Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

aurorcia

#6421865 Napisano: 28.10.2017 22:41:01
Nasuwa mi się tylko jedno...Zjedz Snickersa człowiekuemotka  idź na studia prawnicze, bo się marnujesz na tych śmiesznych konkursach, a jak nie to zajmij się czymś, może szydełkowanie?emotka

Gość: giuliettaX

#6421866 Napisano: 28.10.2017 22:42:40
ongis napisał(a):

giulietta napisał(a):

zacznijmy od tego czemu chyba najlepszy wpis jaki mógł tu być o realnym zobaczeniu wymarzonej kwoty 375 mln przez każdego gracza dostał punkt karny?   a inne wpisy nawet w tym tygodniu?... a koło fortuny ( chociaż dla mnie wpis jak najbardziej spontaniczny   tak było kiedyś, że ludzie dzielili się swoim szczęściem spontanicznie z innymi, co też spontanicznie zrobiłam, ale przez stalking i wywołujący go hejt moderatorki bałam się nawet nie tylko pogratulować taki-radek ale nawet dać lajka, tak jak świeżo upieczonym rodzicom, którzy również spontanicznie dzielą się swoim szczęściem jak kiedyś w tym wątku....

Giulietta trafiłaś te 375mln ? Nie? Więc wpis w MDW "moje dzisiejsze wygrane emotka " jak sama nazwa "moje" był niezgodny z regulaminem i nie wiem o co bijesz pianę? jankowska napisał weź się za granie i nie zawracaj gitary bo to już nudne jest.

jak każdy widzi to głownie Ty dajesz "czerwone łapki" przy moich wypowiedziach... nie trafiłam 375, ale cudem 36,10 gr, nawet fotkę wrzuciłam, bo się na tym nie znam, ale super osóbki z forum wyjaśniły mi co i jak, nie wyobrażasz sobie jak to jest odbierać okruszek z tego tortu wśród pracowników Lotto i atmosferze pozytywnych ludzi, których uwielbiam emotka  na tle piramidy tych właśnie 375 mln ułożonych z banknotów 200 zl, mi wydała się mała, których wygrania spontanicznie życzę każdemu emotka   
0 0

ongis

#6421867 Napisano: 28.10.2017 22:52:57
giulietta napisał(a):

jak każdy widzi to głownie Ty dajesz "czerwone łapki" przy moich wypowiedziach... nie trafiłam 375, ale cudem 36,10 gr, nawet fotkę wrzuciłam, bo się na tym nie znam, ale super osóbki z forum wyjaśniły mi co i jak, nie wyobrażasz sobie jak to jest odbierać okruszek z tego tortu wśród pracowników Lotto i atmosferze pozytywnych ludzi, których uwielbiam   na tle piramidy tych właśnie 375 mln ułożonych z banknotów 200 zl, mi wydała się mała, których wygrania spontanicznie życzę każdemu    

Dokładnie i trzeba było wpisać że wygrałaś 36.10 chyba złotego nie grosza emotka   Co do stery banknotów 200zł które nie są moje to mam to gdzieś i kto jakie ma do tego odczucia. Jak się zdecyduje zagrać i wygram to o tym napiszę w odpowiednim dziale do tego stworzonym.

Ps
Daje twoim wypowiedzią czerwone łapki bo się z nimi nie zgadzam i mam do tego pełne prawo. Jak dostanę od ciebie to się nie obrażę bo generalnie mi to "Lotto"
0 0

Gość: giuliettaX

#6421868 Napisano: 28.10.2017 22:54:22
z mojej strony temat jest zamknięty, zostawmy go profesjonalistom emotka  proszę moderatorki o moderowanie powyższych wpisów jednak tak, aby merytorycznie każdy mógł sam go ocenić i odnieść się do sytuacji emotka  kolejny wpis narusza reg., przepisy prawa, moje dobra osobiste, prywatność.... dlaczego? bo poprzedni łamiący reg., przepisy prawa, naruszający czyjeś dobre imię, prywatność, godność, wyśmiewający stan wiedzy nie spotkał się od strony moderatorek/ administratora z żadną reakcją....  
0 0

Gość: giuliettaX

#6421870 Napisano: 28.10.2017 23:05:09
ongis napisał(a):

giulietta napisał(a):

jak każdy widzi to głownie Ty dajesz "czerwone łapki" przy moich wypowiedziach... nie trafiłam 375, ale cudem 36,10 gr, nawet fotkę wrzuciłam, bo się na tym nie znam, ale super osóbki z forum wyjaśniły mi co i jak, nie wyobrażasz sobie jak to jest odbierać okruszek z tego tortu wśród pracowników Lotto i atmosferze pozytywnych ludzi, których uwielbiam   na tle piramidy tych właśnie 375 mln ułożonych z banknotów 200 zl, mi wydała się mała, których wygrania spontanicznie życzę każdemu    

Dokładnie i trzeba było wpisać że wygrałaś 36.10 chyba złotego nie grosza emotka   Co do stery banknotów 200zł które nie są moje to mam to gdzieś i kto jakie ma do tego odczucia. Jak się zdecyduje zagrać i wygram to o tym napiszę w odpowiednim dziale do tego stworzonym.Ps
Daje twoim wypowiedzią czerwone łapki bo się z nimi nie zgadzam i mam do tego pełne prawo. Jak dostanę od ciebie to się nie obrażę bo generalnie mi to "Lotto"

nie musiałam pisać, wrzuciłam realne zdjęcie oryginalnego kuponu, po przyjeździe z miasta, co wygrałam emotka  a ludzie piszą suche fakty np. 10 zł i zero reakcji moderatorek... nie musisz przeglądać całego forum, przejrzyj tylko wątki z tego tyg. i wyciągnij realne wnioski emotka  ja nie muszę dawać nikomu "czerwonych łapek", bo koliduje to z moim stanem wiedzy, wysokim IQ i EQ, ponadprzeciętną wrażliwością, życzliwością, kulturą osobistą itp. ,dobranoc  emotka
0 0

ziolko

#6421874 Napisano: 28.10.2017 23:20:54
A ja dziś cieszę się z tego, że znowu mi wyszedł dobry chleb emotka  taki jaki lubię.
I nawet ta żenująca sytuacja na forum tego nie zmieni emotka

ongis

#6421877 Napisano: 28.10.2017 23:24:47
giulietta napisał(a):

ie musiałam pisać, wrzuciłam realne zdjęcie oryginalnego kuponu, po przyjeździe z miasta, co wygrałam   a ludzie piszą suche fakty np. 10 zł i zero reakcji moderatorek... nie musisz przeglądać całego forum, przejrzyj tylko wątki z tego tyg. i wyciągnij realne wnioski  ja nie muszę dawać nikomu "czerwonych łapek", bo koliduje to z moim stanem wiedzy, wysokim IQ i EQ, ponadprzeciętną wrażliwością, życzliwością, kulturą osobistą itp. ,dobranoc 

Z jednym się muszę zgodzić wywalał bym z MDW i dawał punkty karne wszelkim wpisom typu sąsiad wygrał siostra wygrała chomik wygrał mąż wygrał nawet małż wygrał też emotka . Nie masz odwagi napisać że wygrałeś lub że wygrałeś 5 raz w loteri gdzie jest 1 nagroda na osobę lub gospodarstwo to nie pisz nic.
2 bethan, cb656 0

dolly

#6421890 Napisano: 29.10.2017 00:01:58
giulietta napisał(a):

 (...)bo koliduje to z moim stanem wiedzy, wysokim IQ i EQ, ponadprzeciętną wrażliwością, życzliwością, kulturą osobistą itp. ,dobranoc  emotka

jakie IQ jest według Ciebie wysokie?
0 0

joasiunia

#6422037 Napisano: 29.10.2017 17:28:43
Cieszę się, że włączyli prąd, bo wizja siedzenia przy świeczce z trójką małych dzieci, przy jednoczesnym braku ciepłej wody i ogrzewania, była straszna emotka

notta

#6422258 Napisano: 30.10.2017 11:16:42
Dzis ciesze sie z azjatyckich wakacji! Przez dwa tygodnie nie będziecie mieć konkurencji emotka . Ale później wroce z podwójną mocą  :D

ace

#6422403 Napisano: 30.10.2017 14:09:45
ze śniegu!!!! Co prawda rozpuszcza się jeszcze w powietrzu, ale o znak, że idzie jedna z czterech (hihi) moich ulubionych pór roku! 
I z pięknego nieba się cieszę, przepiękne chmury dziś nad Krk przechodzą!
Takie poniedziałki to ja lubię!

ewikewikk

#6423822 Napisano: 03.11.2017 11:12:42
A ja się cieszę, że przeszłam etap badań kwalifikacyjnych i dostałam dziś kartę dawcy przeszczepu - może będę miała szansę komuś pomóc.
Gdyby ktoś czuł potrzebę dosłownego podzielenia się sobą z kimś w dramatycznej sytuacji życiowej - zachęcam:
https://www.dkms.pl/pl

agakaz2

#6423930 Napisano: 03.11.2017 14:11:43
cieszy mnie ilość łapek w górę przy moim  wpisie o wygranej emotka
1 ewikewikk 0

moskala22

#6424100 Napisano: 03.11.2017 19:39:40
Cieszę się że po prawie 3 miesiącach wrócił do mnie aparat z serwisu (a kupiłam go 4 miesiące temu więc nacieszyłam się nim miesiąc). Nawet fakt, że zapomnieli mi odesłać ładowarkę do baterii nie wkurza mnie aż tak bardzo emotka
0 0

jokan

#6424105 Napisano: 03.11.2017 19:56:56
2 pioge7, brucee 0

agakaz2

#6424298 Napisano: 04.11.2017 14:31:43
cieszy mnie dzisiejsza piękna pogoda mogłam pojechać na miasto zrobić parę zdjęć super

Astronautka

#6424563 Napisano: 05.11.2017 16:53:05
Cieszy mnie, że mam swoje zycie i nie musze zyc (jak jeden z osobnikow z tego forum) zyciem innych....

nkba

#6424695 Napisano: 06.11.2017 00:02:45
Pal licho Winiary i inne porażki emotka Będę ciocią!!! emotka Taką "prawdziwą" - u siostry!!! emotka Teraz poproszę tonę weny i mnóstwo konków z artykułami dla bobasów bo zamierzam ją zawalić prezentami jak juz dzidziuś się pojawi emotka

taalvikki

#6424697 Napisano: 06.11.2017 00:05:59
nkba napisał(a):

Pal licho Winiary i inne porażki emotka Będę ciocią!!! emotka Taką "prawdziwą" - u siostry!!! emotka Teraz poproszę tonę weny i mnóstwo konków z artykułami dla bobasów bo zamierzam ją zawalić prezentami jak juz dzidziuś się pojawi  emotka


o, to może chcesz kupić bon do Toys'r'us? ;>

/aczkolwiek "zawalania" prezentami rzeczowymi nie polecam