Reklama na e-Konkursy.info

PLAGIATY

buziolek

#6620857 Napisano: 16.07.2019 17:42:14
FBbeata7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

taalvikki napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Pani Ewelina sama usunęła po wymianie kilku wiadomości, organizator oczywiście poinformowany, ale mam nadzieję, że może ktoś wie, kim jest ta osoba z forum

Dla mnie to niepojęte, że ktoś kradnie. A wrzucenie kradzionego zdjęcia do konkursu, w którym każdy może obejrzeć zgłoszenia to dla mnie oznaka skrajnej głupoty emotka Dobrze, że takie jednostki same się podstawiają. Pytanie, ile takich złodziei wysuwa nie swoje zdjęcia do konkursów, w których nie ma galerii...


dlatego zawsze jestem za publikacją odpowiedzi. oczywiście ktoś powie, że wtedy inni właśnie będą wiedzieli, co kraść - ale idzie o to, by później można było pewne rzeczy udowodnić i piętnować. jeżeli zaś wszystko jest ukryte, to nic nie zrobisz, mimo, że może ktoś wygrał Twoim tekstem czy zdjęciem z innego konkursu...

A moze wlasnie lepiej by bylo gdyby nie bylo w ogole konkursow z jawna galeria czy z jawnymi odpowiedziami;)

To ludzie kradli by z nieba na potęgo i fotki i teksty(nie myślę tu o zwycięskich hasłach)- ja też już dawno pisałam, że powinni publikować nagradzane teksty

Dlatego ja lubię jak organizator każe na zdjęciu wstawić produkt. Wtedy wiadomo, że fotka jest robiona konkretnie na ten konkurs. A z tekstami no cóż... gotowe teksty z internetu rzadko kiedy nadają się na odpowiedź na konkurs, a gdyby nigdy nie publikowali odpowiedzi w innych konkursach to nie mieliby skąd kraść emotka Ale może rzeczywiście jakby wszyscy publikowali byłoby lepiej. Tylko wtedy obawiam się, że kradzione byłyby nie teksty kropka w kropkę, tylko sam pomysł, jakaś ogólna koncepcja. Ja mam parę takich sprawdzonych "pomysłów", które można wykorzystać przy różnych tematach i nie chciałabym się tym dzielić, bo jak ktoś z tego skorzysta to ciężko będzie udowodnić plagiat. Tak jak np. z tekstami konkursowymi pisanymi tak, żey pierwsze litery wersów tworzyły jakiś wyraz emotka dużo osób korzysta z tego pomysłu w konkursach.

Tekstami pisanymi od 1 litery wygrywałam 15 lat temu i komisjom  to już się przejadło, trzeba mieć teraz szczęście żeby to wygrało emotka   Zresztą wiem o fakcie, że jury wylosowało sobie tylko 100 tekstów i z nich wybierali więc farta i tak trzeba mieć

Takie zgłoszenia dalej wygrywają emotka   ale ja nie o tym. To był tylko przykład, żeby zobrazować, że są pewne pomysły na zgłoszenia, które ktoś może Ci podchwycić, a których użycie nie będzie plagiatem. Ja mam parę takich sposobów i nie biorę udziału w konkursach, w których taka praca może być opublikowana, no chyba, ze gra jest warta świeczki i nagroda jest bardzo wartościowa emotka Nie chcę, żeby ktoś wykorzystywał te pomysły w swoich zgłoszeniach:)

Dlatego powinni robić same loterie, wtedy każdy ma równe szanse, ale takie prawdziwe loterie, gdzie podaje się szereg danych z paragonu, a nie tylko kapsel, zawleczkę, kod z opakowania wrzuca.Warto byłoby od zwycięzcy wymagać i kapsla i paragonu,  byłoby wiadomo na pewno,że kupił dany produkt.Tak jak było np.w Oreo.

Ja tam zdecydowanie wolę konkursy kreatywne, zawsze coś wpada, a w loteriach zdecydowanie mniej emotka  

roksana2802

kumulacja

#6627948 Napisano: 07.08.2019 15:06:27
Tutaj możemy sprawdzić każde zdjęcie zgłoszone do konkursu:
https://www.tineye.com/
0 0

Vivacia

#6627960 Napisano: 07.08.2019 15:35:45
Post Eweliny zniknął emotka
0 0

ziolko

#6627961 Napisano: 07.08.2019 15:37:27
kumulacja napisał(a):

Tutaj możemy sprawdzić każde zdjęcie zgłoszone do konkursu:
https://www.tineye.com/

Czasami tu znajdzie się więcej 
GOOGLE GRAFIKA
1 kumulacja 0

ziolko

#6627962 Napisano: 07.08.2019 15:38:30
Vivacia napisał(a):

Post Eweliny zniknął emotka

Ciekawe, czy jest na forum? 
0 0

Vivacia

#6627963 Napisano: 07.08.2019 15:41:14
ziolko napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Post Eweliny zniknął emotka

Ciekawe, czy jest na forum? 

Niekoniecznie - pod jej zgłoszeniem pisały dwie osoby już, że ciekawe takie wchodzenie na ośmiotysięcznik w tym stroju, więc może przez to emotka

rafalpyzdra

#6628001 Napisano: 07.08.2019 17:36:40
Ale wy macie ból cenzura z tymi konkursami, plagiaty będą zawsze i nic wam tu żale nie dadzą. Jeśli ktoś kopiuje wasze zdj lub wypowiedzi to zglaszajcie do organizatora konkursów i wtedy ta osoba będzie zdyskwalifikowana, a nie wstawiacie screeny, operujecie imionami z Facebooka co to wam da? Boli wasz tak strasznie czyjas wygrana. Organizator jest od tego aby sprawdzać odpowiedzi. Ja też nieraz zagram w jakiś konkurs na fejsie czy coś ale mnie nie obchodza inni uczestnicy... 

rafalpyzdra

#6628007 Napisano: 07.08.2019 17:42:56
A skąd wiesz że nie swoje? Po co kogoś oczerniac na forum. Przez te konkursy w głowach wam się poprzewracalo komisja się znalazła.. 
0 0

kumulacja

#6628015 Napisano: 07.08.2019 17:49:57
rafalpyzdra napisał(a):

A skąd wiesz że nie swoje? Po co kogoś oczerniac na forum. Przez te konkursy w głowach wam się poprzewracalo komisja się znalazła.. 

Rafale, nie rzucaj się tak! Ta kobieta UKRADŁA zdjęcie naszej forumowiczki, na której jest razem z siostrą.
Pochwalasz to? Bo my NA PEWNO NIE! Przeczytaj sobie wypowiedź roksana2802!
https://www.e-konkursy.info/forum/plagiaty/strona/123
0 0

rafalpyzdra

#6628017 Napisano: 07.08.2019 17:54:36
Moje zdj też nie raz ktoś ukradł i co z tego?  Napisałem do organizatora i skreslili na stałe tych konkursowiczow. Kradzieże i plagiaty niestety ale są byly i będą ale po co obwieszać kogoś na forum, zazdrość przez niektórych przemawia. 
0 0

magie1982

#6628019 Napisano: 07.08.2019 17:55:55
rafalpyzdra napisał(a):

Moje zdj też nie raz ktoś ukradł i co z tego?  Napisałem do organizatora i skreslili na stałe tych konkursowiczow. Kradzieże i plagiaty niestety ale są byly i będą ale po co obwieszać kogoś na forum, zazdrość przez niektórych przemawia. 

Po to, żeby zwracać uwagę na tę osobę. A Ty jak widać minąłeś się z powołaniem, jak adwokat wyciągniesz więcej niż na konkursach, wiec bierz się do roboty....

rafalpyzdra

#6628022 Napisano: 07.08.2019 18:01:18
Haha, to lepiej jury sprawdzajcie wszystkie komentarze po ponad połowa to kopiuj wklej, nie jestem niczyjim adwokatem, aczkolwiek z zawodu komornikiem więc uważaj emotka  
0 0

magie1982

#6628026 Napisano: 07.08.2019 18:04:57
rafalpyzdra napisał(a):

Haha, to lepiej jury sprawdzajcie wszystkie komentarze po ponad połowa to kopiuj wklej, nie jestem niczyjim adwokatem, aczkolwiek z zawodu komornikiem więc uważaj

A ja myśle, że jesteś Ewelinka, która konto założyła dzisiaj i chce straszyć ludzi hahaha

kumulacja

#6628030 Napisano: 07.08.2019 18:06:38
rafalpyzdra napisał(a):

Moje zdj też nie raz ktoś ukradł i co z tego?  Napisałem do organizatora i skreslili na stałe tych konkursowiczow. Kradzieże i plagiaty niestety ale są byly i będą ale po co obwieszać kogoś na forum, zazdrość przez niektórych przemawia. 

Nasze forum jest zamknięte. Jesteśmy jak rodzina i omawiamy wszystkie sprawy. Nie pochwalamy plagiatu i walczymy z nim ze wszystkich sił. Sama pamiętam ZŁODZIEJA HASŁA REKLAMOWEGO, któremu odebrano samochód. Jak to prosto ukraść hasło czy zdjęcie i zdobyć nagrodę! Osoby niewinne nie są obiektem naszych rozmów. Proste? Proste!
1 ziolko 0

rafalpyzdra

#6628037 Napisano: 07.08.2019 18:13:40
kumulacja napisał(a):

rafalpyzdra napisał(a):

Moje zdj też nie raz ktoś ukradł i co z tego?  Napisałem do organizatora i skreslili na stałe tych konkursowiczow. Kradzieże i plagiaty niestety ale są byly i będą ale po co obwieszać kogoś na forum, zazdrość przez niektórych przemawia. 

Nasze forum jest zamknięte. Jesteśmy jak rodzina i omawiamy wszystkie sprawy. Nie pochwalamy plagiatu i walczymy z nim ze wszystkich sił. Sama pamiętam ZŁODZIEJA HASŁA REKLAMOWEGO, któremu odebrano samochód. Jak to prosto ukraść hasło czy zdjęcie i zdobyć nagrodę! Osoby niewinne nie są obiektem naszych rozmów. Proste? Proste!


To super solidarność konkursowiczow! Dlatego dołączyłem do tego grona. Moje zdjęcie też nie raz skradziono np w konkursie Kinder Bueno gdzie byłem na zdjęciu z dziećmi. I co napisałem do organizatora i ta osoba pierwsze co to nie wygrała a drugie już więcej nie pogra, ale czy mówię o kim mowa wskazuję linki nazwiska rodo mamy emotka  

1 pikawka 0

rafalpyzdra

#6628038 Napisano: 07.08.2019 18:15:10
Konto miałem założone dawno temu ale logowalem się przez Facebooka emotka  
0 1 pikawka

roksana2802

#6628042 Napisano: 07.08.2019 18:19:38
Gdyby Szanowna Ewelina Piotrek Ba nie miała nic do ukrycia, to by nie usunęła swojego zgłoszenia. Ewidentnie widać, że dziewczyna nie uczy się na błędach emotka  Cieszę się, że już mam jej nick z forum-wiadomo na kogo uważać emotka

azaflora

#6628043 Napisano: 07.08.2019 18:19:50
kumulacja napisał(a):

rafalpyzdra napisał(a):

Moje zdj też nie raz ktoś ukradł i co z tego?  Napisałem do organizatora i skreslili na stałe tych konkursowiczow. Kradzieże i plagiaty niestety ale są byly i będą ale po co obwieszać kogoś na forum, zazdrość przez niektórych przemawia. 

Nasze forum jest zamknięte. Jesteśmy jak rodzina i omawiamy wszystkie sprawy. Nie pochwalamy plagiatu i walczymy z nim ze wszystkich sił. Sama pamiętam ZŁODZIEJA HASŁA REKLAMOWEGO, któremu odebrano samochód. Jak to prosto ukraść hasło czy zdjęcie i zdobyć nagrodę! Osoby niewinne nie są obiektem naszych rozmów. Proste? Proste!

Kiedyś, gdy organizatorzy masowo publikowali nagrodzone hasła...dla jednych było to źródłem inspiracji - co lubi konkretny organizator, a inniemotka  kopiuj-wklej i mnie np. ponosiło, gdy w kolejnym konkursie widziałam słowo w słowo, swoje hasło, którym wygrał, nazwijmy go po imieniu -złodziej.
Czy na forum są plagiatorzy? Z pewnością,była kiedyś głośna afera, ale dlaczego mamy się godzić z tym, że wkładamy swój pomysł, ubieramy go w słowa lub obrazy, a cwaniak bierze bez wysiłku i czuje się bezkarnyemotka

bianka33

#6628046 Napisano: 07.08.2019 18:22:31
rafalpyzdra napisał(a):


To super solidarność konkursowiczow! Dlatego dołączyłem do tego grona. Moje zdjęcie też nie raz skradziono np w konkursie Kinder Bueno gdzie byłem na zdjęciu z dziećmi. I co napisałem do organizatora i ta osoba pierwsze co to nie wygrała a drugie już więcej nie pogra, ale czy mówię o kim mowa wskazuję linki nazwiska rodo mamy emotka  

Przed pisaniem takich głupot proponuję zorientować się czym jest RODO emotka