Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

batistutek123

#6152904 Napisano: 31.01.2016 22:26:06
magnus napisał(a):

batistutek123 napisał(a):


barcza napisał(a):

luko922 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo ale zycie na wsi jest BARDZO tanie. Wielu ludzi ma jakieś dobra - niektórzy mają mieszkania. za sprzedane w mieście mieszkanie
można jeszcze w tej chwili kupić chałupę na wsi ( ja kupiłem ruinę do remontu)
i jakiś samochód. Opał jest prawie darmo. Bez wielu rzeczy można się
obejść  ale trzeba chcieć. jedną z przyczyn marazmu jest fakt, że żądzą
dziś kobiety w rodzinach a one nie chcą pozbywać się wygód jakie daje miasto.
Zostaną do tego zmuszone już niedługo- część po prostu zginie w odchodach bo w
mieście jest przecież coraz gorzej. Przyjdzie czas, że za jeden dom na wsi (
wiele pustych dziś stoi) będzie się płaciło 3-ma mieszkaniami w miescie.

No, kobiety to w ogóle produkują tylko odchody! Śmierdzące, brudne babska! emotka

Tak kobiety są straszne nie chcą się pozbyć wody bieżącej w domu łazienki,  ubikacji, ogrzewania w domu  powinna im wystarczyć woda ze studni, Ubikacja na polu, opał z lasu z takim podejściem to ja się nie dziwie ,że szukasz żony i jesteś sam


właśnie pewnie w tym tkwi problem, przez lata stałyście się za wygodne i trudno wam dogodzić. Mniemy nadzieję że to się zmieni, teraz jest tendencja i kończy się pewien okres. Lepiej żeby to było dobrowolne ale jak będzie z "musu" może dla części osób okazać się tragiczne.

co znaczy z musuemotka  wyrwiesz kobietę z mieszkania w miescie i do lasu zawleczeszemotka emotka


Wystarczy że system finansowo-kredytowy się załamie, a wielkie korporację zaczną się wycofywać z Polski. Przypomnij sobie lata 80 kiedy ludzie strajkowali- brakowało chleba nie tak dawno jeszcze..
0 0

dolly

#6152909 Napisano: 31.01.2016 22:52:53
O matkoooooo, poplakalam się, jak slowo daje
0 0

magdalena-1989

#6152930 Napisano: 31.01.2016 23:56:09
Jak to jest z podatkiem od nagród...
PIT dostajemy z pracy. Za wygrane nagrody organizatorzy odprowadzają do urzędu, ale czy trzeba jakieś deklaracje składać, cokolwiek ich tam osobiście informować, że się wygrało paredziesiąt razy ?
Pierwszy rok konkursowy za mną i się tak tylko zastanawiam emotka
Kilkuletni stażyści proszę o info emotka  Z góry dziękuję! 
0 0

asantesana

#6152931 Napisano: 31.01.2016 23:58:39
0 0

ziolko

#6152932 Napisano: 01.02.2016 00:00:12
batistutek123 kobiety są wygodne? 
A jak jest u Ciebie? odpowiedz szczerze na poniższe pytania:
1 - jak pierzesz ubrania? w pralce automatycznej, we frani, czy w balii za pomocą tary?
2 - jak jesz? zamawiasz coś na wynos? gotujesz na kuchence gazowej/elektrycznej, czy na płycie pieca węglowego? a może nad ogniskiem?
3 - jak śpisz? w łóżku na materacu? czy może na podłodze bez niczego?
4 - jak się myjesz? masz wannę lub prysznic, czy myjesz się w strumieniu?
5 - jak się ubierasz? idziesz do sklepu po ubrania? czy może sam przędziesz len i tkasz materiał? a później za pomocą maszyny z napędem nożnym szyjesz sobie ubrania?
6 - jak się komunikujesz? dzwonisz do kogoś, czy dajesz znaki latarką?
bo już wiem, że korzystasz ze zdobyczy cywilizacji i masz komputer/telefon z dostępem do internetu emotka  
7 - przypomnij mi, ile masz lat?
0 0

ziolko

#6152943 Napisano: 01.02.2016 00:14:52
magnus napisał(a):

dolly napisał(a):

O matkoooooo, poplakalam się, jak slowo daje

Kurcze mnie przez ten obrazek kolegi umknęła wena na 1 konek emotka
Zamiast pisać to ryczałem ze śmiechu emotka

no co... święta racja emotka
0 0

dolly

#6152944 Napisano: 01.02.2016 00:15:16
Ziolko-
ad. 1 nie pierze, kupuje nowe emotka
ad.2 ma gosposie emotka
ad 3 ma hamak, normalnie jak na hawajach emotka
ad.4 WIELCY LUDZIE ŻYJĄ W BRUDZIE emotka
ad.5 o kurza stopa, no kupuje nowe, moze na zalando emotka
ad.6  ma róg myśliwski emotka
ad.7 28 chyyyyyba
0 0

dolly

#6152948 Napisano: 01.02.2016 00:18:02
magnus napisał(a):

dolly napisał(a):

O matkoooooo, poplakalam się, jak slowo daje

Kurcze mnie przez ten obrazek kolegi umknęła wena na 1 konek emotka
Zamiast pisać to ryczałem ze śmiechu emotka

mnie prawie też, ale mialam odgórny nakaz uspokojenia się  emotka
posłuchalam, bo jakoś mi się ten obrazek w pamięć wrył emotka
0 0

batistutek123

#6152951 Napisano: 01.02.2016 00:21:34
Komputer i telefon z przymusu, to protezy.  Nasi przodkowi porozumiewali się za pomocą telepatii- pomyślisz o osobie i przesyłasz do niej obrazy. Myśmy to zatracili na skutek technologii- która nas niszczy..
Szpitale nie leczą, dzieci w szkołach wcale nie są mądrzejsze powiela sie wiedze która ktoś napisał- a siedzi w ławce wiele lat i notuje co ktoś mówi. To nie nauka. Max. 3-4 godzinny dziennie można siedzieć i się czegoś "dowiadywać". Popatrz na dzieciaka który dopiero co poszedł do szkoły i na studenta który jest na ostatnim roku- gdybyś dzieciakom zadał pytanie ile osób tyle odpowiedzi, na studiach każdy boi się podnieść rękę. Gdzieś po drodze zatracamy samych siebie- można dalej brnąć- po co tutaj jesteśmy i czym jest system w którym działamy niezależnie od nas bo sie w nim rodzimy, aż po prawo wolnej woli.
Na wsi często myję się w rzece, albo zwykłym rondelku - dobry jest też w lecie deszcz. W zimie wchodze do beczki z zimna wodą i wychodzę po kilku minutach.
Można z tego korzystać, ale można się też obejść od tego i kobiety będą miały jakies zajęcie. Nie będą musiały na to wszystko pracować.
Z lenem dobrze trafiłeś bo to nasz Słowiański materiał:)
Mam wszędzie kuchenkę gazową, ale na wsi nie szczególnie z niej korzystam i bez niej mógł bym spokojnie funkcjonować.
Nie przekonuje mnie co piszecie, bo to zbyt duży poziom "niewolnictwa"- przywiązania do systemu. A memy sa błędne, bo trochę wynika z niewiedzy.
Materiał zbyt obszerny, nie chce tłumaczyć przedszkolaki zadań z matematyki na poziomie studiów bo i tak ich nie zrozumie.
Czasem tak piszę coś "z głupa" sprawdzam świadomość ludzi. Trochę się przestraszyłem tych komentarzy.
0 0

ziolko

#6152955 Napisano: 01.02.2016 00:27:27
ja też noszę len, ale nie ośmieliłabym się go uprawiać i później prząść emotka  
0 0

dolly

#6152960 Napisano: 01.02.2016 00:33:20
Batistutek123, a czego Ty się przestraszyles?
Sugerujesz, ze zacofani jestesmy czy za bardzo uzaleznieni?
A moze jedno i drugie, czyli taka z nas ciemnota, ze sie za wygody lapie, bo bez nich ani rusz?
0 0

dolly

#6152961 Napisano: 01.02.2016 00:34:27
magnus napisał(a):


A propos mycia- nie wiem co można zrobić w rondelku poza zagrzaniem parówkiemotka

Ależ On sie w zimnej wodzie myje, Magnus a feeeeee emotka

0 0

slonecznik1309

#6152962 Napisano: 01.02.2016 00:36:24
magdalena-1989 napisał(a):

Jak to jest z podatkiem od nagród...
PIT dostajemy z pracy. Za wygrane nagrody organizatorzy odprowadzają do urzędu, ale czy trzeba jakieś deklaracje składać, cokolwiek ich tam osobiście informować, że się wygrało paredziesiąt razy ?
Pierwszy rok konkursowy za mną i się tak tylko zastanawiam emotka
Kilkuletni stażyści proszę o info emotka  Z góry dziękuję! 

nic się nie robi emotka
0 0

dolly

#6152964 Napisano: 01.02.2016 00:43:58
magnus napisał(a):

dolly napisał(a):

magnus napisał(a):


A propos mycia- nie wiem co można zrobić w rondelku poza zagrzaniem parówkiemotka

Ależ On sie w zimnej wodzie myje, Magnus a feeeeee emotka

Ale co można w rondelku ?

chyba wole nie wiedziec emotka
0 0

batistutek123

#6152966 Napisano: 01.02.2016 01:01:44
haha śmiesznie piszecie, aż sam nie wiem co odpisać:)

Też kiedyś taki byłem i broniłem wszystkiego o czym piszecie jak wilk. Wszelkie "zmiany" nawyków które chcemy żeby wystąpiły muszą być realizowane pomalutku, czasem dobrze jest zrobić dwa kroki do tył by później tylko jeden do przodu. NA wsi już słyszałem głosy- od Cioci że ja to bym naprawdę przeżył nawet w najtrudniejszych skrajnych warunkach - bo sam czasem sobie coś takiego organizuje.
Gdy ktoś przechodzi koło mojego domu- zachwala to miejsce jako najcudowniejsze na ziemi- tak też czuję że jest. Najgorzej na pewno jest się wyrwać z miasta- "bo wszystko blisko". Dlatego nawet dla zdrowia róbcie przynajmniej raz w tygodniu wycieczkę po lesie, łące a nawet parku. Powdychajcie świeżego powietrza, aura człowieka w środowisku naturalnym wzmacnia sie od 1tys. do 1.5 jednostek- dlatego niszczą lasy.

Będzie dobrze!!
0 0

yolka123

#6152967 Napisano: 01.02.2016 01:05:16
Batistutek123 -weź Ty się ogarnij,człowieku.
Jesteś na forum konkursowiczów,a nie miłośników Odnowy Świata w Duchu Piasta Kołodzieja.
Dodaj choć ze trzy konkursy, bo babom zarzucasz, że wygodne,a to Ty jesteś leń( i obibok).
Czasem napisz co wygrałeś, albo nie wygrałeś, co dowiózł kurier, a czego nie dowiózł.
Może wtedy ktoś będzie traktował Cię poważnie, a tak to wszyscy tu z Ciebie - i słusznie -mają polewkę.
Przeważnie czarną.
0 0

dolly

#6152968 Napisano: 01.02.2016 01:12:29
tomniewkurza napisał(a):

magnus napisał(a):

dolly napisał(a):

magnus napisał(a):

...nie wiem co można zrobić w rondelku poza zagrzaniem parówki

Ależ On sie w zimnej wodzie myje

można w rondelku?

Myślisz, że Basisutek myje w rondelku swoją parówkę zimną wodą? emotka Toż to żywy kaczor!

ha ha ha tak sie wlasnie robi wywiady do brukowcow emotka

Yolka123

Jesteś na forum konkursowiczów,a nie miłośników Odnowy Świata w Duchu Piasta Kołodzieja.

pppppffffffffffffbbbbuuuuaaahhhhhaaaa
ide spac, bo juz mnie brzuch ze smiechu boli emotka
0 0

batistutek123

#6152969 Napisano: 01.02.2016 01:15:03
yolka123 napisał(a):

Batistutek123 -weź Ty się ogarnij,człowieku.
Jesteś na forum konkursowiczów,a nie miłośników Odnowy Świata w Duchu Piasta Kołodzieja.
Dodaj choć ze trzy konkursy, bo babom zarzucasz, że wygodne,a to Ty jesteś leń( i obibok).
Czasem napisz co wygrałeś, albo nie wygrałeś, co dowiózł kurier, a czego nie dowiózł.
Może wtedy ktoś będzie traktował Cię poważnie, a tak to wszyscy tu z Ciebie - i słusznie -mają polewkę.
Przeważnie czarną.


Konkursy to taka odskocznia, lubie kreatywne- nie chwale się wygranymi nie ma ich dużo. Kiedyś było więcej.
Co do szukania konkursów nie mam szczęścia:) Postaram  się też w tym aspekcie zmienić- a forum chwalę bo przejrzyste i pozytywnie i miło mi się kojarzy. Wygrywałem już ciekawe rzeczy, i to dzięki tej stronce.
Co do traktowania- nikogo nie znam osobiście dlatego nie wyciągam żadnych konkretnych wniosków. To tylko kilka stuknięć palcem w klawiaturę.
0 0

stefania7

#6153226 Napisano: 01.02.2016 15:55:28
batistutek123 napisał(a):

 W zimie wchodze do beczki z zimna wodą i wychodzę po kilku minutach.

Beczka z wodą zimą staje się beczką z lodem - czy może do Twojej wsi mróz nie dociera?
0 0

batistutek123

#6153250 Napisano: 01.02.2016 16:25:57
stefania7 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

 W zimie wchodze do beczki z zimna wodą i wychodzę po kilku minutach.

Beczka z wodą zimą staje się beczką z lodem - czy może do Twojej wsi mróz nie dociera?

Beczka jest w domu, stosuje tą metodę tak jak pewien Pan który żyje do dziś ma chyba coś ponad 95 lat i ma bardzo dobra kondycje i zdrowie.
0 0