Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

dolly

#6153253 Napisano: 01.02.2016 16:33:17
batistutek123 napisał(a):

stefania7 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

 W zimie wchodze do beczki z zimna wodą i wychodzę po kilku minutach.

Beczka z wodą zimą staje się beczką z lodem - czy może do Twojej wsi mróz nie dociera?

Beczka jest w domu, stosuje tą metodę tak jak pewien Pan który żyje do dziś ma chyba coś ponad 95 lat i ma bardzo dobra kondycje i zdrowie.

I kobiete tez bys do tej beczki wrzucał?  Bo wiesz akurat  nam to służy,  ale mężczyzna po wyjsciu z takiej zimnej wody, to raczej niezbyt zachecajacy jest emotka
0 0

batistutek123

#6153266 Napisano: 01.02.2016 17:11:21
dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

stefania7 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

 W zimie wchodze do beczki z zimna wodą i wychodzę po kilku minutach.

Beczka z wodą zimą staje się beczką z lodem - czy może do Twojej wsi mróz nie dociera?

Beczka jest w domu, stosuje tą metodę tak jak pewien Pan który żyje do dziś ma chyba coś ponad 95 lat i ma bardzo dobra kondycje i zdrowie.

I kobiete tez bys do tej beczki wrzucał?  Bo wiesz akurat  nam to służy,  ale mężczyzna po wyjsciu z takiej zimnej wody, to raczej niezbyt zachecajacy jest emotka

Jak by zaszła taka potrzeba to czemu nie:) nie traktuj tego tak całkiem poważnie, robie to z własnej nieprzymuszonej woli:)
zachęcający do czego?
0 0

edzia21

#6153292 Napisano: 01.02.2016 17:42:25
batistutek123 napisał(a):

dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

stefania7 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

 W zimie wchodze do beczki z zimna wodą i wychodzę po kilku minutach.

Beczka z wodą zimą staje się beczką z lodem - czy może do Twojej wsi mróz nie dociera?

Beczka jest w domu, stosuje tą metodę tak jak pewien Pan który żyje do dziś ma chyba coś ponad 95 lat i ma bardzo dobra kondycje i zdrowie.

I kobiete tez bys do tej beczki wrzucał?  Bo wiesz akurat  nam to służy,  ale mężczyzna po wyjsciu z takiej zimnej wody, to raczej niezbyt zachecajacy jest emotka

Jak by zaszła taka potrzeba to czemu nie:) nie traktuj tego tak całkiem poważnie, robie to z własnej nieprzymuszonej woli:)
zachęcający do czego?

Chyba NIE zachęcający - zapewne do ... kopulacji emotka
0 0

dolly

#6153294 Napisano: 01.02.2016 17:43:31
tomniewkurza napisał(a):

...wszystko się obkurcza, zmarszczki się prostują, zwiotczała skóra staje się jędrniejsza... Qrczę, ja też tak chcę  dlaczego tylko kobiety?

obkurcza sie Wam, nam sie napina i wygladza emotka
0 0

batistutek123

#6153336 Napisano: 01.02.2016 18:27:37
edzia21 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

stefania7 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

 W zimie wchodze do beczki z zimna wodą i wychodzę po kilku minutach.

Beczka z wodą zimą staje się beczką z lodem - czy może do Twojej wsi mróz nie dociera?

Beczka jest w domu, stosuje tą metodę tak jak pewien Pan który żyje do dziś ma chyba coś ponad 95 lat i ma bardzo dobra kondycje i zdrowie.

I kobiete tez bys do tej beczki wrzucał?  Bo wiesz akurat  nam to służy,  ale mężczyzna po wyjsciu z takiej zimnej wody, to raczej niezbyt zachecajacy jest emotka

Jak by zaszła taka potrzeba to czemu nie:) nie traktuj tego tak całkiem poważnie, robie to z własnej nieprzymuszonej woli:)
zachęcający do czego?

Chyba NIE zachęcający - zapewne do ... kopulacji emotka


ejeje ale skojarzenia- wam tylko jedno w głowie. Ja bardziej myślę głową.
0 0

batistutek123

#6153359 Napisano: 01.02.2016 19:03:50
tomniewkurza napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

ejeje ale skojarzenia- wam tylko jedno w głowie. Ja bardziej myślę głową.

emotka
Czytając to, co piszesz, czasem trudno uwierzyć. Podwójnie - że myślisz i że akurat głową...


Nie przyszło mi do głowy, że to co piszę może się wydać komuś sprośne.
Zawsze wole napisać prawdę to co myśle albo czuję w danej chwili.
Co do mycia w beczce też wam polecam- szczególnie w zimie nie będziecie chorowali.
Na wiosnę pamiętajcie aby zasadzić przy najmniej jedno drzewo dodaje sił kobieta lipa a facetom dąb.
0 0

edzia21

#6153499 Napisano: 01.02.2016 23:49:23
magnus napisał(a):

Wg mnie batistutek123 poprostu robi wszystkich w jajo.
Nie mieszka na odludziu, ma dostęp do netu, a w górach i jakiejś pojedyńczej chacie poza wsią wcale nie jest takie proste.
Udaje ekologa i zahartowanego tarzana.
Szukasz żony/kobiety - pokaż prawdziwe oblicze a znajdzie się sama !

albo i nie znajdzie emotka
0 0

dolly

#6153516 Napisano: 02.02.2016 01:03:41
magnus napisał(a):

Albo i nie ze strachu przed rondelkiem i beczkąemotka

oj ten Basti to flirciarz. Odwaznej kobiety szuka, bo jak sie taka trafi, to moze i w beczce bedzie sie myla, ale z wielka przyjemnoscia emotka
0 0

batistutek123

#6153523 Napisano: 02.02.2016 01:57:24
magnus napisał(a):

Wg mnie batistutek123 poprostu robi wszystkich w jajo.
Nie mieszka na odludziu, ma dostęp do netu, a w górach i jakiejś pojedyńczej chacie poza wsią wcale nie jest takie proste.
Udaje ekologa i zahartowanego tarzana.
Szukasz żony/kobiety - pokaż prawdziwe oblicze a znajdzie się sama !

ale po co mam robić kogokolwiek w jajo?
Nawet nie wiem jak Ci to udowodnić- jedynie mogę CIę zaprosić w oba miejsca jak masz czas sama sprawdzić. Albo lepiej w góry i pójdziemy np. na grzyby trochę po skałach/górach ile da rade Twoja kondycja..
Nie rozumiem po co miał bym to robić i dla kogo- teraz mam okres stagnacji- odpoczywam po ciężkiej pracy. Regeneruje siły.

na wsi nie mam internetu, nie ma nawet zasięgu w telefonie muszę trochę na górke wyjśc to czasem złapie albo stać w jednym określonym miejscu. Nikogo nie udaję to sobie wypraszam!!
Z tym szukaniem, nie traktuj tego na poważnie trochę szukam ale bez przesady- jak ktoś ciekawy się znajdzie to czemu nie..

dolly z tą beczką całkiem fajne zdjęcie- oby się kiedyś taka znalazła jak piszesz..//
0 0

batistutek123

#6153756 Napisano: 02.02.2016 12:32:05
tomniewkurza napisał(a):

magnus napisał(a):

Wg mnie batistutek123 poprostu robi wszystkich w jajo.
Nie mieszka na odludziu, ma dostęp do netu, a w górach i jakiejś pojedyńczej chacie poza wsią wcale nie jest takie proste.
Udaje ekologa i zahartowanego tarzana.
Szukasz żony/kobiety - pokaż prawdziwe oblicze a znajdzie się sama !




...a po drugiej stronie:
"No pisz!"
"Ale co?!"
"Pisz: JESTEM ANIA, MAM 12 lat..."

:) jestem szczupły i dość dobrze wysportowany|:))
0 0

Gość:

#6153812 Napisano: 02.02.2016 13:17:53
batistutek123 napisał(a):


na wsi nie mam internetu, nie ma nawet zasięgu w telefonie muszę trochę na górke wyjśc to czasem złapie albo stać w jednym określonym miejscu. Nikogo nie udaję to sobie wypraszam!!

trudno mi to pojąć  to skąd te wpisy ??? skoro nie ma netu ???... za głupia jestem  emotka  nie pojmuję pewnych nadprzyrodzonych rzeczy  emotka ...
na wsi też pewne innej niż polska mieszkamy - pewnie Ty batistutek123 mieszkasz w innym równoległym wszechświecie  emotka bo na moich wiejskich terenach nie mam nic za darmo  i praca łączy się z robotą  a czytając Twoje górnolotne teksty nie wiem czy wiesz na czym polega prawdziwe życie i start od zera ...zgadzam się na pewno z innymi  robisz sobie" jaja-  czasem niesmaczne i grasz(żerujesz emotka ) na emocjach innych ...wiem...wiem... trzeba Cię traktować z przymrużeniem oka  emotka ...świat bez takich różnorakich egzemplarzy byłby nudny  emotka
0 0

batistutek123

#6153866 Napisano: 02.02.2016 15:25:42
hogata1179 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):


na wsi nie mam internetu, nie ma nawet zasięgu w telefonie muszę trochę na górke wyjśc to czasem złapie albo stać w jednym określonym miejscu. Nikogo nie udaję to sobie wypraszam!!

trudno mi to pojąć  to skąd te wpisy ??? skoro nie ma netu ???... za głupia jestem  emotka  nie pojmuję pewnych nadprzyrodzonych rzeczy  emotka ...
na wsi też pewne innej niż polska mieszkamy - pewnie Ty batistutek123 mieszkasz w innym równoległym wszechświecie  emotka bo na moich wiejskich terenach nie mam nic za darmo  i praca łączy się z robotą  a czytając Twoje górnolotne teksty nie wiem czy wiesz na czym polega prawdziwe życie i start od zera ...zgadzam się na pewno z innymi  robisz sobie" jaja-  czasem niesmaczne i grasz(żerujesz emotka ) na emocjach innych ...wiem...wiem... trzeba Cię traktować z przymrużeniem oka  emotka ...świat bez takich różnorakich egzemplarzy byłby nudny  emotka


Teraz jestem w mieście w okresie zimowym zawsze, spędzam czas z rodziną. Czasem jestem tam, czasem tutaj- różne sprawy i biznesy do załzawienia. W między czasie wyjazd do pracy w Norwegii. W Polskiej wsi okolice Nowego Sącza, tak ale według mnie życie na wsi jest tańsze w wielu aspektach i lepsze od tego miejskiego- niedoceniony jest spokój i cisza, która jest przecież bezcenna. Wiem, z czym to się wiąże kilka lat temu zostałem okradziony- odzyskałem po jakimś czasie wszystko z nadwyżką ale też przechodziłem przez chwile grozy.
Nie robie z nikogo jaj- może mi w końcu wytłumacz po co? Da się nawet w naszej rzeczywistości tak programować rzeczywistość zęby być szczęśliwym i robić to co lubimy i chcemy.
Reszty nie będę komentował- bo trochę przesadziłaś, ja tak się o nikim nie wypowiadam! Darzę każdego szacunkiem i nie napisał bym tak nikomu.
0 0

batistutek123

#6153873 Napisano: 02.02.2016 15:46:16
tomniewkurza napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

magnus napisał(a):

Szukasz żony/kobiety - pokaż prawdziwe oblicze a znajdzie się sama !

Z tym szukaniem, nie traktuj tego na poważnie trochę szukam ale bez przesady- jak ktoś ciekawy się znajdzie to czemu nie..



Nie znajdzie się sama bo takich jest tysiące, które chcą a ja ciągle mówie "nie"- nie interesuje mnie wchodzenie w relacje jak widzę przesycenie materializmem i brak "właściwego" wychowania. Kobieta powinna być przede wszystkim mądra i rozsądna i nie może nigdy krzywdzić ani burzyć czegoś słowem, bo i takie widziałem w relacjach przyjacielskich( moich kolegów).
0 0

dolly

#6153885 Napisano: 02.02.2016 16:02:55
tomniewkurza napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

magnus napisał(a):

Szukasz żony/kobiety - pokaż prawdziwe oblicze a znajdzie się sama !



... takich jest tysiące, które chcą a ja ciągle mówie "nie"

łał... skromność powala emotka  
Sam już nie wiem - czy zabić śmiechem emotka czy poryczeć się z rozpaczy emotka

Oczami wyobrazni widze... Grey'a emotka
0 0

monikar

#6153888 Napisano: 02.02.2016 16:05:29
dolly napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

magnus napisał(a):

Szukasz żony/kobiety - pokaż prawdziwe oblicze a znajdzie się sama !



... takich jest tysiące, które chcą a ja ciągle mówie "nie"

łał... skromność powala emotka  
Sam już nie wiem - czy zabić śmiechem emotka czy poryczeć się z rozpaczy emotka

Oczami wyobrazni widze... Grey'a emotka


Zaraz zaczną sie masowe samobójstwa tych "bidulek"emotka
0 0

Gość:

#6153916 Napisano: 02.02.2016 17:01:31
batistutek123 napisał(a):

hogata1179 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):


na wsi nie mam internetu, nie ma nawet zasięgu w telefonie muszę trochę na górke wyjśc to czasem złapie albo stać w jednym określonym miejscu. Nikogo nie udaję to sobie wypraszam!!

trudno mi to pojąć  to skąd te wpisy ??? skoro nie ma netu ???... za głupia jestem  emotka  nie pojmuję pewnych nadprzyrodzonych rzeczy  emotka ...
na wsi też pewne innej niż polska mieszkamy - pewnie Ty batistutek123 mieszkasz w innym równoległym wszechświecie  emotka bo na moich wiejskich terenach nie mam nic za darmo  i praca łączy się z robotą  a czytając Twoje górnolotne teksty nie wiem czy wiesz na czym polega prawdziwe życie i start od zera ...zgadzam się na pewno z innymi  robisz sobie" jaja-  czasem niesmaczne i grasz(żerujesz emotka ) na emocjach innych ...wiem...wiem... trzeba Cię traktować z przymrużeniem oka  emotka ...świat bez takich różnorakich egzemplarzy byłby nudny  emotka


Teraz jestem w mieście w okresie zimowym zawsze, spędzam czas z rodziną. Czasem jestem tam, czasem tutaj- różne sprawy i biznesy do załzawienia. W między czasie wyjazd do pracy w Norwegii. W Polskiej wsi okolice Nowego Sącza, tak ale według mnie życie na wsi jest tańsze w wielu aspektach i lepsze od tego miejskiego- niedoceniony jest spokój i cisza, która jest przecież bezcenna. Wiem, z czym to się wiąże kilka lat temu zostałem okradziony- odzyskałem po jakimś czasie wszystko z nadwyżką ale też przechodziłem przez chwile grozy.
Nie robie z nikogo jaj- może mi w końcu wytłumacz po co? Da się nawet w naszej rzeczywistości tak programować rzeczywistość zęby być szczęśliwym i robić to co lubimy i chcemy.
Reszty nie będę komentował- bo trochę przesadziłaś, ja tak się o nikim nie wypowiadam! Darzę każdego szacunkiem i nie napisał bym tak nikomu.

oj tam..oj tam ...emotka   nie obrażajmy się tak od razu ale faktycznie żyjemy w innym świecie  bo mojej rzeczywistości jednak nie da się tak  jak Ty piszesz "zaprogramować żeby być szczęśliwym i robić to co lubimy i chcemy."emotka ... najwyraźniej jesteś wyjątkowy  emotka  ... no to wracam do mojego
"Matrix-sa"...
0 0

batistutek123

#6154062 Napisano: 02.02.2016 21:44:07
hogata1179 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

hogata1179 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):


na wsi nie mam internetu, nie ma nawet zasięgu w telefonie muszę trochę na górke wyjśc to czasem złapie albo stać w jednym określonym miejscu. Nikogo nie udaję to sobie wypraszam!!

trudno mi to pojąć  to skąd te wpisy ??? skoro nie ma netu ???... za głupia jestem  emotka  nie pojmuję pewnych nadprzyrodzonych rzeczy  emotka ...
na wsi też pewne innej niż polska mieszkamy - pewnie Ty batistutek123 mieszkasz w innym równoległym wszechświecie  emotka bo na moich wiejskich terenach nie mam nic za darmo  i praca łączy się z robotą  a czytając Twoje górnolotne teksty nie wiem czy wiesz na czym polega prawdziwe życie i start od zera ...zgadzam się na pewno z innymi  robisz sobie" jaja-  czasem niesmaczne i grasz(żerujesz emotka ) na emocjach innych ...wiem...wiem... trzeba Cię traktować z przymrużeniem oka  emotka ...świat bez takich różnorakich egzemplarzy byłby nudny  emotka


Teraz jestem w mieście w okresie zimowym zawsze, spędzam czas z rodziną. Czasem jestem tam, czasem tutaj- różne sprawy i biznesy do załzawienia. W między czasie wyjazd do pracy w Norwegii. W Polskiej wsi okolice Nowego Sącza, tak ale według mnie życie na wsi jest tańsze w wielu aspektach i lepsze od tego miejskiego- niedoceniony jest spokój i cisza, która jest przecież bezcenna. Wiem, z czym to się wiąże kilka lat temu zostałem okradziony- odzyskałem po jakimś czasie wszystko z nadwyżką ale też przechodziłem przez chwile grozy.
Nie robie z nikogo jaj- może mi w końcu wytłumacz po co? Da się nawet w naszej rzeczywistości tak programować rzeczywistość zęby być szczęśliwym i robić to co lubimy i chcemy.
Reszty nie będę komentował- bo trochę przesadziłaś, ja tak się o nikim nie wypowiadam! Darzę każdego szacunkiem i nie napisał bym tak nikomu.

oj tam..oj tam ...emotka   nie obrażajmy się tak od razu ale faktycznie żyjemy w innym świecie  bo mojej rzeczywistości jednak nie da się tak  jak Ty piszesz "zaprogramować żeby być szczęśliwym i robić to co lubimy i chcemy."emotka ... najwyraźniej jesteś wyjątkowy  emotka  ... no to wracam do mojego
"Matrix-sa"...

Wszystko się da - ograniczenia to też mózg. Musisz na spokojnie usiąść z dala od ludzi i to przemyśleć czasem nawet będzie konieczna zmiana "przyjaciół" na innych, bo inaczej się nie da. Nic nie rób od razu, spokojnie małymi kroczkami po jednej rzeczy, jak nie wychodzi wróć do tego co było "swojej strefy komfortu" i znów próbuj, ale powoli nic gwałtownie, bo na ogół źle się to kończy.
Polecam zacząc od oblewania się codziennie zimną wodą, w nocy sobie wlewaj do wiadra(zacznij od szklanki) i kładź w jakieś chłodne miejsce i rano polej się- nie będziesz chorowała i po jakimś czasie nie poznasz swojego ciała- zima CI nie będzie straszna. Warto przed polaniem prosić o błogosławieństwo Boże i o co tam chcesz i jak chcesz "ważne własnymi słowami"- praktyka starosłowiańska. Zapomniana - a dobra bo nikomu nie robi krzywdy i jest rozsądna.
0 0

batistutek123

#6154063 Napisano: 02.02.2016 21:46:20
tomniewkurza napisał(a):

monikar napisał(a):

Zaraz zaczną sie masowe samobójstwa tych "bidulek" emotka


jak dla mnie te memy czy jak to zwał, to mistrzostwo świata- idealnie dopasowane do aktualnej sytuacji w dyskusji:) Gratuluje wyczucia i olbrzymiej orientacji w tym, że potrafisz tak szybko odnaleźć właściwy mem, to nie jest proste:)
0 0

luko922

#6154080 Napisano: 02.02.2016 21:58:38
Ale Was tu wszystkich batistutek123 trolluje nieźle ;>
0 0

evita

#6154105 Napisano: 02.02.2016 23:01:09
batistutek123 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):


... takich jest tysiące, które chcą a ja ciągle mówie "nie"

Ale owiec na halach ma się rozumieć?
 Do tych dam należy inaczej przemawiać, bardziej w języku -  beeee , a nie nieeee.  Inaczej nigdy nie zrozumiesz swojego problemu.
0 0