Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

cudaczek121

zaczytana-pola

#6346151 Napisano: 13.04.2017 17:02:41
Jaki piękny dzień, jaki piękny dzień emotka Zrealizowałam na dzisiaj wszystko, oprócz zakupu masy makowej emotka . Wiara we własne możliwości wróciła emotka

delfinka101

#6346740 Napisano: 14.04.2017 18:29:51
Cieszy mnie iż w te święta nie muszę oglądać każdej złotówki bo bilet z heinekena się sprzedał i sprzedał się też odkurzacz roomba..i nie martwiłam się  skad wytrzasnę 800 zł na wymianę klocków,oleju itd w aucie:)

defed

#6349262 Napisano: 23.04.2017 19:02:09
Pojechałam do Tesco po 4-pak Kasztelana i kasjerka poprosiła o dowód emotka  Co najmniej 10 lat tego nie słyszałam  emotka

cherry_coke

#6349366 Napisano: 24.04.2017 09:53:45
defed napisał(a):

Pojechałam do Tesco po 4-pak Kasztelana i kasjerka poprosiła o dowód  emotka  Co najmniej 10 lat tego nie słyszałam  emotka

Kiedyś zagadałam do kasjerki w C4 w takiej sprawie, a ona powiedziała mi, że czasem głupio jej pytać dorosłych ludzi o dowód, ale taki ma przykaz i obowiązek (nie tylko osoby wyglądające na nieletnie, ale każdego kupującego alkohol lub papierosy). Powiedziała też, że sklep wysyła tzw. "tajemniczych klientów" i sprawdzają kasjerki. Za nieprzejście testu rzetelności kasjerki dostają kary. Osobiście współczuję, bo nie uważam żeby pytanie "dziadziusia" o dowód miało sens. 
0 0

defed

#6349378 Napisano: 24.04.2017 10:08:56
cherry_coke napisał(a):

defed napisał(a):

Pojechałam do Tesco po 4-pak Kasztelana i kasjerka poprosiła o dowód  emotka  Co najmniej 10 lat tego nie słyszałam  emotka

Kiedyś zagadałam do kasjerki w C4 w takiej sprawie, a ona powiedziała mi, że czasem głupio jej pytać dorosłych ludzi o dowód, ale taki ma przykaz i obowiązek (nie tylko osoby wyglądające na nieletnie, ale każdego kupującego alkohol lub papierosy). Powiedziała też, że sklep wysyła tzw. "tajemniczych klientów" i sprawdzają kasjerki. Za nieprzejście testu rzetelności kasjerki dostają kary. Osobiście współczuję, bo nie uważam żeby pytanie "dziadziusia" o dowód miało sens. 

Zapytaniem o dowód można  poprawić komuś humor  emotka  Także widziałam przypadki pytania o wiek osób grubo po 50-tce, zwłaszcza na festiwalach. Wychodzą z tego zabawne sytuacje. Jedyne oburzenie jest zawsze wśród świeżo upieczonych pełnoletnich "Dowód? Przecież 3 tygodnie temu miałem osiemnastkę, nie widać że jestem dorosły?" Hahaha emotka
2 monisss, mysia 0

aurorcia

#6349747 Napisano: 25.04.2017 10:44:32
Wczoraj kupiłam Pudliszki na 2 paragony w Carrefour, nawet wysłałam zgłoszenia i dostałam zwrotki! Konkurs jest od jutra, brawo JA!emotka emotka

delfinka101

#6351212 Napisano: 28.04.2017 10:50:59
cieszę się, bo wczoraj napisałam mail w sprawie Pociag do nagród (ivanotta dziękuję za adres) a dzisiaj okazało się,ze wygrałam a tak nagroda by przepadła..teraz już spam będę zawsze przeglądała

bmacieja

#6351917 Napisano: 01.05.2017 15:51:29
lubiekisiel napisał(a):

Dzisiaj się kończy a do wygrania wycieczka do Grecji, może komuś się uda  emotka

http://filozofias...zoomtv.pl/pl/konkurs

emotka emotka emotka

moskala22

#6351932 Napisano: 01.05.2017 17:47:00
Cieszę się z hulajnogi wygranej w grudniu u Albedo w konkursie http://listamarzen.com/ - nie sądziłam że sprawi ona tyle radości moim chłopakom że najchętniej spedzali by caly dzień w parku jeżdżąc na niej tam i  powrotem...
Mała rzecz, a tak cieszy... emotka

dang21

#6352170 Napisano: 03.05.2017 09:44:14
Cieszę się z mojej nowej pracy, o której wspomniałam nieco ponad miesiąc temu w tym temacie emotka  Bez porównania z moją poprzednią pracą, w której przez kilka lat nie usłyszałam słowa pochwały, ponieważ szefowie wychodzili z założenia, że pracownikom się to nie należyemotka  A w nowej pracy już po 3 dniach usłyszałam od szefów, jak bardzo się cieszą, że na mnie trafiliemotka  Takie słowa są bardzo budujące i sprawiają, że chodzi się do pracy z wielką chęcią emotka

edzia3

#6352281 Napisano: 03.05.2017 21:32:16
defed napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

defed napisał(a):

Pojechałam do Tesco po 4-pak Kasztelana i kasjerka poprosiła o dowód  emotka  Co najmniej 10 lat tego nie słyszałam  emotka

Kiedyś zagadałam do kasjerki w C4 w takiej sprawie, a ona powiedziała mi, że czasem głupio jej pytać dorosłych ludzi o dowód, ale taki ma przykaz i obowiązek (nie tylko osoby wyglądające na nieletnie, ale każdego kupującego alkohol lub papierosy). Powiedziała też, że sklep wysyła tzw. "tajemniczych klientów" i sprawdzają kasjerki. Za nieprzejście testu rzetelności kasjerki dostają kary. Osobiście współczuję, bo nie uważam żeby pytanie "dziadziusia" o dowód miało sens. 

Zapytaniem o dowód można  poprawić komuś humor  emotka  Także widziałam przypadki pytania o wiek osób grubo po 50-tce, zwłaszcza na festiwalach. Wychodzą z tego zabawne sytuacje. Jedyne oburzenie jest zawsze wśród świeżo upieczonych pełnoletnich "Dowód? Przecież 3 tygodnie temu miałem osiemnastkę, nie widać że jestem dorosły?" Hahaha emotka

W Lidlu kasjerki muszą sprawdzać ludzi do 27 roku źycia-więc proszę o wyrozumiałość w Lidlu.W razie sprzedania alkoholu nieletniemu grozi kara -dyscyplinarna oraz grzywna którą musiałyby jeszcze spłacać moje dzieci-bo mi by życia zbrakło
0 0

mysia

#6352324 Napisano: 04.05.2017 08:55:23
dang21 napisał(a):

Cieszę się z mojej nowej pracy, o której wspomniałam nieco ponad miesiąc temu w tym temacie emotka  Bez porównania z moją poprzednią pracą, w której przez kilka lat nie usłyszałam słowa pochwały, ponieważ szefowie wychodzili z założenia, że pracownikom się to nie należy emotka  A w nowej pracy już po 3 dniach usłyszałam od szefów, jak bardzo się cieszą, że na mnie trafili emotka  Takie słowa są bardzo budujące i sprawiają, że chodzi się do pracy z wielką chęcią emotka

Fajnie się czyta takie wpisy emotka

joasiajulia

#6352755 Napisano: 05.05.2017 11:10:41
Spełnie marzenie Mojej Mamy emotka

nataszka

#6353200 Napisano: 06.05.2017 16:47:38
Ciszę się że córka ma już pierwsze dni matury za sobą ,poziom adrenaliny troszkę opadł,w poniedziałek deser angielski a potem biologia i chemia i tu znowu się nakręcę i będę czekać jak jej poszło:)Wyjątkowo przeżywam emotka

nataszka

#6354008 Napisano: 09.05.2017 13:49:51
nataszka napisał(a):

Ciszę się że córka ma już pierwsze dni matury za sobą ,poziom adrenaliny troszkę opadł,w poniedziałek deser angielski a potem biologia i chemia i tu znowu się nakręcę i będę czekać jak jej poszło:)Wyjątkowo przeżywam emotka

"ścisłowy umysł" córki zaliczył polski ustny na 75 %  ,można powiedzieć, że  matura zdana !!!Teraz trzymam kciuki za biologię i chemię aby było jak z matmy na 98 %  emotka

malgosia74

#6354011 Napisano: 09.05.2017 13:54:59
cieszę się z uznanej reklamacji przez Albedo - 1 paragon nieczytelny niby był - ( Imię Piękna Fa ), więc naszyjnik z grawerem dotrze w przyszłym tyg. przesyłką kurierską 
0 0

bzowapani

#6354273 Napisano: 09.05.2017 18:59:44
Dziś najbardziej w świecie cieszę się z wygranej sztabki u mojego brata, ktory ma za parę miesięcy wesele i pieniążki są u niego na prawdę na wagę złota emotka  yeaaaaaa emotka emotka

malgosia74

#6354276 Napisano: 09.05.2017 19:00:55
bzowapani napisał(a):

Dziś najbardziej w świecie cieszę się z wygranej sztabki u mojego brata, ktory ma za parę miesięcy wesele i pieniążki są u niego na prawdę na wagę złota emotka  yeaaaaaa  emotka emotka

gratuluję emotka  
0 0

bzowapani

#6354279 Napisano: 09.05.2017 19:03:16
malgosia74 napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Dziś najbardziej w świecie cieszę się z wygranej sztabki u mojego brata, ktory ma za parę miesięcy wesele i pieniążki są u niego na prawdę na wagę złota emotka  yeaaaaaa  emotka emotka

gratuluję emotka  

Gratuluję Ci Małgosiu emotka  dziś dla Was szczęśliwy dzień emotka