Reklama na e-Konkursy.info

Sport

buziolek

#6501827 Napisano: 24.06.2018 22:10:25
Polacy będą czekać na piłkarzy na lotnisku z kwiatami? emotka
0 0

jorunn2010

#6501828 Napisano: 24.06.2018 22:11:10
Nie znam się na piłce i mistrzostwach - po co gramy z Japonią, skoro i tak już pozamiatane?
0 0

maryam

#6501830 Napisano: 24.06.2018 22:12:48
jorunn2010 napisał(a):

Nie znam się na piłce i mistrzostwach - po co gramy z Japonią, skoro i tak już pozamiatane?

ale Japonia ma...
0 0

stamp2

#6501833 Napisano: 24.06.2018 22:16:28
0 0

ace

#6501834 Napisano: 24.06.2018 22:21:31
joasiunia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

emotka emotka Przestaję pić 4movy bo chyba już nie daje siły tyle co kiedyś emotka  nie psikam sie już Rexoną, nie piję teś turbogrosika ani Tymbarka, odchodzę z playa ... bojkotuję wszystko co reklamują nasi  emotka fftopic: emotka emotka
co jeszcze tam reklamowali żeby tez zbojkotować?

Parówki trzeba przestać jeść, konkursowe Lay'sy, piwo Tyskie... Oj, z konkursowego punktu widzenia - nie opłaca się tego bojkotować emotka

jak zaczniemy tak wymieniać to padniemy z głodu, bo oni to już chyba wszystko reklamują emotka I może na tym niech się skupią, bo piłka to nie ich działka emotka

delvitto

#6501835 Napisano: 24.06.2018 22:40:21
no i smutno jakoś...:(
0 0

agakaz2

#6501837 Napisano: 24.06.2018 22:41:30
Przecież to gwiazdy reklamy nie piłkarze
0 0

stamp2

#6501851 Napisano: 24.06.2018 22:55:18
kumulacja napisał(a):

Już za cztery lata, już za cztery lata, Poooooooooolska bęęęęęęęęęęęęędzie Mistrzem Świata!

w warcabach bardzo mozliweemotka
1 kumulacja 0

stamp2

#6501855 Napisano: 24.06.2018 23:14:04
0 0

stamp2

#6501856 Napisano: 24.06.2018 23:15:01
0 0

marzanna

#6501869 Napisano: 24.06.2018 23:39:41
Tym razem to rzeczywiście była "nawałka" emotka
0 0

asantesana

#6501874 Napisano: 25.06.2018 00:13:29
Jakie to smutne i słabe - jakby Polacy wygrali to byłoby: "moja drużyna, hip hip hura!", jak przegrali to "żenada, to nie moja drużyna, jakieś bękarty chyba..." Tak tak, sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą emotka

mia

#6501877 Napisano: 25.06.2018 00:25:18
asantesana napisał(a):

Jakie to smutne i słabe - jakby Polacy wygrali to byłoby: "moja drużyna, hip hip hura!", jak przegrali to "żenada, to nie moja drużyna, jakieś bękarty chyba..." Tak tak, sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą  emotka

Też mi ich żal. emotka
W ogóle wszystkiego mi żal. Kibiców też. I tych wszystkich nadziei.

pioge7

#6501902 Napisano: 25.06.2018 09:11:57
superloser napisał(a):

asantesana napisał(a):

Jakie to smutne i słabe - jakby Polacy wygrali to byłoby: "moja drużyna, hip hip hura!", jak przegrali to "żenada, to nie moja drużyna, jakieś bękarty chyba..." Tak tak, sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą  emotka

Zawodowcy nawet 1 bitwy nie wygrali... co było do przewidzenia. Dużo gadania i tyle. Teraz "Dubaj welcome to"... 
Żal to Fabiańskiego, że Nawałka dał wałka I go nie wystawił.

Wydaje mi się ze jeśli siadam przed telewizorem i ich dopinguję to od nich czegoś oczekuję. Nie oczekuję pucharu, finału czy nawet półfinału bo wiemy jaka jest forma naszej drużyny, że dojść tak daleko nie dotrze. Ale oczekuję od nich gry na poziomie. Oczekuję chociaż jednej wygranej a nie samobója czy śpiącej gry. Po 20 minutach gry NASZYCH było tak nudno że poszedłem spać.  Co to za gra, że piłka jest przy bramce Kolumbijczyków a nasi podają od jednego do drugiego i piłkę nagle ma nasz bramkarz... to nie jest gra jakiej oczekuje KIBIC choćby jaki był. To jest mundial, który jest raz na 4 lata, więc oczekuję od nich czegoś więcej niż gadania że to nie ich dzień.. jak nie dziś to kiedy? Za kolejne 4 lata...? Czemu Senegal czy kolumbia umie a nasi nie... czemu inni wykorzystują sytuacje a nasi nie... ? Wkurzyło mnie już śpiewanie, nic się nie stało czy już za 4 lata... 
jestem kibicem to wymagam, a jeśli się nie udaje to mam prawo krytykować... w końcu za coś pieniadze biorą, i to nie małe... bo im nie płaci się tak jak nam średnich krajowych (o czym można marzyć) tylko oni jak mają to kilkakrotnie wiecej na tydzien niż niektórzy na pol roku... Takie jest moje zdanie... emotka

apoccalipsa

#6501910 Napisano: 25.06.2018 09:42:53
Tabela mówi wszystko. Myślę, że po meczu z Japonią będzie to wyglądało jeszcze gorzej. Nie dziwię się ludziom, że są źli, bo oba mecze zagraliśmy fatalnie i mamy się czego wstydzić. Jeśli przegrać i odpaść to z klasą. 

asantesana

#6501917 Napisano: 25.06.2018 09:57:35
Ależ macie rację, zagrali fatalny mecz (mecze), tego nie dało się oglądać. Ale po pierwsze - o jakie "należy mi się" jako kibicowi chodzi, przecież bycie kibicem to nasz wybór, nikt nas o to nie prosił. Po drugie chodzi o formę wypowiadania się, brak rzeczowych wypowiedzi tylko emocjonalne bluzgi. Po trzecie o identyfikację z drużyną, to tak jak obserwowane ostatnio zakończenie roku - mamuśki prezentujące na facebooku świadectwa swoich pociech dumnie wypinające pierś "moje dziecko, po mamusi takie zdolne", a jak dziecko słabsze to "po kim Ty taki głupi jesteś, pewnie po ojcu".  

freyja88

#6502177 Napisano: 25.06.2018 16:48:53
Biedronka przypomina ze album "Dumni z Naszych" nie podlega już zwrotowi emotka
1 79magda 0

79magda

#6502187 Napisano: 25.06.2018 16:59:22
asantesana napisał(a):

Jakie to smutne i słabe - jakby Polacy wygrali to byłoby: "moja drużyna, hip hip hura!", jak przegrali to "żenada, to nie moja drużyna, jakieś bękarty chyba..." Tak tak, sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą  emotka

A to chyba już od człowieka zależy, nie od dyscypliny emotka jestem bardzo wierną i fanatyczną emotka "kibicką" siatkówki. I jak nasi odpadali z igrzysk, jak nie szło im zupełnie, nie twierdziłam, że to patałachy, tylko, że na pewno następnym razem będzie lepiej emotka bo jak to mówią - prawdziwy kibic jest "dumny po zwycięstwie, wierny po porażce". I jeżeli w jakimkolwiek meczu przegrywamy 2:0 w setach, to ja jestem tą, która mruczy pod nosem "znów będzie tie break" emotka

Tymczasem z piłki nożnej na siłę robi się w naszym kraju sport narodowy. Ilość reklam, ilość medialnego szumu, cała ta otoczka sprzyja oczywiście pompowaniu oczekiwań przeciętnych januszów sportu... Kasa musi płynąć, piwo musi się lać strumieniami, zero luzu... Bo przecież ci, którzy jakie takie pojęcia mają, wyjście z grupy mogli rozpatrywać li i jedynie w kategoriach cudu (a jak wiemy bywają i takie w sporcie). Wczoraj oglądałam mecz, ale bez żadnej spiny, cieszyłabym się, gdyby wygrali, ale po prostu nie zasłużyli na to, by wygrać. A Kolumbia tak pięknie się cieszyła, a taka Panama?! Dostali bęcki, ale jeden gol im wszedł i ile radości sprawił emotka Nasze piłkarzyki są zblazowane, leniwe, z pretensjami i oczekiwaniami - a sport powinien sprawiać radość, a nie ćmić wszystko zerami na kontach!

79magda

#6502194 Napisano: 25.06.2018 17:09:18
cb656 napisał(a):

79magda napisał(a):

z piłki nożnej na siłę robi się w naszym kraju sport narodowy. Ilość reklam, ilość medialnego szumu, cała ta otoczka sprzyja oczywiście pompowaniu oczekiwań przeciętnych januszów sportu... Kasa musi płynąć, piwo musi się lać strumieniami, zero luzu... Bo przecież ci, którzy jakie takie pojęcia mają, wyjście z grupy mogli rozpatrywać li i jedynie w kategoriach cudu (a jak wiemy bywają i takie w sporcie).
Wczoraj oglądałam mecz, ale bez żadnej spiny, cieszyłabym się, gdyby wygrali, ale po prostu nie zasłużyli na to, by wygrać. A Kolumbia tak pięknie się cieszyła, a taka Panama?! Dostali bęcki, ale jeden gol im wszedł i ile radości sprawił emotka
Nasze piłkarzyki są zblazowane, leniwe, z pretensjami i oczekiwaniami - a sport powinien sprawiać radość, a nie ćmić wszystko zerami na kontach!

emotka emotka Święte słowa. Oglądam mecze Mundialu, ale bez spiny. Po prostu jako widowisko. emotka

Tak?! To polecam Final Six Ligi Narodów w siatkówce, już na początku lipca odbędzie się we Francji emotka emocje gwarantowane emotka aha, warto wspomnieć, że właśnie wczoraj ostatecznie dostaliśmy się do Final Six, czyli, że  jesteśmy jedną z sześciu najlepszych drużyn świata, oraz jeszcze do września panującymi Mistrzami Świata. Można?! emotka

mczarna

#6502354 Napisano: 25.06.2018 21:46:29
cb656 napisał(a):

79magda napisał(a):

z piłki nożnej na siłę robi się w naszym kraju sport narodowy. Ilość reklam, ilość medialnego szumu, cała ta otoczka sprzyja oczywiście pompowaniu oczekiwań przeciętnych januszów sportu... Kasa musi płynąć, piwo musi się lać strumieniami, zero luzu... Bo przecież ci, którzy jakie takie pojęcia mają, wyjście z grupy mogli rozpatrywać li i jedynie w kategoriach cudu (a jak wiemy bywają i takie w sporcie).
Wczoraj oglądałam mecz, ale bez żadnej spiny, cieszyłabym się, gdyby wygrali, ale po prostu nie zasłużyli na to, by wygrać. A Kolumbia tak pięknie się cieszyła, a taka Panama?! Dostali bęcki, ale jeden gol im wszedł i ile radości sprawił emotka
Nasze piłkarzyki są zblazowane, leniwe, z pretensjami i oczekiwaniami - a sport powinien sprawiać radość, a nie ćmić wszystko zerami na kontach!

emotka emotka Święte słowa. Oglądam mecze Mundialu, ale bez spiny. Po prostu jako widowisko. emotka

Przecież wiadomo dlaczego tak się robi! Wszystko chodzi o kasę...Inne sporty w naszym kraju nie są tak "doceniane".
0 0