminal". Żale w takich sytuacjach są często przekoloryzowane.

Wina jak zwykle leży pewnie gdzieś pośrodku, pewnie obu poniosły nerwy.   Wydaje mi się jednak, że robienie z tego afery, wrzucanie zdjęć na FB jest przesadą. Facet poczuł się urażony, zgłosił kierownikowi.  Kierownik mógł dać pracownikowi ostrzeżenie lub wyciągnąć inne konsekwencje. Niestety coraz częściej ludziom się wydaje, że inni powinni ich całować po d***, bo są nie wiadomo kim. A ich racją, jest jedyną słuszną. 
0 0

batistutek123

#6175017 Napisano: 20.03.2016 02:22:58
ankasss napisał(a):

snowflake napisał(a):

joan napisał(a):


Się nie zgadzam. Nie wolno fakju pokazać nawet innemu kierowcy, a co dopiero klientowi w miejscu pracy. Odzywki kasjera również niesympatyczne - miałam podobną sytuację, gdy ukradli mi pieniądze z karty kredytowej, omal nie dostałam zawału w sklepie. Dobrze, że kasjerka jakaś milsza była, bo głupie komentarze nie były mi potrzebne.

Ale wiesz - słowo przeciw słowu, nie poznamy jedynej prawdy o zaistniałej sytuacji. Po każdej stronie taśmy może być burak emotka

Zdjęć innym tez nie wolno robić. Sądząc po stanowisku pracy "poszkodowanego" ( windykator terenowy) i stylu, w jakim odpowiada innym w komentarzach, jestem prawie pewna, że ta sytuacja nie jest opisana adekwatnie do zaistniałej. Równie dobrze "poszkodowany" na informację o braku środków na koncie, mógł powiedzieć do kasjera "ku... na pewno są, naucz się idioto obsługiwać terminal". Żale w takich sytuacjach są często przekoloryzowane.

Wina jak zwykle leży pewnie gdzieś pośrodku, pewnie obu poniosły nerwy.   Wydaje mi się jednak, że robienie z tego afery, wrzucanie zdjęć na FB jest przesadą. Facet poczuł się urażony, zgłosił kierownikowi.  Kierownik mógł dać pracownikowi ostrzeżenie lub wyciągnąć inne konsekwencje. Niestety coraz częściej ludziom się wydaje, że inni powinni ich całować po d***, bo są nie wiadomo kim. A ich racją, jest jedyną słuszną. 


czyli jednym zdaniem- Trudno to skomentować w sposób rzetelny i kompletny bo niewiele wiemy o zaistniałem sytuacji, nie widzieliśmy jej na żywo i znamy relację tylko jednej osoby.
Lepiej niech sami to sobie ustalają, na pewno sa świadkowie a zdjęcie jest zawsze dowodem, podejrzewam też że są jakies kamery w sklepie.
0 0

asiam

#6175027 Napisano: 20.03.2016 08:46:51
Istnieje coś takiego jak gradacja kar. Upomnienie, nagana , i dopiero po tym większe konsekwencje.
Kasjer jednak nie powinien dać się ponieść emocjom tym bardziej, że klient upierdliwy bo nie słyszałam o tym by terminal "pomyłkowo" kogoś informował,że nie ma środków na koncie. Kierownik sklepu powinien jak najbardziej przeprosić klienta w takiej sytuacji i pewna jestem,że jakby "poszkodowany"  otrzymał prezent od firmy to by ochłonął.
Gdyby klient przespał się dłużej z tym problemem to mógł bardzie j spokojnie sprawę załatwić.Nie wiem czy miał np. prawo wymusić na kierowniku sklepu informację o "karze" jaką wymierzył pracownikowi.
A publikowanie zdjęć bez czyjejś zgody to chyba podchodzi pod jakiś paragraf.
Przekonałam się, że niejedną już sprawę , która mnie do pasji doprowadziła załatwiłam w sposób dla mnie satysfakcjonujący ale tylko dzięki spokojnej ale konsekwentnej reakcji.
0 0

freyja88

#6175028 Napisano: 20.03.2016 09:01:31
Nie wiem dlaczego, ale czytając tą aferę na FB pomyślalam "biedny kasjer"mimo, iż tekst go oczernia. Uważam, że windykator terenowy (nie każdy charakter nadaje się do tej pracy) głupimi odzywkami i zachowanie sprowokował chlopaka. No czuję w kościach:) Jesteśmy tylko ludźmi i nikt z nas nie chce być poniżany, nawet kosztem utraty pracy.
0 0

gosposia07

#6175029 Napisano: 20.03.2016 09:16:40
buncia88 napisał(a):

Nie wiem dlaczego, ale czytając tą aferę na FB pomyślalam "biedny kasjer"mimo, iż tekst go oczernia. Uważam, że windykator terenowy (nie każdy charakter nadaje się do tej pracy) głupimi odzywkami i zachowanie sprowokował chlopaka. No czuję w kościach:) Jesteśmy tylko ludźmi i nikt z nas nie chce być poniżany, nawet kosztem utraty pracy.

buncia jestem tego samego zdania
0 0

ziolko

#6175031 Napisano: 20.03.2016 09:21:15
też pomyślałam o tym, że skoro "poszkodowany" to windykator terenowy, to znaczy, że facet jest upierdliwy i będzie wszystko rozdmuchiwał
0 0