Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

delvitto

#6169429 Napisano: 06.03.2016 17:38:14
dolly napisał(a):

delvitto napisał(a):

dolly napisał(a):

delvitto napisał(a):

Proszę o pomoc! Nie mam doświadczenia w nadawaniu paczek do paczkomatów. Ale, chociaż z trudem, 2 razy, po sprzedaży na allegro, jakoś mi się udało:) teraz mam taką sytuację, że nijak nie mogę importować danych z allegro, niby mogę wszystko sama wpisać do wysyłki, ale, wychodzi mi kwota wyższa do zapłacenia, niż ta z allegro:( wygląda na to, że opcja współpracy inpostu z allegro jakoś się zawiesiła. Chcę spytać, czy coś można zrobić, aby dane z allegro importować do inpost w jakiś inny sposób? Czy tak Wam się zdarza, czy tylko ja taka niemota???

Delvitto, ale logujesz sie normalnie czy nie?
https://manager.paczkomaty.pl/zaloguj

@ dolly, loguję się do allegro, i stamtąd mam informację, że klient wybrał opcję paczkomaty inpost allegro. Klikam w link, który mnie przekierowuje od razu do inpost. Tam, mam wg wytycznych zrobić "import z allegro", i 2 razy jakoś z trudem, ale się udało. Teraz nic nie importuje, gdy wpisuję dane aukcji, również ich system jakby nie odnajdywał;( Wpisuję wszystkie dane sama, i wtedy mam wyższe koszta, bo bez synchronu z allegro opłata jest wyższa;( Moje konto na manager.paczkomaty jest połączone z allegro, bo tak kiedyś zaznaczałam w rejestracji.

I wchodząc bezposrednio przez managera nie masz juz danych paczki z allegro?

no właśnie, nie mam:( dlatego nie wiem o co chodzi, bo poprzednie 2 przesyłki są w historii moich paczek, mam podgląd, kiedy je wysyłałam, i że zostały odebrane. Chciałam już dopłacic te parę zł, żeby w końcu wysłać, ale sprawdziłam, że mam całkiem niedaleko oddział inpostu, więc jutro się tam wybiorę, bo chcę na przyszłość wiedzieć, co robię nie tak. Niech wytłumaczą. Na szczęście jestem w kontakcie z kupującym, który jest wyrozumiały, i nie naciska na szybką wysyłkę;)
0 0

dolly

#6169443 Napisano: 06.03.2016 19:36:09
Ooo to fajnje, choc ciekawe czy oni beda wiedzieli o co chodzi.
0 0

maa

#6169581 Napisano: 07.03.2016 10:36:03
delvitto napisał(a):

dolly napisał(a):

delvitto napisał(a):

dolly napisał(a):

delvitto napisał(a):

Proszę o pomoc! Nie mam doświadczenia w nadawaniu paczek do paczkomatów. Ale, chociaż z trudem, 2 razy, po sprzedaży na allegro, jakoś mi się udało:) teraz mam taką sytuację, że nijak nie mogę importować danych z allegro, niby mogę wszystko sama wpisać do wysyłki, ale, wychodzi mi kwota wyższa do zapłacenia, niż ta z allegro:( wygląda na to, że opcja współpracy inpostu z allegro jakoś się zawiesiła. Chcę spytać, czy coś można zrobić, aby dane z allegro importować do inpost w jakiś inny sposób? Czy tak Wam się zdarza, czy tylko ja taka niemota???

Delvitto, ale logujesz sie normalnie czy nie?
https://manager.paczkomaty.pl/zaloguj

@ dolly, loguję się do allegro, i stamtąd mam informację, że klient wybrał opcję paczkomaty inpost allegro. Klikam w link, który mnie przekierowuje od razu do inpost. Tam, mam wg wytycznych zrobić "import z allegro", i 2 razy jakoś z trudem, ale się udało. Teraz nic nie importuje, gdy wpisuję dane aukcji, również ich system jakby nie odnajdywał;( Wpisuję wszystkie dane sama, i wtedy mam wyższe koszta, bo bez synchronu z allegro opłata jest wyższa;( Moje konto na manager.paczkomaty jest połączone z allegro, bo tak kiedyś zaznaczałam w rejestracji.

I wchodząc bezposrednio przez managera nie masz juz danych paczki z allegro?

no właśnie, nie mam:( dlatego nie wiem o co chodzi, bo poprzednie 2 przesyłki są w historii moich paczek, mam podgląd, kiedy je wysyłałam, i że zostały odebrane. Chciałam już dopłacic te parę zł, żeby w końcu wysłać, ale sprawdziłam, że mam całkiem niedaleko oddział inpostu, więc jutro się tam wybiorę, bo chcę na przyszłość wiedzieć, co robię nie tak. Niech wytłumaczą. Na szczęście jestem w kontakcie z kupującym, który jest wyrozumiały, i nie naciska na szybką wysyłkę;)

u mnie było podobnie musiałam dodać adres odbioru (przedostatnia zakładka) i poczekać na zaakceptowanie 2 dni aby kurier przyjechał po przesyłkę
0 0

delvitto

#6169599 Napisano: 07.03.2016 11:18:27
maa napisał(a):

delvitto napisał(a):

dolly napisał(a):

delvitto napisał(a):

dolly napisał(a):

delvitto napisał(a):

Proszę o pomoc! Nie mam doświadczenia w nadawaniu paczek do paczkomatów. Ale, chociaż z trudem, 2 razy, po sprzedaży na allegro, jakoś mi się udało:) teraz mam taką sytuację, że nijak nie mogę importować danych z allegro, niby mogę wszystko sama wpisać do wysyłki, ale, wychodzi mi kwota wyższa do zapłacenia, niż ta z allegro:( wygląda na to, że opcja współpracy inpostu z allegro jakoś się zawiesiła. Chcę spytać, czy coś można zrobić, aby dane z allegro importować do inpost w jakiś inny sposób? Czy tak Wam się zdarza, czy tylko ja taka niemota???

Delvitto, ale logujesz sie normalnie czy nie?
https://manager.paczkomaty.pl/zaloguj

@ dolly, loguję się do allegro, i stamtąd mam informację, że klient wybrał opcję paczkomaty inpost allegro. Klikam w link, który mnie przekierowuje od razu do inpost. Tam, mam wg wytycznych zrobić "import z allegro", i 2 razy jakoś z trudem, ale się udało. Teraz nic nie importuje, gdy wpisuję dane aukcji, również ich system jakby nie odnajdywał;( Wpisuję wszystkie dane sama, i wtedy mam wyższe koszta, bo bez synchronu z allegro opłata jest wyższa;( Moje konto na manager.paczkomaty jest połączone z allegro, bo tak kiedyś zaznaczałam w rejestracji.

I wchodząc bezposrednio przez managera nie masz juz danych paczki z allegro?

no właśnie, nie mam:( dlatego nie wiem o co chodzi, bo poprzednie 2 przesyłki są w historii moich paczek, mam podgląd, kiedy je wysyłałam, i że zostały odebrane. Chciałam już dopłacic te parę zł, żeby w końcu wysłać, ale sprawdziłam, że mam całkiem niedaleko oddział inpostu, więc jutro się tam wybiorę, bo chcę na przyszłość wiedzieć, co robię nie tak. Niech wytłumaczą. Na szczęście jestem w kontakcie z kupującym, który jest wyrozumiały, i nie naciska na szybką wysyłkę;)

u mnie było podobnie musiałam dodać adres odbioru (przedostatnia zakładka) i poczekać na zaakceptowanie 2 dni aby kurier przyjechał po przesyłkę

ale ja chcę skorzystać z opcji, że sama oddam do paczkomatu,jest to dla mnie wygodne, niż czekać na kuriera. Ale już za niedługo pojadę do ich biura.
0 0

zaczytana-pola

#6171171 Napisano: 10.03.2016 14:37:03
Z innej beczki emotka
Muszę kupić sobie nowe urządzenie wielofunkcyjne- drukarka+ skaner. Stare ma już chyba z 9 lat i odmawia posłuszeństwa. Do tej pory korzystałam z HP F2180.
Co polecacie? Tak, żeby było w miarę ekonomiczne i do codziennego użytku, bez żadnych bajerów.
0 0

defed

#6171176 Napisano: 10.03.2016 15:02:39
zaczytana-pola napisał(a):

Z innej beczki emotka
Muszę kupić sobie nowe urządzenie wielofunkcyjne- drukarka+ skaner. Stare ma już chyba z 9 lat i odmawia posłuszeństwa. Do tej pory korzystałam z HP F2180.
Co polecacie? Tak, żeby było w miarę ekonomiczne i do codziennego użytku, bez żadnych bajerów.

3 lata temu kupiłam HP 1050. Bo w pobliskim papierniczym mają tani dobry zamiennik tuszu. Drukuję na niej kilka faktur miesięcznie i oświadczenia do konkursów, skanuję paragony, czasami drukuję kolorowanki. Moja drukarka jest w sumie wolna-gdybym musiała na niej drukować np. pracę licencjacką, to dostałabym fioła. Ale kosztowała niewiele i działa, nie psuje się. Te najtańsze drukarki są dostępne praktycznie w cenie tuszu-już z tuszem w komplecie. 
Marzy mi się bezprzewodowa drukarka-może ktoś poradzi,odradzi?
0 0

zaczytana-pola

#6171182 Napisano: 10.03.2016 15:05:01
Nie wiem, może się mylę, ale te HP strasznie dużo tuszu zużywają albo tylko moja taka spragniona emotka emotka
0 0

defed

#6171186 Napisano: 10.03.2016 15:09:11
zaczytana-pola napisał(a):

Nie wiem, może się mylę, ale te HP strasznie dużo tuszu zużywają albo tylko moja taka spragniona emotka emotka

W sumie to ja nie mam porównania.
Zawsze drukuję w trybie roboczym, najbardziej oszczędnym i mam duży tusz XXL na parę miesięcy.
W kwestiach sprzętu komp, RTV, ADG lubię chodzić do lokalnych sklepów, gdzie Pan Marek lub Pan Damian zawsze mi wszystko ładnie wytłumaczą.
0 0

taalvikki

#6171239 Napisano: 10.03.2016 16:31:41
zaczytana-pola napisał(a):

Nie wiem, może się mylę, ale te HP strasznie dużo tuszu zużywają albo tylko moja taka spragniona emotka emotka

 
hp to dla mnie koszmar. pamiętam sytuację, że drukarka nie chciała mi w ogóle odpalić, próbowałam kilkanaście razy, a ruszyła dopiero wtedy, gdy z rozpaczy... otworzyłam wino emotka
0 0

zaczytana-pola

#6171245 Napisano: 10.03.2016 16:42:12
Ja z rozpaczy chyba zaraz otworzę okno, bo mojej wino raczej nie pomoże emotka
0 0

ankasss

#6171251 Napisano: 10.03.2016 16:51:40
Mogę polecić urządzenie  Brother J105 skaner+ksero+ kolorowa drukarka. Tanie tusze i możliwość połączeni wi-fi.
Mam od około 6 miesięcy i jestem mega zadowolona. Przekopałam mnóstwo opinii zarówno w necie jak również opinii znajomych, i to urządzenie mi polecili.
0 0

edi999a

#6171253 Napisano: 10.03.2016 16:53:52
Ja polecam drukarki Brother
0 0

zaczytana-pola

#6171257 Napisano: 10.03.2016 16:59:47
Dziewczyny, dziękuję emotka . Zanotuję modele i porównam z innymi. Słyszałam sporo dobrego Brother, ale dla to firma zupełnie nieznana.
0 0

joan

#6171280 Napisano: 10.03.2016 17:35:41
skowronek napisał(a):

Potrzebuję porady w wyborze filmu na jutrzejszy wieczór.
Ze skromnego repertuaru wybieram dwa filmy:
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
Planeta singli
Który z tych filmów polecacie?


"Planetę singli" - widziałam, podobał mi się ten film, daje dokładnie to, czego oczekuje widz.

Tego drugiego nie zobaczyłam, bo już zwiastun jest jakiś niezbyt zachęcający.

Aha, ciekawym filmem jest "Pokój", jeśli ktoś się waha, czy warto pójść: moim zdaniem warto emotka
0 0

edzia21

#6171312 Napisano: 10.03.2016 19:08:09
skowronek napisał(a):

joan napisał(a):

skowronek napisał(a):

Potrzebuję porady w wyborze filmu na jutrzejszy wieczór.
Ze skromnego repertuaru wybieram dwa filmy:
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
Planeta singli
Który z tych filmów polecacie?


"Planetę singli" - widziałam, podobał mi się ten film, daje dokładnie to, czego oczekuje widz.

Tego drugiego nie zobaczyłam, bo już zwiastun jest jakiś niezbyt zachęcający.

Aha, ciekawym filmem jest "Pokój", jeśli ktoś się waha, czy warto pójść: moim zdaniem warto emotka

Dziękuję! I czekam na opinie o drugim filmie.

7 rzeczy - fajny, utrzymuje poziom planety. Wg mnie planeta lepsza, natomiast moja mama twierdzi ze 7 rzeczy emotka  Warto zobaczyć to i to! emotka  Na początek idz na planete emotka
0 0

Gość: giuliettaX

#6171374 Napisano: 10.03.2016 21:03:43
edzia21 napisał(a):

skowronek napisał(a):

joan napisał(a):

skowronek napisał(a):

Potrzebuję porady w wyborze filmu na jutrzejszy wieczór.
Ze skromnego repertuaru wybieram dwa filmy:
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
Planeta singli
Który z tych filmów polecacie?


"Planetę singli" - widziałam, podobał mi się ten film, daje dokładnie to, czego oczekuje widz.

Tego drugiego nie zobaczyłam, bo już zwiastun jest jakiś niezbyt zachęcający.

Aha, ciekawym filmem jest "Pokój", jeśli ktoś się waha, czy warto pójść: moim zdaniem warto emotka

Dziękuję! I czekam na opinie o drugim filmie.

7 rzeczy - fajny, utrzymuje poziom planety. Wg mnie planeta lepsza, natomiast moja mama twierdzi ze 7 rzeczy emotka  Warto zobaczyć to i to! emotka  Na początek idz na planete emotka

jak dla mnie różnica ogromna, planeta szybko mija, dużo śmiechu chociaż i chusteczka się przyda, a na 7 rzeczy... ludzie wychodzili w trakcie, praktycznie zero akcji, ale zamachowski i te szlagiery nie podejrzewałabym emotka emotka
0 0

edzia21

#6171388 Napisano: 10.03.2016 21:27:52
U mnie przy praktycznie całej sali widzów (7 rzeczy - pokaz na dzien kobiet) - nikt nie wyszedł, widocznie same ponuraki przyszły, które jednak doskonale się bawiły. A swoją drogą, nigdy nie widziałam żeby ludzie wychodzili w czasie projekcji z sali kina, nawet na tak "obrzydliwym i odrażającym filmie" (jakby ktoś mógł określić) jak Grimsby. 
0 0

elotta

#6171391 Napisano: 10.03.2016 21:29:08
Na Planetę to bym poszła dla samego Stuhra  emotka  
0 0

dorothy

#6171425 Napisano: 10.03.2016 23:40:26
nie wiem czy to jest dobre miejsce na takie rzeczy ale zrobiło to na mnie ogromne wrażenie, negatywne i chciałabym podzielić się tym artykułem: http://www.sosrod...marlo/#ixzz42Uab3YTR
0 0

olunka

#6171546 Napisano: 11.03.2016 10:59:32
skowronek napisał(a):

Potrzebuję porady w wyborze filmu na jutrzejszy wieczór.
Ze skromnego repertuaru wybieram dwa filmy:
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
Planeta singli
Który z tych filmów polecacie?

"Planeta" to komedia na poziomie "listy do M" (chodzi oczywiście o pierwszą część), fajne dialogi, można sie odprężyć, posmiać, troszkę wzruszyć, no i super muzyka.
Wczoraj byłam na "7 rzeczy". komedia bym nie nazwała, raczej obyczajowy z elementami komedii, raczej do przemyślenia, raczej do uśmiechnięcia się niż pośmiania, ale nie żałuję, zobaczyć mozna
0 0