Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

ondine

#6021814 Napisano: 25.05.2015 00:21:51
stamp napisał(a):

ondine napisał(a):

stamp napisał(a):

ondine napisał(a):

edzia21 napisał(a):

parole21 napisał(a):

i nadzieji emotka

emotka  w kazdym bądź razie cieszę się, że mieszkam przy granicy z Niemcami i w razie "W" mam blisko. Wschodzie - powodzenia emotka Szable w dloń emotka

Się nie ciesz! W razie czego to będę uciekać do Ciebie emotka
Ja tam szabli w dłoń nie biorę, niech bierze je elektorat odpowiedzialny emotka

niestety nie tylko palikot jest patriotą z tego co widzeemotka

Nie, nie tylko! Większość Was jest, dacie sobie radę emotka

no to może już zacznijcie sie pakowacemotka emotka mam nadzieje że powrotu dla was nie będzieemotka

Żeby był jakiś powrót to musi być do czego wracać emotka Ale tak serio - odłóżmy politykę na bok, tego tematu nie ma sensu tu roztrząsać, bo nigdy do niczego dobrego nie prowadzi emotka
0 0

Gość: stamp

#6021815 Napisano: 25.05.2015 00:23:28
edzia21 napisał(a):

stamp napisał(a):

ondine napisał(a):

stamp napisał(a):

ondine napisał(a):

edzia21 napisał(a):

parole21 napisał(a):

i nadzieji emotka

emotka  w kazdym bądź razie cieszę się, że mieszkam przy granicy z Niemcami i w razie "W" mam blisko. Wschodzie - powodzenia emotka Szable w dloń emotka

Się nie ciesz! W razie czego to będę uciekać do Ciebie emotka
Ja tam szabli w dłoń nie biorę, niech bierze je elektorat odpowiedzialny emotka

niestety nie tylko palikot jest patriotą z tego co widzeemotka

Nie, nie tylko! Większość Was jest, dacie sobie radę emotka

no to może już zacznijcie sie pakowacemotka emotka mam nadzieje że powrotu dla was nie będzieemotka

no raczej, nie będzie do czego wracać emotka

a napewno nikt tu za wami nie będzie tęsknićemotka
0 0

mia

#6021819 Napisano: 25.05.2015 00:27:35
stamp napisał(a):

no to może już zacznijcie sie pakowacemotka emotka mam nadzieje że powrotu dla was nie będzieemotka

Jedyne czego naprawdę się boję i nienawidzę, to fanatyzmu.emotka
Stamp, może daj już se siana...
A co będzie, jak jutro się głosów doliczą i okaże się, że jednak BK wygrał 3 głosami (nie procentami) - potniesz się?emotka

W temacie:
Cieszę się, że dziś było słońce i fantastyczna cisza nad jeziorem, i że świat jest piękny, a ten nieszczęsny klimat nieszczęsnych wyborów za kilka dni już przygaśnie... emotka
0 0

ziolko

#6021821 Napisano: 25.05.2015 00:31:25
nie wpiszę nic na temat, mam tylko prośbę do stampa, aby przystopował trochę ze swoimi wypowiedziami, bo widzę, że pracuje na 3 punkt karny, a pozostałe ma już za podobne wypowiedzi 
Staż na forum raptem 5 miesięcy, a ile zjadliwych komentarzy
0 0

ondine

#6021823 Napisano: 25.05.2015 00:32:38
stamp napisał(a):

edzia21 napisał(a):

stamp napisał(a):

ondine napisał(a):

stamp napisał(a):

ondine napisał(a):

edzia21 napisał(a):

parole21 napisał(a):

i nadzieji emotka

emotka  w kazdym bądź razie cieszę się, że mieszkam przy granicy z Niemcami i w razie "W" mam blisko. Wschodzie - powodzenia emotka Szable w dloń emotka

Się nie ciesz! W razie czego to będę uciekać do Ciebie emotka
Ja tam szabli w dłoń nie biorę, niech bierze je elektorat odpowiedzialny emotka

niestety nie tylko palikot jest patriotą z tego co widzeemotka

Nie, nie tylko! Większość Was jest, dacie sobie radę emotka

no to może już zacznijcie sie pakowacemotka emotka mam nadzieje że powrotu dla was nie będzieemotka

no raczej, nie będzie do czego wracać emotka

a napewno nikt tu za wami nie będzie tęsknićemotka

Po co ta agresja i obrażanie? Wyborcy, wyluzujcie. emotka

A ja się cieszę, że wreszcie się skończy temat na Facebookach "głosuję na Bronka", "głosuję na Dudę" !
0 0

Gość: stamp

#6021824 Napisano: 25.05.2015 00:33:51
mia napisał(a):

stamp napisał(a):

no to może już zacznijcie sie pakowacemotka emotka mam nadzieje że powrotu dla was nie będzieemotka

Jedyne czego naprawdę się boję i nienawidzę, to fanatyzmu.emotka
Stamp, może daj już se siana...
A co będzie, jak jutro się głosów doliczą i okaże się, że jednak BK wygrał 3 głosami (nie procentami) - potniesz się?emotka

W temacie:
Cieszę się, że dziś było słońce i fantastyczna cisza nad jeziorem, i że świat jest piękny, a ten nieszczęsny klimat nieszczęsnych wyborów za kilka dni już przygaśnie... emotka

prędzej ty sie potniesz jak jak sie okaże że Duda wygrał1000 głosów emotka też boję fanatyzmu tego fantyzmu rodem z WSI
0 0

dolly

#6021828 Napisano: 25.05.2015 00:38:18
Stamp wyluzuj, bo Ci ciśnienie za mocno skoczyło.
Wygrałeś, to się ciesz, bez świrowania.
0 0

mia

#6021829 Napisano: 25.05.2015 00:38:21
Wymagany przez mnie poziom dyskusji został przekroczony. W dół oczywiście.
EOT
0 0

asantesana

#6021830 Napisano: 25.05.2015 00:40:17
stamp napisał(a):

a napewno nikt tu za wami nie będzie tęsknićemotka

Obawiam się, ze za Tobą też nikt nie będzie tęsknić jak dostaniesz bana, więc wyluzuj emotka
0 0

freyja88

#6023651 Napisano: 27.05.2015 17:53:21
Niech ten maj się nie kończy! Już dawno tak nie miałam! emotka
0 0

trebor1

#6023839 Napisano: 28.05.2015 08:26:17
cieszę się, że pomimo podeszłego wieku konkursowego ciągle zachowuję świeżość emotka
Wczoraj np. zachowałem się jak zupełny świeżak emotka  ...jechać, nie jechać do tesco po gilette... pojechałem godz. 21, nałożyłem z 12km, dołożylem go paragonu jeszcze Nałeczowiankę , i wracam... O k**** ! paragonu nie wziąłem, wracam przewalam razem z miłą panią z obsługi  dwa kosze na śmieci, (w końcu te nożyki gillette to nie są tanie rzeczy) i nic... ale dali jakiś wtórnik,  na którym były jakies inne numery, niż nr paragonu...
 leciuchno zniechęcony odłozyłem pisanie o superbohaterze na koniec, poszło o 23:59, ale co się okazało numer Plusa, pomino zdjecia blokady na smsy premium, wciąż zachował te swoją jakże cenną (w tym akurat momencie) właściwość... i nie zdążyłem już wysłać zgłoszenia z innego numeru:)
Ale noł stres, od czego ma się  Nivea Stres protect, dziś po raz tylko pod jedną pachę, bo akurat skończył mi się roll-on w połowie porannej ablucji,
więc czuję się jak aktor w tych czerstwych reklamach, który to połowę swych pach potraktował zwykłym deo roll-on, a druga połowę tym cudownym...
o rezultatach napiszę w zgłoszeniu do nivea emotka
0 0

Gość: iga95

#6023858 Napisano: 28.05.2015 09:20:04
a ja powróce do tematu emotka dziś ciesze się z ładnej pogody i zaobserwowałam polepszenie nastroju w moim mieście ludzie jakoś tacy uśmiechnięci chodzą - tak działa słoneczko!
0 0

mixik

#6023950 Napisano: 28.05.2015 11:26:40
trebor1 napisał(a):

cieszę się, że pomimo podeszłego wieku konkursowego ciągle zachowuję świeżość emotka
Wczoraj np. zachowałem się jak zupełny świeżak emotka  ...jechać, nie jechać do tesco po gilette... pojechałem godz. 21, nałożyłem z 12km, dołożylem go paragonu jeszcze Nałeczowiankę , i wracam... O k**** ! paragonu nie wziąłem, wracam przewalam razem z miłą panią z obsługi  dwa kosze na śmieci, (w końcu te nożyki gillette to nie są tanie rzeczy) i nic... ale dali jakiś wtórnik,  na którym były jakies inne numery, niż nr paragonu...
 leciuchno zniechęcony odłozyłem pisanie o superbohaterze na koniec, poszło o 23:59, ale co się okazało numer Plusa, pomino zdjecia blokady na smsy premium, wciąż zachował te swoją jakże cenną (w tym akurat momencie) właściwość... i nie zdążyłem już wysłać zgłoszenia z innego numeru:)
Ale noł stres, od czego ma się  Nivea Stres protect, dziś po raz tylko pod jedną pachę, bo akurat skończył mi się roll-on w połowie porannej ablucji,
więc czuję się jak aktor w tych czerstwych reklamach, który to połowę swych pach potraktował zwykłym deo roll-on, a druga połowę tym cudownym...
o rezultatach napiszę w zgłoszeniu do nivea emotka


Hehehe dobre... ale uwierz mi, nie jestes sam w tych decyzjach konkursowych "za 5 dwunasta"... leciec i kupic, a moze cos ciekawego sklece... a z tymi blokadami na premium to zupelna przesada. Powinno byc od razu po doladowaniu zdejmowane i juz. A tu czekaj, bo moze juz, moze za chwile, a moze i jutro
W kazdym razie powodzenia w Nivea
Btw. Ciesze sie ze mam dniowke w pracy bo cora chyba przez zabkowanie od g. 3 zachciala zrobic w domu plac zabaw i nie bylo zmiloj. Do czego to doszlo emotka
0 0

Jasminum

#6023954 Napisano: 28.05.2015 11:31:50
iga95 napisał(a):

a ja powróce do tematu emotka dziś ciesze się z ładnej pogody i zaobserwowałam polepszenie nastroju w moim mieście ludzie jakoś tacy uśmiechnięci chodzą - tak działa słoneczko!

Tak jest inaczej, u mnie zwyżka nastroju po depresyjnym wczoraj. Niebawem zmykam na długi spacer- 15 kaem. A z czego dziś się cieszę- z tego że owadki przylecą i będzie je można fotografować bo lato niebawem
0 0

Gość: Hankowna

#6024086 Napisano: 28.05.2015 13:54:57
Ze swieciło słonko rano emotka
0 0

wanderlust

#6024303 Napisano: 28.05.2015 18:33:28
Z pierwszej udanej rozmowy o pracę ! emotka Już dawno nie jestem tak pozytywnie nastawiony emotka  
0 0

slonko365

#6024304 Napisano: 28.05.2015 18:40:39
mixik napisał(a):

trebor1 napisał(a):

cieszę się, że pomimo podeszłego wieku konkursowego ciągle zachowuję świeżość emotka
Wczoraj np. zachowałem się jak zupełny świeżak emotka  ...jechać, nie jechać do tesco po gilette... pojechałem godz. 21, nałożyłem z 12km, dołożylem go paragonu jeszcze Nałeczowiankę , i wracam... O k**** ! paragonu nie wziąłem, wracam przewalam razem z miłą panią z obsługi  dwa kosze na śmieci, (w końcu te nożyki gillette to nie są tanie rzeczy) i nic... ale dali jakiś wtórnik,  na którym były jakies inne numery, niż nr paragonu...
 leciuchno zniechęcony odłozyłem pisanie o superbohaterze na koniec, poszło o 23:59, ale co się okazało numer Plusa, pomino zdjecia blokady na smsy premium, wciąż zachował te swoją jakże cenną (w tym akurat momencie) właściwość... i nie zdążyłem już wysłać zgłoszenia z innego numeru:)
Ale noł stres, od czego ma się  Nivea Stres protect, dziś po raz tylko pod jedną pachę, bo akurat skończył mi się roll-on w połowie porannej ablucji,
więc czuję się jak aktor w tych czerstwych reklamach, który to połowę swych pach potraktował zwykłym deo roll-on, a druga połowę tym cudownym...
o rezultatach napiszę w zgłoszeniu do nivea emotka


Hehehe dobre... ale uwierz mi, nie jestes sam w tych decyzjach konkursowych "za 5 dwunasta"... leciec i kupic, a moze cos ciekawego sklece... a z tymi blokadami na premium to zupelna przesada. Powinno byc od razu po doladowaniu zdejmowane i juz. A tu czekaj, bo moze juz, moze za chwile, a moze i jutro
W kazdym razie powodzenia w Nivea
Btw. Ciesze sie ze mam dniowke w pracy bo cora chyba przez zabkowanie od g. 3 zachciala zrobic w domu plac zabaw i nie bylo zmiloj. Do czego to doszlo emotka

cieszę się z odczuwanej na tym forum wspólnoty doświadczeń  emotka
0 0

slonko365

#6024306 Napisano: 28.05.2015 18:41:44
iga95 napisał(a):

a ja powróce do tematu emotka dziś ciesze się z ładnej pogody i zaobserwowałam polepszenie nastroju w moim mieście ludzie jakoś tacy uśmiechnięci chodzą - tak działa słoneczko!

No a jak!  emotka   emotka  emotka
0 0

Anita26

#6024309 Napisano: 28.05.2015 18:47:11
dzis cieszę się z wyjścia z dzieckiem do kina(zrealizowałam wygrane vouvhery emotka ) na bajkę Sekrety morza i powiem, że super bajka, bez agresji i bicia, rodzinna i uczuciowa superowa emotka
i cieszę się, ze mój mężuś zaliczył w-f na 5 emotka  
0 0

dzasmina

#6024837 Napisano: 29.05.2015 16:59:40
cieszę się, bo przesyłka jednak dotarła i jak się dobrze wwąchnę to nawet nie przeszkadza mi, że ciut ponad 2 tygodnie czekałam. emotka
0 0