Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

taalvikki

#6137291 Napisano: 27.12.2015 15:08:29
dolly napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Ja też się cieszę, że do przyszłego wtorku mam wolne emotka  można trochę odpocząć... no i cieszę się ze skończenia lepienia uszek do barszczu emotka
swoją drogą, u was też jest taka tradycja, że w jedno uszko wkłada się kawałek orzecha włoskiego i osoba, która na to uszko trafi przy wigilijnej kolacji będzie miała szczęście w kolejnym roku? emotka

Koleżanka dzisiaj mi mówiła, ze złamała sobie ząb na łupince od orzecha, mam więc nadzieję, ze to nie przez tę... tradycjeemotka


u mnie w domu się wkładało groch, więc zęby były bezpieczne emotka
----------------------------------------------------------------------
cieszę się, bo kot siedzi mi właśnie na kolanach. i że rodzinne zloty okazały się całkiem niestraszne. 
0 0

luko922

#6137875 Napisano: 28.12.2015 19:47:51
@Krokodyl napisał(a):

luko922 napisał(a):

emotka Cieszę się, że www.sprawnymarketing.pl zechciał opublikować mój tekst z podsumowaniem 2015 roku w polskiej reklamie emotka
Jeśli ktoś jest zainteresowany: http://sprawnymar...olskie-reklamy-2015/ emotka

Bardzo dobre podsumowanieemotka
A w temacie- cieszą mnie Święta!

O, dzięki! 
chochliczka - również emotka
0 0

ludzka_istota

#6138249 Napisano: 29.12.2015 13:02:37
A ja się cieszę, że mi się mózg zrelaksował i odblokował emotka

W połowie listopada zapomniałam hasło do swojej poczty na o2 (a to moja ulubiona ludzkoistotowa poczta) i za nic nie mogłam sobie go przypomnieć- w notatkach bajzel i też mi nic nie pomogły. A przed chwilą mnie olśniło i... udało sie emotka
0 0

awi

#6139544 Napisano: 01.01.2016 17:04:20
Cieszę się, że udało mi się pojeździć rowerem po wertepach, wprawdzie stópki zmarzły ale było wspaniale i przepięknie.
Mam jeszcze drugi powód do radości: znalazły się dokumenty samochodu a byłam przekonana, że je wczoraj zgubiłam. Przeszukałam rano mieszkanie i trasę od samochodu do domu, nawet wygrzebałam ze śmietnika reklamówkę ze śmieciami no bo może tam wpadły przypadkiem, zaglądałam do skrzynki na listy (może ktoś znalazł i wrzucił?). Zaczęłam się już godzić z ich stratą (tliła się jeszcze nadzieja, że ktoś znalazł i przyśle)  ale jak wróciłam z roweru to od razu na nie trafiłam, leżały na lodówce.
0 0

honoris

#6139570 Napisano: 01.01.2016 19:39:01
Jeeee mam kota! Po półtora roku udało mi się przekonać chłopaka. Dziś przywieźliśmy kotka i szybko się aklimatyzuje, o dziwo siedzi dokładnie tam, gdzie mu naszykowałam miejsce. Ma 3 lata i jest czarny jak ta noc, a spojrzenie takie, że główna rola w horrorze gwarantowana emotka
PS No i będę mogła teraz grać w "kocie" konkursy hihi.
0 0

joan

#6139589 Napisano: 01.01.2016 21:22:14
honoris napisał(a):

Jeeee mam kota! Po półtora roku udało mi się przekonać chłopaka. Dziś przywieźliśmy kotka i szybko się aklimatyzuje, o dziwo siedzi dokładnie tam, gdzie mu naszykowałam miejsce. Ma 3 lata i jest czarny jak ta noc, a spojrzenie takie, że główna rola w horrorze gwarantowana emotka
PS No i będę mogła teraz grać w "kocie" konkursy hihi.


Miły początek roku emotka U mnie właśnie trwa kocie mruczando, najlepsza muza do relaksu emotka
0 0

noisy0000

#6140695 Napisano: 05.01.2016 11:10:35
Dziś cieszę się... że umówiłam się na PIERWSZĄ od wielu lat RANDKĘ!
Półtora roku temu zakończył się boleśnie mój wieloletni związek i nie miałam ochoty na takie rzeczy, tęskniłam, wspominałam itd.. ale w sylwestra postanowiłam sobie KONIEC - trzeba przestać się użalać, rozdrapywać lekko zagojone rany i iść naprzód. 
Niby się cieszę ale też baaaardzo stresuję i denerwuję emotka
0 0

toka

#6140696 Napisano: 05.01.2016 11:17:58
noisy0000 napisał(a):

Dziś cieszę się... że umówiłam się na PIERWSZĄ od wielu lat RANDKĘ!
Półtora roku temu zakończył się boleśnie mój wieloletni związek i nie miałam ochoty na takie rzeczy, tęskniłam, wspominałam itd.. ale w sylwestra postanowiłam sobie KONIEC - trzeba przestać się użalać, rozdrapywać lekko zagojone rany i iść naprzód. 
Niby się cieszę ale też baaaardzo stresuję i denerwuję emotka

powodzenia!Trzymam kciuki żeby było fajnie emotka
0 0

kaskaderka1

#6140708 Napisano: 05.01.2016 11:29:36
Nie wiem z czego ,ale mam w głowie głupawkę ...
Jeden z niewielu dni ...
0 0

noisy0000

#6140726 Napisano: 05.01.2016 11:50:14
toka napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

Dziś cieszę się... że umówiłam się na PIERWSZĄ od wielu lat RANDKĘ!
Półtora roku temu zakończył się boleśnie mój wieloletni związek i nie miałam ochoty na takie rzeczy, tęskniłam, wspominałam itd.. ale w sylwestra postanowiłam sobie KONIEC - trzeba przestać się użalać, rozdrapywać lekko zagojone rany i iść naprzód. 
Niby się cieszę ale też baaaardzo stresuję i denerwuję emotka

powodzenia!Trzymam kciuki żeby było fajnie emotka

Dziękuję emotka
0 0

Vi.

#6140728 Napisano: 05.01.2016 11:51:16
noisy0000 napisał(a):

toka napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

Dziś cieszę się... że umówiłam się na PIERWSZĄ od wielu lat RANDKĘ!
Półtora roku temu zakończył się boleśnie mój wieloletni związek i nie miałam ochoty na takie rzeczy, tęskniłam, wspominałam itd.. ale w sylwestra postanowiłam sobie KONIEC - trzeba przestać się użalać, rozdrapywać lekko zagojone rany i iść naprzód. 
Niby się cieszę ale też baaaardzo stresuję i denerwuję emotka

powodzenia!Trzymam kciuki żeby było fajnie emotka

Dziękuję emotka

Zazdroszczę emotka Mam nadzieję, że będzie miło emotka
0 0

noisy0000

#6140732 Napisano: 05.01.2016 11:53:18
@Vi. napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

toka napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

Dziś cieszę się... że umówiłam się na PIERWSZĄ od wielu lat RANDKĘ!
Półtora roku temu zakończył się boleśnie mój wieloletni związek i nie miałam ochoty na takie rzeczy, tęskniłam, wspominałam itd.. ale w sylwestra postanowiłam sobie KONIEC - trzeba przestać się użalać, rozdrapywać lekko zagojone rany i iść naprzód. 
Niby się cieszę ale też baaaardzo stresuję i denerwuję emotka

powodzenia!Trzymam kciuki żeby było fajnie emotka

Dziękuję emotka

Zazdroszczę emotka Mam nadzieję, że będzie miło emotka

Ja mam nadzieję, że nie stchórzę i nie odwołam w ostatniej chwili emotka
0 0

Vi.

#6140734 Napisano: 05.01.2016 11:54:43
noisy0000 napisał(a):

@Vi. napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

toka napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

Dziś cieszę się... że umówiłam się na PIERWSZĄ od wielu lat RANDKĘ!
Półtora roku temu zakończył się boleśnie mój wieloletni związek i nie miałam ochoty na takie rzeczy, tęskniłam, wspominałam itd.. ale w sylwestra postanowiłam sobie KONIEC - trzeba przestać się użalać, rozdrapywać lekko zagojone rany i iść naprzód. 
Niby się cieszę ale też baaaardzo stresuję i denerwuję emotka

powodzenia!Trzymam kciuki żeby było fajnie emotka

Dziękuję emotka

Zazdroszczę emotka Mam nadzieję, że będzie miło emotka

Ja mam nadzieję, że nie stchórzę i nie odwołam w ostatniej chwili emotka

Warto dać szansę, na pewno będzie fajnie emotka Swoją drogą ciekawe jak to jest być na randce- mnie nikt nigdy nie zabrał emotka
0 0

defed

#6140747 Napisano: 05.01.2016 12:06:58
Dziś się cieszę, bo dowiedziałam się, że udało mi się trafić drugi raz bilety na mecz z Laysów, tym razem dla osoby z forum, bezinteresownie emotka  I choć nie mam z tego żadnych korzyści majątkowych, to po okropnej końcówce roku 2015, nareszcie wróciły mi chęci do dalszej gry!!!emotka  emotka
0 0

dolly

#6140939 Napisano: 05.01.2016 16:30:24
noisy0000 napisał(a):

@Vi. napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

toka napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

Dziś cieszę się... że umówiłam się na PIERWSZĄ od wielu lat RANDKĘ!
Półtora roku temu zakończył się boleśnie mój wieloletni związek i nie miałam ochoty na takie rzeczy, tęskniłam, wspominałam itd.. ale w sylwestra postanowiłam sobie KONIEC - trzeba przestać się użalać, rozdrapywać lekko zagojone rany i iść naprzód. 
Niby się cieszę ale też baaaardzo stresuję i denerwuję emotka

powodzenia!Trzymam kciuki żeby było fajnie emotka

Dziękuję emotka

Zazdroszczę emotka Mam nadzieję, że będzie miło emotka

Ja mam nadzieję, że nie stchórzę i nie odwołam w ostatniej chwili emotka

To potraktuj to, nie jak randke, a spotkanie z lubianym kolegą emotka  
0 0

noisy0000

#6140957 Napisano: 05.01.2016 17:09:50
dolly napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

Ja mam nadzieję, że nie stchórzę i nie odwołam w ostatniej chwili emotka

To potraktuj to, nie jak randke, a spotkanie z lubianym kolegą emotka  

Staram się właśnie ale tak się boję, nie mam doświadczenia i boję się, że będę sztywna, że strzelę jakąś gafę itd emotka  emotka
0 0

ludzka_istota

#6140996 Napisano: 05.01.2016 18:16:24
noisy0000 napisał(a):

dolly napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

Ja mam nadzieję, że nie stchórzę i nie odwołam w ostatniej chwili emotka

To potraktuj to, nie jak randke, a spotkanie z lubianym kolegą emotka  

Staram się właśnie ale tak się boję, nie mam doświadczenia i boję się, że będę sztywna, że strzelę jakąś gafę itd emotka  emotka

No... ciekawa sprawa... Miałam podobnie- długo "lizałam rany" po związku, odwazyłam się na randkę i... 18 lutego minie 4 lata od tej randki, a 19 lutego- 5 miesięcy od ślubu emotka
0 0

dolly

#6141133 Napisano: 05.01.2016 23:52:17
Haha, no to pocieszylas dziewczyne emotka
Teraz to się będzie stresowac.
Noisy0000, no jakas gafa musi byc, bo z czegos sie trzeba bedzie smiac za jakis czas emotka
0 0

shell

#6141148 Napisano: 06.01.2016 01:06:30
batistutek123 napisał(a):

Żeńcie się bo w Polsce niż demograficzny i brakuje dzieci!

nie trzeba się  żenić by  mieć dzieci emotka
0 0

Vi.

#6141153 Napisano: 06.01.2016 02:09:45
shell napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Żeńcie się bo w Polsce niż demograficzny i brakuje dzieci!

nie trzeba się  żenić by  mieć dziec 

I co z tego że niż demograficzny? emotka
0 0