Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

Gość: giuliettaX

#6391280 Napisano: 18.08.2017 11:30:18
cieszę się, że niedługo wrzesień emotka  przez ostatnie m-ce, a zwłaszcza dni doszło tyle bezcennych dowodów do czego ktoś jest zdolny z zazdrości? emotka emotka   
0 0

Gość: sonyyy

#6391302 Napisano: 18.08.2017 12:07:45
Cieszę się w końcu z otrzymania pracy! emotka  emotka  emotka  jednoczesnie stres co to bedzie? i czy podołam? Ale radość jest większa póki co  emotka  

gosia16

#6391604 Napisano: 18.08.2017 20:19:03
Cieszę się z tego ,że mogłam poznać to forum,kiedy jeszcze wszyscy byli mili,życzliwi,pomagali sobie i każdy cieszył się,kiedy inny wygrał .bo najczęściej i jemu wpadło.A teraz,no cóż,coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu,że najlepiej siedzieć cicho.

budryska

#6391619 Napisano: 18.08.2017 20:42:24
Cieszę się z awansu mojego męża! Nareszcie, po prawie 9 latach upragniony stopień! emotka
Dziś wieczorem świętujemy! emotka

elmo

#6391624 Napisano: 18.08.2017 20:52:18
Bardzo, ale to bardzo cieszę się z długiego weekend, który niedawno się zakończył i wycieczki jaką odbyłam w nieznane mi dotąd zakątki Polski: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin. Jestem pod ogromnym wrażeniem szczególnie Lublina, o którym niewiele słyszałam i zupełnie nie doceniałam  emotka  Trafiłam na obchody 700-lecia miasta, na Jarmark Jagielloński, na wspaniałą atmosferę, cudownych ludzi i mnóstwo atrakcji. Jeśli jest ktoś z tych okolic, to pozdrawiam serdecznie i gratuluję, a nawet zazdroszczę, że żyjecie w tym zakątku kraju. emotka

malutka456

#6391868 Napisano: 19.08.2017 16:17:23
dziś zebrałam 23 kg pomidorów, osobiście posadzonych i pielęgnowanych emotka  słoiki juz czekają emotka

]mogę dać popatrzeć emotka

Niebieska_Laguna

#6392158 Napisano: 20.08.2017 13:17:36
Cieszę się, że mysz, która wprowadziła się do mojego domu, złapała się na "żywołapkę". Bez trucia i brutalnego zabijania w tradycyjnej łapce. Uniknęła też bliższego spotkania z moimi kotami, wypuściłam ją całą i zdrową na wolność. Bo niestety w moim domu nie ma miejsca dla nas obu emotka
0 0

delfinka101

#6392614 Napisano: 21.08.2017 14:05:04
wszyscy swoje bony do Kaufland otrzymali 19 lipca a ja nie, napisałam ot tak maila  z zapytaniem cy wiedzą co z moją nagroda i mimo iż termin na reklamacje minął dostałam odpowiedź iż dzisiaj bonik rusza do mnie:) Nie stracę więc bonu:)
0 0

Gość: giuliettaX

#6395028 Napisano: 25.08.2017 20:40:31
cieszę się, a właściwie jestem w szoku z dzisiejszej akcji policji emotka
0 0

agakaz2

#6395029 Napisano: 25.08.2017 20:41:08
że jest weekend
0 0

moskala22

#6395443 Napisano: 27.08.2017 20:51:49
Rozmowa mojego 8-letniego syna (S) ze swoim wujkiem (W):
S: Wujku a my idziemy dzis do kina
W: Znowu? Przecież dopiero w czwartek byliscie
S: No tak, ale mama znowu wygrała bilety więc idziemy
W: Ale Wam dobrze chłopaki
S: No wiemy, nasza mama to skarb!

Aż mi się miło zrobiło, słysząc te słowa emotka

Niebieska_Laguna

#6395533 Napisano: 28.08.2017 08:04:57
Dzisiaj cieszę się, że jestem tu z Wami na tym forum i portalu! Najlepszym zakątku dla każdego konkursowicza. Dzięki Wam poznałam wiele wspaniałych konkursów. Mam nadzieję, że i ja Wam podsunęłam coś ciekawego i przeze mnie do kogoś trafiła fajna nagroda emotka  To dzięki Wam wiem, kiedy szczególnie pilnować telefonu, bo akurat dzwoni Albedo z milionem młynków, to dzięki Wam wiem, kiedy czatować na kuriera, żeby potem nie jeździć za bonem od TQG po jakichś magazynach emotka  Nie wyobrażam sobie już grania w konkursach bez tego forum, czyli ludzi, którzy je tworzą. Dziękuję wszystkim konkretnym i uczciwym osobom, z którymi mogę wymieniać paragony i nagrody... Tym wszystkim, którym mogę bez obaw coś wysłać i zaczekać na przelew, bo wiem, że nie zostanę oszukana. Cieszę się z tego tym bardziej, że w dzisiejszym świecie ludzi się od siebie oddalają. A tutaj jest tyle wspaniałych osób, które same z siebie będą cieszyły się z Twoich wygranych. To tutaj ludzie pogratulują Ci szczerze zdobytego samochodu czy wycieczki za 20 tysięcy złotych, podczas gdy niektórzy "przyjaciele", a nawet osoby z rodziny, będą zgrzytać zębami na Twoją wygraną i w duchu życzyć Ci stłuczki. Na tym forum cieszy wygrana każdej osoby, bo jest dla innych inspiracją do spełniania własnych, konkursowych marzeń, i to mnie bardzo cieszy! Jak męczą mnie ludzie na OLX, którzy są nieprofesjonalni, nieuprzejmi, niekonkretni, to z przyjemnością sprzedaję/wymieniam coś tutaj! Gdzie wszystko odbywa się w miłej atmosferze. Jak tylko mogę, to staram się Wam pomagać w konkursowych rozterkach. I Wy też zawsze odpowiadacie na moje wołanie o pomoc emotka  Aż serce rośnie, że są jeszcze takie miejsca w internecie i na świecie. Czasami nie doceniamy tego, co mamy emotka  Jak bardzo coś ułatwia życie, albo poprawia humor. Ciesze się, że tutaj panuje jeszcze porządek, że są jakieś zasady i że są jeszcze wspaniali ludzie. Że założyciel i osoby nadzorujące tak się angażują i ciągle ulepszają portal i forum. Mam nadzieje, że zawsze tu tak będzie i wciąż będę widywać te same, wspaniałe osoby. Miłego dnia dla Was wszystkich  emotka  Jesteście świetni emotka

cherry_coke

#6395535 Napisano: 28.08.2017 08:07:45
A ja cieszę się, że większość ludzi, z którymi spotykam się zarówno tu jak i życiu codziennym to super fajni ludzie, którzy pomogą bezinteresownie i kiedy człowiek odwali głupotę to przynajmniej humor poprawią. 

Swoją drogą znam pewnego Pana w wieku już podeszłym, który sądzi się ze swoja rodzina i znajomymi i wszystkimi świętymi od lat. Z rodziną kolejne sprawy toczą się jedna za drugą od ponad 20 lat. Wciąż o to samo - kto kogo obraził, kto co powiedział, kto na czyim terenie bezprawnie stanął itp. itd. Z ludźmi w pracy sądzi się za popełnione błędy np. w dokumentach. Pracuje w pewnej firmie, gdzie ludzie potrafią przenieść swoje biurko w ciemny kąt żeby obok niego nie siedzieć. Nie rozmawiają z nim. Gość w tej chwili jest poważnie chory. I wiek i choroba pozwalają wnioskować, że niewiele życia przed nim. I wiecie co... ludzie mu nie współczują, jest ludziom obojętny. A on nadal trwa przy swoim. Bardzo to smutne. 

agakaz2

#6395537 Napisano: 28.08.2017 08:33:59
powiem wam że jak tu trafiłam i chciałam coś kupić zdziwiłam się że ludzie mimo iż nie dostali od razu przelewu odemnie wysyłają mi paragon lub kod. nikt nie chce potwierdzenia że przelew poszedł. mile to i dziwne w dzisiejszych czasach

Gość: poprostuanette

#6395550 Napisano: 28.08.2017 09:06:35
CIESZE sie bo wreszcie zaczynamy sezon urlopowy i wakacyjny w naszej branzy. Kiedy wszyscy wracaja z wakacji my dopiero my dopiero zaczynamy pakowac walizki

bezaczek7

#6395974 Napisano: 28.08.2017 23:18:55
Cieszy mnie ten wygrany tablet z Biedronki. Tak malo sztuk na tydzien, loteria, do tego kilka miesiecy temu "zepsul" sie moj, bo autko spadlo na wyswietlacz i z kropeczki zrobila sie krecha przez caly ekran jak ta lala. Na naprawe sobie nie pozwole, zazartowalam z kolezanka, ze predzej sobie wygram nastepny. I jutro jej napisze, ze sie wlasnie udalo emotka

asie90

#6396097 Napisano: 29.08.2017 12:08:10
kupiłam sobie starterek z nju na kartę, chciałam wysłać zgłoszenie na konkurs, ale miałam zablokowane sms premium emotka  a dziś dostałam informację, że zostały odblokowane mimo, że nie były zablokowane, a w ramach rekompensaty dostałam doładowanie 10zł emotka  jak miło z ich strony
1 agakaz2 0

asie90

#6396117 Napisano: 29.08.2017 12:47:00
cb656 napisał(a):

asie90 napisał(a):

kupiłam sobie starterek z nju na kartę, chciałam wysłać zgłoszenie na konkurs, ale miałam zablokowane sms premiumdziś dostałam informację, że zostały odblokowane mimo, że nie były zablokowane

emotka To miałaś, czy nie miałaś, bo nie rozumiem?

haha taką dostałam odpowiedź. emotka  fakt jest taki, że nie mogłam wysyłać, mimo że podobno wcale nie były zablokowane. A teraz jest już ok emotka  
0 0

agakaz2

#6396312 Napisano: 29.08.2017 18:54:24
Z wyjścia po pracy z dziewczynami na pogawetki od razu człowiek czuje się lepiej a i  buzia się uśmiecha
1 brucee 0

cherry_coke

#6396741 Napisano: 30.08.2017 20:48:08
cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się z udanego spacerku po lesie (mimo licznych deszczowych dni ostatnio, w lesie sucho, jakby miesiąc kropla nie spadła - ja już nie wiem, gdzie to wsiąka i ginie)

Więcej jest grzybów czy grzybiarzy? I w jakiej okolicy byłeś? Oczywiście tam gdzie byłeś nie pójdę, bo już wszystkie zebrałeś emotka  
0 0