Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

alusia29

#6140792 Napisano: 05.01.2016 13:14:03
Ja NC+ polecam. Może i drożej ale w premium masz wszystko i wszystko zawsze chodzi. Sprzęt ideał. Zawsze idą na rękę jak sie przedłuża umowę, ciut się trzeba tylko potargować emotka
Kiedyś dostałam jakiegoś zaćmienia i przeszłam na polsat - to była najgorsza z decyzji. Ich sprzęt do bani, tuner 3 razy z łaską wymieniany, wiecznie się wszystko zawiesza, piloty chodzą jak chcą. Oferta niby bogata, ale jednak brakuje kilku fajnych programów. Do tego wieczny problem z odbiorem pakietu, który jest abonamencie. Mimo, że płacone było za pakiety z HBO chodziły bardzo rzadko albo wcale. Przepychanki na infolinii doprowadzały mnie do białej gorączki. Tak niekompetentnych ludzi w obsłudze wcześniej nie spotkałam. Jak tylko umowa dobiegła końca w podskokach leciałam na pocztę odsyłać sprzęt, mając ogromną ochotę dołączyć liścik o treści: " a ch..j wam w d..ę".
0 0

defed

#6140796 Napisano: 05.01.2016 13:16:43
@Ashedalka napisał(a):

Co to znów? ??
Wprowadziliśmy zmiany o których informowaliśmy od dłuższego czasu. Do końca września należy dodać 2 konkursy, a od 1 października przynajmiej 3
konkursy. Pod uwagę są brane konkursy z ostatnich 30 dni.
Na swoim koncie masz 0 dodanych konkursów

Że znów od 2016 roku muszę dodawać noweeeE? ? ??? Tamte mi wyzerowało... ;/ Bezsens emotka

Jaki bezsens? - co miesiąc musisz dodawać 3 - to norma emotka  ;)
0 0

Ashedalka

#6140799 Napisano: 05.01.2016 13:18:13
defed napisał(a):

@Ashedalka napisał(a):

Co to znów? ??
Wprowadziliśmy zmiany o których informowaliśmy od dłuższego czasu. Do końca września należy dodać 2 konkursy, a od 1 października przynajmiej 3
konkursy. Pod uwagę są brane konkursy z ostatnich 30 dni.
Na swoim koncie masz 0 dodanych konkursów

Że znów od 2016 roku muszę dodawać noweeeE? ? ??? Tamte mi wyzerowało... ;/ Bezsens emotka

Jaki bezsens? - co miesiąc musisz dodawać 3 - to norma emotka  ;)

Aaaa to nie doczytałam się tego.. No nic - będę szukać i dodawać...
0 0

lolka182

#6140801 Napisano: 05.01.2016 13:19:25
alusia29 napisał(a):

Ja NC+ polecam. Może i drożej ale w premium masz wszystko i wszystko zawsze chodzi. Sprzęt ideał. Zawsze idą na rękę jak sie przedłuża umowę, ciut się trzeba tylko potargować emotka
Kiedyś dostałam jakiegoś zaćmienia i przeszłam na polsat - to była najgorsza z decyzji. Ich sprzęt do bani, tuner 3 razy z łaską wymieniany, wiecznie się wszystko zawiesza, piloty chodzą jak chcą. Oferta niby bogata, ale jednak brakuje kilku fajnych programów. Do tego wieczny problem z odbiorem pakietu, który jest abonamencie. Mimo, że płacone było za pakiety z HBO chodziły bardzo rzadko albo wcale. Przepychanki na infolinii doprowadzały mnie do białej gorączki. Tak niekompetentnych ludzi w obsłudze wcześniej nie spotkałam. Jak tylko umowa dobiegła końca w podskokach leciałam na pocztę odsyłać sprzęt, mając ogromną ochotę dołączyć liścik o treści: " a ch..j wam w d..ę".

dziękuję ! muszę to w takim razie jeszcze raz solidnie przemyśleć emotka
0 0

edzia3

#6140879 Napisano: 05.01.2016 15:20:52
defed napisał(a):

edzia3 napisał(a):

Mam pewien problem,może ktoś mi pomoże kupuję meble kuchenne po zabudowę -jest otwarta na salon  i  mam kłopot z wybraniem okapu kuchennego.Wchodzi opcja  okapu szafkowy teleskopowy lub szafkowy.I nie wiem który wybrać.Może ktoś mógłby mi doradzić,który będzie lepiej będzie wchłaniał opary?

Jeśli chodzi o wchłanianie oparów, najlepszy jest okap, który jest podłączony do komina wentylacyjnegoemotka  Okap pod zabudowę (nie każdy, pytaj sprzedawcy) również można podłączyć pod komin, a szafka nie spełnia wtedy funkcji przechowywania, bo w niej jest zabudowany okap i rura.
Okap który nie jest podłączony pod komin wentylacyjny, a jedynie działa na zasadzie pochłaniacza zapachów przez wymienne filtry, jest raczej ozdobą i nie polecam takiego rozwiązania na otwarte kuchnie.

Dziękuję bardzo 
0 0

dolly

#6140940 Napisano: 05.01.2016 16:32:56
lolka182 napisał(a):

alusia29 napisał(a):

Ja NC+ polecam. Może i drożej ale w premium masz wszystko i wszystko zawsze chodzi. Sprzęt ideał. Zawsze idą na rękę jak sie przedłuża umowę, ciut się trzeba tylko potargować emotka
Kiedyś dostałam jakiegoś zaćmienia i przeszłam na polsat - to była najgorsza z decyzji. Ich sprzęt do bani, tuner 3 razy z łaską wymieniany, wiecznie się wszystko zawiesza, piloty chodzą jak chcą. Oferta niby bogata, ale jednak brakuje kilku fajnych programów. Do tego wieczny problem z odbiorem pakietu, który jest abonamencie. Mimo, że płacone było za pakiety z HBO chodziły bardzo rzadko albo wcale. Przepychanki na infolinii doprowadzały mnie do białej gorączki. Tak niekompetentnych ludzi w obsłudze wcześniej nie spotkałam. Jak tylko umowa dobiegła końca w podskokach leciałam na pocztę odsyłać sprzęt, mając ogromną ochotę dołączyć liścik o treści: " a ch..j wam w d..ę".

dziękuję ! muszę to w takim razie jeszcze raz solidnie przemyśleć emotka

Zobacz jaka maja oferte dla NOWYCH klientow. Bardzo czesto oplaca sie bardziej, rozwiazac umowe i podpisać od nowa emotka
0 0

asantesana

#6140989 Napisano: 05.01.2016 18:01:21
tomniewkurza napisał(a):

edzia3 napisał(a):

defed napisał(a):

Jeśli chodzi o wchłanianie oparów, najlepszy jest okap, który jest podłączony do komina wentylacyjnego. emotka  Okap pod zabudowę (nie każdy, pytaj sprzedawcy) również można podłączyć pod komin, a szafka nie spełnia wtedy funkcji przechowywania, bo w niej jest zabudowany okap i rura.

Dziękuję bardzo 

Różnica pomiędzy okapem podłączonym do komina i takim niepodłączonym jest dość istotna.
W instalacji kominowej przepisy bezpieczeństwa ZABRANIAJĄ umieszczania wentylatorów wyciągających, użytkownik musi bazować na cugu naturalnym, a z tym to różnie bywa, jeśli komin nie jest czyszczony.
W instalacji pochłaniającej niezależnej od komina taki wentylator jest z reguły montowany (no bo jakiś ciąg musi być), zaś wciągane opary (tłuszcz, sadze itp.) osadzają się na tkaninie filtra, która musi być co jakiś czas wymieniana.

To samo miałam napisać, nie wolno podłączać okapów do wentylacji, poza kwestiami bezpieczeństwa, w blokach cały smród gotowania dostaje się sąsiadom do mieszań - taki sąsiedzki przegląd obiadów emotka
0 0

defed

#6140994 Napisano: 05.01.2016 18:15:17
@asante napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

edzia3 napisał(a):

defed napisał(a):

Jeśli chodzi o wchłanianie oparów, najlepszy jest okap, który jest podłączony do komina wentylacyjnego. emotka  Okap pod zabudowę (nie każdy, pytaj sprzedawcy) również można podłączyć pod komin, a szafka nie spełnia wtedy funkcji przechowywania, bo w niej jest zabudowany okap i rura.

Dziękuję bardzo 

Różnica pomiędzy okapem podłączonym do komina i takim niepodłączonym jest dość istotna.
W instalacji kominowej przepisy bezpieczeństwa ZABRANIAJĄ umieszczania wentylatorów wyciągających, użytkownik musi bazować na cugu naturalnym, a z tym to różnie bywa, jeśli komin nie jest czyszczony.
W instalacji pochłaniającej niezależnej od komina taki wentylator jest z reguły montowany (no bo jakiś ciąg musi być), zaś wciągane opary (tłuszcz, sadze itp.) osadzają się na tkaninie filtra, która musi być co jakiś czas wymieniana.

To samo miałam napisać, nie wolno podłączać okapów do wentylacji, poza kwestiami bezpieczeństwa, w blokach cały smród gotowania dostaje się sąsiadom do mieszań - taki sąsiedzki przegląd obiadów emotka

Pisząc komin wentylacyjny miałam na myśli osobną, stworzoną własnie w okapowym celu  dziurę, a nie wentylację emotka
U mnie w mieszkaniu nie ma drugiej dziury i tak jak piszecie-kominiarze nie zezwolą mi na montaż okapu z wyciągiem
0 0

edzia3

#6141044 Napisano: 05.01.2016 19:05:39
defed napisał(a):

@asante napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

edzia3 napisał(a):

defed napisał(a):

Jeśli chodzi o wchłanianie oparów, najlepszy jest okap, który jest podłączony do komina wentylacyjnego. emotka  Okap pod zabudowę (nie każdy, pytaj sprzedawcy) również można podłączyć pod komin, a szafka nie spełnia wtedy funkcji przechowywania, bo w niej jest zabudowany okap i rura.

Dziękuję bardzo 

Różnica pomiędzy okapem podłączonym do komina i takim niepodłączonym jest dość istotna.
W instalacji kominowej przepisy bezpieczeństwa ZABRANIAJĄ umieszczania wentylatorów wyciągających, użytkownik musi bazować na cugu naturalnym, a z tym to różnie bywa, jeśli komin nie jest czyszczony.
W instalacji pochłaniającej niezależnej od komina taki wentylator jest z reguły montowany (no bo jakiś ciąg musi być), zaś wciągane opary (tłuszcz, sadze itp.) osadzają się na tkaninie filtra, która musi być co jakiś czas wymieniana.

To samo miałam napisać, nie wolno podłączać okapów do wentylacji, poza kwestiami bezpieczeństwa, w blokach cały smród gotowania dostaje się sąsiadom do mieszań - taki sąsiedzki przegląd obiadów emotka

Pisząc komin wentylacyjny miałam na myśli osobną, stworzoną własnie w okapowym celu  dziurę, a nie wentylację emotka
U mnie w mieszkaniu nie ma drugiej dziury i tak jak piszecie-kominiarze nie zezwolą mi na montaż okapu z wyciągiem

Dziękuję bardzo za wyczerpujące porady ale ja się tylko zastanawiam czy okap teleskopowy czy szafkowy tzw wkład -będzie podłączony jako wyciąg
0 0

defed

#6141063 Napisano: 05.01.2016 19:46:52
edzia3 - a jaka jest różnica: szafkowy a teleskopowy? Teleskopowy okap w moim rozumieniu znaczy, że się wysuwa do przodu, a gdy nie jest używany to można go schować na głębokość górnej szafki, żeby nie walnąć się w głowę, gdy nachylasz się nad kuchenką emotka
0 0

anaana

#6141210 Napisano: 06.01.2016 11:34:33
Czy ktoś ma dziecko powyżej 2 lat i leciał z nim ostatnio Ryanairem?
0 0

gosposia07

#6141237 Napisano: 06.01.2016 12:21:22
Ja leciałam z dzieckiem powyżej 2 lat Rayanairem ale z 3 lata temu..
0 0

Gość: kahahaha

#6141431 Napisano: 06.01.2016 21:56:56
Witam, jestem bardzo początkującą konkursowiczką i dlatego piszę do Was z tym pytaniem, bo totalnie nie orientuję się w temacie. Jakimś cudem wygrałam ostatnio w konkursie telefon, który otrzymałam dwa dni temu. Wraz z telefonem jest karta gwarancyjna i nawet naklejka z danymi sklepu, w którym telefon został zakupiony, którą nakleja się na kartę gwarancyjną. Ale nie posiadam żadnego dowodu zakupu/ wygranej.
Czy więc telefon nie jest objęty gwarancją? I czy zawsze tak się zdarza, że nagrody nie mogą być reklamowane?
Pisałam do organizatora, ale na razie odzewu brak.
Pozdrawiam
0 0

edzia21

#6141432 Napisano: 06.01.2016 21:59:11
kahahaha napisał(a):

Witam, jestem bardzo początkującą konkursowiczką i dlatego piszę do Was z tym pytaniem, bo totalnie nie orientuję się w temacie. Jakimś cudem wygrałam ostatnio w konkursie telefon, który otrzymałam dwa dni temu. Wraz z telefonem jest karta gwarancyjna i nawet naklejka z danymi sklepu, w którym telefon został zakupiony, którą nakleja się na kartę gwarancyjną. Ale nie posiadam żadnego dowodu zakupu/ wygranej.
Czy więc telefon nie jest objęty gwarancją? I czy zawsze tak się zdarza, że nagrody nie mogą być reklamowane?
Pisałam do organizatora, ale na razie odzewu brak.
Pozdrawiam

Jakiej marki jest ten telefon?
0 0

Gość: kahahaha

#6141437 Napisano: 06.01.2016 22:03:18
edzia21 napisał(a):

kahahaha napisał(a):

Witam, jestem bardzo początkującą konkursowiczką i dlatego piszę do Was z tym pytaniem, bo totalnie nie orientuję się w temacie. Jakimś cudem wygrałam ostatnio w konkursie telefon, który otrzymałam dwa dni temu. Wraz z telefonem jest karta gwarancyjna i nawet naklejka z danymi sklepu, w którym telefon został zakupiony, którą nakleja się na kartę gwarancyjną. Ale nie posiadam żadnego dowodu zakupu/ wygranej.
Czy więc telefon nie jest objęty gwarancją? I czy zawsze tak się zdarza, że nagrody nie mogą być reklamowane?
Pisałam do organizatora, ale na razie odzewu brak.
Pozdrawiam

Jakiej marki jest ten telefon?

Samsung
0 0

ita1987

#6141440 Napisano: 06.01.2016 22:05:22
anaana napisał(a):

Czy ktoś ma dziecko powyżej 2 lat i leciał z nim ostatnio Ryanairem?

Tak, ja.
0 0

edzia21

#6141441 Napisano: 06.01.2016 22:05:31
kahahaha napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kahahaha napisał(a):

Witam, jestem bardzo początkującą konkursowiczką i dlatego piszę do Was z tym pytaniem, bo totalnie nie orientuję się w temacie. Jakimś cudem wygrałam ostatnio w konkursie telefon, który otrzymałam dwa dni temu. Wraz z telefonem jest karta gwarancyjna i nawet naklejka z danymi sklepu, w którym telefon został zakupiony, którą nakleja się na kartę gwarancyjną. Ale nie posiadam żadnego dowodu zakupu/ wygranej.
Czy więc telefon nie jest objęty gwarancją? I czy zawsze tak się zdarza, że nagrody nie mogą być reklamowane?
Pisałam do organizatora, ale na razie odzewu brak.
Pozdrawiam

Jakiej marki jest ten telefon?

Samsung

Do Samsunga bardzo często wydawane są "PROMOCYJNE GWARANCJE samsunga" zawierające imei, nazwę konkursu oraz organizatora. Taki dokument zastępuje Ci paragon/fakturę. 
0 0

ziolko

#6141446 Napisano: 06.01.2016 22:09:52
przy nagrodzie powinnaś mieć protokół odbioru nagrody, taki papierek robi za dowód zakupu.
Jeśli nie masz, to musisz skontaktować się ze sponsorem/organizatorem i poprosić o jakieś potwierdzenie, że to wygrana.
0 0

Gość: kahahaha

#6141447 Napisano: 06.01.2016 22:12:50
ziolko napisał(a):

przy nagrodzie powinnaś mieć protokół odbioru nagrody, taki papierek robi za dowód zakupu.
Jeśli nie masz, to musisz skontaktować się ze sponsorem/organizatorem i poprosić o jakieś potwierdzenie, że to wygrana.

Właśnie nie otrzymałam żadnego protokołu.
Dziękuje bardzo za odpowiedzi!
0 0

ziolko

#6141449 Napisano: 06.01.2016 22:13:12
kto był organizatorem konkursu?
0 0