Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

asiam

#6125442 Napisano: 04.12.2015 23:52:17
Wszyscy oczekujący na swoje wygrane. UWAŻAJCIE!!!!!!!
Załącznik posiada groźnego wirusa.


Dzień dobry, 
Kurier w momencie dostarczenia zamówienia próbował zadzwonić pod numer telefonu podany w fakturze, ale numer nie odpowiadał. W związku z tym zamówienie zostało zwrócone na terminal. Okazało się, że podczas składania zamówienia był podany nieprawidłowy numer telefonu. Proszę wydrukować fakturę załączoną do niniejszego e-maila, i zwrócić się do najbliższego oddziału poczty DHL.
Z wyrazami szacunku,
Beata Petrova

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.
Biuro główne
ul. Osmańska 2
02-823 Warszawa
0 0

zdolnabestia

#6125446 Napisano: 05.12.2015 00:00:07
Dostałam wczoraj identycznego maila.
0 0

gosposia07

#6125966 Napisano: 06.12.2015 19:08:09
Jak tam Mikołajki?
Udało się wam zrobić prezenty  chociaż częściowo z wygranych, czy jednak  kupiliście? U mnie w tym roku Mikołajkowe prezenty sama kupowałam zgodnie z "Listem do Mikołaja" emotka były bejbiki do kompania, Elzy,  naklejki, słodycze  oraz trochę praktycznych typu: nowa piżama, koszulki,  buty na wf( wiecie jak to jest.., dwie pieczenie za jednym razem, czy jak to tam szło emotka . Z wygranych "prezentów "nie doszły na czas ,  więc jak się organizatorzy wyrobia to będą na gwiazdkę emotka . Moja młoda czeka na tablet, ja na praleczkę. W zeszłym roku udało mi się część Mikołajkowych prezentów zrobić z wygranych  konkursów "dziecięcych", były książeczki, gadżety Monster High, pamiętam była też fajna kolorowanka z flamastrami 3d z gratisów, sobie samej wygrałam fajną biżu z Menbur. Rodzinkę obdarowałam też kosmetykami z wygranych, albo w Milce był Kubek z flamastrem dodatek do czekolad Milka z Tesco, w tym roku są bombki, ale nie łaszę się na nie bo troszkę mało atrakcyjny gift- krótki termin "korzystania". W zeszłym roku też Jacobs było dla mnie łaskawe, dostałam jeden zestaw- ale za to jaka radość! emotka W tym roku  w Jackobsie duże ZERO i już sobie odpuściłam.
Macie teraz  jakieś ciekawe nagrody, albo aktualne konkursy promocyjne , które wykorzystacie na prezenty?
Podpowiedźcie, może na coś warto się  skusić?  emotka
0 0

dolly

#6126050 Napisano: 06.12.2015 22:27:03
gosposia07 napisał(a):

Jak tam Mikołajki?
Udało się wam zrobić prezenty  chociaż częściowo z wygranych, czy jednak  kupiliście? U mnie w tym roku Mikołajkowe prezenty sama kupowałam zgodnie z "Listem do Mikołaja" emotka były bejbiki do kompania, Elzy,  naklejki, słodycze  oraz trochę praktycznych typu: nowa piżama, koszulki,  buty na wf( wiecie jak to jest.., dwie pieczenie za jednym razem, czy jak to tam szło emotka . Z wygranych "prezentów "nie doszły na czas ,  więc jak się organizatorzy wyrobia to będą na gwiazdkę emotka . Moja młoda czeka na tablet, ja na praleczkę. W zeszłym roku udało mi się część Mikołajkowych prezentów zrobić z wygranych  konkursów "dziecięcych", były książeczki, gadżety Monster High, pamiętam była też fajna kolorowanka z flamastrami 3d z gratisów, sobie samej wygrałam fajną biżu z Menbur. Rodzinkę obdarowałam też kosmetykami z wygranych, albo w Milce był Kubek z flamastrem dodatek do czekolad Milka z Tesco, w tym roku są bombki, ale nie łaszę się na nie bo troszkę mało atrakcyjny gift- krótki termin "korzystania". W zeszłym roku też Jacobs było dla mnie łaskawe, dostałam jeden zestaw- ale za to jaka radość! emotka W tym roku  w Jackobsie duże ZERO i już sobie odpuściłam.
Macie teraz  jakieś ciekawe nagrody, albo aktualne konkursy promocyjne , które wykorzystacie na prezenty?
Podpowiedźcie, może na coś warto się  skusić?  emotka

Co to są bejbiki do kompania? emotka
0 0

edzia21

#6126053 Napisano: 06.12.2015 22:31:42
Wg mnie to Johnson`s Baby do kąpieli, ale mogę się mylić emotka
0 0

dolly

#6126058 Napisano: 06.12.2015 22:47:38
edzia21 napisał(a):

Wg mnie to Johnson`s Baby do kąpieli, ale mogę się mylić emotka

emotka
0 0

gosposia07

#6126096 Napisano: 07.12.2015 00:00:57
Bejbik to  lalka dzidziuś z wanienką do kąpieli emotka heloł?
0 0

edzia21

#6126097 Napisano: 07.12.2015 00:03:42
gosposia07 napisał(a):

Bejbik to  lalka dzidziuś z wanienką do kąpieli emotka heloł?

f*ck...nigdy nie lubiłam kalamburów emotka
0 0

dolly

#6126098 Napisano: 07.12.2015 00:05:15
gosposia07 napisał(a):

Bejbik to  lalka dzidziuś z wanienką do kąpieli emotka heloł?

helooł, wystarczyło napisać kąpieli zamiast kompieliemotka
0 0

taalvikki

#6126104 Napisano: 07.12.2015 01:19:31
dolly napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

Bejbik to  lalka dzidziuś z wanienką do kąpieli emotka heloł?

helooł, wystarczyło napisać kąpieli zamiast kompieliemotka


emotka
jak widać heloły i bejbiki zgarniają polską stawkę!
------------------------------------------------------------------------
ach, te wygrane na prezĘty..  
ja, gdy wygrywam coś, co może się przydać rodzinie czy znajomym, to zwyczajnie to im oddaję, a nie czekam na gwiazdki i inne mikołajki, by dzieciaki uszczęśliwić tym, co akurat mi wpadło. emotka

choć w sumie nadal nie jestem pewna, czy ten wpis "jak tam mikołajki", to nie jakieś prowokacyjne jaja pełne ironii. emotka
0 0

gosposia07

#6126454 Napisano: 07.12.2015 15:44:35
O jejku! Nie wiedziałam, że to forum Miodka!??? emotka Więcej pouczeń i poprawnej polszczyzny niż sedna sprawy. Za  to pogarda,czy mania wyższości przebija się na kilometr.
Tak-tak taalvikki czekam cały rok, żeby na gwiazdkę coś komuś dać z wygranych... bo inaczej ani rusz emotka , bo przecież nie można odłożyć kilka rzeczy w grudniu i podarować, trzeba codziennie rozdawać, żeby nie być posądzonym o"prowokację", czy wolałabyś inaczej to nazwać?
Dziwny kilmat na tym forum się tworzy- dzień bez dowalanki to dzień stracony...
0 0

gosposia07

#6126473 Napisano: 07.12.2015 15:59:34
moonfairy w wątku "KLIKAMY", wiem, że są też grupy na Fb, "pomagamy konkursowo"
0 0

ondine

#6126504 Napisano: 07.12.2015 16:41:37
moonfairy napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

moonfairy w wątku "KLIKAMY", wiem, że są też grupy na Fb, "pomagamy konkursowo"

Dziękuję. Tylko coś słabo dziala

Chyba mało kto już się bawi w klikane konkurs y emotka
0 0

gosposia07

#6126510 Napisano: 07.12.2015 16:51:33
Ondine- masz rację, w szczególności kiedy coniektórzy kupują lajki
0 0

defed

#6126807 Napisano: 08.12.2015 09:18:56
moonfairy napisał(a):

Pytanie mam, co zrobic by link konkursowy zniknął z wyszukiwarki.
głupia dałam na forum e-konkursy cały i teraz mi wyskakuje.
Jak ktoś mnie sprawdzi to będzie kaszana.
konkursomaniaczki pomóżcie

Nie do końca zrozumiałam w czym tkwi problem, ale jesli dobrze rozumiem, to jesteś w pracy i korzystasz z kompa firmowego?
Naciśnij Ctrl+H i powinna otworzyć się historia wyświetlanych stron na danej wyszukiwarce. Usuń z historii odwiedzane przez Ciebie strony emotka
0 0

defed

#6126870 Napisano: 08.12.2015 11:11:37
moonfairy napisał(a):

chodzi o to ze jak wpisze w google indywidualny link konkursowy - w wyszukiwarce znaczy - to wyświetla mi ze umieściłam go na e-konkursy.info. i boje się ze to niezgodne z regulaminem, ze umiesciłam link na forum, na którym można wymieniać sie głosami.
nie chce, aby mnie z konkursu zdyskwalifikowali za to
i zastanawiam się jak to z gugli skasować,
a posty z tym linkiem pokasowałam - a w wyszukiwarce mi jeszcze swieci 

Uuuu, to ja Ci nie pomogę, wyniki w googlach same się aktualizują, tu pomógłby może jakiś spec od pozycjonowania?
Albo ślad w internecie pozostanie już for ever...   emotka
0 0

Ashedalka

#6126912 Napisano: 08.12.2015 12:07:25
A dowiadywał się już ktoś może jak to jest z tą loterią Winiary ?
Można wygrać więcej niż 1 nagrodę (różne dni) ?
0 0

slonko365

#6126917 Napisano: 08.12.2015 12:11:06
Ashedalka napisał(a):

A dowiadywał się już ktoś może jak to jest z tą loterią Winiary ?
Można wygrać więcej niż 1 nagrodę (różne dni) ?

z tego co kojarzę w regulaminie jest zapis, że można wygrać maksymalnie po jednej nagrodzie danego dnia, nie można wygrać kilku tych samych nagród.
0 0

Ashedalka

#6126919 Napisano: 08.12.2015 12:12:36
slonko365 napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

A dowiadywał się już ktoś może jak to jest z tą loterią Winiary ?
Można wygrać więcej niż 1 nagrodę (różne dni) ?

z tego co kojarzę w regulaminie jest zapis, że można wygrać maksymalnie po jednej nagrodzie danego dnia, nie można wygrać kilku tych samych nagród.

No to dobrze zrozumiałam, że można wygrać kilka różnych nagród emotka
To super emotka
0 0

Gość: Ewelajna

#6127150 Napisano: 08.12.2015 16:39:54
Witajcie kochani:)
jeśli macie chwilę wolnego czasu to zapraszam do lektury mojego bloga:) Buziaki:)
Będę zaszczycona i bardzo wdzięczna zarazem jeśli postanowicie mnie częściej odwiedzać:)

http://better-lif...elajna.blogspot.com/
0 0