Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

evita

#6165904 Napisano: 27.02.2016 00:34:51
batistutek123 napisał(a):

Zgadnijcie z czego sa kolczyki?

Napisałam i jak chciałam edytować to wcisnęłam nie to i skasowało.
Jeszcze raz zatem.

Kolczyki są utkane z włosów obciętych pod pachami. Zdobi je symboliczne szare pióro z młodego łabędzia. Pióro w kolczyku stanie się białym, gdy kobieta dojrzeje mentalnie do schematu w/w rodziny. Kiedy zrozumie, że piewcą, orędownikiem i prawdziwym mentorem i opiekunem jest mąż a ona uszlachetnia swoim przyzwoleniem jego działania.

Dziękuję.
PS. Proszę podać prawidłową odpowiedź.
0 0

batistutek123

#6165908 Napisano: 27.02.2016 00:55:08
evita napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Zgadnijcie z czego sa kolczyki?

Napisałam i jak chciałam edytować to wcisnęłam nie to i skasowało.
Jeszcze raz zatem.

Kolczyki są utkane z włosów obciętych pod pachami. Zdobi je symboliczne szare pióro z młodego łabędzia. Pióro w kolczyku stanie się białym, gdy kobieta dojrzeje mentalnie do schematu w/w rodziny. Kiedy zrozumie, że piewcą, orędownikiem i prawdziwym mentorem i opiekunem jest mąż a ona uszlachetnia swoim przyzwoleniem jego działania.

Dziękuję.
PS. Proszę podać prawidłową odpowiedź.

Mi też to się wiele razy zdarzało- kasowałem przez jakiś błąd. Obiecałem sobie chodzić spać o normalnych porach a tu znowu ciekawy materiał.
Poza początkiem- reszta rewelacyjna:) Jesteś dobrym materiałem na żonę!!
Dobrze, że jeszcze mężczyźni mają wybór. trochę sie martwiłem o te nasze kobiety. Ta na tym filmiku bez niepotrzebnego makijażu, włosy ładnie spięte. Ładna cera. Oby takich więcej!
0 0

batistutek123

#6165912 Napisano: 27.02.2016 01:10:20
michałek13 napisał(a):

kubki z duraleksu

Podobno Kaufland najtańszym sklepem, dziwna aż tak duża różnica cenowa.
Te kubki były na jakiś konkurs?
0 0

batistutek123

#6166101 Napisano: 27.02.2016 21:46:38
michałek13 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

michałek13 napisał(a):

kubki z duraleksu

Podobno Kaufland najtańszym sklepem, dziwna aż tak duża różnica cenowa.
Te kubki były na jakiś konkurs?

Nie na domowy użytek. A tak wogóle to w rejonie centrum najtańszy bez dwóch zdań jest Auchan. Sprawdzone. Mąż jest przedstawicielem handlowym i obsługuje centralną polską w tym sieci zachodnie, czyli markety i skoro po nich jeździ to zwraca uwagi na ceny i dokładnie tak jest. Tutaj u nas Auchan jest bezkonkurencyjny. Z tym, że często np.: w mieście ościennym w Auchan i tak jest taniej niż w Łodzi.

Chodzi o równoważne produkty jak w innych sklepach czy jakaś specjalna marka Auchan i dlatego najtaniej np. makaron?
0 0

batistutek123

#6166110 Napisano: 27.02.2016 22:13:11
U nas jest jeden Auchan ale walczy o utrzymanie- powinien do dwóch lat upaść. Najlepiej się ma Kaufland, tesco i biedronki.
0 0

Gość: stifler

#6166229 Napisano: 28.02.2016 19:05:46
jeśli jest na forum dobra duszyczka, która będzie zamawiała coś ze stron objętych Payback a nie bierze udziału w programie to proszę o podanie mojego numeru payback. Brakuje mi niewiele do nagrody a dla Was nie będzie robić to różnicy. Jeśli jest ktoś taki to zapraszam na PW, jakoś się odwdzięczę emotka
0 0

batistutek123

#6166811 Napisano: 01.03.2016 00:04:33
Witam
Może ktoś będzie zainteresowany pracą w gastronomi na cały sezon letni- bardzo dobre warunki pracy. Zapewniam dojazd do pracy i zakwaterowanie.
Dobra płaca. Startuje z nowoczesnymi budkami z lodami- mam wyłączność w Polsce. Mogą być osoby z całej Polski. Potrzebuję również do kebabów chętnych. Mile widziane osoby z doświadczeniem, ew. mogę przyuczyć.
Wszelkie pytania- dotyczące ogłoszenia możecie składać tutaj bezpośrednio w odpowiedzi lub na priv.
0 0

dolly

#6166828 Napisano: 01.03.2016 00:55:30
batistutek123 napisał(a):

Witam
Może ktoś będzie zainteresowany pracą w gastronomi na cały sezon letni- bardzo dobre warunki pracy. Zapewniam dojazd do pracy i zakwaterowanie.
Dobra płaca. Startuje z nowoczesnymi budkami z lodami- mam wyłączność w Polsce. Mogą być osoby z całej Polski. Potrzebuję również do kebabów chętnych. Mile widziane osoby z doświadczeniem, ew. mogę przyuczyć.
Wszelkie pytania- dotyczące ogłoszenia możecie składać tutaj bezpośrednio w odpowiedzi lub na priv.

Zamieść to ogłoszenie tutaj:
https://www.e-kon...kursowicza/strona/45
0 0

batistutek123

#6166829 Napisano: 01.03.2016 00:59:49
dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Witam
Może ktoś będzie zainteresowany pracą w gastronomi na cały sezon letni- bardzo dobre warunki pracy. Zapewniam dojazd do pracy i zakwaterowanie.
Dobra płaca. Startuje z nowoczesnymi budkami z lodami- mam wyłączność w Polsce. Mogą być osoby z całej Polski. Potrzebuję również do kebabów chętnych. Mile widziane osoby z doświadczeniem, ew. mogę przyuczyć.
Wszelkie pytania- dotyczące ogłoszenia możecie składać tutaj bezpośrednio w odpowiedzi lub na priv.

Zamieść to ogłoszenie tutaj:
http://www.e-konk...kursowicza/strona/45


Dzieki, nie sądziłem że jest coś takiego emotka
0 0

ziolko

#6168236 Napisano: 03.03.2016 10:52:21
co myślicie o takiej akcji? https://www.faceb...adoptujkure/?fref=nf

adoptuje się kurę i można dostać miesięcznie 20 jajek... ale nie ma za darmo.. opłata za jedną kurę 40 zł  emotka
0 0

zdolnabestia

#6168247 Napisano: 03.03.2016 11:06:27
"Twoje dziecko pokocha kurę" - eh, takie granie na emocjach. Jeszcze do tego kup dziecku koszulkę. 
Na pewno te 20 jajek nie pochodzi od wybranej kury.
Jak są chętni, to czemu nie? emotka  Zawsze to jakiś pomysł na biznes.
0 0

constanza

#6168249 Napisano: 03.03.2016 11:06:42
ziolko napisał(a):

co myślicie o takiej akcji? https://www.faceb...adoptujkure/?fref=nf

adoptuje się kurę i można dostać miesięcznie 20 jajek... ale nie ma za darmo.. opłata za jedną kurę 40 zł  emotka

skoro mozna juz zaadoptowac faceta to czemu nie kure? emotka   biorac pod uwage, ze u mnie koszt jednego lepszego jajka to ok. 1 zł to tutaj z dostawa do domu i swiadomoscia wlasnej kury to nie jest jakos super drogo emotka  No ale z drugiej strony wlasna kura to pewnie tylko taki PR, te 20 jajek dostaje sie chyba na raz wiec srednio fajnie. A i najgorsza kwestia, że to chów ściółkowy wiec juz wole pojsc na bazarek i kupic te od szczesliwych kurek emotka
0 0

ziolko

#6168262 Napisano: 03.03.2016 11:24:39
niby co miesiąc ma być 20 jajek... 
0 0

zdolnabestia

#6168263 Napisano: 03.03.2016 11:29:13
Chów ściółkowy? Chyba ich pogięło. Przy takiej akcji spodziewałabym się raczej jajek "1" lub "0".
Prawda jest taka, że nawet "jedynki" są tak czy siak karmione paszą, a dostęp do wybiegu nie oznacza, że na ten wybieg wychodzą. Czytałam kiedyś o tym. Czasami mają małe okienko i zwyczajnie boją się wychodzić na świat, ale mają dostęp? Mają.
0 0

ziolko

#6168272 Napisano: 03.03.2016 11:51:32
myślę, że tych kur jest tam sporo.. może nawet tysiące, biorąc pod uwagę hałas, jaki słychać w filmie. Więc co z tego, że chów ściółkowy, jeśli mają tłok? wątpię, żeby były wypuszczane na dwór. 
No i ta cena... rozumiem, że kura nie zniesie jajka, jak nie będzie karmiona, ale średnio licząc jajko za 2 zł, i to za "2"? sporo...

Trafiłam na nich, bo był artykuł o tej akcji gdzieś w necie i z ciekawości tam weszłam
0 0

ziolko

#6168317 Napisano: 03.03.2016 13:08:20
u mnie na fb działą.. ale faktycznie.. jak chcę wejść na ich stronę to jest info o bezpieczeństwie  emotka
"Połączenie nie jest prywatneHakerzy mogą próbować wykraść Twoje dane z www.zaadoptujkure.pl (np. hasła, wiadomości lub informacje o karcie kredytowej).
 NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID"
0 0

delvitto

#6169246 Napisano: 05.03.2016 17:56:24
Proszę o pomoc! Nie mam doświadczenia w nadawaniu paczek do paczkomatów. Ale, chociaż z trudem, 2 razy, po sprzedaży na allegro, jakoś mi się udało:) teraz mam taką sytuację, że nijak nie mogę importować danych z allegro, niby mogę wszystko sama wpisać do wysyłki, ale, wychodzi mi kwota wyższa do zapłacenia, niż ta z allegro:( wygląda na to, że opcja współpracy inpostu z allegro jakoś się zawiesiła. Chcę spytać, czy coś można zrobić, aby dane z allegro importować do inpost w jakiś inny sposób? Czy tak Wam się zdarza, czy tylko ja taka niemota???
0 0

dolly

#6169274 Napisano: 05.03.2016 20:41:26
delvitto napisał(a):

Proszę o pomoc! Nie mam doświadczenia w nadawaniu paczek do paczkomatów. Ale, chociaż z trudem, 2 razy, po sprzedaży na allegro, jakoś mi się udało:) teraz mam taką sytuację, że nijak nie mogę importować danych z allegro, niby mogę wszystko sama wpisać do wysyłki, ale, wychodzi mi kwota wyższa do zapłacenia, niż ta z allegro:( wygląda na to, że opcja współpracy inpostu z allegro jakoś się zawiesiła. Chcę spytać, czy coś można zrobić, aby dane z allegro importować do inpost w jakiś inny sposób? Czy tak Wam się zdarza, czy tylko ja taka niemota???

Delvitto, ale logujesz sie normalnie czy nie?
https://manager.paczkomaty.pl/zaloguj
0 0

delvitto

#6169421 Napisano: 06.03.2016 15:51:38
dolly napisał(a):

delvitto napisał(a):

Proszę o pomoc! Nie mam doświadczenia w nadawaniu paczek do paczkomatów. Ale, chociaż z trudem, 2 razy, po sprzedaży na allegro, jakoś mi się udało:) teraz mam taką sytuację, że nijak nie mogę importować danych z allegro, niby mogę wszystko sama wpisać do wysyłki, ale, wychodzi mi kwota wyższa do zapłacenia, niż ta z allegro:( wygląda na to, że opcja współpracy inpostu z allegro jakoś się zawiesiła. Chcę spytać, czy coś można zrobić, aby dane z allegro importować do inpost w jakiś inny sposób? Czy tak Wam się zdarza, czy tylko ja taka niemota???

Delvitto, ale logujesz sie normalnie czy nie?
https://manager.paczkomaty.pl/zaloguj

@ dolly, loguję się do allegro, i stamtąd mam informację, że klient wybrał opcję paczkomaty inpost allegro. Klikam w link, który mnie przekierowuje od razu do inpost. Tam, mam wg wytycznych zrobić "import z allegro", i 2 razy jakoś z trudem, ale się udało. Teraz nic nie importuje, gdy wpisuję dane aukcji, również ich system jakby nie odnajdywał;( Wpisuję wszystkie dane sama, i wtedy mam wyższe koszta, bo bez synchronu z allegro opłata jest wyższa;( Moje konto na manager.paczkomaty jest połączone z allegro, bo tak kiedyś zaznaczałam w rejestracji.
0 0

dolly

#6169424 Napisano: 06.03.2016 16:58:08
delvitto napisał(a):

dolly napisał(a):

delvitto napisał(a):

Proszę o pomoc! Nie mam doświadczenia w nadawaniu paczek do paczkomatów. Ale, chociaż z trudem, 2 razy, po sprzedaży na allegro, jakoś mi się udało:) teraz mam taką sytuację, że nijak nie mogę importować danych z allegro, niby mogę wszystko sama wpisać do wysyłki, ale, wychodzi mi kwota wyższa do zapłacenia, niż ta z allegro:( wygląda na to, że opcja współpracy inpostu z allegro jakoś się zawiesiła. Chcę spytać, czy coś można zrobić, aby dane z allegro importować do inpost w jakiś inny sposób? Czy tak Wam się zdarza, czy tylko ja taka niemota???

Delvitto, ale logujesz sie normalnie czy nie?
https://manager.paczkomaty.pl/zaloguj

@ dolly, loguję się do allegro, i stamtąd mam informację, że klient wybrał opcję paczkomaty inpost allegro. Klikam w link, który mnie przekierowuje od razu do inpost. Tam, mam wg wytycznych zrobić "import z allegro", i 2 razy jakoś z trudem, ale się udało. Teraz nic nie importuje, gdy wpisuję dane aukcji, również ich system jakby nie odnajdywał;( Wpisuję wszystkie dane sama, i wtedy mam wyższe koszta, bo bez synchronu z allegro opłata jest wyższa;( Moje konto na manager.paczkomaty jest połączone z allegro, bo tak kiedyś zaznaczałam w rejestracji.

I wchodząc bezposrednio przez managera nie masz juz danych paczki z allegro?
0 0