Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

andii

#6672822 Napisano: 12.01.2020 12:26:44
Wemotka Oemotka Śemotka P     Cemotka S  PIĘKNEGemotka     
emotka emotka emotka  Sie ma  Jurek Owsiakemotka

prosiaczek

#6676079 Napisano: 22.01.2020 12:45:49
Będę Ciocią! emotka  zaczynam szukać konkursów bejbiowych emotka

nkba

#6676126 Napisano: 22.01.2020 14:59:07
prosiaczek napisał(a):

Będę Ciocią!  emotka  zaczynam szukać konkursów bejbiowych emotka

Przypomniałaś mi jak ja się w ten sposób tu wpisywałam emotka emotka Bycie ciocią jest super emotka I bejbikowe konki nadal ogarniam przede wszystkim emotka

pikawka

#6676296 Napisano: 22.01.2020 22:16:40
buziolek napisał(a):

Mój Mąż, Superbohater bez peleryny, dziasiaj w pracy uratował kolegę. Chlopak spadł ze schodów, nie dość że stracil przytomność to okazało się ze nie oddycha, ani serce nie bije. Jako jedyny zachował zimną krew, rozpoczął reanimacje, na szczęście udaną. Niestety chłopak jeszcze przytomności nie odzyskal, ale najważniejsze ze funkcje życiowe przywrócone. Mąż w szoku po całej sytuacji, niby każdy wie jak robi się reanimacje, ale w praktyce inaczej to wygląda niż jak naprawdę zdasz sobie sprawę że ludzkie życie w tym momencie zależy tylko od Ciebie, liczy się każda minuta, sekunda jak serce się zatrzyma. Jestem bardzo dumna z Męża bo na 8 osób tylko on podjął się ratowania, wszyscy inni zaczęli panikowac. Mam nadzieję że wszystko skończy sie dobrze, ze upadek nie spowodował uszkodzeń mózgu i szczęśliwie wróci do rodziny i do pracy. Tyle emocji dzisiaj że nie zasnę i wiem ze Mężowi też ciężko po takiej sytuacji, ale jeszcze bardziej zacznie się doceniać to co mamy, bo dzisiaj jesteśmy, a jutro może nas już nie być. Najcenniejsze co mamy to życie.   

Wielki szacunek dla Memotka

agakaz2

#6677719 Napisano: 28.01.2020 05:59:19
marzenia się spełniają wyjazd na koncert Pet shop Boys sponsoruje wygrana z tyskiego emotka Ale się cieszę emotka

magdalena_g

#6677942 Napisano: 28.01.2020 19:17:34
7 lat na forum dziś mija emotka Jak dobrze, że tu trafiłam emotka Zaglądam praktycznie codziennie emotka

aster222

#6679484 Napisano: 03.02.2020 12:30:59
8 lat na forum. Kiedy to tak szybko zleciało?

Niebieska_Laguna

#6679926 Napisano: 04.02.2020 23:04:17
Cieszę się, że w internecie, poza przepychankami, awanturami i hejtem, można jeszcze trafić na takie osoby ja Tao. 101 lat a czuje się na 20, wciąż aktywna, uczy jogi i nie wybiera się na emeryturę. Codziennie na instagramie jej uśmiech poprawia mi humor. Wspaniała inspiracja jak można cieszyć się życiem i korzystać z każdej chwili. No i wykorzystać w końcu matę do jogi, która się kurzy.
1 kumulacja 0

joan

#6679929 Napisano: 04.02.2020 23:09:04
Niebieska_Laguna napisał(a):

Cieszę się, że w internecie, poza przepychankami, awanturami i hejtem, można jeszcze trafić na takie osoby ja Tao. 101 lat a czuje się na 20, wciąż aktywna, uczy jogi i nie wybiera się na emeryturę. Codziennie na instagramie jej uśmiech poprawia mi humor. Wspaniała inspiracja jak można cieszyć się życiem i korzystać z każdej chwili. No i wykorzystać w końcu matę do jogi, która się kurzy. (...)


Jako narzeczona jogina popieram w całej rozzzciągłości emotka

PS: Czy ta pani posiada profil na FB?
1 kumulacja 0

Niebieska_Laguna

#6679936 Napisano: 05.02.2020 00:04:50
joan napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Cieszę się, że w internecie, poza przepychankami, awanturami i hejtem, można jeszcze trafić na takie osoby ja Tao. 101 lat a czuje się na 20, wciąż aktywna, uczy jogi i nie wybiera się na emeryturę. Codziennie na instagramie jej uśmiech poprawia mi humor. Wspaniała inspiracja jak można cieszyć się życiem i korzystać z każdej chwili. No i wykorzystać w końcu matę do jogi, która się kurzy. (...)


Jako narzeczona jogina popieram w całej rozzzciągłości emotka

PS: Czy ta pani posiada profil na FB?

Tak, TUTAJ ma prywatny i TUTAJ fan page, ale rzadko aktualizowany, jest aktywna na instagramie emotka  
1 joan 0

defed

#6682777 Napisano: 14.02.2020 13:54:04
Hurra! emotka 8 lat bez papierosa emotka 8 - taka ładna cyfra - oby zamieniła się w nieskończoność  emotka

wiesia30

#6682781 Napisano: 14.02.2020 13:58:35
defed napisał(a):

Hurra! emotka 8 lat bez papierosa  emotka 8 - taka ładna cyfra - oby zamieniła się w nieskończoność  emotka

tak trzymaj emotka  U mnie styczniu minęło 24 emotka

defed

#6682784 Napisano: 14.02.2020 13:59:29
wiesia30 napisał(a):

defed napisał(a):

Hurra! emotka 8 lat bez papierosa  emotka 8 - taka ładna cyfra - oby zamieniła się w nieskończoność  emotka

tak trzymaj emotka  U mnie styczniu minęło 24 emotka

WOW! emotka

nanajka81

#6682900 Napisano: 14.02.2020 18:08:19
defed napisał(a):

Hurra! emotka 8 lat bez papierosa emotka 8 - taka ładna cyfra - oby zamieniła się w nieskończoność  emotka

GRATULUJĘ i trzymam kciuki abyś nigdy nie wróciła do tego paskudnego, nic nie dającego nałogu.
2 defed, viviean 0

magy2020

#6684032 Napisano: 18.02.2020 17:05:58
Cieszę się, że kontrolne usg piersi rok po usunięciu guza jest czyste, nie ma żadnych zmian. Wolę taką wygraną niż pralki i bransoletkiemotka

Masza86

#6685068 Napisano: 22.02.2020 23:12:18
emotka emotka emotka mamy to! Marcin Maciejczak wygrał  Voice Kids!!! Cieszę się ogromnie,bo to nasz miejscowy chłopak  z małej miejscowości emotka emotka emotka ze łzami szczęścia mogę iść spać emotka

wincentykocurek

#6685930 Napisano: 26.02.2020 14:33:38
Dzień dobry Od dłuższego czasu czytam wasze forum, a teraz postanowiłem podzielić się moją radością! Moja córka urodziła się =) Piękne, zdrowe absolutne szczęście. I od czasu do czasu lubię grać w slot maszyny online, a wczoraj wygrałem bardzo dużą kwotę. Życie staje się lepsze, jestem niesamowicie szczęśliwy. Być szczęśliwym!

zielonaszpilka

#6685933 Napisano: 26.02.2020 14:49:26
bruce jesteś jedną z najm
bruce napisał(a):

wincentykocurek napisał(a):

Dzień dobry Od dłuższego czasu czytam wasze forum, a teraz postanowiłem podzielić się moją radością! Moja córka urodziła się =) Piękne, zdrowe absolutne szczęście. I od czasu do czasu lubię grać w **********, a wczoraj wygrałem bardzo dużą kwotę. Życie staje się lepsze, jestem niesamowicie szczęśliwy. Być szczęśliwym!

Gratulacje. emotka emotka

Bruce, jesteś jedną z najmilszych osób na tym forum emotka  Rozczuliły mnie Twoje gratulacje i mam nadzieję, że nie złamię Ci serca jak napiszę, że pan wincentykocurek to spamer i żadna córka mu się wczoraj nie urodziła a i on żadnej kasy nie wygrał emotka emotka  róża dla Ciebie Bruce  emotka

agniehaha89

#6685954 Napisano: 26.02.2020 16:04:43
zielonaszpilka napisał(a):

bruce jesteś jedną z najm

bruce napisał(a):

wincentykocurek napisał(a):

Dzień dobry Od dłuższego czasu czytam wasze forum, a teraz postanowiłem podzielić się moją radością! Moja córka urodziła się =) Piękne, zdrowe absolutne szczęście. I od czasu do czasu lubię grać w **********, a wczoraj wygrałem bardzo dużą kwotę. Życie staje się lepsze, jestem niesamowicie szczęśliwy. Być szczęśliwym!

Gratulacje. emotka emotka

Bruce, jesteś jedną z najmilszych osób na tym forum emotka  Rozczuliły mnie Twoje gratulacje i mam nadzieję, że nie złamię Ci serca jak napiszę, że pan wincentykocurek to spamer i żadna córka mu się wczoraj nie urodziła a i on żadnej kasy nie wygrał  emotka emotka  róża dla Ciebie Bruce  emotka

Pan wincentykocurek stosuje taką zasadą, że im bardziej w coś wierzy tym bardzie staje się to realne. To proste. Wystarczy napisać coś o czym się marzy, zobrazować to sobie w głowie i po jakimś czasie to coś dzieje się naprawdę. Dostajemy od losu to czego pragniemy. Słyszałam kiedyś o jednej Pani, która szukała faceta i dopiero jak zrobiła miejsce w szafie na jego ubrania , to faceta znalazła emotka  A ja np. kupiłam już sobie garaż, choć nie mam samochodu. I teraz czekam na tego Jeepa z Hochlanda emotka  p.s. możecie już zacząć gratulować 

cudaczek121