Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

aurorcia

#6361471 Napisano: 29.05.2017 22:53:46
delfinka101 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Cieszę się ,ze w czasie mojej choroby mój 15 latek codziennie gotuje mi obiady i codziennie inny i  nie używa gotowców ani zupek w proszku itd..nawet nie używa kostek rosołowych..same zdrowe produkty....do tego robi zakupy konkursowe opisuje paragony , kazdy konkurs w inną koszulkę z opisem do segregatora. Mój syn to moja największa wygrana

Nie ciesz się, rośnie konkurencja emotka

Ale moja własna..pierwsze sukcesy już ma. tablet za  projekt kalendarza uczniowskiego, 100 z Lays, bony do Apart - lokalny  z marszu odpowiadał na pytania i pokonał dorosłych

Moje chłopaki też super, zakupy zrobią konkursowe itp, ale wszyscy to umysły ścisłe, więc konkurencja żadna a jak proszę ich o pomoc to patrzą na mnie jak na zjawęemotka

aurorcia

#6361476 Napisano: 29.05.2017 22:57:45
mczarna napisał(a):

aurorcia napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Cieszę się ,ze w czasie mojej choroby mój 15 latek codziennie gotuje mi obiady i codziennie inny i  nie używa gotowców ani zupek w proszku itd..nawet nie używa kostek rosołowych..same zdrowe produkty....do tego robi zakupy konkursowe opisuje paragony , kazdy konkurs w inną koszulkę z opisem do segregatora. Mój syn to moja największa wygrana

Nie ciesz się, rośnie konkurencja emotka

hmm, 15 lat to chyba coś powinien umieć?

No wiesz, to nie jest takie oczywiste, miałam koleżankę, która już do pełnoletności się zbliżała a problemy ze zrobieniem kawy miała! Moje chłopaki szybko się nauczyły, bo mają leniwą matkę, która zamiast zrobić kanapki sama by się chętnie załapała na gotowe, po drugie długo śpi a oni rano byli głodni, więc hmmm....można powiedzieć, że to moja zasługa?emotka  Mój 14 latek od dawna podstawowe rzeczy robi, a ostatnio nawet go na ciasta wzięło, więc jest moc!

delfinka101

#6361477 Napisano: 29.05.2017 22:57:48
aurorcia napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Cieszę się ,ze w czasie mojej choroby mój 15 latek codziennie gotuje mi obiady i codziennie inny i  nie używa gotowców ani zupek w proszku itd..nawet nie używa kostek rosołowych..same zdrowe produkty....do tego robi zakupy konkursowe opisuje paragony , kazdy konkurs w inną koszulkę z opisem do segregatora. Mój syn to moja największa wygrana

Nie ciesz się, rośnie konkurencja emotka

Ale moja własna..pierwsze sukcesy już ma. tablet za  projekt kalendarza uczniowskiego, 100 z Lays, bony do Apart - lokalny  z marszu odpowiadał na pytania i pokonał dorosłych

Moje chłopaki też super, zakupy zrobią konkursowe itp, ale wszyscy to umysły ścisłe, więc konkurencja żadna a jak proszę ich o pomoc to patrzą na mnie jak na zjawę emotka

Mój tez umysł ścisły do tego asperger więc całkiem inne spojrzenie na zadanie do wykonania. Do tego  zawsze krótko i na temat
1 brucee 0

delfinka101

#6361478 Napisano: 29.05.2017 23:00:30
mczarna napisał(a):

aurorcia napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Cieszę się ,ze w czasie mojej choroby mój 15 latek codziennie gotuje mi obiady i codziennie inny i  nie używa gotowców ani zupek w proszku itd..nawet nie używa kostek rosołowych..same zdrowe produkty....do tego robi zakupy konkursowe opisuje paragony , kazdy konkurs w inną koszulkę z opisem do segregatora. Mój syn to moja największa wygrana

Nie ciesz się, rośnie konkurencja emotka

hmm, 15 lat to chyba coś powinien umieć?

Coś na pewno ale obiady które gotuje to nie są proste dania. On mi serwuje dania których ja  nigdy nie robiłam, chociaż jego popisowe to lazania ( płaty kupujemy ale sos beszamelowy robi sam)
1 brucee 0

bethan

#6361479 Napisano: 29.05.2017 23:03:18
delfinka101 napisał(a):

ale sos beszamelowy robi sam

To akurat prościzna emotka
0 0

delfinka101

#6361482 Napisano: 29.05.2017 23:07:31
bethan napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

ale sos beszamelowy robi sam

To akurat prościzna emotka

ja nigdy nie zrobiłam dobrego
0 0

joan

#6361485 Napisano: 29.05.2017 23:12:16
Cieszę się, że Wasi synowie tacy obrotni, będą mieć łatwiej i przyjemniej w życiu emotka
Dorosła dwójka mojej koleżanki zawsze twierdziła, że w domu nie ma co jeść (a lodówka pełna i zakupy zrobione, ale nawet odgrzanie zupy ich przerastało) albo dzwoniła do mamy do pracy ze skargami typu "Brat zjadł moje naleśniki!" Powtarzam: dorośli byli.

aurorcia

#6361488 Napisano: 29.05.2017 23:20:45
joan napisał(a):

Cieszę się, że Wasi synowie tacy obrotni, będą mieć łatwiej i przyjemniej w życiu emotka
Dorosła dwójka mojej koleżanki zawsze twierdziła, że w domu nie ma co jeść (a lodówka pełna i zakupy zrobione, ale nawet odgrzanie zupy ich przerastało) albo dzwoniła do mamy do pracy ze skargami typu "Brat zjadł moje naleśniki!" Powtarzam: dorośli byli.

U mnie by to nie przeszło, każdy musi sobie radzić w życiu, jak ja umiem pomalować ścianę, wbić gwoździa itp. to chłopaki muszą umieć prasować, coś upichcić, nastawić pralkę itp, bo przecież trzeba być samodzielnym emotka  Zresztą dla nich to normalne, że każdy sobie przygotowuje jedzenie, nawet najmłodszy 7-latek kroi chleb, robi kanapkę, czy podgrzewa różne rzeczy w mikrofali, oczywiście pod okiem starszej osoby.

elmo

#6361607 Napisano: 30.05.2017 10:41:43
Dziś cieszę się z wygranej córeczki w konkursie plastycznym organizowanym przez firmę, w której pracuję emotka  
Malutka zgarnęła pokaźny bon do Empiku. 
(Ze zrozumiałych przyczyn konkursu nie dodałam do bazy emotka ). 
0 0

mysia

#6361800 Napisano: 30.05.2017 16:07:38
Cieszę się, że znowu wygralam  1 zgłoszeniem,  mając 1 paragon w konkursie w którym nr paragonu nie wymagali.. emotka

pioge7

#6362140 Napisano: 31.05.2017 10:38:43
Wlasnie zauważyłem że kilka dni temu stuknęło mi 9 lat na forum :) emotka emotka
jak ten czas zleciał emotka  dziękuje wszystkim za te 9 lat emotka  mam nadzieję kolejne przed nami emotka  

Niebieska_Laguna

#6363104 Napisano: 02.06.2017 09:11:10
Cieszę się, że wygrałam rower w E.Leclerc. Ale wcale nie przez to, że dostanę nagrodę... Grałam o ten rower dla mojej mamy, która o nim marzyła. Kiedy jej powiedziałam, że mi się udało, to mama ucieszyła się jak małe dziecko. Dawno jej takiej wesołej nie widziałam. Jej radość była dla mnie cenniejsza od wartości materialnej nagrody emotka

madzia1-s

#6363223 Napisano: 02.06.2017 12:50:30
Dzisiaj mija mi rok grania  w konkursy i jednocześnie rok na tym forum! emotka
Niby to krótko, patrząc na wasze staże, ale ile się przez ten rok działo, ile fajnych i przede wszystkim przydatnych mi nagród powpadało!
Oby ten rok i kolejne były równie owocne emotka  Bo jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia emotka

olunka

#6363233 Napisano: 02.06.2017 13:08:39
madzia1-s napisał(a):

Dzisiaj mija mi rok grania  w konkursy i jednocześnie rok na tym forum! emotka
Niby to krótko, patrząc na wasze staże, ale ile się przez ten rok działo, ile fajnych i przede wszystkim przydatnych mi nagród powpadało!
Oby ten rok i kolejne były równie owocne  emotka  Bo jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia  emotka

a mi jutro mija 10 lat - i juz szykuję imprezę na która wszyscy chętni są zaproszeniemotka

aerdna

#6363252 Napisano: 02.06.2017 13:38:41
olunka napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Dzisiaj mija mi rok grania  w konkursy i jednocześnie rok na tym forum! emotka
Niby to krótko, patrząc na wasze staże, ale ile się przez ten rok działo, ile fajnych i przede wszystkim przydatnych mi nagród powpadało!
Oby ten rok i kolejne były równie owocne  emotka  Bo jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia  emotka

a mi jutro mija 10 lat - i juz szykuję imprezę na która wszyscy chętni są zaproszeni emotka

Gdzie i kiedy ? emotka Jak poczekasz, to świętujemy razem emotka
0 0

olunka

#6363261 Napisano: 02.06.2017 13:49:29
aerdna napisał(a):

olunka napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Dzisiaj mija mi rok grania  w konkursy i jednocześnie rok na tym forum! emotka
Niby to krótko, patrząc na wasze staże, ale ile się przez ten rok działo, ile fajnych i przede wszystkim przydatnych mi nagród powpadało!
Oby ten rok i kolejne były równie owocne  emotka  Bo jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia  emotka

a mi jutro mija 10 lat - i juz szykuję imprezę na która wszyscy chętni są zaproszeni emotka

Gdzie i kiedy ? emotka Jak poczekasz, to świętujemy razem emotka

o to my ten sam dobry rocznik jestesmyemotka
0 0

zezowaty_kot

#6363272 Napisano: 02.06.2017 13:59:49
Mój syn ma najlepsze wyniki w klasie emotka  

rwas

#6364987 Napisano: 07.06.2017 08:58:42
olunka napisał(a):

aerdna napisał(a):

olunka napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Dzisiaj mija mi rok grania  w konkursy i jednocześnie rok na tym forum! emotka
Niby to krótko, patrząc na wasze staże, ale ile się przez ten rok działo, ile fajnych i przede wszystkim przydatnych mi nagród powpadało!
Oby ten rok i kolejne były równie owocne  emotka  Bo jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia  emotka

a mi jutro mija 10 lat - i juz szykuję imprezę na która wszyscy chętni są zaproszeni emotka

Gdzie i kiedy ? emotka Jak poczekasz, to świętujemy razem emotka

o to my ten sam dobry rocznik jestesmy emotka

przyłączam się do swietujacych 10lat na forumemotka  najlepszegoemotka

pioge7

#6365340 Napisano: 07.06.2017 21:50:03
Jutro będzie pierwszy dzień od miesiąca kiedy mogę spać do oporu emotka  a tak to prawie dzień w dzień wstawanie o 4:30 przez miesiac emotka  Juppi emotka  

cudaczek121

#6365342 Napisano: 07.06.2017 22:04:17
Dziś cieszę się,że spędziłam bardzo miłe popołudnie w towarzystwie mojej koleżałnki i jej dwóch małych córeczek emotka Przebywanie z małymi dziećmi zawsze pozytywnie mnie nastraja emotka