Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

trebor1

#6114406 Napisano: 18.11.2015 14:31:00
zdolnabestia napisał(a):

Zrób konkurs na najlepszą nazwę emotka

kubizm.pl
sztuka kubistyczna.pl zakubiste.pl
0 0

defed

#6114411 Napisano: 18.11.2015 14:34:14
trebor1 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Zrób konkurs na najlepszą nazwę emotka

kubizm.pl
sztuka kubistyczna.pl zakubiste.pl

trebor1 - Twoje wpisy zawsze są zakubiste! emotka
0 0

trebor1

#6114412 Napisano: 18.11.2015 14:34:15

trebor1

#6114423 Napisano: 18.11.2015 14:38:17
0 0

trebor1

#6114426 Napisano: 18.11.2015 14:43:27
defed napisał(a):


powstrzymam się i nie odpowiem na prowokację emotka
0 0

stellasz

#6114527 Napisano: 18.11.2015 16:02:17
fajne nazwy , dzięki za inspiracje :-) kurczę tylko co ostatecznie wybrać - żeby szczęście przyniosło
0 0

zdolnabestia

#6114528 Napisano: 18.11.2015 16:03:33
Mi się podoba zakubiste i facekubek emotka
0 0

asantesana

#6114535 Napisano: 18.11.2015 16:05:39
trebor1 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Zrób konkurs na najlepszą nazwę emotka

kubizm.pl
sztuka kubistyczna.pl zakubiste.pl

Zakubiste fajne emotka
Moja propozycja: Morda w Kubek emotka  
No może Mordka.
0 0

fineessa

#6115815 Napisano: 19.11.2015 23:52:43
Dziewczyny czy jesteście mi w stanie odpowiedzieć na takowe pytanie: czy Wasi mężczyźni kochają swoje dzieci? Czy istnieje coś takiego jak instynkt tacierzyński?

Patrzę na to co dzieje się dookoła i jestem przerażona...Coraz więcej mężczyzn odchodzi od partnerki po narodzinach dziecka...Nie wiem czy to kwestia nieodpowiedzialności? Strachu przed obowiązkami? A może mężczyźni nie odczuwają po prostu ze swoimi dziećmi żadnej bliskości/ więzi?

Dziś na zadane pewnemu ojcu pytanie czy kocha swoje dziecko usłyszałam:"Wolę być dla niego autorytetem", "Nie czuję przywiązania do swojej córki, ja po prostu jestem za nią odpowiedzialny". I szczerze jestem w szoku po tych słowach...
0 0

Gość: rpk

#6115881 Napisano: 20.11.2015 09:01:15
kalinea napisał(a):

Dziewczyny czy jesteście mi w stanie odpowiedzieć na takowe pytanie: czy Wasi mężczyźni kochają swoje dzieci? Czy istnieje coś takiego jak instynkt tacierzyński?

Patrzę na to co dzieje się dookoła i jestem przerażona...Coraz więcej mężczyzn odchodzi od partnerki po narodzinach dziecka...Nie wiem czy to kwestia nieodpowiedzialności? Strachu przed obowiązkami? A może mężczyźni nie odczuwają po prostu ze swoimi dziećmi żadnej bliskości/ więzi?

Dziś na zadane pewnemu ojcu pytanie czy kocha swoje dziecko usłyszałam:"Wolę być dla niego autorytetem", "Nie czuję przywiązania do swojej córki, ja po prostu jestem za nią odpowiedzialny". I szczerze jestem w szoku po tych słowach...

Nie chcą dziewczyny to może ja emotka

Każdy przypadek jest inny tak samo odchodzą mężczyźni jak i kobiety i tu tej brzydkiej strony zawsze bym nie obwiniał emotka
Co do instynktu tacierzyńskiego to on wygląda trochę inaczej niż macierzyński. Jest po prostu mnie okazywany i na pokaz jak w przypadku kobiet a już na pewno się nim nie chwalimy. Oczywiście po jednej jak i drugiej stronie trafiają się jakieś wybryki natury ale to się zdarza w każdym gatunku po prostu błąd w genach.
0 0

zezowaty_kot

#6115886 Napisano: 20.11.2015 09:11:04
kalinea napisał(a):

Dziewczyny czy jesteście mi w stanie odpowiedzieć na takowe pytanie: czy Wasi mężczyźni kochają swoje dzieci? Czy istnieje coś takiego jak instynkt tacierzyński?

Patrzę na to co dzieje się dookoła i jestem przerażona...Coraz więcej mężczyzn odchodzi od partnerki po narodzinach dziecka...Nie wiem czy to kwestia nieodpowiedzialności? Strachu przed obowiązkami? A może mężczyźni nie odczuwają po prostu ze swoimi dziećmi żadnej bliskości/ więzi?

Dziś na zadane pewnemu ojcu pytanie czy kocha swoje dziecko usłyszałam:"Wolę być dla niego autorytetem", "Nie czuję przywiązania do swojej córki, ja po prostu jestem za nią odpowiedzialny". I szczerze jestem w szoku po tych słowach...


Ja bym nie szufladkowała.
Kiedyś usłyszałam teorię, że kobiety kochają dzieci, a mężczyźni kochają kobiety emotka
A tak serio - w moim otoczeniu mężczyźni są wpatrzeni w swoje dzieciaki. W sumie znam jednego, który odszedł od żony, ale nie od dzieci - miał inną kobietę i przez te kilka lat każdego dnia był u dzieci. Każdego dnia. Uważam, że koleś jest fatalnym mężem, ale cudownym ojcem. Ja bym nie oceniała przez pryzmat płci, nie ma sensu. Wiele zależy od wpojonych wartości i wewnętrznej potrzeby człowieka. I płeć nie ma tu nic do rzeczy.
0 0

picola

#6115895 Napisano: 20.11.2015 09:26:32
kalinea - tak, kochają i to z całego serca. Mąż, moi szwagrowie, znajomi faceci
daliby się pokroić za swoje dzieci. Mąż zajmował się synkiem od
pierwszych dni, poświęca mu bardzo dużo czasu, teraz syn ma 8 lat i
wszystko robią wspólnie. Tatuś okazuje młodemu dużo czułości, miłości,
obydwaj za sobą przepadają. Latem pojechali na tydzień na męskie wakacje
i byli zachwyceni. To samo jest ze szwagrami i moimi kolegami. To
ojcowie byli z dziećmi w szpitalach, gdy była taka potrzeba. Znam bardzo
wiele takich przykładów, kiedy faceci mają bardzo mocno wykształcony
ojcowski.
0 0

anialistopad

#6116009 Napisano: 20.11.2015 11:10:56
dziewczyny są teraz jakieś kody zniżkowe do Polskiego Busa?
0 0

fineessa

#6116133 Napisano: 20.11.2015 13:13:59
zezowaty_kot napisał(a):

kalinea napisał(a):

Dziewczyny czy jesteście mi w stanie odpowiedzieć na takowe pytanie: czy Wasi mężczyźni kochają swoje dzieci? Czy istnieje coś takiego jak instynkt tacierzyński?

Patrzę na to co dzieje się dookoła i jestem przerażona...Coraz więcej mężczyzn odchodzi od partnerki po narodzinach dziecka...Nie wiem czy to kwestia nieodpowiedzialności? Strachu przed obowiązkami? A może mężczyźni nie odczuwają po prostu ze swoimi dziećmi żadnej bliskości/ więzi?

Dziś na zadane pewnemu ojcu pytanie czy kocha swoje dziecko usłyszałam:"Wolę być dla niego autorytetem", "Nie czuję przywiązania do swojej córki, ja po prostu jestem za nią odpowiedzialny". I szczerze jestem w szoku po tych słowach...


Ja bym nie szufladkowała.
Kiedyś usłyszałam teorię, że kobiety kochają dzieci, a mężczyźni kochają kobiety emotka
A tak serio - w moim otoczeniu mężczyźni są wpatrzeni w swoje dzieciaki. W sumie znam jednego, który odszedł od żony, ale nie od dzieci - miał inną kobietę i przez te kilka lat każdego dnia był u dzieci. Każdego dnia. Uważam, że koleś jest fatalnym mężem, ale cudownym ojcem. Ja bym nie oceniała przez pryzmat płci, nie ma sensu. Wiele zależy od wpojonych wartości i wewnętrznej potrzeby człowieka. I płeć nie ma tu nic do rzeczy.


Rzeczywiście wpojone wartości mają tu wiele do rzeczy. Chyba nawet nie zdajemy sobie sprawy jak nasze relacja z rodzicami wpływają na nasze dorosłe życie. Znam osobiście mężczyznę, który twierdzi, że cytuję: "Jak będę miał głupie dziecko to je oddam". I co ciekawe on to mówi śmiertelnie poważnie. Tak właśnie został wychowany. Rodzice oczekiwali, że zawsze będzie najlepszy, najmądrzejszy, najwspanialszy bogaty, oczywiście jego partnerka także musi być bogata, o wysokim statusie społecznym no bo jak tu się sąsiadce z klatki pochwalić synową bez pozycji? Wpoili mu że najważniejsze w zyciu to "mieć" a co z uczuciami? Mam wrażenie, że chłopak został skrzywdzony do tego stopnia, że on zwyczajnie nie potrafi kochać...
Co ciekawe owy facet, po 30 roku życia nadal próbuję doskoczyć do nierealnych wymagań swoich rodziców, partnerkę wybrał taką która mamie się podoba bo jest bogata, robi wszystko aby zadowolić rodziców co niestety chyba jest nierealne...

Smutne jak bardzo można skrzywdzić dziecko na całe przyszłe życie...
0 0

pionas

#6116241 Napisano: 20.11.2015 14:19:26
Jakby ktoś chciał kod z Liona: PW6DWQUJ8B9
0 0

Mila26

#6116358 Napisano: 20.11.2015 15:36:44
gdzie znajduję się dowód zakupu na paragonie kaufland?
0 0

koper

#6116388 Napisano: 20.11.2015 16:01:55
Cały paragon jest dowodem zakupu
0 0

Mila26

#6116560 Napisano: 20.11.2015 18:20:45
chce wziąć udział w konkursie kauflanda i chcą numer dowodu zakupu i nie wiem gdzie to jest:(
0 0

ondine

#6116794 Napisano: 20.11.2015 22:06:38
Miła26 napisał(a):

chce wziąć udział w konkursie kauflanda i chcą numer dowodu zakupu i nie wiem gdzie to jest:(

Wpisz w Google "numer paragonu", tam masz pokazane, w którym miejscu on się znajduje emotka To numer na przeciwko daty.
0 0

staszek

#6116798 Napisano: 20.11.2015 22:11:11
ondine napisał(a):

Miła26 napisał(a):

chce wziąć udział w konkursie kauflanda i chcą numer dowodu zakupu i nie wiem gdzie to jest:(

Wpisz w Google "numer paragonu", tam masz pokazane, w którym miejscu on się znajduje emotka To numer na przeciwko daty.

Zależy w którym konkursie, bo w tym budżetowym chodzi o nr systemowy, ten na dole.
0 0