Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

Credo89

#7200841 Napisano: dzisiaj o 15:15:12
wojteke-konkursy napisał(a):

Cieszę się widząc wpisy ludzi, którzy "mieli tak dobre zgłoszenie, że byli pewni nagrody głównej", a nie wygrali nic. Mam wrażenie, że bardziej mi takie wpisy robią dzień niż niektóre wygrane emotka  Ja biorąc udział w konkursie nigdy na nic nie liczę emotka

Sorry ale gdybyś na nic nie liczył to nie brałbyś udziału w konkursie...bo niby po co...emotka

wojteke-konkursy

#7200845 Napisano: dzisiaj o 15:25:54
Credo89 napisał(a):

wojteke-konkursy napisał(a):

Cieszę się widząc wpisy ludzi, którzy "mieli tak dobre zgłoszenie, że byli pewni nagrody głównej", a nie wygrali nic. Mam wrażenie, że bardziej mi takie wpisy robią dzień niż niektóre wygrane emotka  Ja biorąc udział w konkursie nigdy na nic nie liczę emotka

Sorry ale gdybyś na nic nie liczył to nie brałbyś udziału w konkursie...bo niby po co...emotka


Przede wszystkim po fun przy wymyślaniu czegoś. Druga sprawa jest taka, że łatwiej mi coś kupić, bo często w sklepie nie mogę się zdecydować co mam wziąć. NIGDY nie nastawiam się, że wygram, a jeśli wygrywam to jest to miła niespodzianka.
0 0

samdej

#7200858 Napisano: dzisiaj o 16:06:46
... i to bez żadnego sarkazmu, że Amooco postanowiło nie docenić mnie nawet reklamówką. Jestem Wam wdzięczny za niezawyżanie takimi nagrodami statystykemotka emotka
0 0