Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

edzia21

#6154107 Napisano: 02.02.2016 23:06:34
luko922 napisał(a):

Ale Was tu wszystkich batistutek123 trolluje nieźle ;>

Obawiam się, że to nie jest żadne trollowanie...bardziej przypadek z dziedziny specjalistyczno-psychiatrycznej emotka
0 0

Gość:

#6154115 Napisano: 02.02.2016 23:24:52
edzia21 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ale Was tu wszystkich batistutek123 trolluje nieźle ;>

Obawiam się, że to nie jest żadne trollowanie...bardziej przypadek z dziedziny specjalistyczno-psychiatrycznej emotka

he...he...  a już myślałam że to ze mną coś nie tak emotka
0 0

taalvikki

#6154123 Napisano: 02.02.2016 23:42:24
nie wiem, o co dokładnie chodzi i 20 stron mi się czytać nie chce, ale hasła: odludzie, praca nad mózgiem i obmywanie zimną wodą kojarzą mi się bardzo pozytywnie.
0 0

edzia21

#6154124 Napisano: 02.02.2016 23:44:06
taalvikki napisał(a):

nie wiem, o co dokładnie chodzi i 20 stron mi się czytać nie chce, ale hasła: odludzie, praca nad mózgiem i obmywanie zimną wodą kojarzą mi się bardzo pozytywnie.

A np. kradzież zniczy z nagrobków obcych ludzi również pozytywnie Ci się kojarzy? emotka

Proponuję jednak przebrnąć przez lekturę 20 stron...
0 0

katrin22

#6154131 Napisano: 03.02.2016 00:10:32
zdolnabestia napisał(a):

barcza napisał(a):

tak tak siłą wyobraźni wyczarujesz sobie  kasę na opał ...

Może to ta sama siłą wyobraźni, która sprawia, że pojawiają się znicze...

emotka
0 0

dolly

#6154138 Napisano: 03.02.2016 02:05:01
edzia21 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

nie wiem, o co dokładnie chodzi i 20 stron mi się czytać nie chce, ale hasła: odludzie, praca nad mózgiem i obmywanie zimną wodą kojarzą mi się bardzo pozytywnie.

A np. kradzież zniczy z nagrobków obcych ludzi również pozytywnie Ci się kojarzy? emotka

Proponuję jednak przebrnąć przez lekturę 20 stron...

Ja bym jednak - majac na uwadze, poszukiwania zony przez Bastka i obecnosc jakiegos mezczyzny w zyciu Taalvikki- obstawala, za nie czytaniem tych 20 stron. Obawiam sie, ze mogliby nam pozniej, nowo odkryty stary watek romansowy zdominować emotka
0 0

parole21

#6154220 Napisano: 03.02.2016 10:14:59
Możecie mi powiedzieć, który starter najlepiej nadaje się do konkursów? Chodzi o to żeby od razu można było wysyłać sms premium, żeby jak najdłużej trwała ważność konta itp?
0 0

jokan

#6154226 Napisano: 03.02.2016 10:22:15
tomniewkurza napisał(a):

parole21 napisał(a):

Możecie mi powiedzieć, który starter najlepiej nadaje się do konkursów? Chodzi o to żeby od razu można było wysyłać sms premium, żeby jak najdłużej trwała ważność konta itp?

Stawiam na NJU - bezterminowa ważność konta to jest coś nie do pogardzenia w sytuacji, gdy fon ma słuzyć do okazjonalnego wysyłania SMSów. emotka

czyli wystarczy starter kupic i on jest bezterminowy ? czy trzeba na poczatku doladowac cos?
0 0

jokan

#6154269 Napisano: 03.02.2016 11:01:14
tomniewkurza napisał(a):

jokan napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

parole21 napisał(a):

Możecie mi powiedzieć, który starter najlepiej nadaje się do konkursów? Chodzi o to żeby od razu można było wysyłać sms premium, żeby jak najdłużej trwała ważność konta itp?

Stawiam na NJU - bezterminowa ważność konta to jest coś nie do pogardzenia w sytuacji, gdy fon ma słuzyć do okazjonalnego wysyłania SMSów. emotka

czyli wystarczy starter kupic i on jest bezterminowy ? czy trzeba na poczatku doladowac cos?

A możesz sama emotka przeczytać na stronie operatora? TUTAJ oferta NJU 
W ramach promocji po wieki konto w nju na kartę i środki na nim zgromadzone są ważne bezterminowo już po pierwszym doładowaniu dowolną kwotą. Później wystarczy doładowywać konto raz na pół roku lub bezpłatnie odpowiadać na SMSy utrzymaniowe.
Informacje dodatkowe: Bezterminowa ważność konta zostanie ustawiona w ciągu 15 minut od pierwszego doładowania konta
Każdorazowo po doładowaniu w SMS-ie potwierdzającym zasilenie konta otrzymasz informację o bezterminowej ważności środków
Uwaga: Aby utrzymać konto i środki na nim zgromadzone w przypadku braku kolejnych doładowań należy odpowiadać na bezpłatne SMSy Utrzymaniowe, które nju wysyła jeżeli od ostatniego doładowania upłynęło 6 miesięcy, albo jeżeli upłynęło 3 miesiące od ostatniej odpowiedzi na SMSa Utrzymaniowego. Zasady szczegółowo opisuje regulamin promocji "po wieki" Promocja po wieki łączy się ze wszystkimi usługami dostępnymi w ofercie nju na kartę

tak, moge przeczytac, ale teraz nie mam czasu....dzieki
0 0

kadett33

#6154291 Napisano: 03.02.2016 11:28:07
jokan napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

jokan napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

parole21 napisał(a):

Możecie mi powiedzieć, który starter najlepiej nadaje się do konkursów? Chodzi o to żeby od razu można było wysyłać sms premium, żeby jak najdłużej trwała ważność konta itp?

Stawiam na NJU - bezterminowa ważność konta to jest coś nie do pogardzenia w sytuacji, gdy fon ma słuzyć do okazjonalnego wysyłania SMSów. emotka

czyli wystarczy starter kupic i on jest bezterminowy ? czy trzeba na poczatku doladowac cos?

A możesz sama emotka przeczytać na stronie operatora? TUTAJ oferta NJU 
W ramach promocji po wieki konto w nju na kartę i środki na nim zgromadzone są ważne bezterminowo już po pierwszym doładowaniu dowolną kwotą. Później wystarczy doładowywać konto raz na pół roku lub bezpłatnie odpowiadać na SMSy utrzymaniowe.
Informacje dodatkowe: Bezterminowa ważność konta zostanie ustawiona w ciągu 15 minut od pierwszego doładowania konta
Każdorazowo po doładowaniu w SMS-ie potwierdzającym zasilenie konta otrzymasz informację o bezterminowej ważności środków
Uwaga: Aby utrzymać konto i środki na nim zgromadzone w przypadku braku kolejnych doładowań należy odpowiadać na bezpłatne SMSy Utrzymaniowe, które nju wysyła jeżeli od ostatniego doładowania upłynęło 6 miesięcy, albo jeżeli upłynęło 3 miesiące od ostatniej odpowiedzi na SMSa Utrzymaniowego. Zasady szczegółowo opisuje regulamin promocji "po wieki" Promocja po wieki łączy się ze wszystkimi usługami dostępnymi w ofercie nju na kartę

tak, moge przeczytac, ale teraz nie mam czasu....dzieki

Ale w NJU chyba trzeba doładować na początku za min 10zł aby można słać smsy premium.
Ja polecam Virgin Mobile po doładowaniu za min.5zł konto ważne rok i po tym doładowaniu można słać smsy premium.
0 0

jokan

#6154307 Napisano: 03.02.2016 11:36:57
kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

jokan napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

parole21 napisał(a):

Możecie mi powiedzieć, który starter najlepiej nadaje się do konkursów? Chodzi o to żeby od razu można było wysyłać sms premium, żeby jak najdłużej trwała ważność konta itp?

Stawiam na NJU - bezterminowa ważność konta to jest coś nie do pogardzenia w sytuacji, gdy fon ma słuzyć do okazjonalnego wysyłania SMSów. emotka

czyli wystarczy starter kupic i on jest bezterminowy ? czy trzeba na poczatku doladowac cos?

A możesz sama emotka przeczytać na stronie operatora? TUTAJ oferta NJU 
W ramach promocji po wieki konto w nju na kartę i środki na nim zgromadzone są ważne bezterminowo już po pierwszym doładowaniu dowolną kwotą. Później wystarczy doładowywać konto raz na pół roku lub bezpłatnie odpowiadać na SMSy utrzymaniowe.
Informacje dodatkowe: Bezterminowa ważność konta zostanie ustawiona w ciągu 15 minut od pierwszego doładowania konta
Każdorazowo po doładowaniu w SMS-ie potwierdzającym zasilenie konta otrzymasz informację o bezterminowej ważności środków
Uwaga: Aby utrzymać konto i środki na nim zgromadzone w przypadku braku kolejnych doładowań należy odpowiadać na bezpłatne SMSy Utrzymaniowe, które nju wysyła jeżeli od ostatniego doładowania upłynęło 6 miesięcy, albo jeżeli upłynęło 3 miesiące od ostatniej odpowiedzi na SMSa Utrzymaniowego. Zasady szczegółowo opisuje regulamin promocji "po wieki" Promocja po wieki łączy się ze wszystkimi usługami dostępnymi w ofercie nju na kartę

tak, moge przeczytac, ale teraz nie mam czasu....dzieki

Ale w NJU chyba trzeba doładować na początku za min 10zł aby można słać smsy premium.
Ja polecam Virgin Mobile po doładowaniu za min.5zł konto ważne rok i po tym doładowaniu można słać smsy premium.


Ja mam Virgin, ale cos mi smignelo, ze zeby wysylam premium to trzeba miec stan konta 6 zł ? Nie wiem dokladnie, bo mam od niedawna.
0 0

kadett33

#6154310 Napisano: 03.02.2016 11:39:38
jokan napisał(a):

kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

jokan napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

parole21 napisał(a):

Możecie mi powiedzieć, który starter najlepiej nadaje się do konkursów? Chodzi o to żeby od razu można było wysyłać sms premium, żeby jak najdłużej trwała ważność konta itp?

Stawiam na NJU - bezterminowa ważność konta to jest coś nie do pogardzenia w sytuacji, gdy fon ma słuzyć do okazjonalnego wysyłania SMSów. emotka

czyli wystarczy starter kupic i on jest bezterminowy ? czy trzeba na poczatku doladowac cos?

A możesz sama emotka przeczytać na stronie operatora? TUTAJ oferta NJU 
W ramach promocji po wieki konto w nju na kartę i środki na nim zgromadzone są ważne bezterminowo już po pierwszym doładowaniu dowolną kwotą. Później wystarczy doładowywać konto raz na pół roku lub bezpłatnie odpowiadać na SMSy utrzymaniowe.
Informacje dodatkowe: Bezterminowa ważność konta zostanie ustawiona w ciągu 15 minut od pierwszego doładowania konta
Każdorazowo po doładowaniu w SMS-ie potwierdzającym zasilenie konta otrzymasz informację o bezterminowej ważności środków
Uwaga: Aby utrzymać konto i środki na nim zgromadzone w przypadku braku kolejnych doładowań należy odpowiadać na bezpłatne SMSy Utrzymaniowe, które nju wysyła jeżeli od ostatniego doładowania upłynęło 6 miesięcy, albo jeżeli upłynęło 3 miesiące od ostatniej odpowiedzi na SMSa Utrzymaniowego. Zasady szczegółowo opisuje regulamin promocji "po wieki" Promocja po wieki łączy się ze wszystkimi usługami dostępnymi w ofercie nju na kartę

tak, moge przeczytac, ale teraz nie mam czasu....dzieki

Ale w NJU chyba trzeba doładować na początku za min 10zł aby można słać smsy premium.
Ja polecam Virgin Mobile po doładowaniu za min.5zł konto ważne rok i po tym doładowaniu można słać smsy premium.


Ja mam Virgin, ale cos mi smignelo, ze zeby wysylam premium to trzeba miec stan konta 6 zł ? Nie wiem dokladnie, bo mam od niedawna.

wystarczy tylko raz doładować aby można słać smsy premium. Nie trzeba mieć jakieś kwoty aby można słać smsy premium, tylko wystarczy aby był  kwota na tego smsa.
0 0

Gość: giuliettaX

#6154314 Napisano: 03.02.2016 11:45:54
tomniewkurza napisał(a):

magnus napisał(a):

Wg mnie batistutek123 poprostu robi wszystkich w jajo.
Nie mieszka na odludziu, ma dostęp do netu, a w górach i jakiejś pojedyńczej chacie poza wsią wcale nie jest takie proste.
Udaje ekologa i zahartowanego tarzana.
Szukasz żony/kobiety - pokaż prawdziwe oblicze a znajdzie się sama !




...a po drugiej stronie:
"No pisz!"
"Ale co?!"
"Pisz: JESTEM ANIA, MAM 12 lat..."

a za przestępstwo stalkingu z takich fałszywych kont od 2011 więcej lat niż za zabójstwo....... 
0 0

Gość: giuliettaX

#6154343 Napisano: 03.02.2016 12:10:49
tomniewkurza napisał(a):

giulietta napisał(a):

za przestępstwo stalkingu z takich fałszywych kont od 2011 więcej lat niż za zabójstwo....... 


Kuria wysłuchała głosu nowoczesnego ludu i wprowadziła usługę "spowiedzi przez internet". Wypełnia się formularz podobnie jak ankiety (odpowiednie pola zaznacza się "ptaszkiem" tylko), a komputer na podstawie algorytmu wyznacza pokutę.
Niestety, algorytm nie jest doskonały, bo trafiają się maile zwrotne z prośbą o uściślenie:
"Synu, do zgłoszonych grzechów brakuje jeszcze 8 punktów procentowych, więc może zabij jeszcze kogoś, bo na razie za pokutę wychodzą mi same ułamki!"
emotka

religia i prawo to zupełnie inne płaszczyzny, przestępca ankiet nie wypełnia, bo przepisy są jasne emotka  fałszywych kont też nie usunie emotka  kuria przestępców za kratki nie zamyka, chociaż w najgorszym scenariuszu ma swój udział.... 
0 0

batistutek123

#6154497 Napisano: 03.02.2016 15:38:56
luko922 napisał(a):

Ale Was tu wszystkich batistutek123 trolluje nieźle ;>

Kogo trolluje i po co? gdzie i w którym miejscu?
Nie chce mi się już odpisywać na takie zarzuty. Nie interesuje mnie jak Ty czy ktoś inny sobie pomyśli. Piszę prawdę i taki zawsze byłem przejrzysty.
Wszystko co piszę mam spraktykowane- nie "wyczytane" w książkach. Gdy się kłamie, udaję trzeba się tłumaczyć.
edzia21 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ale Was tu wszystkich batistutek123 trolluje nieźle ;>

Obawiam się, że to nie jest żadne trollowanie...bardziej przypadek z dziedziny specjalistyczno-psychiatrycznej emotka

Wszędzie gdzie jest pomoc za pieniądze nie ma praktycznej i właściwej rady- bo na ogół nie leży to w interesie. Im częściej i więcej tym większy zysk. Z czym mamy dzisiaj do czynienia- od kościołów, po kancelarie, lekarzy kończąc na psychologach.
Niestety psychologia (psychiatria) dzisiejsza jest ułomną namiastką właściwej pomocy, nie leczy całkowicie i właściwie skutków. Kiedyś rozmawiałem z dziewczynom po "psychologi" spytałem czemu ludzie którzy widzą za pomocą zmysłu wzroku- 1,1% otaczającej nas rzeczywistości, są zamykani w rożnych  miejscach. Gdzie jak wiadomo ludzie oko spostrzega/widzi tylko 1/100 otaczającej nas rzeczywistości, reszta jest niewidoczna. Czyli ludzie widzą więcej niż normalne osoby- i nie ma w tym nic złego, dodatkowo nazywają to dzisiaj "chorobą". Nie wiedziała- bo brakuję wiedzy, a ludzi nie traktuje się poważnie. Jest wiele metod niekonwencjonalnych- osób działających w ukryciu i naprawdę pomagającym ludziom/ nie biorą za to żadnych pieniędzy. Żyją w biedzie.
Odsyłasz mnie do takiego miejsca, może pół serio- ale nie świadczy to też o Tobie dobrze. Znowu chcesz za wszelką cenę "brnąć" w instytucję systemowe "niewolnicze"- bo pewnie tak najłatwiej. Znajdź jakies inne sensowne wytłumaczeni. Może jakieś słowo od siebie- nie wymuszone i narzucone podprogowo od malutkiego. To bardzo cenie i wolę prawdziwych ludzi którzy w kilku słowach powiedzą coś mądrego, wskażą jakąś faktyczną radę a na koniec pobłogosławią na drogę i życzą szczęścia. Tego też Tobie życzę.

Uważam że temat zbyt się rozwinął w niewłaściwym kierunku. Za dużo zła "demonów" wychodzi- i zaczyna się obrażanie i wysyłanie do psychiatrów. (polecam zapoznać się co świadczy odsyłanie ludzi do takich miejsc- na ogół taka osoba sama podświadomie potrzebuje pomocy- tyle mojej złośliwości:().
A nade wszystko Życzę zdrówka!!
0 0

Gość: tusienka

#6154501 Napisano: 03.02.2016 15:42:45
Ktoś rozliczał już podatek przez inetrnet i dostał zwrot? 
0 0

edzia21

#6154503 Napisano: 03.02.2016 15:43:39
rzeczywiście, masz rację emotka  
po przebrnięciu przez kilka Twoich postów - potrzebuję tak owej pomocy emotka
0 0

batistutek123

#6154512 Napisano: 03.02.2016 16:08:07
tusienka napisał(a):

Ktoś rozliczał już podatek przez inetrnet i dostał zwrot? 

Tak, ale to w tamtym roku. Czeka się do 30 dni.
0 0

Gość: tusienka

#6154516 Napisano: 03.02.2016 16:10:07
batistutek123 napisał(a):

tusienka napisał(a):

Ktoś rozliczał już podatek przez inetrnet i dostał zwrot? 

Tak, ale to w tamtym roku. Czeka się do 30 dni.

w tamtym roku dostałam po 2 dniach- dlatego pytam
0 0

venix

#6154795 Napisano: 04.02.2016 08:28:17
Zwrot nadpłaty podatku do 3 m- cy od wpływu zeznania (ostatecznie, czy wcześniej się złoży tym szybszy zwrot ). 
Przy 3 i więcej odliczanych dzieci + zeznanie złożone drogą elektroniczną - do miesiąca . 
Jeżeli ktoś nie odlicza tylu dzieci ale ma kartę dużej rodziny ,  to po okazaniu jej + na wniosek tez dostanie zwrot do miesiąca.  
0 0