Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

jokan

#6419410 Napisano: 23.10.2017 13:09:54
Niebieska_Laguna napisał(a):

Jeden z moich ulubionych sklepów świętuje urodziny i dzięki super promocji obkupiłam się w kosmetyki warte prawie 800 zł - za 306 złotych  emotka  Normalnie wygrałam życie  emotka  

a ktory to sklep jesli mozna wiedziec?
0 0

Niebieska_Laguna

#6419414 Napisano: 23.10.2017 13:17:09
jokan napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Jeden z moich ulubionych sklepów świętuje urodziny i dzięki super promocji obkupiłam się w kosmetyki warte prawie 800 zł - za 306 złotych  emotka  Normalnie wygrałam życie  emotka  

a ktory to sklep jesli mozna wiedziec?

Kontigo emotka  Ale to było tylko wczoraj emotka  
1 jokan 0

slonko365

#6420368 Napisano: 25.10.2017 13:41:54
cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się, że poznałem metodę gumowej kaczuszki emotka emotka  

Fachowo to się nazywa obiektywizacja: dopóki tylko myślimy o czymś, jest to dla nas subiektywne i nie potrafimy tego w pełni "obiektywnie"ocenić. Gdy coś wypowiemy, słowa trafiają do naszych uszu jakby były słowami kogoś innego - i nasz mózg postrzega to jako coś zewnętrznego, na co możemy spojrzeć bardziej obiektywnie.
Brzmi może dziwnie, ale niektórzy socjolodzy uważają, że pojawienie się mowy, a co za tym idzie obiektywizacji legło u podstaw tworzenia się rzeczywistości społecznej.
Swoją drogą "gadanie do siebie" jest dość dobrą metodą podejmowania decyzji - jak sami sobie wytłumaczymy swoje racje - na głos! - to łatwiej je rozsądnie ocenić emotka  Chociaż może rzeczywiście lepiej gadać do kaczki emotka  emotka  emotka
0 0

pink086

#6420680 Napisano: 26.10.2017 08:27:28
Moja wygrana córeczka -opóźnienie kilku dniowe w informowaniu, ale trzeba poinformować i się pochwalić:)

notta

#6420688 Napisano: 26.10.2017 08:48:39
Kinky winky -  dzisiaj dodany konkurs do bazy poprawił mi humor emotka  emotka
Będę z ciekawością śledzić nowe zgłoszenia emotka

Gość: poprostuanette

#6420691 Napisano: 26.10.2017 08:51:51
Tydzień do urlopu emotka
1 brucee 0

notta

#6420704 Napisano: 26.10.2017 09:06:56
poprostuanette napisał(a):

Tydzień do urlopu emotka

To jest nagroda! Dokąd sie wybieracie? My w poniedziałek lecimy do Tajpej na 2 tygodnie i nie możemy doczekać sie słońca emotka
1 petunija1 0

Gość: poprostuanette

#6420706 Napisano: 26.10.2017 09:09:00
ivanotta napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Tydzień do urlopu emotka

To jest nagroda! Dokąd sie wybieracie? My w poniedziałek lecimy do Tajpej na 2 tygodnie i nie możemy doczekać sie słońca emotka

Teraz wygrany Rejs emotka A w grudniu Zielony Przylądek emotka

No właśnie ja też już czekam na słońce emotka
1 notta 0

shell

#6421155 Napisano: 27.10.2017 09:01:22
odzyskania dostępu do e-konkursów! emotka

radosna

#6421531 Napisano: 27.10.2017 18:11:11
Cieszę się, że byłam kilka godzin w RADOŚCI i szłam ulicą ROZKOSZNĄ emotka emotka emotka

Kiciunia21

#6421545 Napisano: 27.10.2017 18:42:45
Właściwie od początku 2015 roku cieszę się, że rodzice wspierają moje konkursowe hobby emotka  Mama świetnie ogarnia Intermarche, Biedrę i Kaufland, a tata  okoliczne stacje paliw i Wyborowąemotka  ( ba, ma od kilku dni wtyki w Żabce emotka )

Gość: giuliettaX

#6421829 Napisano: 28.10.2017 20:59:52
Kochani, których znam z forum od 9 lat, których znam osobiście lub tylko z pw emotka  tak na szybkiego, bo cały tydzień to lekarz, to prawnik... Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, info od GIODO, nick na szczególnym forum, gdzie można zidentyfikować wrażliwe dane użytkownika przez opublikowanie choćby jednej listy wyników z imionami i nazwiskami należy do danych wrażliwych, za ochronę
których odpowiedzialność ponosi Administrator. Użytkowniczka, która złamała ten przepis oraz wiele innych nie poniosła żadnych konsekwencji.
 
Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawą kodeks cywilny ( głównie ochrona dóbr osobistych ), ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz innych przepisów prawa:
 
Administrator nie ma prawa usuwać konta bez zgody użytkownika, o ile jego wpisy nie naruszają powszechnie obowiązujących przepisów prawa! – Żadna moja wypowiedź nie narusza powszechnie obowiązujących przepisów prawa! Administrator może usunąć konto użytkownika, jeżeli użytkownik nie korzysta z niego przez podany w reg. okres lub użytkownik usunie je sam! Wszelkie wpisy użytkownika dla celów dowodowych Administrator ma prawo archiwizować.
 
Każda wypowiedź użytkownika stanowi jego chronioną prawem własność intelektualną i nie może być ot tak sobie usuwana – oszacowanie przez biegłych dokładnej wartości materialnej wiadomości usuniętej niezgodnie z prawem może być problematyczne
i nie odzwierciedlać rzeczywiście poniesionych strat, moje pełne merytorycznych, ważnych, przydatnych, pomocnych, cennych informacji wyceniłam na bezcenne. Administrator, moderatorki nie mają do tych wpisów żadnych praw. Moje wpisy były zwłaszcza w ostatnim czasie nagminnie moderowane w celu celowego oczerniania mojej osoby, nawoływania do stalkingu, hejtu itp. Wpisy użytkowników były celowo moderowane tak, aby wybielić hejterów, którzy dopuścili się przestępstw ściganych z urzędu, a oczernić osobę niewinną… były to działania bezprawne, ponieważ moderator nie ma prawa usuwać wpisów użytkowników, które są
cennym dowodem, a jedynie może modyfikować je o ile naruszają powszechnie obowiązujące przepisy prawa, ale tylko w zakresie wykropkowania/ zamiany obraźliwych wyrazów tak, aby z poprzednimi wypowiedziami tworzyły spójną całość widoczną dla
wszystkich emotka  Tak, aby każdy użytkownik forum i z poza mógł zapoznać się z treścią i ocenić wypowiedzi przez pryzmat swojego poziomu wiedzy i cech charakteru. A nie wstaje rano, czyta forum i nie wie o co chodzi...
 
Przykładowo konto aleksaa (nick uzyskany od Administratora), potem zmieniony nick na sandramysza, w którym narusza moje chronione prawem dobra osobiste, moją wiedzę, prywatność… nagle usunięty! A bezpodstawny punkt karny został.... do dziś po kilku prośbach zero wytłumaczenia od moderatorki. Screenshoty wypowiedzi do wglądu. 
 
Administrator ma prawo archiwizować każdą wiadomość, która w każdej chwili stanowi dowód w sprawie, ma też obowiązek wydać na nośniku danych wszystkie wpisy użytkownika, w tym wpisy hejterów, stalkerów… użytkownikowi oraz wszelkim kompetentnym organom.
 
Wartość sentymentalną moich wpisów również wyceniłam na bezcenną.  
 
Nigdzie nie wyraziłam zgody moderatorkom na usuwanie, moderowanie moich wiadomości, które są moją chronioną prawem własnością intelektualną, a które były nagminnie usuwane pomimo moich uwag publicznie na forum. Wiadomości hejterów były celowo usuwane w całości w celu ich wybielenia i nie były dostępne wszystkim użytkownikom w celu poznania prawdy i obiektywnej oceny danej dyskusji.
 
Zgodniez art. 56 kc wszelkie wątpliwości w danej sprawie są rozstrzygane na niekorzyść Administratora, który odpowiada za każdą osobę i jej czynności prawne tutaj.
 
Bezprawne i celowe zachowanie moderatorki wywarło niekorzystne i nieodwracalne skutki w moim życiu prywatnym, zawodowym oraz zdrowiu. Nawet w ostatniej dyskusji celowo zostały przeniesione do WC wpisy dwóch użytkowników, a innych w celu
wybielenia zostały w całości usunięte, np. został usunięty wpis, gdzie w jednej wypowiedzi użytkowniczka łamie kilka przepisów prawa, nie ponosi przy tym żadnych konsekwencji, screenshoty do wglądu.  
 
Udokumentowanych wpisów oczerniających mnie, naruszających moje dobre imię, chronione prawem dobra osobiste, naruszające moją prywatność, co nawet nie podlega dyskusji... z okresu 17-20.08.2017 mam kilkadziesiąt screenshotów, od września 2016, czyli pierwszego bezpodstawnego punku karnego ( konto aleksaa usunięte! ) takich screenshotów mam setki… bez jakiejkolwiek zgodnej z prawem reakcji moderatorek!
 
W pewnym momencie, będąc w posiadaniu wiedzy o intrygach poza forum x,y,z… Imiona i Nazwiska po sprawie, zaczęłam się zastanawiać czy oby Administrator zna całą prawdę?  Czy zna treść tych wypowiedzi? Przecież musi je archiwizować. Po naszej rozmowie mam wrażenie, że nie, a straszenie bezpodstawnym i bezprawnym usunięciem konta, usunięciem chronionej prawem bezcennej własności intelektualnej, sugerowanie się wpisami użytkownika podżegającego do przestępstwa, który praktycznie w każdej wypowiedzi narusza przepisy powszechnie obowiązującego prawa w tym art. 56 kc, szydzi z polityków, prawnej
ochrony sumienia i wyznania itp.… bez żadnych konsekwencji…  ma na celu bezprawne usunięcie dowodów w sprawie oraz bezprawne uniknięcie odpowiedzialności…. resztę zostawiam profesjonalistom, jeżeli ktoś chce dodać coś cennego do sprawy proszę o wiad. nawet z nowego konta, ale na fb  emotka
0 1 luk1990

ziolko

#6421839 Napisano: 28.10.2017 21:47:22
 giulietta - sorry, że się czepiam (pewno zrobisz screena, ale zaryzykuję) - po co piszesz to samo w 2 miejscach? jedno nie wystarczy? 

Gość: giuliettaX

#6421847 Napisano: 28.10.2017 22:00:26
ziolko napisał(a):

 giulietta - sorry, że się czepiam (pewno zrobisz screena, ale zaryzykuję) - po co piszesz to samo w 2 miejscach? jedno nie wystarczy? 

bo celowo usuwacie wszystkie moje cenne i kompetentne wiadomości, tak jak poprzednie zostały bezcelowo przeniesione do WC, po usunięciu kluczowych dla innych, bezprawnych wypowiedzi innych użytkowników... śledziłam cały tydzień, zero punktów karnych za słowa użytkowników gdzie powinien być ban... odpowiedzi bezprawnie usunięte przed innymi użytkownikami, z którymi nie mogli się nawet zapoznać i ocenić sytuację obiektywnie, zapewne doczytałaś, że tamten niedotyczący mnie wątek widziałam pierwszy raz w tamtym tygodniu... tak samo ktoś może też go nie widzieć... co do czepiania i jednakowego traktowania, dotyczy zwłaszcza punktu karnego za ostatni wpis każdy widzi jak jest nawet po ostatnim tygodniu...   
0 0

ziolko

#6421851 Napisano: 28.10.2017 22:04:34
giulietta napisał(a):

ziolko napisał(a):

 giulietta - sorry, że się czepiam (pewno zrobisz screena, ale zaryzykuję) - po co piszesz to samo w 2 miejscach? jedno nie wystarczy? 

bo celowo usuwacie wszystkie moje cenne i kompetentne wiadomości, tak jak poprzednie zostały bezcelowo przeniesione do WC, po usunięciu kluczowych dla innych, bezprawnych wypowiedzi innych użytkowników... śledziłam cały tydzień, zero punktów karnych za słowa użytkowników gdzie powinien być ban... odpowiedzi bezprawnie usunięte przed innymi użytkownikami, z którymi nie mogli się nawet zapoznać i ocenić sytuację obiektywnie, zapewne doczytałaś, że tamten niedotyczący mnie wątek widziałam pierwszy raz w tamtym tygodniu... tak samo ktoś może też go nie widzieć... co do czepiania i jednakowego traktowania, dotyczy zwłaszcza punktu karnego za ostatni wpis każdy widzi jak jest nawet po ostatnim tygodniu...   

Ja tam nie zamierzam niczego usuwać, chociaż przyznaję, że wyjątkowo ciężko mi się to czytało (w sensie długości i w ogóle). 
Co do przeniesienia info o loterii EuroJackpot do WC to uznałam, że skoro w tym wpisie jest tyle dodatkowych wiadomości i biorąc pod uwagę, że będzie dyskusja innych osób, to wolałam przenieść info do tematu, gdzie można dyskutować.
Nie raz i nie dwa w ten sposób przenosiłam wpisy różnych osób i do tej pory jakoś nikt się nie skarżył. Ale cóż.. zawsze musi być ten pierwszy raz emotka  
0 0

jankowska

#6421854 Napisano: 28.10.2017 22:09:45
giulietta napisał(a):

Kochani, których znam z forum od 9 lat, których znam osobiście lub tylko z pw  emotka  tak na szybkiego, bo cały tydzień to lekarz, to prawnik... Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, info od GIODO, nick na szczególnym forum, gdzie można zidentyfikować wrażliwe dane użytkownika przez opublikowanie choćby jednej listy wyników z imionami i nazwiskami należy do danych wrażliwych, za ochronęktórych odpowiedzialność ponosi Administrator. Użytkowniczka, która złamała ten przepis oraz wiele innych nie poniosła żadnych konsekwencji.
 
Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawą kodeks cywilny ( głównie ochrona dóbr osobistych ), ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz innych przepisów prawa:
 
Administrator nie ma prawa usuwać konta bez zgody użytkownika, o ile jego wpisy nie naruszają powszechnie obowiązujących przepisów prawa! – Żadna moja wypowiedź nie narusza powszechnie obowiązujących przepisów prawa! Administrator może usunąć konto użytkownika, jeżeli użytkownik nie korzysta z niego przez podany w reg. okres lub użytkownik usunie je sam! Wszelkie wpisy użytkownika dla celów dowodowych Administrator ma prawo archiwizować.
 
Każda wypowiedź użytkownika stanowi jego chronioną prawem własność intelektualną i nie może być ot tak sobie usuwana – oszacowanie przez biegłych dokładnej wartości materialnej wiadomości usuniętej niezgodnie z prawem może być problematyczne
i nie odzwierciedlać rzeczywiście poniesionych strat, moje pełne merytorycznych, ważnych, przydatnych, pomocnych, cennych informacji wyceniłam na bezcenne. Administrator, moderatorki nie mają do tych wpisów żadnych praw. Moje wpisy były zwłaszcza w ostatnim czasie nagminnie moderowane w celu celowego oczerniania mojej osoby, nawoływania do stalkingu, hejtu itp. Wpisy użytkowników były celowo moderowane tak, aby wybielić hejterów, którzy dopuścili się przestępstw ściganych z urzędu, a oczernić osobę niewinną… były to działania bezprawne, ponieważ moderator nie ma prawa usuwać wpisów użytkowników, które są
cennym dowodem, a jedynie może modyfikować je o ile naruszają powszechnie obowiązujące przepisy prawa, ale tylko w zakresie wykropkowania/ zamiany obraźliwych wyrazów tak, aby z poprzednimi wypowiedziami tworzyły spójną całość widoczną dla
wszystkich emotka  Tak, aby każdy użytkownik forum i z poza mógł zapoznać się z treścią i ocenić wypowiedzi przez pryzmat swojego poziomu wiedzy i cech charakteru. A nie wstaje rano, czyta forum i nie wie o co chodzi...
 
Przykładowo konto aleksaa (nick uzyskany od Administratora), potem zmieniony nick na sandramysza, w którym narusza moje chronione prawem dobra osobiste, moją wiedzę, prywatność… nagle usunięty! A bezpodstawny punkt karny został.... do dziś po kilku prośbach zero wytłumaczenia od moderatorki. Screenshoty wypowiedzi do wglądu. 
 
Administrator ma prawo archiwizować każdą wiadomość, która w każdej chwili stanowi dowód w sprawie, ma też obowiązek wydać na nośniku danych wszystkie wpisy użytkownika, w tym wpisy hejterów, stalkerów… użytkownikowi oraz wszelkim kompetentnym organom.
 
Wartość sentymentalną moich wpisów również wyceniłam na bezcenną.  
 
Nigdzie nie wyraziłam zgody moderatorkom na usuwanie, moderowanie moich wiadomości, które są moją chronioną prawem własnością intelektualną, a które były nagminnie usuwane pomimo moich uwag publicznie na forum. Wiadomości hejterów były celowo usuwane w całości w celu ich wybielenia i nie były dostępne wszystkim użytkownikom w celu poznania prawdy i obiektywnej oceny danej dyskusji.
 
Zgodniez art. 56 kc wszelkie wątpliwości w danej sprawie są rozstrzygane na niekorzyść Administratora, który odpowiada za każdą osobę i jej czynności prawne tutaj.
 
Bezprawne i celowe zachowanie moderatorki wywarło niekorzystne i nieodwracalne skutki w moim życiu prywatnym, zawodowym oraz zdrowiu. Nawet w ostatniej dyskusji celowo zostały przeniesione do WC wpisy dwóch użytkowników, a innych w celu
wybielenia zostały w całości usunięte, np. został usunięty wpis, gdzie w jednej wypowiedzi użytkowniczka łamie kilka przepisów prawa, nie ponosi przy tym żadnych konsekwencji, screenshoty do wglądu.  
 
Udokumentowanych wpisów oczerniających mnie, naruszających moje dobre imię, chronione prawem dobra osobiste, naruszające moją prywatność, co nawet nie podlega dyskusji... z okresu 17-20.08.2017 mam kilkadziesiąt screenshotów, od września 2016, czyli pierwszego bezpodstawnego punku karnego ( konto aleksaa usunięte! ) takich screenshotów mam setki… bez jakiejkolwiek zgodnej z prawem reakcji moderatorek!
 
W pewnym momencie, będąc w posiadaniu wiedzy o intrygach poza forum x,y,z… Imiona i Nazwiska po sprawie, zaczęłam się zastanawiać czy oby Administrator zna całą prawdę?  Czy zna treść tych wypowiedzi? Przecież musi je archiwizować. Po naszej rozmowie mam wrażenie, że nie, a straszenie bezpodstawnym i bezprawnym usunięciem konta, usunięciem chronionej prawem bezcennej własności intelektualnej, sugerowanie się wpisami użytkownika podżegającego do przestępstwa, który praktycznie w każdej wypowiedzi narusza przepisy powszechnie obowiązującego prawa w tym art. 56 kc, szydzi z polityków, prawnej
ochrony sumienia i wyznania itp.… bez żadnych konsekwencji…  ma na celu bezprawne usunięcie dowodów w sprawie oraz bezprawne uniknięcie odpowiedzialności…. resztę zostawiam profesjonalistom, jeżeli ktoś chce dodać coś cennego do sprawy proszę o wiad. nawet z nowego konta, ale na fb   emotka

Z jednym się zgadzam.."nieodwracalne skutki w Twoim życiu i na Twoim zdrowiu " odbiło się w przebywaniu na tym forum więc nie kozacz już jaka to ty jesteś oczytana i obeznana w prawie. Daj spokój i weź się za granie... w temacie...cieszę się, że nie jestem marudą i mam dobrą passę...

Gość: giuliettaX

#6421860 Napisano: 28.10.2017 22:25:58
ziolko napisał(a):

giulietta napisał(a):

ziolko napisał(a):

 giulietta - sorry, że się czepiam (pewno zrobisz screena, ale zaryzykuję) - po co piszesz to samo w 2 miejscach? jedno nie wystarczy? 

bo celowo usuwacie wszystkie moje cenne i kompetentne wiadomości, tak jak poprzednie zostały bezcelowo przeniesione do WC, po usunięciu kluczowych dla innych, bezprawnych wypowiedzi innych użytkowników... śledziłam cały tydzień, zero punktów karnych za słowa użytkowników gdzie powinien być ban... odpowiedzi bezprawnie usunięte przed innymi użytkownikami, z którymi nie mogli się nawet zapoznać i ocenić sytuację obiektywnie, zapewne doczytałaś, że tamten niedotyczący mnie wątek widziałam pierwszy raz w tamtym tygodniu... tak samo ktoś może też go nie widzieć... co do czepiania i jednakowego traktowania, dotyczy zwłaszcza punktu karnego za ostatni wpis każdy widzi jak jest nawet po ostatnim tygodniu...   

Ja tam nie zamierzam niczego usuwać, chociaż przyznaję, że wyjątkowo ciężko mi się to czytało (w sensie długości i w ogóle). Co do przeniesienia info o loterii EuroJackpot do WC to uznałam, że skoro w tym wpisie jest tyle dodatkowych wiadomości i biorąc pod uwagę, że będzie dyskusja innych osób, to wolałam przenieść info do tematu, gdzie można dyskutować.
Nie raz i nie dwa w ten sposób przenosiłam wpisy różnych osób i do tej pory jakoś nikt się nie skarżył. Ale cóż.. zawsze musi być ten pierwszy raz emotka  

zacznijmy od tego czemu chyba najlepszy wpis jaki mógł tu być o realnym zobaczeniu wymarzonej kwoty 375 mln przez każdego gracza dostał punkt karny?  emotka  a inne wpisy nawet w tym tygodniu?... a koło fortuny ( chociaż dla mnie wpis jak najbardziej spontaniczny emotka  tak było kiedyś, że ludzie dzielili się swoim szczęściem spontanicznie z innymi, co też spontanicznie zrobiłam, ale przez stalking i wywołujący go hejt moderatorki bałam się nawet nie tylko pogratulować taki-radek ale nawet dać lajka, tak jak świeżo upieczonym rodzicom, którzy również spontanicznie dzielą się swoim szczęściem jak kiedyś w tym wątku....
0 0

synk

#6421862 Napisano: 28.10.2017 22:30:45
a miało być o cieszeniu się. Strasznie zaśmiecacie ten wątek o niczym. ....Cieszę się że mogłem to napisać emotka
0 0

Gość: giuliettaX

#6421863 Napisano: 28.10.2017 22:30:50
jankowska swoją wypowiedzią łamiesz reg., przepisy prawa, naruszasz chronione prawem dobra osobiste drugiego użytkownika w tym jego prywatność, szydzisz z jego obowiązującej również Ciebie wiedzy, co powinien zrobić moderator?  
0 0

ongis

#6421864 Napisano: 28.10.2017 22:31:47
giulietta napisał(a):

zacznijmy od tego czemu chyba najlepszy wpis jaki mógł tu być o realnym zobaczeniu wymarzonej kwoty 375 mln przez każdego gracza dostał punkt karny?   a inne wpisy nawet w tym tygodniu?... a koło fortuny ( chociaż dla mnie wpis jak najbardziej spontaniczny   tak było kiedyś, że ludzie dzielili się swoim szczęściem spontanicznie z innymi, co też spontanicznie zrobiłam, ale przez stalking i wywołujący go hejt moderatorki bałam się nawet nie tylko pogratulować taki-radek ale nawet dać lajka, tak jak świeżo upieczonym rodzicom, którzy również spontanicznie dzielą się swoim szczęściem jak kiedyś w tym wątku....

Giulietta trafiłaś te 375mln ? Nie? Więc wpis w MDW "moje dzisiejsze wygrane emotka " jak sama nazwa "moje" był niezgodny z regulaminem i nie wiem o co bijesz pianę? jankowska napisał weź się za granie i nie zawracaj gitary bo to już nudne jest.
1 cb656 0