Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

dang21

#6202892 Napisano: 28.05.2016 12:15:41
Ładnej pogody. Świeci słoneczko,  ptaszki cwierkaja emotka

Przestańcie się już kłócić,  proszę emotka  
0 0

zezowaty_kot

#6202894 Napisano: 28.05.2016 12:26:46
Giulietta skończyłam historię z toba i twoimi wyimaginowanymi problemami emotka  i z tego się cieszę emotka  
I cieszę się, że w moim otoczeniu nie ma histeryczek z manią prześladowczą emotka  
0 0

radosna

#6202902 Napisano: 28.05.2016 12:55:38
dang21 napisał(a):

Ładnej pogody. Świeci słoneczko,  ptaszki cwierkaja emotka

Przestańcie się już kłócić,  proszę emotka  

O! Tak! Tak! Niech w czasie wiosny uśmiech radosny upiększy Wam twarze - o tym marzę!
0 0

Gość: giuliettaX

#6202908 Napisano: 28.05.2016 13:31:52
zezowaty_kot napisał(a):

Giulietta skończyłam historię z toba i twoimi wyimaginowanymi problemami emotka  i z tego się cieszę emotka  
I cieszę się, że w moim otoczeniu nie ma histeryczek z manią prześladowczą emotka  

akurat nie jesteś żadnym autorytetem na którego przyjaźni czy opinii by mi zależało emotka  unikam konfliktowych i roszczeniowych osób, bo nie są mi w życiu do niczego potrzebne, poza tym wszystko staram się wyjaśnić, bo tak postępują inteligentne osoby, a zła energia z niewyjaśnionych spraw ciągnie się latami i negatywnie kumuluje, musisz się jeszcze dużo nauczyć żeby to zrozumieć emotka  kolejny raz też mnie obrażasz za co powinnaś już mieć 3 punkty karne... wyśmiewanie się z przestępstwa stalkingu również świadczy o Tobie i braku wiedzy...

ja dziewczyny się nie kłócę, bo zwyczajnie nie umiem, lubię mieć wszystko wyjaśnione emotka  bo jak już pisałam da się na spokojnie i bez agresji emotka  a teraz jadę po Lay'sy emotka  
0 0

tadziuuu

#6204154 Napisano: 30.05.2016 22:25:25
wreszcie jedzenie pałeczkami nie stanowi dla mnie problemu emotka  mogę nawet pojedyncze ziarna ryżu chwytać. Najważniejsze jest to że wreszcie w takich posiłkach się najem emotka
0 0

joan

#6204156 Napisano: 30.05.2016 22:27:18
tadziuuu napisał(a):

wreszcie jedzenie pałeczkami nie stanowi dla mnie problemu emotka  mogę nawet pojedyncze ziarna ryżu chwytać. Najważniejsze jest to że wreszcie w takich posiłkach się najem emotka


Nie ma to, jak przegrać zakład z kumplami emotka

PS: A jak z zupami?
0 0

tadziuuu

#6204160 Napisano: 30.05.2016 22:32:38
joan napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

wreszcie jedzenie pałeczkami nie stanowi dla mnie problemu emotka  mogę nawet pojedyncze ziarna ryżu chwytać. Najważniejsze jest to że wreszcie w takich posiłkach się najem emotka


Nie ma to, jak przegrać zakład z kumplami emotka

PS: A jak z zupami?

kiedyś na zasadzie "wysiorbywania" a teraz tak jak trzeba czyli najpierw trzeba zjeść co pływa a resztę wypijasz emotka  Zresztą ja tam zupami nigdy nie potrafię się najeść ;|

edit: Zakładu żadnego nie przegrałem. Ale kiedyś np we wrocławiu ryż z boxa jadłem wsypując go do buzi emotka głód był większy niż późniejszy wstyd że nie potrafiłem w grupie jeść
0 0

joan

#6204162 Napisano: 30.05.2016 22:36:13
tadziuuu napisał(a):

joan napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

wreszcie jedzenie pałeczkami nie stanowi dla mnie problemu emotka  mogę nawet pojedyncze ziarna ryżu chwytać. Najważniejsze jest to że wreszcie w takich posiłkach się najem emotka


Nie ma to, jak przegrać zakład z kumplami emotka

PS: A jak z zupami?

kiedyś na zasadzie "wysiorbywania" a teraz tak jak trzeba czyli najpierw trzeba zjeść co pływa a resztę wypijasz emotka  Zresztą ja tam zupami nigdy nie potrafię się najeść ;|


Gratulacje, ja bym się chyba nie nauczyła, prędzej z głodu bym padła. No, ewentualnie ze spaghetti mogłabym sobie poradzić emotka
0 0

tadziuuu

#6204164 Napisano: 30.05.2016 22:38:33
joan napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

joan napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

wreszcie jedzenie pałeczkami nie stanowi dla mnie problemu emotka  mogę nawet pojedyncze ziarna ryżu chwytać. Najważniejsze jest to że wreszcie w takich posiłkach się najem emotka


Nie ma to, jak przegrać zakład z kumplami emotka

PS: A jak z zupami?

kiedyś na zasadzie "wysiorbywania" a teraz tak jak trzeba czyli najpierw trzeba zjeść co pływa a resztę wypijasz emotka  Zresztą ja tam zupami nigdy nie potrafię się najeść ;|


Gratulacje, ja bym się chyba nie nauczyła, prędzej z głodu bym padła. No, ewentualnie ze spaghetti mogłabym sobie poradzić emotka

Kwestia praktyki. Ja niedawno we wrocku najadłem sięale wstydu przechylając boxa z makaronem prosto do pyska jak jakaś świnia emotka  głód był zaspokojony ale wstyd w grupie nieziemski. Trening w domu z zamówionym jedzeniem na spokojnie popłacił emotka
0 0

kemli

#6206728 Napisano: 03.06.2016 11:12:20
Pufy z lays. Dzis przyszla. Jest zaje...fajna! W koncu bede miala fajna miejscowke do czytania ksiazek. Hyhy.
0 0

malutka456

#6207565 Napisano: 03.06.2016 21:29:31
dziś mąż zabrał mnie do sklepu i kupił...kosiarkę spalinową...a ja cieszę się jak dziecko, bo w końcu mogę śmigać po trawniku jak bolidem po torze F1 emotka emotka  nawet z nowych butów nigdy się tak nie cieszyłam emotka  emotka
0 0

defed

#6207765 Napisano: 04.06.2016 14:53:02
Pozbylam sie wielkiego kartonu obrzydliwych Cheetosow i czesci czekolad z koszy Magnetica, ktore mi nie odpowiadaly smakowo, a zarazem uszczesliwilam dziesiatki dzieciakow z domu dziecka. Ich miny - bezcenne emotka
0 0

lola.lola

#6207944 Napisano: 05.06.2016 11:52:19
Dziś się bardzo cieszę, że w końcu wykupiłam pobyt na Costa Del Sol emotka  emotka  emotka
0 0

nelunia

#6209991 Napisano: 08.06.2016 11:53:08
Bardzo się cieszę, że za niewielkie pieniądze zabukowałam bilety do Paryżaemotka Kochamy z mężem to miasto emotka i już nie możemy się doczekać spacerów przy Sekwanie emotka
0 0

nelunia

#6210045 Napisano: 08.06.2016 12:44:16
bruce napisał(a):

nelunia napisał(a):

Bardzo się cieszę, że za niewielkie pieniądze zabukowałam bilety do Paryżaemotka Kochamy z mężem to miasto emotka i już nie możemy się doczekać spacerów przy Sekwanie emotka

No, no, tylko pozazdrościć. emotka Byliśmy tam rodzinnie dwa razy, ale to były wyjazdy zorganizowane, wygrane w konkursach, zatem: ciągłe bieganie, zbiórki na czas, jeżdżenie metrem całą grupą, gigantyczne kolejki wszędzie... emotka


Z wycieczką byliśmy 2 razy tzn.pierwszy i ostatni emotka .Będziemy już chyba 10 raz i nie mamy dosyć.To nasze ulubione miasto, na wakacje jedziemy gdzie indziej,ale jak zobaczyłam cenę biletów zrobiłam natychmiast rezerwację.Lecimy we wrześniu na 4 dni i nawet teraz jak piszę gęba mi się śmieje od ucha do ucha emotka
0 0

nelunia

#6210349 Napisano: 08.06.2016 16:35:22
bruce napisał(a):

nelunia napisał(a):


Z wycieczką byliśmy 2 razy tzn.pierwszy i ostatni emotka .Będziemy już chyba 10 raz i nie mamy dosyć.To nasze ulubione miasto, na wakacje jedziemy gdzie indziej,ale jak zobaczyłam cenę biletów zrobiłam natychmiast rezerwację.Lecimy we wrześniu na 4 dni i nawet teraz jak piszę gęba mi się śmieje od ucha do ucha emotka

Super sprawa. Naprawdę zazdroszczę Wam tej radości! I cieszę wraz z Wami! emotka emotka


Dzięki za dobre słowaemotka mam nadzieję,że Ty też będziesz miała radochę z urlopu emotka
0 0

ludzka_istota

#6210356 Napisano: 08.06.2016 16:39:44
malutka456 napisał(a):

dziś mąż zabrał mnie do sklepu i kupił...kosiarkę spalinową...a ja cieszę się jak dziecko, bo w końcu mogę śmigać po trawniku jak bolidem po torze F1 emotka emotka  nawet z nowych butów nigdy się tak nie cieszyłam emotka  emotka

Kocham kosiarki... i kosić też

Cieszę się, że pada emotka
0 0

sosna

#6210502 Napisano: 08.06.2016 20:12:15
sssylwiaaa napisał(a):

defed napisał(a):

Pozbylam sie wielkiego kartonu obrzydliwych Cheetosow i czesci czekolad z koszy Magnetica, ktore mi nie odpowiadaly smakowo, a zarazem uszczesliwilam dziesiatki dzieciakow z domu dziecka. Ich miny - bezcenne emotka


emotka emotka  

Mój syn, wielbiciel słodkości, też napomknął,ze Magnetic mu nie smakuje. Jak śmie darowanemu zaglądać w żeby ...?
0 0

stamp2

#6211915 Napisano: 10.06.2016 20:49:47
Euroemotka 2016
0 0

jokan

#6211970 Napisano: 10.06.2016 22:08:45
ze dzisiaj piątek i weekend emotka ...tylko szkoda, że tak szybko minie emotka
0 0