Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

estrelitta

#6374960 Napisano: 02.07.2017 17:38:04
Dziś się cieszę, że po ponad dziesięcioletniej przerwie po raz kolejny obejrzałam Dirty Danscing emotka  Ach ta muzyka i oczywiście  Patrick emotka

pioge7

#6375257 Napisano: 03.07.2017 13:39:52
emotka Jeszcze tylko jutro 14 godzin w pracy, w piątek 8 i wrócę do niej 17.07.2017 emotka
wyśpię się w końcu emotka  i kolejny urlop w sierpniu emotka  

ace

#6375655 Napisano: 04.07.2017 11:23:32
cudaczek121 napisał(a):

joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Kiedyś oglądałam reportaż na temat tego, że biedne dzieci z Afryki czy też z innych biedniejszych regionów świata ciężko pracują wydobywając krzem potrzebny do konstrukcji telefonów komórkowych.Czy to znaczy,że mam przestać używać komórki, bo przez to krzywdzę inne dzieci emotka Podczas produkcji ubrań dla firm odzieżowych do produkcji ubrań na pewnym etapie produkcji też ponoć wykorzystuje się dzieci-współczuję im bardzo,że są wykorzystywane między innymi dla mojej własnej wygody,ale czy to oznacza,że mam chodzić nago po ulicy, bo kogoś krzywdzę emotka Nie przestanę także jeść mięsa, bo to oznacza,że przyczyniam się do śmierci i cierpienia zwierząt.Nie przestanę chodzić do zoo tylko dlatego,że tam zwierzaki trzymane są pod przymusem i w pewnym sensie swoją wizytą przyczyniam się do ich krzywdy.Świata nie zbawię,ale szanuję to,że ktoś ma inne poglądy.Gdybym miała się zastanawiać w swoim życiu, ile ludzi czy zwierząt poczuje się dotkniętych poprzez moje postępowanie, to sama bym musiała chyba pożegnać się z życiem już dawno temu.

Podpowiedzi emotka 1) Nie musisz rezygnować z telefonu komórkowego, ale ostatnio widziałam reportaż z info, że teraz przeciętny użytkownik wymienia telefon co 8 miesięcy. Można więc wymieniać rzadziej, a niedziałające telefony oddawać w sposób kontrolowany (zamiast wyrzucać do śmieci) - wtedy odzyskuje się z nich część surowców. Np. ilość odzyskiwanego ze sprzętów złota to aktualnie ok. 7% w skali produkcji całego złota na świecie. A złoto jest zasobem nieodnawialnym.
2) Możesz kupować ubrania ze znaczkiem Fair trade itp. I olać przymus kupowania nowych ciuchów. Jesteś ładna sama z siebie (widziałam, hihi).
3) Może kiedyś przestaniesz jeść mięso, a może nie. Nigdy nie mów nigdy. Póki dobrze gotujesz, nikt nie ma prawa komentować zawartości Twojego talerza.
4) A co jest fajnego w chodzeniu do zoo? Nie masz dzieci, więc pytam - bo może odpowiedź będzie nieoczywista.

Ogólna refleksja: świat nie potrzebuje zbawienia ze strony Wielkich Bohaterów. Ale świat upadnie, jeśli nikt nie zechce być małym bohaterem dnia codziennego. Bo może łatwiej 1x zrobić coś wielkiego, niż 365 dobrych uczynków na rok.

ad.1. Nie jestem jakąś gadżetomaniaczką- telefon wymieniam raz na 3-4 lata albo nawet rzadziej. Ad.2 Ciuchy kupuję jak już naprawdę muszę-nie cierpię chodzenia po sklepach i przymierzania.Joan dzięki za miłe słowa,ale w życiu nie określiłabym się jako ładną osobę- chyba że lustro w którym bym się przeglądała było nieumyte tudzież rozbite emotka Nie przywiązuję wagi do swojego wyglądu emotka Generalnie jestem oszczędną osobą ad.3 Nie umiem gotować i raczej nie polubię, więc jem to, co mi ktoś ugotuje albo idę do knajpy/baru mlecznego, dopóki mnie na to stać emotka ad.4 W sumie mnie nie kręci chodzenie do zoo ani cyrku,ale siostrzeniec lubi,więc z nim wczoraj poszłam (siostra i młody mają wykupiony karnet do zoo, ja aż taką fanką nie jestem).

ad. 2) Jest tyle polskich, małych, często rodzinnych firm z fantastycznymi materiałami i wzorami, które nie tylko szyją w Polsce, ale tu przędzie się materiały, a nieraz i wytwarza sam składnik na materiał (np. len). Jakością te ciuchy biją na głowę ścierki z sieciówek (och jak ja nie znoszę Tshirtów które po paru praniach nadają się co najwyżej na ścierkę do podłogi, bo albo materiał robi się przezroczysty albo jeden boczny szew mam na plecach a drugi na brzuchu...). Cenowo wychodzi tak samo, albo nieznacznie drożej, ale ubrania przetrwają znacznie dłużej niż jeden sezon. A do tego wspieramy Polskie/Europejskie przedsiębiorstwa.
ad. 3) Nie jedząc mięsa nie tylko ratujesz zwierzęta przed zwierzęcymi obozami koncentracyjnymi, ale i swoje zdrowie, o ile dobrze pamiętam WHO w zeszłym roku wpisała wszystkie wędliny do 1 grupy (najgroźniejszej) najbardziej rakotwórczych czynników (w tej samej grupie są papierosy...), mięso czerwone wylądowało w grupie 2.

A wracając do tematu cieszenia się, to właśnie sobie zdałam sprawę, że mój największy problem od kilku miesięcy mam obecnie, a mianowicie kończący się sezon na truskawki. Oby tylko takie mieć problemy, więc cieszę się póki mogę emotka
0 0

budryska

#6375657 Napisano: 04.07.2017 11:29:51
Z tego, że mogłam zmienić sobie wpisany kiedyś bez zastanowienia login emotka
Dziękuję wszystkim, którzy marudzili Pionasowi, żeby wprowadził tę możliwość emotka

mia

#6375832 Napisano: 04.07.2017 16:35:33
Witaj
Cel, który wsparłeś: "Mamusiu, jak jest w niebie? Błagam, pomóżcie mi ocalić moje dziecko!" osiągnął właśnie 100%. Kolejny raz udowodniliście, że kiedy walczymy o życie dziecka, niemożliwe nie istnieje. Pieniądze przestały być barierą w wyścigu o zdrowie Kubusia. Jego życie jest cenniejsze niż każde pieniądze, ale teraz dzięki Wam, może rozpocząć najważniejszą walkę – walkę o życie. Dziękujemy. Zobacz na własne oczy i ciesz się razem z nami: https://www.siepomaga.pl/ratujmykubusia
--
Życzymy Ci miłego dnia!
Zespół Siepomaga.pl

emotka
Od razu mi lepiej - chrzanić tam porażki konkursowe! emotka

notta

#6375911 Napisano: 04.07.2017 19:50:39
W tym roku największa wygrana -> zakończenie studiów podyplomowych  emotka
Teraz luz blues i głowa tylko do konkursów emotka

chochliczka

#6375990 Napisano: 04.07.2017 23:10:02
mia napisał(a):

WitajCel, który wsparłeś: "Mamusiu, jak jest w niebie? Błagam, pomóżcie mi ocalić moje dziecko!" osiągnął właśnie 100%. Kolejny raz udowodniliście, że kiedy walczymy o życie dziecka, niemożliwe nie istnieje. Pieniądze przestały być barierą w wyścigu o zdrowie Kubusia. Jego życie jest cenniejsze niż każde pieniądze, ale teraz dzięki Wam, może rozpocząć najważniejszą walkę – walkę o życie. Dziękujemy. Zobacz na własne oczy i ciesz się razem z nami: https://www.siepomaga.pl/ratujmykubusia
--
Życzymy Ci miłego dnia!
Zespół Siepomaga.pl

emotka
Od razu mi lepiej - chrzanić tam porażki konkursowe! emotka

tez dostałam od nich @ i od razu lżej na sercu emotka
2 mia, joasiunia 0

agniehaha89

#6376493 Napisano: 06.07.2017 10:06:35
Ciesze się, że przypomniał mi się gadający autobus, którym kiedyś jeździłam do pracy - http://www.trojmi...busu-256-n34793.html
0 0

maverick

#6376497 Napisano: 06.07.2017 10:17:11
tego, że w końcu po 3 dniach na magazynie dpd dotrze do mnie grill z coca colą z loteriigrillowej wysłany przez agencje w ostatni..piątekemotka

cudaczek121

#6376561 Napisano: 06.07.2017 11:59:35
Od marca do końca czerwca chodziłam na kurs hiszpańskiego do szkoły językowej we Wrocławiu.3 lipca pisałam test kończący poziom A1.1 i dziś dowiedziałam się,że otrzymałam 73,50/90 punktów i mogę zapisać się tam na kolejny semestr.Pewnie,że zawsze mogło być lepiej,ale przynajmniej wiem,że mój czas i pieniądze przeznaczone na naukę tego języka nie poszły na marne emotka

Niebieska_Laguna

#6376880 Napisano: 07.07.2017 08:51:14
Ostatnio mam mało czasu i dużo stresu. Przez to wszystko zaczęłam żywić się niezdrowym, śmieciowym jedzeniem. Chociaż wiem, że  źle na mnie wpływa, to nie mogłam przestać się tym opychać. To jak błędne koło jak raz się wciągnie we frytki, pizze, chipsy i słodycze, to ciężko z tego wyjść. Aż do dziś, kiedy to znów na śniadanie kupiłam sobie ogromny kawał Wuzetki z puszystym biszkoptem i mnóstwem słodkiego kremu, otworzyłam z pudełka, skosztowała kawałek i była pyszne. Już chciałam wyłożyć na talerzyk, gdy ciasto upadło mi na podłogę i się rozpłaszczyło emotka Cieszę się z tego, bo to był dla mnie znak, żebym się opętała i przestała tak jeść... emotka Wiedziałam, że źle robię kupując je, ale nie mogłam się powstrzymać, żeby nie zjeść... Na szczęście podłoga mnie uratowała emotka

jokan

#6376887 Napisano: 07.07.2017 09:05:00
Niebieska_Laguna napisał(a):

Ostatnio mam mało czasu i dużo stresu. Przez to wszystko zaczęłam żywić się niezdrowym, śmieciowym jedzeniem. Chociaż wiem, że  źle na mnie wpływa, to nie mogłam przestać się tym opychać. To jak błędne koło jak raz się wciągnie we frytki, pizze, chipsy i słodycze, to ciężko z tego wyjść. Aż do dziś, kiedy to znów na śniadanie kupiłam sobie ogromny kawał Wuzetki z puszystym biszkoptem i mnóstwem słodkiego kremu, otworzyłam z pudełka, skosztowała kawałek i była pyszne. Już chciałam wyłożyć na talerzyk, gdy ciasto upadło mi na podłogę i się rozpłaszczyło emotka Cieszę się z tego, bo to był dla mnie znak, żebym się opętała i przestała tak jeść... emotka Wiedziałam, że źle robię kupując je, ale nie mogłam się powstrzymać, żeby nie zjeść... Na szczęście podłoga mnie uratowała emotka

no ja tez tak mam, jak juz lece, to jednym ciągiem....ale trzeba powiedzieć STOP, ja wlaśnie sobie to powiedziałam i już drugi tydzień zlatuję z wagi emotka no i się cieszę:), bo jem, a chudnę:)

agakaz2

#6376888 Napisano: 07.07.2017 09:12:38
Z tego że zaraz weekend i jutro wyprawa w góry hura
1 kumulacja 0

elmo

#6376895 Napisano: 07.07.2017 09:30:23
Dziś ostatni dzień w pracy i zaczyna się URLOP! Całe 2 tygodnie oddechu emotka

100krotka

#6376898 Napisano: 07.07.2017 09:46:12
elmo napisał(a):

Dziś ostatni dzień w pracy i zaczyna się URLOP! Całe 2 tygodnie oddechu  emotka

I ja, i ja także emotka
2 elmo, budryska 0

mysia

#6376966 Napisano: 07.07.2017 12:33:30
Od kilku dni cieszę się moim synkiem emotka cieszę się, że już jest z nami emotka smutno mi tylko trochę, że chwilowo będę tu rzadziej do Was zaglądać.
Miłego dnia i cudownych wygranych!

konkursy15

#6377487 Napisano: 09.07.2017 12:06:18
powrotu do konkursów, dreszczyku emocji i satysfakcji z wygrywania emotka

agakaz2

#6377578 Napisano: 09.07.2017 21:56:22
cieszy mnie to że mogłam z mężem wyjść do kina na komedię emotka

agakaz2

#6377647 Napisano: 10.07.2017 10:28:10
że jestem tak zrelaksowana że nic mnie nie wkur...
1 nariam 0

picola

#6377650 Napisano: 10.07.2017 10:32:24
że istnieją uczciwi ludzie. Syn pojechał na kolonię i zgubił plecak. Wychowawczyni dała ogłoszenie i dzisiaj ktoś przyniósł do niej plecak mojego dziecka, razem z pieniędzmi, które były w plecaku emotka