Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

zaczytana-pola

#6172496 Napisano: 14.03.2016 12:39:11
Dziś cieszę się z ładnej pogody. Oby już na dobre zagościła u nas emotka
0 0

slonko365

#6172502 Napisano: 14.03.2016 12:43:29
z tego, że byłam w kinie z dziećmi na rewelacyjnym filmie: ZWIERZOGRÓD.
Jeśli ktoś jeszcze nie był albo zastanawia się na co pójść z dziećmi, to polecam. Bez pierdów i beknięć, a śmiała się cała sala - od rodziców po maluchy. I jeszcze bajka "z przesłaniem" - sensownym i zaserwowanym w sposób nie walący patelnią po twarzy.
Jeśli komuś podobała się "Kraina Lodu" to Zwierzogród też zachwyci, może nawet bardziej, i również chłopaków, bo jakby nie patrzeć, to kryminał emotka
0 0

zaczytana-pola

#6172505 Napisano: 14.03.2016 12:45:31
slonko365 napisał(a):

z tego, że byłam w kinie z dziećmi na rewelacyjnym filmie: ZWIERZOGRÓD.
Jeśli ktoś jeszcze nie był albo zastanawia się na co pójść z dziećmi, to polecam. Bez pierdów i beknięć, a śmiała się cała sala - od rodziców po maluchy. I jeszcze bajka "z przesłaniem" - sensownym i zaserwowanym w sposób nie walący patelnią po twarzy.
Jeśli komuś podobała się "Kraina Lodu" to Zwierzogród też zachwyci, może nawet bardziej, i również chłopaków, bo jakby nie patrzeć, to kryminał emotka

Zgadzam się. Byliśmy w sobotę. Super film. Cieszę się, że na niego poszliśmy emotka
0 0

pioge7

#6172535 Napisano: 14.03.2016 13:58:23
W końcu znalazłem firmę która zrobi mi do kuchni stół o takich wymiarach jakie chce emotka  dwa tygodnie szukania emotka  kolor wymiary wszystko sie zgadza emotka  i nawet cena przyzwoita emotka  i to mnie cieszy ....
0 0

sosna

#6172770 Napisano: 14.03.2016 21:19:48
dolly napisał(a):

logos89 napisał(a):

Cieszę się z wyników badań mojego synka. Ostatnio lekarz powiedział, że ma chore serduszko a dziś wyszło,że to tylko niedobór żelaza emotka  HIP HIP HURA !

Super, zdrowie najważniejsze emotka

emotka
0 0

Gość: logos89

#6173772 Napisano: 16.03.2016 16:02:46
bruce napisał(a):

sosna napisał(a):

dolly napisał(a):

logos89 napisał(a):

Cieszę się z wyników badań mojego synka. Ostatnio lekarz powiedział, że ma chore serduszko a dziś wyszło,że to tylko niedobór żelaza emotka  HIP HIP HURA !

Super, zdrowie najważniejsze emotka

emotka

I ja gratuluję takiej diagnozy! emotka Co do żelaza, Actiferol 7 mg dla maluszków w saszetkach jest doskonały (trzeba zazwyczaj zamawiać w aptekach, bo nie mają "na stanie"), ale popytaj jeszcze lekarza. emotka

dokładnie to przepisał i dostałam w aptece bez problemu , już połowa miesiąca za nami . 
0 0

Gość: logos89

#6173774 Napisano: 16.03.2016 16:04:43
A dziś cieszę się, że napisąłam na fb do netto, że w ich gazetce była inna cena a na paragonie jest inna. Nie dość że pieniążki zwócili to jeszcze dostałam prezent niespodziankę .
0 0

gosposia07

#6173806 Napisano: 16.03.2016 17:41:01
logos89 napisał(a):

bruce napisał(a):

sosna napisał(a):

dolly napisał(a):

logos89 napisał(a):

Cieszę się z wyników badań mojego synka. Ostatnio lekarz powiedział, że ma chore serduszko a dziś wyszło,że to tylko niedobór żelaza emotka  HIP HIP HURA !

Super, zdrowie najważniejsze emotka

emotka

I ja gratuluję takiej diagnozy! emotka Co do żelaza, Actiferol 7 mg dla maluszków w saszetkach jest doskonały (trzeba zazwyczaj zamawiać w aptekach, bo nie mają "na stanie"), ale popytaj jeszcze lekarza. emotka

dokładnie to przepisał i dostałam w aptece bez problemu , już połowa miesiąca za nami . 

Moja córka też to bierze (ale chyba dawka większa) plus kwas foliowy, który ułatwia przyswajanie żelaza, 3 miesiące ma brać. Niekiedy robię jej przerwę, bo ją brzuch boli ( podobno żelazo tak wpływa na układ pokarmowy, rozregulowuje jego pracę), a później znowu wracamy do żelaza...
Jak była niemowlakiem musiałam z Niemiec sprowadzać ferro sanol w kroplach dla niej ( niby lepiej przyswajalny niż polskie odpowiedniki).
0 0

Gość: logos89

#6174002 Napisano: 17.03.2016 09:52:06
bruce napisał(a):

logos89 napisał(a):

dokładnie to przepisał i dostałam w aptece bez problemu , już połowa miesiąca za nami . 

Muszę chyba wybrać się do Ciebie  emotka , bo ja mam z tym wieczne problemy, a - nawet jeżeli zamówię w aptece na konkretny termin i z "numerowaną karteczką" - zazwyczaj mam pecha: jadę tam dość długo po odbiór, pytam, czekam na powrót farmaceutki z magazynu, po czym dowiaduję się, że albo "kierowca z dostawy miał stłuczkę i leku nie ma", albo że... "zamówienie zaginęło". emotka

tyle że ja zapłaciłam za 30 saszetek 20 złotych a patrze że na internecie np. w http://www.aptekamalinowa.pl/ jest po 6 złotych 
0 0

Gość: logos89

#6174005 Napisano: 17.03.2016 09:53:45
gosposia07 napisał(a):

logos89 napisał(a):

bruce napisał(a):

sosna napisał(a):

dolly napisał(a):

logos89 napisał(a):

Cieszę się z wyników badań mojego synka. Ostatnio lekarz powiedział, że ma chore serduszko a dziś wyszło,że to tylko niedobór żelaza emotka  HIP HIP HURA !

Super, zdrowie najważniejsze emotka

emotka

I ja gratuluję takiej diagnozy! emotka Co do żelaza, Actiferol 7 mg dla maluszków w saszetkach jest doskonały (trzeba zazwyczaj zamawiać w aptekach, bo nie mają "na stanie"), ale popytaj jeszcze lekarza. emotka

dokładnie to przepisał i dostałam w aptece bez problemu , już połowa miesiąca za nami . 

Moja córka też to bierze (ale chyba dawka większa) plus kwas foliowy, który ułatwia przyswajanie żelaza, 3 miesiące ma brać. Niekiedy robię jej przerwę, bo ją brzuch boli ( podobno żelazo tak wpływa na układ pokarmowy, rozregulowuje jego pracę), a później znowu wracamy do żelaza...
Jak była niemowlakiem musiałam z Niemiec sprowadzać ferro sanol w kroplach dla niej ( niby lepiej przyswajalny niż polskie odpowiedniki).

Mój synek ma brać tylko żelazo przez 1 miesiąc i potem idziemy na badania . Pani doktor powiedziała, że to lekki niedobór żelaza spowodowany wcześniejszą chorobą (zapalenie płuc) i trzeba tylko uzupęłnić braki . I jeść dużo warzyw . 
0 0

zaczytana-pola

#6174396 Napisano: 18.03.2016 08:53:48
Dziś cieszę się z tego, że wczoraj Rada Gminy i Miasta przyjęła i zaakceptowała nazwę dla mojej ulicy emotka Taką nazwę, jaką chciałam emotka . Dzisiaj nawet ten deszczyk drobny nie wkurza emotka
0 0

benasia

#6174802 Napisano: 18.03.2016 23:02:38
Jestem dumna z mojego przedszkolaka bo był jednym z trojga najlepszych dzieci na całe przedszkole w konkursie recytatorskim  emotka
0 0

karolkas

#6174979 Napisano: 19.03.2016 22:35:59
Cieszę się z tego, że odpuściłam sobie konkurs Milki  i pierwszy raz od niepamiętnych czasów na spacer nie ciągnęłam za sobą ciastek Milka,nie namawiałam męża na zdjęcia, na przekupywałam dzieci do zdjęcia i po prostu cieszyłam się wiosenną atmosferą na rowerowej wycieczce. Chyba czas zacząć się cieszyć życiem a nie być więźniem zdjęć konkursowych tzn wszędzie i zawsze targać ze sobą produkty promocyjne i gadżety by zrobić zdjęcie. 
0 0

lola.lola

#6174987 Napisano: 19.03.2016 23:00:15
Dziś cieszę się, że miałam dzień odpoczynku, mogłam pobyć sama ze sobą, wiele rzeczy sobie przemyśleć. Zjadłam smaczne śniadanie, poszłam na długi (naprawdę długi bo aż 8km) spacer i porządnie się dotleniłam. Po powrocie wzięłam miłą kąpiel, zrobiłam kawowy peeling. Wieczór spędziłam z książką w ręku. Warto czasem zrobić sobie taki dzień. Z tego się dziś cieszę.
0 0

Gość: poprostuanette

#6175025 Napisano: 20.03.2016 08:34:22
z zakupu mieszkania. emotka Umowa podpisana emotka   Miała być przeprowadzka do innego miasta bo dom tam zbudowaliśmy ale jednak zostajemy w moim ukochanej rodzinnej Warszawie emotka
0 0

donia7

#6175039 Napisano: 20.03.2016 10:04:23
karolkas napisał(a):

Cieszę się z tego, że odpuściłam sobie konkurs Milki  i pierwszy raz od niepamiętnych czasów na spacer nie ciągnęłam za sobą ciastek Milka,nie namawiałam męża na zdjęcia, na przekupywałam dzieci do zdjęcia i po prostu cieszyłam się wiosenną atmosferą na rowerowej wycieczce. Chyba czas zacząć się cieszyć życiem a nie być więźniem zdjęć konkursowych tzn wszędzie i zawsze targać ze sobą produkty promocyjne i gadżety by zrobić zdjęcie. 

o tak, jak najbardziej!
Ja kiedyś wieczorami jak dzieci zasnęły, to czułam presję napisania jakichś konkursów emotka  Teraz wieczorami sporadycznie coś napiszę, wolę obejrzeć jakiś film, lub nawet rozwieszać w spokoju pranie, a nie myśleć, że tam już konkurs jakiś czeka emotka
0 0

gosposia07

#6175109 Napisano: 20.03.2016 14:53:55
Z (wygranego) dużego i fajnego zestawu duplo, który mam schowany dla mojego dziecka na zajączka, plus udało mi się kupić laleczki ( z reklamy tv, ehh te dzieci ...), po 2- dniowych poszukiwaniach w necie- znalazłam całą stertę w C4 emotka .
 
0 0

Gość: kajek80

#6175878 Napisano: 22.03.2016 20:29:40
że jutro ściągają mi szwy w końcu ^^ że już koniec marca i wiosna niebawem, że mamie robimy niespodziankę na urodziny emotka
0 0

joasiajulia

#6175937 Napisano: 22.03.2016 22:23:17
bruce napisał(a):

Chyba po strasznych wiadomościach, którymi najeżone są dziś od rana media emotka - cieszę się po prostu z życia - moich Dzieci i swojego. emotka

emotka
0 0

freyja88

#6176131 Napisano: 23.03.2016 14:38:55
Dziś cieszę się z podania szczegółów i rezerwacji Sanatorium z Diagnosis w Ciechocinku dla mamy i jej partnera.
 To bardzo ciężko pracujący ludzie z problemami z sercem i kręgosłupem... A pobyt zawiera:
- 6 noclegów
- pełne wyżywienie ( śniadania, obiady, kolacje )
- 4 zabiegi dziennie
- badanie lekarskie
- EKG z opisem
- opieka medyczna
oprócz tego są organizowane ogniska i takie tam...
Mam nadzieję, że sobie odpoczną od szarości dnia codziennego i nabiorą sił... Kocham konkursy emotka
0 0