Reklama na e-Konkursy.info

PLAGIATY

Astronautka

#6400384 Napisano: 07.09.2017 11:39:44
mattadore napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

smutne...dobrze, że ludzie są czujni i szybko wychwytują takie rzeczy 

Czujni? Raczej wku...eni, że nie wygrali i zaczynają przeglądać z czym przegrali i wychwycili .  emotka

ja zgłaszam ukradzione zdjęcia jeszcze w trakcie trwania konkursu....w wedel nie brałam udziału, ale ciężko prześledzić ponad 1000 zdjęć, więc lepiej poszukać tych co wygrały bo jest łatwiej, a każdy ma prawo zgłosić reklamację (zgodnie z regulaminem) co ludzie uczynili, a często wskazanie że ktoś złamał regulamin i nie powinien otrzymać nagrody jest mylone z zawiścią i zazdrością co mnie osobiście irytuje, bo wychodzi na to, że lepsze jest cwaniactwo i łamanie prawa....
2 brucee, shell 0

Paulla95

#6400388 Napisano: 07.09.2017 11:54:05
Inni to perfidnie z google biorą zdjęcia emotka  Kiedyś na facebooku przesyłki Polska-Anglia organizowali konkurs halloween trzeba było im wysłać zdjęcie własnego autorstwa. A mianowicie jak haloween to chodziło o dynie. Nie był to wielki trud bo mogła być wycięta przez dziecko dynia i tak wygrywały prace na najwiekszą ilość lajków. Patrze a oni ogłaszaja kto na razie wygrywa i kilka dni zostało. A tam 2 najlepsze" z najwieksza iloscia byly z google. Ale napisalam i ich zdyskwalifikowali emotka  Na szczescie darmowa wysylke paczki wygral ktos inny emotka  Dziwi mnie, że jeszcze Tyle firm organizuje na te lajki emotka  Wole losowanie. Jak patrze na Tym facebooku to często te same nazwiska. Dlatego w nich udziału nie biore bo zwyczajnie nie mam czasu zbierania polubień emotka

Paulla95

#6400513 Napisano: 07.09.2017 14:16:17
superloser napisał(a):

Paulla95 napisał(a):

Inni to perfidnie z google biorą zdjęcia emotka  Kiedyś na facebooku przesyłki Polska-Anglia organizowali konkurs halloween trzeba było im wysłać zdjęcie własnego autorstwa. A mianowicie jak haloween to chodziło o dynie. Nie był to wielki trud bo mogła być wycięta przez dziecko dynia i tak wygrywały prace na najwiekszą ilość lajków. Patrze a oni ogłaszaja kto na razie wygrywa i kilka dni zostało. A tam 2 najlepsze" z najwieksza iloscia byly z google. Ale napisalam i ich zdyskwalifikowali emotka  Na szczescie darmowa wysylke paczki wygral ktos inny emotka  Dziwi mnie, że jeszcze Tyle firm organizuje na te lajki emotka  Wole losowanie. Jak patrze na Tym facebooku to często te same nazwiska. Dlatego w nich udziału nie biore bo zwyczajnie nie mam czasu zbierania polubień emotka

Ty NIE zbierasz tylko KUPUJESZ polubienia emotka


Szczerze to nie zrozumiałam emotka  Ja kupuję? czy co ?:p
0 0

Niebieska_Laguna

#6400519 Napisano: 07.09.2017 14:23:28
bruce napisał(a):

Weszłam tylko na krótko w ten link i zobaczyłam te fotki oraz wiadomości o plagiatach poparte konkretnymi dowodami i... . Czuję taki jakiś niesmak i wstyd. Normalnie szok potworny: są konkretne linki do stron z netu albo podani prawdziwi autorzy, którzy mają do tych plagiatów prawa autorskie i inni je po prostu ukradli... No, żeby nawet wspomnienia wakacyjne musieli plagiatować, to już jest moim zdaniem szczyt szczytów. emotka emotka emotka

Ludzie dla paru groszy potrafią pobić/zabić drugiego człowieka... więc co to dla niektórych zdjęcie ukraść emotka
1 brucee 0

razdwatrzycztery

#6400536 Napisano: 07.09.2017 15:00:23
Ooo Wedel, to ja wychwyciłam zdjęcie z Sydney bo znałam je dobrze z wikipedii. W konkursie tym nawet nie brałam udziału ale razi mnie taka nie sprawiedliwość więc o tym napisałam. Już wolę jak wygrywa "madka" z średnio estetycznym zdjęciem swojego dziecka niż taki oszust. 

Druga sprawa. Jest jakiś sposób na wyszukanie zdjęcia z instagrama? Ta dziewczyna od"autorskich" zdjęć z Sydney, dzisiaj w innym konkursie  wrzuciła zdjęcie niby z tegorocznych wakacji z Włoch, twarzy nie widać. Założe sie że kradzione, skoro w ostatnim konkursie pisała że wakacje spędziła w Australii i nad polskim morzem emotka  Zirytowałam mnie bardzo swoimi wiad na priv zeby wykasować kom bo to oczernianie itp więc chętnie zgłoszę ją po raz drugi emotka

Astronautka

#6400537 Napisano: 07.09.2017 15:12:28
razdwatrzycztery napisał(a):

Ooo Wedel, to ja wychwyciłam zdjęcie z Sydney bo znałam je dobrze z wikipedii. W konkursie tym nawet nie brałam udziału ale razi mnie taka nie sprawiedliwość więc o tym napisałam. Już wolę jak wygrywa "madka" z średnio estetycznym zdjęciem swojego dziecka niż taki oszust. Druga sprawa. Jest jakiś sposób na wyszukanie zdjęcia z instagrama? Ta dziewczyna od"autorskich" zdjęć z Sydney, dzisiaj w innym konkursie  wrzuciła zdjęcie niby z tegorocznych wakacji z Włoch, twarzy nie widać. Założe sie że kradzione, skoro w ostatnim konkursie pisała że wakacje spędziła w Australii i nad polskim morzem emotka  Zirytowałam mnie bardzo swoimi wiad na priv zeby wykasować kom bo to oczernianie itp więc chętnie zgłoszę ją po raz drugi emotka

ciepnij mi to zdjęcie na priv i dane tej laski, pomogę Ci poszukać, albo podrzuć link do konka
0 0

razdwatrzycztery

#6400541 Napisano: 07.09.2017 15:18:28
astronautka napisał(a):

razdwatrzycztery napisał(a):

Ooo Wedel, to ja wychwyciłam zdjęcie z Sydney bo znałam je dobrze z wikipedii. W konkursie tym nawet nie brałam udziału ale razi mnie taka nie sprawiedliwość więc o tym napisałam. Już wolę jak wygrywa "madka" z średnio estetycznym zdjęciem swojego dziecka niż taki oszust. Druga sprawa. Jest jakiś sposób na wyszukanie zdjęcia z instagrama? Ta dziewczyna od"autorskich" zdjęć z Sydney, dzisiaj w innym konkursie  wrzuciła zdjęcie niby z tegorocznych wakacji z Włoch, twarzy nie widać. Założe sie że kradzione, skoro w ostatnim konkursie pisała że wakacje spędziła w Australii i nad polskim morzem emotka  Zirytowałam mnie bardzo swoimi wiad na priv zeby wykasować kom bo to oczernianie itp więc chętnie zgłoszę ją po raz drugi emotka

ciepnij mi to zdjęcie na priv i dane tej laski, pomogę Ci poszukać, albo podrzuć link do konka

wysłałam, może uda się znaleźć^^
0 0

razdwatrzycztery

#6400551 Napisano: 07.09.2017 15:29:13
superloser napisał(a):

Dasz link albo screen shot  emotka

https://www.faceb...12PqxyYA&fref=nf

Zdjęcie z fontanna di Trevi z Włoch emotka
0 0

nkba

#6400567 Napisano: 07.09.2017 15:55:45
razdwatrzycztery napisał(a):

https://www.faceb...&fref=nfZdjęcie z fontanna di Trevi z Włoch emotka

Nie wiem jak teraz ale jak tam byłam to takiej barierki tam nie było emotka

razdwatrzycztery

#6400575 Napisano: 07.09.2017 16:04:04
Oo, widze że od nowa wrzuciła zdjecie emotka Czyżby ktoś jej coś napisał?
0 0

Astronautka

#6400577 Napisano: 07.09.2017 16:05:38
razdwatrzycztery napisał(a):

Oo, widze że od nowa wrzuciła zdjecie  emotka Czyżby ktoś jej coś napisał?

tak jakby emotka  
0 0

Paulla95

#6400581 Napisano: 07.09.2017 16:08:11
superloser napisał(a):

Paulla95 napisał(a):

superloser napisał(a):

Paulla95 napisał(a):

... Dlatego w nich udziału nie biore bo zwyczajnie nie mam czasu zbierania polubień emotka

Ty NIE zbierasz tylko KUPUJESZ polubienia emotka

Szczerze to nie zrozumiałam emotka  Ja kupuję? czy co ?:p

Nie "żebraniem" glosy dostajesz tylko wchodzisz na Allegro, robisz zakup LAJKÓW ... ot inwestycja.Dlatego masz prace z 1-10-50 lajkami a obok z 300oma albo 2tys . arsze


Aaaa ja myślałam, że Tobie konkretnie o mnie chodzi. Tak se myślę kurcze jak ja udziału w konkursach takich nie biore co więcej mając fan page mam ledwo 400like. Ale ja wole mieć Polskie prawdziwe. To ja wiem, że tam można już za 5zł kupić sporo... Masakra. Ale z tego co wiem to już facebook zabokował opcję, aby komentarze były polubione emotka  Teraz mogą być chyba fan page(nie jestem pewna) ale na pewno całe POSTY. Dlatego ludzie wolą się prosić 24/7 przez cały okres trwania konkursu i z wynikiem 500-1000 wygrywają konkurs emotka  Widzę na facebooku jak się proszą ciaglę te same osoby. Już je blokuje bo mnie denerwują emotka  Takie dwie "przyjaciółki" czy "siostry" też raz poprosily o polubienie no okej. A pozniej codziennie dostawalam wiadomosci abym im polubila emotka  To wchozdziam w ten link ale nie im polubilam ale komus innemu co jeszcze prosilam rodzine o polubienie aby tamte nie wygraly emotka  
0 0

razdwatrzycztery

#6400582 Napisano: 07.09.2017 16:09:13
astronautka napisał(a):

razdwatrzycztery napisał(a):

Oo, widze że od nowa wrzuciła zdjecie  emotka Czyżby ktoś jej coś napisał?

tak jakby emotka  

A udało Ci się źródło znaleźć?

Bezczelne dziewuszyko swoją drogą. emotka Gdyby ją tak pozwali to miałaby nauczkę bo widzę, że dyskwalifikacja nie robi na niej wrażenia i dalej kradnie cudzą własność intelektualną.
0 0

Astronautka

#6400584 Napisano: 07.09.2017 16:10:19
razdwatrzycztery napisał(a):

astronautka napisał(a):

razdwatrzycztery napisał(a):

Oo, widze że od nowa wrzuciła zdjecie  emotka Czyżby ktoś jej coś napisał?

tak jakby emotka  

A udało Ci się źródło znaleźć?Bezczelne dziewuszyko swoją drogą. emotka Gdyby ją tak pozwali to miałaby nauczkę bo widzę, że dyskwalifikacja nie robi na niej wrażenia i dalej kradnie cudzą własność intelektualną.

niestety nie znalazłam....ale zrobiłam co innego i dziewoja usunęła zdjęcie..ja go nie widzę a jest od niej coś nowego?
0 0

razdwatrzycztery

#6400590 Napisano: 07.09.2017 16:12:19
astronautka napisał(a):

razdwatrzycztery napisał(a):

astronautka napisał(a):

razdwatrzycztery napisał(a):

Oo, widze że od nowa wrzuciła zdjecie  emotka Czyżby ktoś jej coś napisał?

tak jakby emotka  

A udało Ci się źródło znaleźć?Bezczelne dziewuszyko swoją drogą. emotka Gdyby ją tak pozwali to miałaby nauczkę bo widzę, że dyskwalifikacja nie robi na niej wrażenia i dalej kradnie cudzą własność intelektualną.

niestety nie znalazłam....ale zrobiłam co innego i dziewoja usunęła zdjęcie..ja go nie widzę a jest od niej coś nowego?

tak, identyczne zdj po raz drugi wstawione emotka

Edit:i znowu usunieteemotka  Pewnie wkrótce znowu się pojawi. Ewentualnie w nowej odsłonie, bez tatuażaemotka

akaska

#6401666 Napisano: 10.09.2017 18:57:50
Przeglądam galerię konkursu dla dzieci nick.com.pl i brw i jestem pod ogromnym wrażeniem! To, że rodzice czasem pomagają, to nic. Zerżnąć szkic z neta, też nic. Ale gdy 2 osoby to robią, dając zgłoszenie niemal zgłoszenie po zgloszeniu, to już o pomstę do nieba woła! Galeria tu http://whitelabel...pl/apps/viacom/brw/#
Rysunek łatwo znaleźć, ładny szkic, cieniowany, tak jakby styl manga czy jak to się zwie. Podpisany Wiktoria, 9 prac niżej Ola. Dr Google znalazł autorkę na jakims forum
http://www.slodki...138%2C3-fifarafa.htm
2 mia, nkba 0

cleo25

#6401679 Napisano: 10.09.2017 20:21:29
Ale tam nigdzie nie jest zaznaczone, że to konkurs dla dzieci. I, że rodzice nie mogą pomagać, a nawet samodzielnie wykonać pracę. Przeglądałam galerię i znalazłam zdjęcie skopiowane z bloga wnętrzarskiego. Właścicielka  bloga zgłosiła to organizatorowi i foto już zostało usunięte. Takich"prac" w tym konkursie zapewne jest wiele. 
0 0

FBpawel10

#6409522 Napisano: 29.09.2017 23:13:32
https://web.faceb...p;type=3&theater co myślicie o tym? Ogólnodostępne znaczy można brać do konkursu? Kto ma racje?
0 0

ziolko

#6409523 Napisano: 29.09.2017 23:34:33
FBpawel10 napisał(a):

https://web.faceb...p;type=3&theater co myślicie o tym? Ogólnodostępne znaczy można brać do konkursu? Kto ma racje?


Moim zdaniem plagiat, ale oczywiście "towarzystwo wzajemnej adoracji" broni plagiatora.... nie na darmo ma tylu znajomych emotka emotka
1 jokan 0

jokan

#6409535 Napisano: 30.09.2017 08:34:17
ziolko napisał(a):

FBpawel10 napisał(a):

https://web.faceb...p;type=3&theater co myślicie o tym? Ogólnodostępne znaczy można brać do konkursu? Kto ma racje?

Moim zdaniem plagiat, ale oczywiście "towarzystwo wzajemnej adoracji" broni plagiatora.... nie na darmo ma tylu znajomych  emotka emotka

za daleko idaca inspiracja, aczkolwiek tematem konkursu nie bylo zdjecie, tylko tekst...
0 0