Reklama na e-Konkursy.info

Sport

maryam

#6499973 Napisano: 19.06.2018 19:13:32
Wszędzie obstawiałam 2:1 dla Polski, ale w sumie to Polska strzeliła 2 a Senegal 1 emotka

stamp2

#6499974 Napisano: 19.06.2018 19:15:07
marzanna napisał(a):

Ogromny pech, a sędzia kalosz emotka

Pech?pech to jest coś innego-żadna drużyna do tej pory nie grala tak źle jak my . Lewandowski nadaje się  do Realu,jak ja do Bayernu-chyba ze w realu na kasie chce robic
0 0

marzanna

#6499977 Napisano: 19.06.2018 19:18:39
stamp2 napisał(a):

marzanna napisał(a):

Ogromny pech, a sędzia kalosz emotka

Pech?pech to jest coś innego-żadna drużyna do tej pory nie grala tak źle jak my . Lewandowski nadaje się  do Realu,jak ja do Bayernu-chyba ze w realu na kasie chce robic

Jasne, każdy mądry jak siedzi w fotelu i sączy piwko. A tacy kibice, co po pierwszej porażce odwracają się od swoich niedawnych idoli i szydzą z nich nie zasługują na to, by mienić się kibicami.

Jasminum

#6499978 Napisano: 19.06.2018 19:19:35
maryam napisał(a):

Wszędzie obstawiałam 2:1 dla Polski, ale w sumie to Polska strzeliła 2 a Senegal 1 emotka

Ja Polskę miałem na 2 kuponach tylko. To są Mistrzostwa Świata i grają najlepsi- każdy może wygrać z każdym
0 0

jackk76

#6499980 Napisano: 19.06.2018 19:27:29
W tylu promocjach "brałem czynny udział" a tak mi smutno emotka
0 0

Gość: kermit

#6499984 Napisano: 19.06.2018 19:32:32
marzanna napisał(a):

stamp2 napisał(a):

marzanna napisał(a):

Ogromny pech, a sędzia kalosz emotka

Pech?pech to jest coś innego-żadna drużyna do tej pory nie grala tak źle jak my . Lewandowski nadaje się  do Realu,jak ja do Bayernu-chyba ze w realu na kasie chce robic

Jasne, każdy mądry jak siedzi w fotelu i sączy piwko. A tacy kibice, co po pierwszej porażce odwracają się od swoich niedawnych idoli i szydzą z nich nie zasługują na to, by mienić się kibicami.

Dokładnie. Teraz wszystkim załączył się tryb Janusz- Trener. Jak mieszkałam x lat temu na wsi mieszkał tam sobie pewien Zdzichu (wiek mocno średni, brzuch - powiedzieć, że piwny to mało, ogromniasty bęben po prostu). Zdzichu znał się na sporcie jak nikt. Całe towarzystwo % spod sklepu uznawało go za speca m.in. w dziedzinie piłki nożnej. On zawsze wiedział co i jak powinni zagrać. Patrząc na niego odnosiłam wrażenie, że z tym bębnem zszedłby na zawał przy próbie przebiegnięcia boiska, ale co tam. Nie bądźcie Zdzichami! Wsparcie dla chłopaków, jeszcze pokażą, zobaczycie emotka

joan

#6499993 Napisano: 19.06.2018 19:44:37
Dżysys krajst, co to było?! emotka

apoccalipsa

#6499994 Napisano: 19.06.2018 19:45:52
joan napisał(a):

Dżysys krajst, co to było?! emotka

nic dodać, nic ująć ....
1 brucee 0

ikropka

#6499996 Napisano: 19.06.2018 19:48:24
kawazczekolada napisał(a):

bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

U was też tak opustoszały ulice? 
Normalnie ludzie co kończą pracę o 17 juz są w domu... auto przejedzie raz na 5 minut... na ruchliwej drodze.. w sklepie nie mam nikogo emotka   emotka

emotka Prawie tak, jak za starych dobrych czasów, kiedy Małysz latał i kierowcom autobusów nagle nawet ...lusterka się psuły.  emotka

w Warszawie pusto. Nie narzekam bo mogę zrobić zakupy bez kolejek emotka

Uwielbiam mecze Polaków. Zawsze wtedy robię zakupy.

stamp2

#6500002 Napisano: 19.06.2018 19:53:24
kermit napisał(a):

marzanna napisał(a):

stamp2 napisał(a):

marzanna napisał(a):

Ogromny pech, a sędzia kalosz emotka

Pech?pech to jest coś innego-żadna drużyna do tej pory nie grala tak źle jak my . Lewandowski nadaje się  do Realu,jak ja do Bayernu-chyba ze w realu na kasie chce robic

Jasne, każdy mądry jak siedzi w fotelu i sączy piwko. A tacy kibice, co po pierwszej porażce odwracają się od swoich niedawnych idoli i szydzą z nich nie zasługują na to, by mienić się kibicami.

Dokładnie. Teraz wszystkim załączył się tryb Janusz- Trener. Jak mieszkałam x lat temu na wsi mieszkał tam sobie pewien Zdzichu (wiek mocno średni, brzuch - powiedzieć, że piwny to mało, ogromniasty bęben po prostu). Zdzichu znał się na sporcie jak nikt. Całe towarzystwo % spod sklepu uznawało go za speca m.in. w dziedzinie piłki nożnej. On zawsze wiedział co i jak powinni zagrać. Patrząc na niego odnosiłam wrażenie, że z tym bębnem zszedłby na zawał przy próbie przebiegnięcia boiska, ale co tam. Nie bądźcie Zdzichami! Wsparcie dla chłopaków, jeszcze pokażą, zobaczycie emotka

Pokażą chyba nowe fryzury i torebkiemotka

79magda

#6500056 Napisano: 19.06.2018 22:00:06
joan napisał(a):

Dżysys krajst, co to było?! emotka

To było tak, jakbyś przez ostatnie lata grała w konkursach powiatowych i wygrywała długopisy, smycze i piłki dmuchane. I nagle pojechała na finał do takiego np. Niujorku, by zagrać o złote Ferrari emotka myślę, że badacze i profesjonaliści nazwą to presją i tremą emotka
1 joan 0

estrelitta

#6500058 Napisano: 19.06.2018 22:02:54
joan napisał(a):

Dżysys krajst, co to było?! emotka

Kurna chyba za dużo pozowali a za mało trenowali emotka  
1 taalvikki 0

stamp2

#6500064 Napisano: 19.06.2018 22:23:56
79magda napisał(a):

joan napisał(a):

Dżysys krajst, co to było?! emotka

To było tak, jakbyś przez ostatnie lata grała w konkursach powiatowych i wygrywała długopisy, smycze i piłki dmuchane. I nagle pojechała na finał do takiego np. Niujorku, by zagrać o złote Ferrari emotka myślę, że badacze i profesjonaliści nazwą to presją i tremą emotka

Zaraz trema-trzeba nazywać rzeczy po imieniu,czyli pełne gacie
0 0

taalvikki

#6500066 Napisano: 19.06.2018 22:31:18
oj tam, ważne, że ann się pokazała emotka

taalvikki

#6500068 Napisano: 19.06.2018 22:33:21
79magda napisał(a):

joan napisał(a):

Dżysys krajst, co to było?! emotka

To było tak, jakbyś przez ostatnie lata grała w konkursach powiatowych i wygrywała długopisy, smycze i piłki dmuchane. I nagle pojechała na finał do takiego np. Niujorku, by zagrać o złote Ferrari emotka myślę, że badacze i profesjonaliści nazwą to presją i tremą emotka


a ja myślę, że profesjonalni piłkarze, którzy grają na co dzień i w klubach i w eliminacjach i mają wokół siebie całe sztaby psychologów i fizjologów, to jednak nie to samo, co konkursowicz wygrywający przypinki ze spidermanem czy, o losie, islandzki pakowacz soli. 

więc tak, to była chała. ale jednak domyślam się, że ten wpis był hehechem. emotka
0 0

agniehaha89

#6500120 Napisano: 20.06.2018 09:58:14
superloser napisał(a):

taalvikki napisał(a):

79magda napisał(a):

joan napisał(a):

Dżysys krajst, co to było?! emotka

To było tak, jakbyś przez ostatnie lata grała w konkursach powiatowych i wygrywała długopisy, smycze i piłki dmuchane. I nagle pojechała na finał do takiego np. Niujorku, by zagrać o złote Ferrari emotka myślę, że badacze i profesjonaliści nazwą to presją i tremą emotka


a ja myślę, że profesjonalni piłkarze, którzy grają na co dzień i w klubach i w eliminacjach i mają wokół siebie całe sztaby psychologów i fizjologów, to jednak nie to samo, co konkursowicz wygrywający przypinki ze spidermanem czy, o losie, islandzki pakowacz soli. 

więc tak, to była chała. ale jednak domyślam się, że ten wpis był hehechem. emotka

Jak "szary robolek", by odwalił taki show w robocie to by musiał szukać pracy. A tu "Nic się nie stało" - Lewy ma nowego fryca, Turobo z Żabki chyba pokonany przez energetyka a Szczęsny rzucił się jak do porodu. To jest ich robota a nie szampony, chemiczne napoje, telefony... ostatecznie jest tylko jeden Christiano, który daje rade. Jasne, tylko 4 lata do następnych Mistrzostw Świata... 

Też jestem tego zdania i nie rozmumiem pytań w stylu "a Ty zagrałbyś lepiej?". Przecież oni się zawodowo zajmują piłką nożną i my kibice mamy prawo oczekiwać od nich, że zagrają na poziomie reprezentacji. Każdy może mieć gorzy dzień w pracy.  Ja osobiście jestem bardzo rozczarowana wczorajszym meczem, co nie znaczy, że nie kibicuje im wygranej z Kolumbią . Mocno trzymam kciuki za naszych i wierzę, że jeszcze pokażą klasę. 

monkakk

#6500123 Napisano: 20.06.2018 10:01:01
Nasi piłkarze potrafią dobrze grać, ale w reklamach emotka

stamp2

#6500230 Napisano: 20.06.2018 12:24:48
skoro wszystko było super-to dlaczego wyglądaliśmy wczoraj jak najgorsza druzyna na tych mistrzostwach???!!!emotka emotka
mimo 2 meczy na 90% dla Nas jest już po imprezie emotka emotka -live is brutal
Podobno sie baliemotka pytam-czego sie bali?emotka Bać to sie może Stoch,przecież chłop może sie zabić przez minimalny błąd.Ale boiskowe''orły'' tej predkości,czy wysokości raczej nie osiągająemotka wiec czego sie bali???!!!emotka emotka emotka emotka emotka emotka

stamp2

#6500963 Napisano: 21.06.2018 22:19:10
1 brucee 0

mia

#6500964 Napisano: 21.06.2018 22:24:06
Dzięki Ci, Argentyno! emotka emotka emotka
To żeście nas już przebili w kolejce do najbardziej schrzanionego meczu na tym Mundialu.  emotka
2 glena, joan 0