Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

dorothy

#6372505 Napisano: 27.06.2017 11:56:13
odebrałam z Kolportera duże słuchawki z promocji Kinder, córka będzie miała niespodziankę  emotka
1 brucee 0

cherry_coke

#6372537 Napisano: 27.06.2017 12:51:10
angie222 napisał(a):

Zdystansowałam się wobec pracy i fatalnego zauroczenia. Nie przykładam się, wszystko czynię intuicyjnie. Osiem godzin, wyłączam prywatny telefon i zapominam. Za sprawą sugestii z wątku Wkurza mnie pozwoliłam sobie wydać fortunę na okulary. I jest świetnie. Przynajmniej nie zaczepi mnie już żaden kibol.

Zazdroszczę odrobiny tego dystansu. Ja tracę zdrowie przez pracę. Cholerny stres. Na starość będzie człowiek żałował. emotka
PS. Masz meeega usta. A okularki klasa, charakterne i z pazurem emotka   
Głowa do góry, patrz zawsze ma chmury
2 joan, mysia 0

cherry_coke

#6372552 Napisano: 27.06.2017 13:06:09
sssylwiaaa napisał(a):

The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This (Lyric)  emotka

Uwielbiam emotka
1 yolka123 0

dolly

#6372702 Napisano: 27.06.2017 15:41:20
cherry_coke napisał(a):

angie222 napisał(a):

Zdystansowałam się wobec pracy i fatalnego zauroczenia. Nie przykładam się, wszystko czynię intuicyjnie. Osiem godzin, wyłączam prywatny telefon i zapominam. Za sprawą sugestii z wątku Wkurza mnie pozwoliłam sobie wydać fortunę na okulary. I jest świetnie. Przynajmniej nie zaczepi mnie już żaden kibol.

Zazdroszczę odrobiny tego dystansu. Ja tracę zdrowie przez pracę. Cholerny stres. Na starość będzie człowiek żałował. emotka PS. Masz meeega usta. A okularki klasa, charakterne i z pazurem emotka   
Głowa do góry, patrz zawsze ma chmury

Ty wiesz, ze angie222 napisała kiedyś,  że jest brzydka??? Normalnie aż noga swierzbi,  by Ja kopnąć w 4 litery emotka  za takie kłamstwo. 

dorothy

#6372796 Napisano: 27.06.2017 17:53:10
bruce napisał(a):

dorothy napisał(a):

odebrałam z Kolportera duże słuchawki z promocji Kinder, córka będzie miała niespodziankę  emotka

Gratulacje emotka  Mam przy okazji pytanie - dziś dali Ci te duże? emotka  U nas odmawiają i powołują się na komunikat na stronie organizatora, że ponoć nigdzie ich już nie ma. emotka

Tak dzisiaj emotka  pani powiedziała, że nie otrzymała informacji, że ma nie wydawać.  Córka właśnie siedzi ze słuchawkami przy tablecie emotka
1 brucee 0

cherry_coke

#6372818 Napisano: 27.06.2017 18:34:27
angie222 napisał(a):

Uświadomiłam sobie, że nie jestem w stanie przeskoczyć pewnych rzeczy, bałaganu. Pracowałam miesiąc w firmie, gdzie każdego dnia chłopak w moim wieku powtarzał, iż i tak nic nie osiągnę jako kobieta w IT. Organizm zbuntował się, bo niestety jestem trochę nadwrażliwa. Prędko zdecydowałam się na wyprowadzkę. Są pewne granice. emotka
Musisz znaleźć czas dla siebie po stresującej robocie i na pewno wyzbywać się tych negatywnych doświadczeń z pracy od razu. Najlepiej już w drzwiach. 

To mamy chyba ze sobą coś wspólnego. Ja pracuję z 15 facetami. Nie branża IT, ale nie aż tak daleko bo w elektryce. Także wiem co to znaczy. Chociaż ja mimo wszystko lubię swoją pracę. emotka
0 0

ace

#6372994 Napisano: 28.06.2017 07:58:06
cherry_coke napisał(a):

angie222 napisał(a):

Uświadomiłam sobie, że nie jestem w stanie przeskoczyć pewnych rzeczy, bałaganu. Pracowałam miesiąc w firmie, gdzie każdego dnia chłopak w moim wieku powtarzał, iż i tak nic nie osiągnę jako kobieta w IT. Organizm zbuntował się, bo niestety jestem trochę nadwrażliwa. Prędko zdecydowałam się na wyprowadzkę. Są pewne granice. emotka Musisz znaleźć czas dla siebie po stresującej robocie i na pewno wyzbywać się tych negatywnych doświadczeń z pracy od razu. Najlepiej już w drzwiach. 

To mamy chyba ze sobą coś wspólnego. Ja pracuję z 15 facetami. Nie branża IT, ale nie aż tak daleko bo w elektryce. Także wiem co to znaczy. Chociaż ja mimo wszystko lubię swoją pracę. emotka

No to przybijcie piątkę dziewczyny. U mnie w firmie jestem jedyną kobietą i na początku też musiałam udowodnić, że dam radę w "męskim" zawodzie. Było ciężko, ale się prawie udało - prawie bo jeszcze został mi "wszechwiedzący"syn szefa (ogólnie nie rozumiem koncepcji zatrudniania przez rodziców własnych, leniwych dzieci, które zwykle sieją zamęt w firmie, a i swoją drogą nie rozumiem dzieci pozbawionych ambicji by osiągnąć w życiu coś własnego i podpinać się pod sukces rodzica...), ale traktuję go jako wyzwanie emotka . Tak więc trzymajcie się babeczki! Girl power emotka

ongis

#6373048 Napisano: 28.06.2017 09:52:12
bruce napisał(a):

PW bardzo mnie cieszy! emotka Kolejna Osóbka (w dodatku przemiła bardzo emotka ) wygrała w CH bon! emotka Podkreślam równocześnie z całą mocą raz jeszcze: ja nie jestem żaden Henio i mieszkam w śląskim emotka , niczego tym nie ugrywam, że polecam innym ciekawy konkurs lokalny, bo warto, bo mało jest zgłoszeń, bo cenne są tam nagrody główne... emotka

A mnie cieszy ilość paragonów zgromadzonych na Blacka emotka kupeczka rośnie i jutro trzeba znowu zaatakować. Problem będzie bo już pare trafionych jak to będzie wyglądało na tych listach laureatów zaraz się znajdą konfidenci co posądzą mnie o konszachty z Loczeq albo co gorsza z Panem Heniem. I takim o to sposobem grając uczciwie trzeba się ukrywać no co za czasy emotka

jokan

#6373634 Napisano: 28.06.2017 23:01:12
obśmiałam się jak norka dzisiaj oglądając Goggleboxemotka
0 0

cudaczek121

#6373648 Napisano: 28.06.2017 23:36:15
Cieszę się, że dziś po pracy siostra mnie namówiła, abym poszła z nią i jej synkiem do zoo. Pogoda podczas wizyty tam była ekstra, ale fakt, że jak wracałam z powrotem autobusem do domu, to dopadł mnie deszcz i grad, to już insza inszośćemotka

chochliczka

#6373649 Napisano: 28.06.2017 23:37:55
cudaczek121 napisał(a):

Cieszę się, że dziś po pracy siostra mnie namówiła, abym poszła z nią i jej synkiem do zoo. Pogoda podczas wizyty tam była ekstra, ale fakt, że jak wracałam z powrotem autobusem do domu, to dopadł mnie deszcz i grad, to już insza inszość emotka

Kasiu zazdroszczę tego zoo, też bym się chętnie wybrała,ale najbliższe mam chyba ok 300km emotka

cudaczek121

#6373728 Napisano: 29.06.2017 10:07:45
cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Cieszę się, że dziś po pracy siostra mnie namówiła, abym poszła z nią i jej synkiem do zoo.

Cieszę się, że fikcja z powieści PLANETA MAŁP jest jedynie fikcją. emotka
Czy ktoś się zastanawiał nad tym, jak zestresowane muszą być zwierzęta w klatkach ze świadomością, że nawet intymne sceny z życia są pod ciągłą obserwacją? emotka emotka

Kiedyś oglądałam reportaż na temat tego, że biedne dzieci z Afryki czy też z innych biedniejszych regionów świata ciężko pracują wydobywając krzem potrzebny do konstrukcji telefonów komórkowych.Czy to znaczy,że mam przestać używać komórki, bo przez to krzywdzę inne dzieciemotka Podczas produkcji ubrań dla firm odzieżowych do produkcji ubrań na pewnym etapie produkcji też ponoć wykorzystuje się dzieci-współczuję im bardzo,że są wykorzystywane między innymi dla mojej własnej wygody,ale czy to oznacza,że mam chodzić nago po ulicy, bo kogoś krzywdzęemotka Nie przestanę także jeść mięsa, bo to oznacza,że przyczyniam się do śmierci i cierpienia zwierząt.Nie przestanę chodzić do zoo tylko dlatego,że tam zwierzaki trzymane są pod przymusem i w pewnym sensie swoją wizytą przyczyniam się do ich krzywdy.Świata nie zbawię,ale szanuję to,że ktoś ma inne poglądy.Gdybym miała się zastanawiać w swoim życiu, ile ludzi czy zwierząt poczuje się dotkniętych poprzez moje postępowanie, to sama bym musiała chyba pożegnać się z życiem już dawno temu.
0 0

nataszka

#6373841 Napisano: 29.06.2017 13:40:47
Po północy będą już znane wyniki matur i skończy się oczekiwanie na wyniki -mam nadzieję ,że będzie to radosna nowina emotka

aurorcia

#6373845 Napisano: 29.06.2017 13:44:01
nataszka napisał(a):

Po północy będą już znane wyniki matur i skończy się oczekiwanie na wyniki -mam nadzieję ,że będzie to radosna nowina emotka

Też czekam i liczę na radość w domuemotka
1 brucee 0

olunka

#6373849 Napisano: 29.06.2017 13:46:11
aurorcia napisał(a):

nataszka napisał(a):

Po północy będą już znane wyniki matur i skończy się oczekiwanie na wyniki -mam nadzieję ,że będzie to radosna nowina emotka

Też czekam i liczę na radość w domu emotka

a ja się cieszę, że ja w tym roku nie czekamemotka a za Was oczywiście trzymam kciukiemotka
2 brucee, mia 0

joan

#6373877 Napisano: 29.06.2017 14:26:08
cudaczek121 napisał(a):

Kiedyś oglądałam reportaż na temat tego, że biedne dzieci z Afryki czy też z innych biedniejszych regionów świata ciężko pracują wydobywając krzem potrzebny do konstrukcji telefonów komórkowych.Czy to znaczy,że mam przestać używać komórki, bo przez to krzywdzę inne dzieci emotka Podczas produkcji ubrań dla firm odzieżowych do produkcji ubrań na pewnym etapie produkcji też ponoć wykorzystuje się dzieci-współczuję im bardzo,że są wykorzystywane między innymi dla mojej własnej wygody,ale czy to oznacza,że mam chodzić nago po ulicy, bo kogoś krzywdzę emotka Nie przestanę także jeść mięsa, bo to oznacza,że przyczyniam się do śmierci i cierpienia zwierząt.Nie przestanę chodzić do zoo tylko dlatego,że tam zwierzaki trzymane są pod przymusem i w pewnym sensie swoją wizytą przyczyniam się do ich krzywdy.Świata nie zbawię,ale szanuję to,że ktoś ma inne poglądy.Gdybym miała się zastanawiać w swoim życiu, ile ludzi czy zwierząt poczuje się dotkniętych poprzez moje postępowanie, to sama bym musiała chyba pożegnać się z życiem już dawno temu.


Podpowiedzi emotka
1) Nie musisz rezygnować z telefonu komórkowego, ale ostatnio widziałam reportaż z info, że teraz przeciętny użytkownik wymienia telefon co 8 miesięcy. Można więc wymieniać rzadziej, a niedziałające telefony oddawać w sposób kontrolowany (zamiast wyrzucać do śmieci) - wtedy odzyskuje się z nich część surowców. Np. ilość odzyskiwanego ze sprzętów złota to aktualnie ok. 7% w skali produkcji całego złota na świecie. A złoto jest zasobem nieodnawialnym.
2) Możesz kupować ubrania ze znaczkiem Fair trade itp. I olać przymus kupowania nowych ciuchów. Jesteś ładna sama z siebie (widziałam, hihi).
3) Może kiedyś przestaniesz jeść mięso, a może nie. Nigdy nie mów nigdy. Póki dobrze gotujesz, nikt nie ma prawa komentować zawartości Twojego talerza.
4) A co jest fajnego w chodzeniu do zoo? Nie masz dzieci, więc pytam - bo może odpowiedź będzie nieoczywista.

Ogólna refleksja: świat nie potrzebuje zbawienia ze strony Wielkich Bohaterów. Ale świat upadnie, jeśli nikt nie zechce być małym bohaterem dnia codziennego. Bo może łatwiej 1x zrobić coś wielkiego, niż 365 dobrych uczynków na rok.

cudaczek121

#6373886 Napisano: 29.06.2017 14:49:23
joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Kiedyś oglądałam reportaż na temat tego, że biedne dzieci z Afryki czy też z innych biedniejszych regionów świata ciężko pracują wydobywając krzem potrzebny do konstrukcji telefonów komórkowych.Czy to znaczy,że mam przestać używać komórki, bo przez to krzywdzę inne dzieci emotka Podczas produkcji ubrań dla firm odzieżowych do produkcji ubrań na pewnym etapie produkcji też ponoć wykorzystuje się dzieci-współczuję im bardzo,że są wykorzystywane między innymi dla mojej własnej wygody,ale czy to oznacza,że mam chodzić nago po ulicy, bo kogoś krzywdzę emotka Nie przestanę także jeść mięsa, bo to oznacza,że przyczyniam się do śmierci i cierpienia zwierząt.Nie przestanę chodzić do zoo tylko dlatego,że tam zwierzaki trzymane są pod przymusem i w pewnym sensie swoją wizytą przyczyniam się do ich krzywdy.Świata nie zbawię,ale szanuję to,że ktoś ma inne poglądy.Gdybym miała się zastanawiać w swoim życiu, ile ludzi czy zwierząt poczuje się dotkniętych poprzez moje postępowanie, to sama bym musiała chyba pożegnać się z życiem już dawno temu.

Podpowiedzi emotka
1) Nie musisz rezygnować z telefonu komórkowego, ale ostatnio widziałam reportaż z info, że teraz przeciętny użytkownik wymienia telefon co 8 miesięcy. Można więc wymieniać rzadziej, a niedziałające telefony oddawać w sposób kontrolowany (zamiast wyrzucać do śmieci) - wtedy odzyskuje się z nich część surowców. Np. ilość odzyskiwanego ze sprzętów złota to aktualnie ok. 7% w skali produkcji całego złota na świecie. A złoto jest zasobem nieodnawialnym.
2) Możesz kupować ubrania ze znaczkiem Fair trade itp. I olać przymus kupowania nowych ciuchów. Jesteś ładna sama z siebie (widziałam, hihi).
3) Może kiedyś przestaniesz jeść mięso, a może nie. Nigdy nie mów nigdy. Póki dobrze gotujesz, nikt nie ma prawa komentować zawartości Twojego talerza.
4) A co jest fajnego w chodzeniu do zoo? Nie masz dzieci, więc pytam - bo może odpowiedź będzie nieoczywista.

Ogólna refleksja: świat nie potrzebuje zbawienia ze strony Wielkich Bohaterów. Ale świat upadnie, jeśli nikt nie zechce być małym bohaterem dnia codziennego. Bo może łatwiej 1x zrobić coś wielkiego, niż 365 dobrych uczynków na rok.

ad.1. Nie jestem jakąś gadżetomaniaczką- telefon wymieniam raz na 3-4 lata albo nawet rzadziej. Ad.2 Ciuchy kupuję jak już naprawdę muszę-nie cierpię chodzenia po sklepach i przymierzania.Joan dzięki za miłe słowa,ale w życiu nie określiłabym się jako ładną osobę- chyba że lustro w którym bym się przeglądała było nieumyte tudzież rozbiteemotka Nie przywiązuję wagi do swojego wygląduemotka Generalnie jestem oszczędną osobą ad.3 Nie umiem gotować i raczej nie polubię, więc jem to, co mi ktoś ugotuje albo idę do knajpy/baru mlecznego, dopóki mnie na to staćemotka ad.4 W sumie mnie nie kręci chodzenie do zoo ani cyrku,ale siostrzeniec lubi,więc z nim wczoraj poszłam (siostra i młody mają wykupiony karnet do zoo, ja aż taką fanką nie jestem).

bethan

#6373893 Napisano: 29.06.2017 15:00:05
joan napisał(a):

Ogólna refleksja: świat nie potrzebuje zbawienia ze strony Wielkich Bohaterów. Ale świat upadnie, jeśli nikt nie zechce być małym bohaterem dnia codziennego. Bo może łatwiej 1x zrobić coś wielkiego, niż 365 dobrych uczynków na rok.

Lubię to!

sosna

#6374075 Napisano: 29.06.2017 20:41:53
bruce napisał(a):

olunka napisał(a):

aurorcia napisał(a):

nataszka napisał(a):

Po północy będą już znane wyniki matur i skończy się oczekiwanie na wyniki -mam nadzieję ,że będzie to radosna nowina emotka

Też czekam i liczę na radość w domu emotka

a ja się cieszę, że ja w tym roku nie czekam emotka a za Was oczywiście trzymam kciuki emotka

Nic, tylko odśpiewać emotka : https://www.youtu.../watch?v=Pxj3WiR7Pvg
A w temacie: cieszę się bardzo, że dziś nareszcie - po długich przygotowaniach - poznam kogoś z tego forum (dodatkowo pozbywając się pięknej - acz nie dla mnie - torebki z Mokate). emotka

Mnie też było miło poznaćemotka
2 brucee, MEG13 0

Gość: giuliettaX

#6374082 Napisano: 29.06.2017 20:48:07
z red hours w sph, przez zupełny przypadek i mega burzę, jeszcze mówię do dziewczyny jak zaproponowała -50% ale ja nie mam nic czerwonego, a ona: a czerwony portfel? emotka   http://demotywato...e-nie-z-twojej-bajki