Reklama na e-Konkursy.info

Dziś nic nie wygrałem! To już było!

kiwiwi

#7213931 Napisano: dzisiaj o 20:51:48
Checkmatesold napisał(a):

Pełna zgoda, że mogło nie trafić w gust, nie być wyastarczająco nietuzinkowe itp 
Ale było tych zgłoszeń kilkanaście i każde z innej beczki.
Do lutego 2025 wszyskie konkursy Wedla obsługuje amooco - to fakt
A pomysł sprawdzenia uczciwości - czy to coś złego? Myślałam, że ktoś podrzuci jakieś narzędzia (inne niż uokik), a nie zbanuje propozycje zarzucając mi najgorsze intencje. Uważam, że byłoby uczciwe, gdyby po każdym konkursie była imienna lista zwyciezców wraz z miastem.

Wysłałaś dużo zgłoszeń i nie wygrałaś, ale tak się czasem dzieje. Amooco to agencja, która nie tylko dla Ciebie jest zagadką. Wiele osób tu narzeka, że nie mogą się wstrzelić w jej gust. A innym się udaje. I jakie narzędzia masz na myśli? Możesz napisać do agencji, do sponsora, ale tego nie doradzam, bo nie widzę sensownego powodu.
0 0

Checkmatesold

#7213942 Napisano: dzisiaj o 21:25:05
Myślę nad tym co zrobić. Ale za słabą opcje uważam odpuścić, skoro wyczuwam brak uczciwości, a już na pewno transparentności.
0 0

Emememe

#7213946 Napisano: dzisiaj o 21:37:55
Desperados 0/2…emotka  nawet piwa brak emotka
0 0

monikar

#7213950 Napisano: dzisiaj o 22:11:00
Checkmatesold napisał(a):

Pełna zgoda, że mogło nie trafić w gust, nie być wyastarczająco nietuzinkowe itp 
Ale było tych zgłoszeń kilkanaście i każde z innej beczki.
Do lutego 2025 wszyskie konkursy Wedla obsługuje amooco - to fakt
A pomysł sprawdzenia uczciwości - czy to coś złego? Myślałam, że ktoś podrzuci jakieś narzędzia (inne niż uokik), a nie zbanuje propozycje zarzucając mi najgorsze intencje. Uważam, że byłoby uczciwe, gdyby po każdym konkursie była imienna lista zwyciezców wraz z miastem.

Wysłałaś kilkanaście zgłoszeń i nic nie wygrałaś, ja wysłałam jedno i mam nagrodę. To ze Tobie się wydaje, że Twoje hasła były super to nie oznacza, że organizator myśli tak samo. Wierz mi na tym forum jest dużo osób, które bardzo dobrze piszą a Amooco to uczciwa agencja.
1 maixys 0

primo2219

#7213951 Napisano: dzisiaj o 22:11:39
Dobra od jutra wracam do wygrywania!
0 0

mikshi

#7213953 Napisano: dzisiaj o 22:27:04
Wątku, pomocy… Spraw, aby bramki były bardziej łaskawe emotka
0 0

lasiglasty

#7213959 Napisano: dzisiaj o 22:50:28
Checkmatesold napisał(a):

Pełna zgoda, że mogło nie trafić w gust, nie być wyastarczająco nietuzinkowe itp 
Ale było tych zgłoszeń kilkanaście i każde z innej beczki.
Do lutego 2025 wszyskie konkursy Wedla obsługuje amooco - to fakt
A pomysł sprawdzenia uczciwości - czy to coś złego? Myślałam, że ktoś podrzuci jakieś narzędzia (inne niż uokik), a nie zbanuje propozycje zarzucając mi najgorsze intencje. Uważam, że byłoby uczciwe, gdyby po każdym konkursie była imienna lista zwyciezców wraz z miastem.

Akurat miałam rok temu przyjemność wygrać 10000 zł w Wedlu w tej agencji, bardzo uczciwa agencja, a w tej edycji nic się nie udało, widocznie byli lepsi i gratulacje dla nich, zamiast bezpodstawnie pomawiać agencję o brak uczciwości, lepiej nabrać trochę pokory, nie każde nasze zgłoszenie musi zahaczać o geniusz. To jakaś plaga ludzi, którzy po każdej porażce wypisują tu bzdury na sprawdzone agencje, to nie jest w duchu tego forum, proponuję spuścić z tonu i przestać dmuchać balonik swojej nieomylności emotka mnie dziś formularz Wedla nie przepuścił i co z tego? Nigdy by mi do głowy nie przyszło oczerniać agencji i posądzać o najgorsze rzeczy, jaki to poziom samozachwytu?
0 0

slonecznik1309

#7213961 Napisano: dzisiaj o 23:00:24
Ferrero litości emotka
0 0