Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

ziolko

#6156867 Napisano: 07.02.2016 17:14:07
tomniewkurza napisał(a):

ziolko napisał(a):

dostałam odpowiedź z pokera (nawiasem mówiąc są tam do wygrania diamenty do gry, więc nie zgłaszałam tego do bazy emotka
"...osoba która nadesłała do nas pracę oznajmia że nie łamie praw autorskich i w razie problemów prawnych bierze tym samym ona odpowiedzialność za wstawione grafiki ... tej zabawie bardziej chodzi nam o wyrażenie publiczne uczuć"

Idiotyzm... nie swoje, ale zgłaszam prawa emotka

Abstrahując od tego, że kręcisz sobie bat na własną głowę w kwestii naruszania Regulaminu w punkcie bodajże ósmym (z pamięci, może niedokładny jestem emotka ) to ten pseudo-organizator obnaża swoją mizerię... żenada, dno i muł. Dobrze, że nie zgłaszasz takich dupków do bazy emotka

konkurs-nie konkurs emotka  do wygrania są wirtualne żetony do gry w pokera. W dodatku na lajki. Zero zysku i nagrody jako takiej, tylko można sobie pograć i stracić czas emotka  jak ktoś chce może dodać ten konkurs, żaden problem emotka  chociaż więcej zysku jest choćby z konkursu, gdzie dają choćby długopis emotka
0 0

ziolko

#6156874 Napisano: 07.02.2016 17:29:38
żenada...
odpowiedź pokera
"tak ale można wstawić z neta tylko odpowiedzialność za publikacje bierze osoba która nadesłała"
Zaś inni uważają, że takie postępowanie jest w porządku  emotka emotka
" Nikt nie udostępnia cudzych zdjęć tylko grafiki z neta , nie każdy jest super grafikiem :P i żeby znalezć odpowiedni obrazek tez poświeca czas..to tylko zabawa !! i to bardzo fajna !! to nie wojsko !! ani wiezienie !! klawiszy tu nie trzeba!!"
"Mam wrazenie , ze są osoby ktore z zazdrosci psują innym zabawę ..ja gratuluję wszystkim , ktorzy wysłali te super wyznanaia milosne:D SUPER"

Tu ukradną zdjęcie, później w innym konkursie też i wszystko w porządku... przecież są zaradni  i "to tylko zabawa" emotka
0 0

ziolko

#6156879 Napisano: 07.02.2016 17:46:07
niech się gryzną.. złodzieje emotka
0 0

asantesana

#6156932 Napisano: 07.02.2016 21:04:11
ziolko napisał(a):

Zaś inni uważają, że takie postępowanie jest w porządku  emotka emotka
" Nikt nie udostępnia cudzych zdjęć tylko grafiki z neta , nie każdy jest super grafikiem :P i żeby znalezć odpowiedni obrazek tez poświeca czas..to tylko zabawa !! i to bardzo fajna !! to nie wojsko !! ani wiezienie !! klawiszy tu nie trzeba!!"

To ja sobie ukradnę kolczyki u jubilera, poświecę duuuużo czasu, żeby znaleźć te odpowiednie 
0 0

trebor1

#6157144 Napisano: 08.02.2016 12:04:25
czasem ciężko określić czy już się osiągnęło konkursowe dno... mi na szczęście pośpieszył z pomocą Smolar - w konkursie Listerine nie dali nawet plynu:)
0 0

joan

#6157149 Napisano: 08.02.2016 12:07:42
trebor1 napisał(a):

czasem ciężko określić czy już się osiągnęło konkursowe dno... mi na szczęście pośpieszył z pomocą Smolar - w konkursie Listerine nie dali nawet plynu emotka


Yyy zatem zamierzasz pokontemplować w ciszy i planujesz roczną przerwę od konkursów? emotka
0 0

trebor1

#6157181 Napisano: 08.02.2016 12:29:49
mój terapeuta zalecił mi inna metodę przepracowania tego...miałem wyznać to publiczne,
 koniecznie przed nieprzychylnym gronem...
stąd powyższy wpis:)
0 0

joan

#6157189 Napisano: 08.02.2016 12:35:34
trebor1 napisał(a):

mój terapeuta zalecił mi inna metodę przepracowania tego...miałem wyznać to publiczne,
 koniecznie przed nieprzychylnym gronem...
stąd powyższy wpis emotka


Ale ten terapeuta chyba nie zna konkursowej rzeczywistości, co?

Żeby wygrać u Smolara, dno osiągnąć trzeba, a to łatwe nie jest, gdy zgłoszenia lekkie w formie emotka Gniot musi być wagi ciężkiej, wtedy łatwiej mu do seDNA dotrzeć, a tam już czekają nagrody, skarby, wymyślne precjoza emotka
0 0

ziolko

#6157191 Napisano: 08.02.2016 12:37:19
aaa...to dlatego nie wygrywam u smolara... bo jakoś nie umiem tworzyć gniotów emotka emotka
0 0

kalka

#6157352 Napisano: 08.02.2016 15:26:33
joan napisał(a):

trebor1 napisał(a):

mój terapeuta zalecił mi inna metodę przepracowania tego...miałem wyznać to publiczne,
 koniecznie przed nieprzychylnym gronem...
stąd powyższy wpis emotka


Ale ten terapeuta chyba nie zna konkursowej rzeczywistości, co?

Żeby wygrać u Smolara, dno osiągnąć trzeba, a to łatwe nie jest, gdy zgłoszenia lekkie w formie emotka Gniot musi być wagi ciężkiej, wtedy łatwiej mu do seDNA dotrzeć, a tam już czekają nagrody, skarby, wymyślne precjoza emotka


Twoje wersy Joan, to miód na moje krzywdzone przez Smolara: serce i wenę twórczą  emotka
0 0

joan

#6157358 Napisano: 08.02.2016 15:29:15
kalka napisał(a):

Twoje wersy Joan, to miód na moje krzywdzone przez Smolara: serce i wenę twórczą  emotka


Następnym razem, przed wymyślaniem zgłoszenia... zajrzyj do butelki. Niekoniecznie w poszukiwaniu dżina emotka
1 pikawka 0

kalka

#6157368 Napisano: 08.02.2016 15:41:49
joan napisał(a):

kalka napisał(a):

Twoje wersy Joan, to miód na moje krzywdzone przez Smolara: serce i wenę twórczą  emotka


Następnym razem, przed wymyślaniem zgłoszenia... zajrzyj do butelki. Niekoniecznie w poszukiwaniu dżina emotka

Tak chyba właśnie zrobię w nadziei, że powrócę w glorii i chwale w łaski Smolara!  emotka   emotka    emotka  a gdy już      ...to moja wena będzie na wreszcie miarę oczekiwań Smolara emotka
0 0

stefania7

#6157369 Napisano: 08.02.2016 15:42:00
joan napisał(a):

kalka napisał(a):

Twoje wersy Joan, to miód na moje krzywdzone przez Smolara: serce i wenę twórczą  emotka


Następnym razem, przed wymyślaniem zgłoszenia... zajrzyj do butelki. Niekoniecznie w poszukiwaniu dżina emotka

tam na pewno znajdziesz dno 
0 0

kalka

#6157378 Napisano: 08.02.2016 16:00:26
kalka napisał(a):

joan napisał(a):

kalka napisał(a):

Twoje wersy Joan, to miód na moje krzywdzone przez Smolara: serce i wenę twórczą  emotka


Następnym razem, przed wymyślaniem zgłoszenia... zajrzyj do butelki. Niekoniecznie w poszukiwaniu dżina emotka

Tak chyba właśnie zrobię w nadziei, że powrócę w glorii i chwale w łaski Smolara!  emotka   emotka    emotka  a gdy już      ...to moja wena będzie na wreszcie miarę oczekiwań Smolara emotka

Oho, jeszcze nie piłam, a już piszę jakbym była po wpływem...  
O kurcze, bo mi jeszcze  dzisiaj dziecka z przedszkola nie wydadzą emotka
0 0

dolly

#6157382 Napisano: 08.02.2016 16:05:40
joan napisał(a):

kalka napisał(a):

Twoje wersy Joan, to miód na moje krzywdzone przez Smolara: serce i wenę twórczą  emotka


Następnym razem, przed wymyślaniem zgłoszenia... zajrzyj do butelki. Niekoniecznie w poszukiwaniu dżina emotka

Albo pisz na spiocha, do dzisiaj nie wiem co im wyslalam, ze wygralam emotka
0 0

mczarna

#6157587 Napisano: 08.02.2016 22:26:31
Nie wiem czy był temat w tym wątku, bo go nie śledzę. Jednak mam do Was pytanie odnośnie kapsułek Persila, zakupu oczywiście na "tamte" pralki. Jak dla mnie to masakra, też macie tak posklejane, jedna z drugą? Porażka!Przy rozdzielaniu potrafią się rozwalić...
0 0

edzia21

#6157626 Napisano: 09.02.2016 00:33:12
mczarna napisał(a):

Nie wiem czy był temat w tym wątku, bo go nie śledzę. Jednak mam do Was pytanie odnośnie kapsułek Persila, zakupu oczywiście na "tamte" pralki. Jak dla mnie to masakra, też macie tak posklejane, jedna z drugą? Porażka!Przy rozdzielaniu potrafią się rozwalić...

Wydaje mi się, że to kwestia przechowywania kapsułek. Widocznie masz dość wilgotno w łazience. Woreczki kapsułek zaczynają się rozkładać, sklejają się. Chyba, że trafiłaś na jakąś felerną partię. U mnie leżą i persile i ariele i nic się nie dzieje (używam od 4-5 lat). 
0 0

mczarna

#6158075 Napisano: 09.02.2016 20:51:54
edzia21 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Nie wiem czy był temat w tym wątku, bo go nie śledzę. Jednak mam do Was pytanie odnośnie kapsułek Persila, zakupu oczywiście na "tamte" pralki. Jak dla mnie to masakra, też macie tak posklejane, jedna z drugą? Porażka!Przy rozdzielaniu potrafią się rozwalić...

Wydaje mi się, że to kwestia przechowywania kapsułek. Widocznie masz dość wilgotno w łazience. Woreczki kapsułek zaczynają się rozkładać, sklejają się. Chyba, że trafiłaś na jakąś felerną partię. U mnie leżą i persile i ariele i nic się nie dzieje (używam od 4-5 lat). 

edzia21- ja też używam kapsułek różnych firm ale te Persilowe wyjątkowo są posklejane. Opakowanie otwarte niedawno i już od początku były w takim stanie. Może faktycznie jakaś partia słaba...
0 0

edzia21

#6158136 Napisano: 09.02.2016 23:43:14
To ja nie wiem, co Wy z tymi Persilami macie emotka  
0 0

krzysieq

#6158157 Napisano: 10.02.2016 01:08:10
@michałek13 napisał(a):

Muszę kupić na prezent lepszy alkohol, typu whisky lub coś w tym stylu, czy rzucił wam się w oczy jakiś konkurs związany z zakupem alkoholu?

https://www.e-kon...at.html#.Vrp-jEPh7Zw
0 0