Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

kaskaderka1

#6159610 Napisano: 12.02.2016 21:39:28
sosna napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

sosna napisał(a):

Urodzin Syna, szkoda, ze nic z wygranych nie wpadło...

Wszystkiego najlepszego dla synka ,ja również dziś mam urodziny emotka

Mój ma 22 latka emotka .  A Tobie, kaskaderka1, życzę dużo zdrówka i wygranych. Za Wasze zdrowie emotka

Dziękuję emotka
emotka
0 0

sosna

#6159630 Napisano: 12.02.2016 22:17:25
kaskaderka1 napisał(a):

sosna napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

sosna napisał(a):

Urodzin Syna, szkoda, ze nic z wygranych nie wpadło...

Wszystkiego najlepszego dla synka ,ja również dziś mam urodziny emotka

Mój ma 22 latka emotka .  A Tobie, kaskaderka1, życzę dużo zdrówka i wygranych. Za Wasze zdrowie emotka

Dziękuję emotka
emotka

emotka
0 0

defed

#6159827 Napisano: 13.02.2016 22:58:48
4 pelne lata bez fajek: ja i malzonek emotka az by sie chcialo z tej okazji zajarac szluga emotka
To uczucie wolnosci od uzaleznienia jest bezcenne. Nie zrozumie, kto sam nie byl wiezniem nalogu.
Pachnace wlosy, ubranie i mieszkanie, brak zoltych paluchow i zauwazalna poprawa finansow oraz zdecydowanie mniejszy kac po zakrapianej imprezie ale bez nikotyny - to mnie cieszy emotka
0 0

joan

#6159829 Napisano: 13.02.2016 23:07:46
defed napisał(a):

4 pelne lata bez fajek: ja i malzonek emotka az by sie chcialo z tej okazji zajarac szluga emotka
To uczucie wolnosci od uzaleznienia jest bezcenne. Nie zrozumie, kto sam nie byl wiezniem nalogu.
Pachnace wlosy, ubranie i mieszkanie, brak zoltych paluchow i zauwazalna poprawa finansow oraz zdecydowanie mniejszy kac po zakrapianej imprezie ale bez nikotyny - to mnie cieszy emotka


Gratulacje!!!!!

Wczoraj byłam na koncercie w klubie - szok, gdy sobie przypomniałam, że w młodości po każdej imprezie śmierdziałam papierosami i dosłownie brzydziłam się położyć do łóżka (a nie zawsze mogłam się od razu wykąpać, bo godziny powrotów bywały różne, mieszkałam zaś z rodzicami).

Nigdy nie zapaliłam ani fajeczki, a co weekend śmierdziałam nikotyną totalnie, ze skórą włącznie, zaś oczy piekły mnie w sposób, którego nie da się nawet opisać. Teraz to już cywilizacja - wczoraj kto chciał, wyszedł na papieroska poza klub. A pamiętam, jak pisano, że wprowadzenie zakazu palenia spowoduje upadek restauracji, pubów, klubów, barów i przybytków wszelakich. Nic takiego nie odnotowałam; szkoda, że dawniej tak nie było!
0 0

ultrixx

#6159836 Napisano: 13.02.2016 23:40:00
defed respect!
joan przypomniałaś mi ten smrodek, aż mnie w nosie zapiekło. Ja miałam szczęśliwie pokój z balkonem i płaszcz po imprezie od razu lądował na przymusowym wietrzeniu.
0 0

sylzab2294

#6159837 Napisano: 13.02.2016 23:41:26
joan napisał(a):

defed napisał(a):

4 pelne lata bez fajek: ja i malzonek emotka az by sie chcialo z tej okazji zajarac szluga emotka
To uczucie wolnosci od uzaleznienia jest bezcenne. Nie zrozumie, kto sam nie byl wiezniem nalogu.
Pachnace wlosy, ubranie i mieszkanie, brak zoltych paluchow i zauwazalna poprawa finansow oraz zdecydowanie mniejszy kac po zakrapianej imprezie ale bez nikotyny - to mnie cieszy emotka


Gratulacje!!!!!

Wczoraj byłam na koncercie w klubie - szok, gdy sobie przypomniałam, że w młodości po każdej imprezie śmierdziałam papierosami i dosłownie brzydziłam się położyć do łóżka (a nie zawsze mogłam się od razu wykąpać, bo godziny powrotów bywały różne, mieszkałam zaś z rodzicami).

Nigdy nie zapaliłam ani fajeczki, a co weekend śmierdziałam nikotyną totalnie, ze skórą włącznie, zaś oczy piekły mnie w sposób, którego nie da się nawet opisać. Teraz to już cywilizacja - wczoraj kto chciał, wyszedł na papieroska poza klub. A pamiętam, jak pisano, że wprowadzenie zakazu palenia spowoduje upadek restauracji, pubów, klubów, barów i przybytków wszelakich. Nic takiego nie odnotowałam; szkoda, że dawniej tak nie było!

bo dawniej papieros był cool emotka  A jako że wpisuje się już świadomie w erę dinozaurów, cieszę się że mnie ten problem nie dotyczy emotka
0 0

Anita26

#6159966 Napisano: 14.02.2016 19:48:20
Cieszę sie z dwóch zdanych egzaminów emotka  
0 0

sabinka71

#6161520 Napisano: 17.02.2016 21:37:49
Cieszę się że synowie szczęśliwie wrócili z Paryża z wczorajszego meczu.Pozdrawiają Piotra i Milenę którzy też mieli wygrane bilety.
0 0

Gość: rebelll

#6162030 Napisano: 18.02.2016 20:41:19
Ja się cieszę z ładnej pogody dzisiaj emotka
0 0

zaczytana-pola

#6162067 Napisano: 18.02.2016 22:32:44
sylzab2294 napisał(a):

joan napisał(a):

defed napisał(a):

4 pelne lata bez fajek: ja i malzonek emotka az by sie chcialo z tej okazji zajarac szluga emotka
To uczucie wolnosci od uzaleznienia jest bezcenne. Nie zrozumie, kto sam nie byl wiezniem nalogu.
Pachnace wlosy, ubranie i mieszkanie, brak zoltych paluchow i zauwazalna poprawa finansow oraz zdecydowanie mniejszy kac po zakrapianej imprezie ale bez nikotyny - to mnie cieszy emotka


Gratulacje!!!!!

Wczoraj byłam na koncercie w klubie - szok, gdy sobie przypomniałam, że w młodości po każdej imprezie śmierdziałam papierosami i dosłownie brzydziłam się położyć do łóżka (a nie zawsze mogłam się od razu wykąpać, bo godziny powrotów bywały różne, mieszkałam zaś z rodzicami).

Nigdy nie zapaliłam ani fajeczki, a co weekend śmierdziałam nikotyną totalnie, ze skórą włącznie, zaś oczy piekły mnie w sposób, którego nie da się nawet opisać. Teraz to już cywilizacja - wczoraj kto chciał, wyszedł na papieroska poza klub. A pamiętam, jak pisano, że wprowadzenie zakazu palenia spowoduje upadek restauracji, pubów, klubów, barów i przybytków wszelakich. Nic takiego nie odnotowałam; szkoda, że dawniej tak nie było!

bo dawniej papieros był cool emotka  A jako że wpisuje się już świadomie w erę dinozaurów, cieszę się że mnie ten problem nie dotyczy emotka

A ja cieszę się razem z Wami, bo mój mąż rzucił palenie po 10 latach życia z tym nałogiem. Nie pali już 7 lat.
0 0

defed

#6162070 Napisano: 18.02.2016 22:39:33
zaczytana-pola - super! Brawa dla męża emotka  Nie potrafię sobie wyobrazić jak to jest całować palacza, bo ja zawsze byłam po tej samej stronie smrodu i moje zmysły były przytłumione. Teraz tylko w głowę się walę, jak ja mogłam świadomie wydawać na to paskudztwo takie wielkie pieniądze... emotka
0 0

mczarna

#6162087 Napisano: 18.02.2016 23:33:35
A ja się cieszę,że zostałam dziś w domu i nie musiałam tłuc sie w korkach:-)Popracowałam sobie z domu i dzięki temu pospałam dłużej:-)
0 0

staszek

#6162455 Napisano: 19.02.2016 13:49:28
tomniewkurza napisał(a):

emotka ech, niespodzianki bywają różne... Ta wyjątkowo przyjemnie mnie zaskoczyła. emotka
Koleżanka, dla której syna wygrałem bilety na mecz w Paryżu, po powrocie sprezentowała w podziękowaniu kosz, a w nim pośród innych smakowitych drobiazgów (UWAGA) - jeden z produktów konkursowych i szepnęła na ucho "A pod spodem masz paragon, tylko nie zgub, wyślij zgłoszenie i wygraj!" emotka
Miłe, nieprawdaż? emotka

Bardzo miłe! emotka tylko teraz postaraj się ładnie, żebyś wygrał emotka
0 0

Gość: logos89

#6163409 Napisano: 22.02.2016 12:16:49
Cieszę się z wyników badań mojego synka. Ostatnio lekarz powiedział, że ma chore serduszko a dziś wyszło,że to tylko niedobór żelaza emotka  HIP HIP HURA !
0 0

luko922

#6163412 Napisano: 22.02.2016 12:22:14
Cieszę się z tego, że agencja organizująca wyjazd na mecz Chelsea z 4move nie ma z niczym problemu. Wszystko mogę sobie wybrać, termin meczu, godziny lotów, hotel jaki chcę i nawet nie mają problemu z tym, żeby bilety powrotne były dwa dni później niż mecz. emotka
0 0

gosposia07

#6163665 Napisano: 22.02.2016 20:35:24
Bravo ONI emotka
0 0

gosposia07

#6163666 Napisano: 22.02.2016 20:38:42
logos89 napisał(a):

Cieszę się z wyników badań mojego synka. Ostatnio lekarz powiedział, że ma chore serduszko a dziś wyszło,że to tylko niedobór żelaza emotka  HIP HIP HURA !

Super! Wierzę, że taka wiadomość to ogromna ulga dla matki .
0 0

defed

#6163791 Napisano: 23.02.2016 10:23:20
Gdyby nie finał, opowieść nadawałaby się do topu wkurza mnie...
___________
W Niemczech, w szkole podstawowej, do której uczęszcza moja siostrzenica, otworzyli klasę adaptacyjną dla dzieci uchodźców, które są w wieku przed-szkolnym (5-6 lat). Dziecko-uchodźca pobił na korytarzu 9 latka-kolegę siostrzenicy (polała się krew z nosa). Chłopięce potyczki, zdawałoby się... Ale nauczyciele znaleźli w plecaku 5-6 latka nóż (!).
Siostra podjęła decyzję: pakuje rodzinę i wraca na stałe do PL w 2017 roku emotka
0 0

dolly

#6163803 Napisano: 23.02.2016 10:58:10
logos89 napisał(a):

Cieszę się z wyników badań mojego synka. Ostatnio lekarz powiedział, że ma chore serduszko a dziś wyszło,że to tylko niedobór żelaza emotka  HIP HIP HURA !

Super, zdrowie najważniejsze emotka
0 0

chochliczka

#6163829 Napisano: 23.02.2016 11:33:09
Ciesze sie,ze wroce dzis z pracy i bedzie czekala na mnie kolacja przygotowana przez mojego ukochanego emotka  :)
0 0