Reklama na e-Konkursy.info

PLAGIATY

ziolko

#6391016 Napisano: 17.08.2017 19:04:54
bez wdawania się w szczegóły, bo nie mam czasu czytać - przesadziliście z tymi mega piramidami cytatów  emotka emotka
2 @gnieszk@, mia 0

Gość: giuliettaX

#6391038 Napisano: 17.08.2017 19:40:27
normafia napisał(a):

giulietta napisał(a):

hm... tylko giulietta zarzuca plagiat? i to jeszcze niesłusznie? a jak wyniki ulicznych testów? proszę o odp. już po obiektywnych testach, bo szkoda forum na bronienie? popieranie? plagiatorów  emotka

Źle mnie zrozumiałaś. Pisząc o wiedzy kierunkowej, nie miałam na myśli, że jestem ulicznym ankieterem. emotka , natomiast potrafię odróżnić plagiat od stylizacji. Lubię pastisz i parodię, a one mają sens tylko wtedy, gdy odbiorca umie rozpoznać do jakiego pierwowzoru się odnoszą. Nie zamierzam Ci dawać wykładu z teorii literatury bądź poetyki,  przecież wiem, iż nawet profesor w tej dziedzinie nie może dorównać Ci wiedzą. emotka Uważam, że to Ciebie sądy powinny powoływać na rzeczoznawcę, tylko wtedy byłyby w stanie wydać sprawiedliwy wyrok w sprawie plagiatu. emotka

prosiłam o konkretną obiektywną wypowiedź po testach, a nie tłumaczenie winnego... proszę też o dowody na moją wiedzę o której piszesz, pamiętając, że nie wiesz o mnie nic emotka  co do rzeczoznawcy to w wygranej sprawie oraz tej, która trwa sąd powołał biegłych emotka    
0 0

normafia

#6391072 Napisano: 17.08.2017 20:56:39
giulietta napisał(a):

normafia napisał(a):

giulietta napisał(a):

hm... tylko giulietta zarzuca plagiat? i to jeszcze niesłusznie? a jak wyniki ulicznych testów? proszę o odp. już po obiektywnych testach, bo szkoda forum na bronienie? popieranie? plagiatorów  emotka

Źle mnie zrozumiałaś. Pisząc o wiedzy kierunkowej, nie miałam na myśli, że jestem ulicznym ankieterem. emotka , natomiast potrafię odróżnić plagiat od stylizacji. Lubię pastisz i parodię, a one mają sens tylko wtedy, gdy odbiorca umie rozpoznać do jakiego pierwowzoru się odnoszą. Nie zamierzam Ci dawać wykładu z teorii literatury bądź poetyki,  przecież wiem, iż nawet profesor w tej dziedzinie nie może dorównać Ci wiedzą. emotka Uważam, że to Ciebie sądy powinny powoływać na rzeczoznawcę, tylko wtedy byłyby w stanie wydać sprawiedliwy wyrok w sprawie plagiatu. emotka

prosiłam o konkretną obiektywną wypowiedź po testach, a nie tłumaczenie winnego... proszę też o dowody na moją wiedzę o której piszesz, pamiętając, że nie wiesz o mnie nic emotka  co do rzeczoznawcy to w wygranej sprawie oraz tej, która trwa sąd powołał biegłych emotka    

Spróbuję Ci to wytłumaczyć na podstawie filmu. Jest film, znany prawie wszystkim- "Szklana pułapka". Jest też jego parodia- "Szklanką po łapkach". Reżyser parodii z góry zakłada, że wirtualny odbiorca zna pierwowzór, gdyż w przeciwnym razie parodia nie jest śmieszna, tylko głupkowata. Czy zabawny wydaje Ci się tytuł "Szklanką po łapkach",  jeśli nie wiesz, że nawiązuje do "Szklanej pułapki"? Tak samo w dziele literackim. Autor stylizacji wybiera taki pierwowzór, który odbiorca będzie w stanie zidentyfikować na podstawie przejaskrawionych cech tego pierwszego. Właśnie na tym polega cała zabawa. Przypadkowy odbiorca powinien sam odgadnąć do czego nawiązuje stylizacja.  Nie wiem o jakich testach piszesz, jeśli chcesz, to możesz je sobie przeprowadzać, tylko ja nie rozumiem jaki masz w tym cel. Dowody na swoją wiedzę/niewiedzę produkujesz przecież sama, w swoich wypowiedziach. Wynika z nich, że nie widzisz różnicy między plagiatem, a stylizacją. I tylko tyle. Być może jesteś wielkim uczonym, może wręcz geniuszem, ale z całą pewnością nie w dziedzinie plagiatu. Ta Twoja wiedza/niewiedza nie świadczy o tym, iż jesteś dobrym lub złym człowiekiem, prawym lub nieprawym. Nawet do głowy nie przychodzi mi rozstrzygać podobnych kwestii. emotka
1 bethan 0

Gość: giuliettaX

#6391084 Napisano: 17.08.2017 21:16:39
normafia napisał(a):

giulietta napisał(a):

normafia napisał(a):

giulietta napisał(a):

hm... tylko giulietta zarzuca plagiat? i to jeszcze niesłusznie? a jak wyniki ulicznych testów? proszę o odp. już po obiektywnych testach, bo szkoda forum na bronienie? popieranie? plagiatorów  emotka

Źle mnie zrozumiałaś. Pisząc o wiedzy kierunkowej, nie miałam na myśli, że jestem ulicznym ankieterem. emotka , natomiast potrafię odróżnić plagiat od stylizacji. Lubię pastisz i parodię, a one mają sens tylko wtedy, gdy odbiorca umie rozpoznać do jakiego pierwowzoru się odnoszą. Nie zamierzam Ci dawać wykładu z teorii literatury bądź poetyki,  przecież wiem, iż nawet profesor w tej dziedzinie nie może dorównać Ci wiedzą. emotka Uważam, że to Ciebie sądy powinny powoływać na rzeczoznawcę, tylko wtedy byłyby w stanie wydać sprawiedliwy wyrok w sprawie plagiatu. emotka

prosiłam o konkretną obiektywną wypowiedź po testach, a nie tłumaczenie winnego... proszę też o dowody na moją wiedzę o której piszesz, pamiętając, że nie wiesz o mnie nic emotka  co do rzeczoznawcy to w wygranej sprawie oraz tej, która trwa sąd powołał biegłych emotka    

Spróbuję Ci to wytłumaczyć na podstawie filmu. Jest film, znany prawie wszystkim- "Szklana pułapka". Jest też jego parodia- "Szklanką po łapkach". Reżyser parodii z góry zakłada, że wirtualny odbiorca zna pierwowzór, gdyż w przeciwnym razie parodia nie jest śmieszna, tylko głupkowata. Czy zabawny wydaje Ci się tytuł "Szklanką po łapkach",  jeśli nie wiesz, że nawiązuje do "Szklanej pułapki"? Tak samo w dziele literackim. Autor stylizacji wybiera taki pierwowzór, który odbiorca będzie w stanie zidentyfikować na podstawie przejaskrawionych cech tego pierwszego. Właśnie na tym polega cała zabawa. Przypadkowy odbiorca powinien sam odgadnąć do czego nawiązuje stylizacja.  Nie wiem o jakich testach piszesz, jeśli chcesz, to możesz je sobie przeprowadzać, tylko ja nie rozumiem jaki masz w tym cel. Dowody na swoją wiedzę/niewiedzę produkujesz przecież sama, w swoich wypowiedziach. Wynika z nich, że nie widzisz różnicy między plagiatem, a stylizacją. I tylko tyle. Być może jesteś wielkim uczonym, może wręcz geniuszem, ale z całą pewnością nie w dziedzinie plagiatu. Ta Twoja wiedza/niewiedza nie świadczy o tym, iż jesteś dobrym lub złym człowiekiem, prawym lub nieprawym. Nawet do głowy nie przychodzi mi rozstrzygać podobnych kwestii. emotka

film, kabaret to nie rywalizacja w konkursie o nagrody emotka  zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych do konkursu zgłaszasz pracę swoją, oryginalną (na temat oryginalności w necie są setki stron) emotka  a nie zrzynasz np. wierszyk Brzechwy "Na straganie" i podstawiasz w nim kilka słów.............. rozumiesz? emotka  na prawie 9 lat grania nie przypominam sobie żadnego reg. w którym trzeba było zgłosić stylizację ( nie chodzi o ciuchy  emotka  ), pastisz, parodię... czytałam kiedyś książkę o psychologii przestępców, nie wiem czy znasz, ale każdy przestępca w swoim przekonaniu uważa, że robi dobrze..... 
0 0

Gość: giuliettaX

#6391102 Napisano: 17.08.2017 21:49:47
sandramysza napisał(a):

Giulietta jest osobą, z którą lepiej nie dyskutować, bo ona przecież zawsze ma racje. Kiedyś nawet twierdziła, że jak ktoś zrobi sobie zdjęcie z użyciem samowyzwalacza, to nie jest jego autorem emotka . Ale wszyscy jej słuchajmy i się uczmy, przecież ona wie najlepiej! emotka

hm... tylko, że ja nie mogę się opędzić od rozmówców i wiesz dlaczego? bo ja nie odnoszę się do prywatności ludzi, bo ich szanuję, nie piszę "wymyslów" tylko opieram się na konkretnej treści, faktach, przepisach emotka  a o jakie zdjęcie chodzi? bo chyba nie o te kradzione z bloga marty h i tak perfidnie przerobione dla niepoznaki, że... dało się poznać, aż za nadto i od razu prawnicy mi je wskazali i przedstawili jego historię emotka   emotka  ostatnie zdanie świadczy tylko o Tobie... 
0 0

@gnieszk@

#6391108 Napisano: 17.08.2017 22:00:13
ziolko napisał(a):

bez wdawania się w szczegóły, bo nie mam czasu czytać - przesadziliście z tymi mega piramidami cytatów   emotka emotka

Już Bruce pisała przecież, że - cytuję emotka  "Brakuje nam kultury cytowania" emotka
1 normafia 0

Gość: giuliettaX

#6391109 Napisano: 17.08.2017 22:00:23
sandramysza napisał(a):

giulietta napisał(a):

sandramysza napisał(a):

Giulietta jest osobą, z którą lepiej nie dyskutować, bo ona przecież zawsze ma racje. Kiedyś nawet twierdziła, że jak ktoś zrobi sobie zdjęcie z użyciem samowyzwalacza, to nie jest jego autorem emotka . Ale wszyscy jej słuchajmy i się uczmy, przecież ona wie najlepiej! emotka

hm... tylko, że ja nie mogę się opędzić od rozmówców i wiesz dlaczego? bo ja nie odnoszę się do prywatności ludzi, bo ich szanuję, nie piszę "wymyslów" tylko opieram się na konkretnej treść, faktach, przepisach  emotka  a o jakie zdjęcie chodzi? bo chyba nie o te kradzione z bloga marty h i tak perfidnie przerobione dla niepoznaki, że... dało się poznać, aż za nadto i od razu prawnicy mi je wskazali i przedstawili jego historię  emotka   emotka  ostatnie zdanie świadczy tylko o Tobie.

Co proszę? Co to za bełkot nie na temat? Ja nie mówię o żadnych zdjęciach kradzionych z bloga, a o Twojej wypowiedzi kiedyś na temat zdjęć zrobionych za pomocą samowyzwalacza. Czytaj ze zrozumieniem. Uważasz, że masz taką wielką wiedze, a taką głupotę napisałaś. A ostatnie zdanie... Ty coś podobnego często powtarzasz.

dziś już nie mam czasu, bo tworzę swoje, oryginalne, nie kradzione, nie plagiatowane teksty emotka  ale w weekend wrócę do tematu, a Ty tym czasem wrzuć tą fotkę o której pisałam  emotka
0 0

ziolko

#6391129 Napisano: 17.08.2017 22:35:49
W kwestii praw do zdjęć... jak myślicie kto ma prawa do zdjęcia w tym przypadku?? emotka   emotka   

http://www.zobacz...ater-u-selfie-malpy/

normafia

#6391137 Napisano: 17.08.2017 23:12:41
giulietta napisał(a):

normafia napisał(a):

giulietta napisał(a):

normafia napisał(a):

giulietta napisał(a):

hm... tylko giulietta zarzuca plagiat? i to jeszcze niesłusznie? a jak wyniki ulicznych testów? proszę o odp. już po obiektywnych testach, bo szkoda forum na bronienie? popieranie? plagiatorów  emotka

Źle mnie zrozumiałaś. Pisząc o wiedzy kierunkowej, nie miałam na myśli, że jestem ulicznym ankieterem. emotka , natomiast potrafię odróżnić plagiat od stylizacji. Lubię pastisz i parodię, a one mają sens tylko wtedy, gdy odbiorca umie rozpoznać do jakiego pierwowzoru się odnoszą. Nie zamierzam Ci dawać wykładu z teorii literatury bądź poetyki,  przecież wiem, iż nawet profesor w tej dziedzinie nie może dorównać Ci wiedzą. emotka Uważam, że to Ciebie sądy powinny powoływać na rzeczoznawcę, tylko wtedy byłyby w stanie wydać sprawiedliwy wyrok w sprawie plagiatu. emotka

prosiłam o konkretną obiektywną wypowiedź po testach, a nie tłumaczenie winnego... proszę też o dowody na moją wiedzę o której piszesz, pamiętając, że nie wiesz o mnie nic emotka  co do rzeczoznawcy to w wygranej sprawie oraz tej, która trwa sąd powołał biegłych emotka    

Spróbuję Ci to wytłumaczyć na podstawie filmu. Jest film, znany prawie wszystkim- "Szklana pułapka". Jest też jego parodia- "Szklanką po łapkach". Reżyser parodii z góry zakłada, że wirtualny odbiorca zna pierwowzór, gdyż w przeciwnym razie parodia nie jest śmieszna, tylko głupkowata. Czy zabawny wydaje Ci się tytuł "Szklanką po łapkach",  jeśli nie wiesz, że nawiązuje do "Szklanej pułapki"? Tak samo w dziele literackim. Autor stylizacji wybiera taki pierwowzór, który odbiorca będzie w stanie zidentyfikować na podstawie przejaskrawionych cech tego pierwszego. Właśnie na tym polega cała zabawa. Przypadkowy odbiorca powinien sam odgadnąć do czego nawiązuje stylizacja.  Nie wiem o jakich testach piszesz, jeśli chcesz, to możesz je sobie przeprowadzać, tylko ja nie rozumiem jaki masz w tym cel. Dowody na swoją wiedzę/niewiedzę produkujesz przecież sama, w swoich wypowiedziach. Wynika z nich, że nie widzisz różnicy między plagiatem, a stylizacją. I tylko tyle. Być może jesteś wielkim uczonym, może wręcz geniuszem, ale z całą pewnością nie w dziedzinie plagiatu. Ta Twoja wiedza/niewiedza nie świadczy o tym, iż jesteś dobrym lub złym człowiekiem, prawym lub nieprawym. Nawet do głowy nie przychodzi mi rozstrzygać podobnych kwestii. emotka

film, kabaret to nie rywalizacja w konkursie o nagrody  emotka  zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych do konkursu zgłaszasz pracę swoją, oryginalną (na temat oryginalności w necie są setki stron) emotka  a nie zrzynasz np. wierszyk Brzechwy "Na straganie" i podstawiasz w nim kilka słów.............. rozumiesz? emotka  na prawie 9 lat grania nie przypominam sobie żadnego reg. w którym trzeba było zgłosić stylizację ( nie chodzi o ciuchy  emotka  ), pastisz, parodię... czytałam kiedyś książkę o psychologii przestępców, nie wiem czy znasz, ale każdy przestępca w swoim przekonaniu uważa, że robi dobrze..... 

Giulietta, każde podjęcie dyskusji z Tobą to dobry materiał na kabaret. emotka Mam nadzieję, że zgodnie ze swoim sumieniem, jeszcze dzisiaj, nim kukułka wykuka północ, zgłosisz do prokuratury cały gang przestępców, który stosuje w swoich utworach stylizację. Pamiętaj, że dotyczy ona nie tylko literatury, ale także każdej innej formy sztuki. emotka

Gość: giuliettaX

#6391140 Napisano: 17.08.2017 23:23:30
normafia napisał(a):

giulietta napisał(a):

normafia napisał(a):

giulietta napisał(a):

normafia napisał(a):

giulietta napisał(a):

hm... tylko giulietta zarzuca plagiat? i to jeszcze niesłusznie? a jak wyniki ulicznych testów? proszę o odp. już po obiektywnych testach, bo szkoda forum na bronienie? popieranie? plagiatorów  emotka

Źle mnie zrozumiałaś. Pisząc o wiedzy kierunkowej, nie miałam na myśli, że jestem ulicznym ankieterem. emotka , natomiast potrafię odróżnić plagiat od stylizacji. Lubię pastisz i parodię, a one mają sens tylko wtedy, gdy odbiorca umie rozpoznać do jakiego pierwowzoru się odnoszą. Nie zamierzam Ci dawać wykładu z teorii literatury bądź poetyki,  przecież wiem, iż nawet profesor w tej dziedzinie nie może dorównać Ci wiedzą. emotka Uważam, że to Ciebie sądy powinny powoływać na rzeczoznawcę, tylko wtedy byłyby w stanie wydać sprawiedliwy wyrok w sprawie plagiatu. emotka

prosiłam o konkretną obiektywną wypowiedź po testach, a nie tłumaczenie winnego... proszę też o dowody na moją wiedzę o której piszesz, pamiętając, że nie wiesz o mnie nic emotka  co do rzeczoznawcy to w wygranej sprawie oraz tej, która trwa sąd powołał biegłych emotka    

Spróbuję Ci to wytłumaczyć na podstawie filmu. Jest film, znany prawie wszystkim- "Szklana pułapka". Jest też jego parodia- "Szklanką po łapkach". Reżyser parodii z góry zakłada, że wirtualny odbiorca zna pierwowzór, gdyż w przeciwnym razie parodia nie jest śmieszna, tylko głupkowata. Czy zabawny wydaje Ci się tytuł "Szklanką po łapkach",  jeśli nie wiesz, że nawiązuje do "Szklanej pułapki"? Tak samo w dziele literackim. Autor stylizacji wybiera taki pierwowzór, który odbiorca będzie w stanie zidentyfikować na podstawie przejaskrawionych cech tego pierwszego. Właśnie na tym polega cała zabawa. Przypadkowy odbiorca powinien sam odgadnąć do czego nawiązuje stylizacja.  Nie wiem o jakich testach piszesz, jeśli chcesz, to możesz je sobie przeprowadzać, tylko ja nie rozumiem jaki masz w tym cel. Dowody na swoją wiedzę/niewiedzę produkujesz przecież sama, w swoich wypowiedziach. Wynika z nich, że nie widzisz różnicy między plagiatem, a stylizacją. I tylko tyle. Być może jesteś wielkim uczonym, może wręcz geniuszem, ale z całą pewnością nie w dziedzinie plagiatu. Ta Twoja wiedza/niewiedza nie świadczy o tym, iż jesteś dobrym lub złym człowiekiem, prawym lub nieprawym. Nawet do głowy nie przychodzi mi rozstrzygać podobnych kwestii. emotka

film, kabaret to nie rywalizacja w konkursie o nagrody  emotka  zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych do konkursu zgłaszasz pracę swoją, oryginalną (na temat oryginalności w necie są setki stron) emotka  a nie zrzynasz np. wierszyk Brzechwy "Na straganie" i podstawiasz w nim kilka słów.............. rozumiesz? emotka  na prawie 9 lat grania nie przypominam sobie żadnego reg. w którym trzeba było zgłosić stylizację ( nie chodzi o ciuchy  emotka  ), pastisz, parodię... czytałam kiedyś książkę o psychologii przestępców, nie wiem czy znasz, ale każdy przestępca w swoim przekonaniu uważa, że robi dobrze..... 

Giulietta, każde podjęcie dyskusji z Tobą to dobry materiał na kabaret. emotka Mam nadzieję, że zgodnie ze swoim sumieniem, jeszcze dzisiaj, nim kukułka wykuka północ, zgłosisz do prokuratury cały gang przestępców, który stosuje w swoich utworach stylizację. Pamiętaj, że dotyczy ona nie tylko literatury, ale także każdej innej formy sztuki. emotka

punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia emotka  a kabaret to właśnie stylizacje, naprawdę to mnie rozśmieszyło emotka  ponieważ już mało czasu do północy, a jestem mega zajęta to możesz wrzucić choćby 1 reg. który dopuszcza/ł w konkursie tą Twoją stylizację? Tylko jeden, proszę, muszę mieć konkrety na jutro emotka
0 0

ziolko

#6391151 Napisano: 18.08.2017 00:24:39
czy możecie już zakończyć te wycieczki osobiste??? emotka emotka

normafia

#6391170 Napisano: 18.08.2017 08:09:03

punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia  emotka  a kabaret to właśnie stylizacje, naprawdę to mnie rozśmieszyło  emotka  ponieważ już mało czasu do północy, a jestem mega zajęta to możesz wrzucić choćby 1 reg. który dopuszcza/ł w konkursie tą Twoją stylizację? Tylko jeden, proszę, muszę mieć konkrety na jutro  emotka

Giulietta, powiedzenie "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" nie Ty wymyśliłaś, więc przyjmując Twój tok rozumowania właśnie popełniasz plagiat . emotka Nie znam regulaminu wykluczającego stylizację, zwłaszcza jeśli chodzi o utwór, do którego prawa autorskie wygasły już dawno temu . Nie mam zamiaru dłużej z Tobą dyskutować. Widzę jednak, że nie wszystkie moje słowa poszły na marne, bo nagle przestałaś używać określenia "plagiat", zastępując je prawidłowym-"stylizacja". Skoro uważasz, że stylizacja jest plagiatem, to Twoim obowiązkiem jest powiadomienie prokuratury o popełnionym przestępstwie. Musisz walczyć z międzynarodową mafią twórców, którzy dopuścili się stylizacji. emotka To moje ostatnie słowa w tej sprawie. Powodzenia! emotka

Gość: giuliettaX

#6391179 Napisano: 18.08.2017 08:48:41
normafia napisał(a):

punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia  emotka  a kabaret to właśnie stylizacje, naprawdę to mnie rozśmieszyło  emotka  ponieważ już mało czasu do północy, a jestem mega zajęta to możesz wrzucić choćby 1 reg. który dopuszcza/ł w konkursie tą Twoją stylizację? Tylko jeden, proszę, muszę mieć konkrety na jutro  emotka

Giulietta, powiedzenie "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" nie Ty wymyśliłaś, więc przyjmując Twój tok rozumowania właśnie popełniasz plagiat .  emotka Nie znam regulaminu wykluczającego stylizację, zwłaszcza jeśli chodzi o utwór, do którego prawa autorskie wygasły już dawno temu . Nie mam zamiaru dłużej z Tobą dyskutować. Widzę jednak, że nie wszystkie moje słowa poszły na marne, bo nagle przestałaś używać określenia "plagiat", zastępując je prawidłowym-"stylizacja". Skoro uważasz, że stylizacja jest plagiatem, to Twoim obowiązkiem jest powiadomienie prokuratury o popełnionym przestępstwie. Musisz walczyć z międzynarodową mafią twórców, którzy dopuścili się stylizacji. emotka To moje ostatnie słowa w tej sprawie. Powodzenia! emotka

pewne rzeczy są tak oczywiste jak oddech emotka  nie dziwię się normafia, że to Twoje ostatnie słowo, bo zniżaniem się do "osobistych wycieczek" (ja nie muszę, bo mam cenne argumenty  emotka ) potwierdziłaś tylko to o czym pisałam wcześniej, że tylko winni się tłumaczą, potwierdziłaś też nie tylko plagiatowanie, ale świadome plagiatowanie czyjegoś utworu, bo prawa autorskie wygasły...... poczytaj proszę, co to jest oryginalny utwór zgłoszony na konkurs emotka  i nie wprowadzaj innych w błąd. 
  
0 0

normafia

#6391185 Napisano: 18.08.2017 09:03:36

pewne rzeczy są tak oczywiste jak oddech  emotka  nie dziwię się normafia, że to Twoje ostatnie słowo, bo zniżaniem się do "osobistych wycieczek" (ja nie muszę, bo mam cenne argumenty  emotka ) potwierdziłaś tylko to o czym pisałam wcześniej, że tylko winni się tłumaczą, potwierdziłaś też nie tylko plagiatowanie, ale świadome plagiatowanie czyjegoś utworu, bo prawa autorskie wygasły...... poczytaj proszę, co to jest oryginalny utwór zgłoszony na konkurs emotka  i nie wprowadzaj innych w błąd.   

Giulietta, zawsze będę stawać w obronie niesłusznie oskarżonych. Zamiast marnować tu cenny czas i walczyć ze mną, idź zwalczać przestępczą działalność twórców, którzy stosując w swoich utworach stylizację. Jeszcze tego nie zrobiłaś?! Kiedy wygrasz, wtedy będziesz dla mnie autorytetem. Jak dotąd Twoim jedynym celem jest mieć ostatnie słowo i to mnie bawi, dlatego jeszcze Ci odpisuję. emotka

Gość: giuliettaX

#6391186 Napisano: 18.08.2017 09:06:25
sandramysza napisał(a):

Giulietto, jak już mówiłam, nie wiem o jakim zdjęciu piszesz i co ono ma wspólnego z moją wypowiedzią. A co do tego, że masz zawsze dużo rozmówców... Myślę, że niektórych krew zalewa jak czytają Twoje wypowiedzi i trudno się powstrzymać, żeby Ci nie odpisać. Poza tym zawsze wypowiadasz się na temat plagiatów i autoplagiatów, a to zawsze są gorące tematy wzbudzające sporo emocji, więc i dyskusja zawsze ożywiona.A teraz proszę powiedz mi na podstawie jakich faktów, przepisów twierdzisz, że jak ktoś zrobił zdjęcie za pomocą samowyzwalacza, to nie jest jego autorem?

to wrzuć tu tą swoją fotkę lub link do tamtej dyskusji emotka  gdyby ludzie nie okradali i nie oszukiwali innych, a sami tworzyli swoje oryginalne dzieła to przecież nie byłoby żadnej dyskusji o plagiatach i autoplagiatach, poza tym osoby inteligentne potrafią panować nad swoimi emocjami i ich krew nie zalewa, a jeżeli sami nie potrafią to są specjaliści emotka    
0 0

taalvikki

#6391648 Napisano: 18.08.2017 21:21:29
odnośnie Polskiego Busa, to po pierwsze to jest zwyczajna chała nie na temat, a niekoniecznie plagiat. i tyle. dziękuję i zwyciężczyni nie gratuluję. ani nagrody, ani wątpliwego "talentu". 

normafia

#6392102 Napisano: 20.08.2017 11:51:58
Giulietta, życzliwie zwracam Ci uwagę, że ten wątek dotyczy plagiatów. Temat został już dawno wyczerpany, więc uważaj, bo narażasz się na następnego karniaka. Spokojnej i pogodnej niedzieli życzę wszystkim. emotka

luko922

#6392310 Napisano: 20.08.2017 21:00:02
Nie chcę nic mówić, ale minęła 20... emotka

edzia21

#6392314 Napisano: 20.08.2017 21:05:18
luko922 napisał(a):

Nie chcę nic mówić, ale minęła 20...  emotka

Luko, nie zaczynaj...błagam Cię emotka emotka
emotka ...bo nie rzucę na Ciebie "klątwy wygrywania" o którą wnioskowałeś o poranku! emotka

zdolnabestia

#6392342 Napisano: 20.08.2017 22:10:21
Przypominam, że to temat "Plagiaty".
Nie ciągnijcie proszę tematu, bo do niczego dobrego to nie prowadzi.