Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

Gość: iwonat90

#6018514 Napisano: 18.05.2015 08:49:10
Ciesze się, że dzis słonko swieci emotka
0 0

dorota8331

#6018555 Napisano: 18.05.2015 10:29:23
Cieszę się, że kupiłam książki Beaty Pawlikowskiej i  po każdym przeczytaniu części książki czuję się coraz lepiej emotka
0 0

mia

#6018565 Napisano: 18.05.2015 10:40:15
selenes napisał(a):

z 301  kremiku Nivea emotka  Mój rekord emotka  Marysia i Edzia trzymały za mnie kciuki. Mogę sie teraz cała wysmarować na wakacjeemotka

No weź!!! Przez takich pazernych jak Ty, mnie nie dali!emotka
Już pisałam im poematy, peany, dialogi, monologi, skecze przed lustrem, nawet elegię pośmiertną na cześć Nivea, i nic! Odmłodziłam się, potem postarzyłam, zmieniłam płeć, pisałam w imieniu męża i swojej kotki, a nawet znajomego geja, że Nivea lepszy jak wazelina, i wszystko o kant d..y rozbić! emotka
Dziewięć złociszów przeszło mnie bokiem! emotka
I jak tu być w tym temacie???
0 0

selenes

#6018827 Napisano: 18.05.2015 14:36:24
mia napisał(a):

selenes napisał(a):

z 301  kremiku Nivea emotka  Mój rekord emotka  Marysia i Edzia trzymały za mnie kciuki. Mogę sie teraz cała wysmarować na wakacjeemotka

No weź!!! Przez takich pazernych jak Ty, mnie nie dali!emotka
Już pisałam im poematy, peany, dialogi, monologi, skecze przed lustrem, nawet elegię pośmiertną na cześć Nivea, i nic! Odmłodziłam się, potem postarzyłam, zmieniłam płeć, pisałam w imieniu męża i swojej kotki, a nawet znajomego geja, że Nivea lepszy jak wazelina, i wszystko o kant d..y rozbić! emotka
Dziewięć złociszów przeszło mnie bokiem! emotka
I jak tu być w tym temacie???

żeby było zabawniej to otrzymałam wiele privów z gratulacjami i prośbami o zdradzenie patentu  :D...... 
0 0

Gość: usmiech

#6018844 Napisano: 18.05.2015 15:09:17
selenes napisał(a):

mia napisał(a):

selenes napisał(a):

z 301  kremiku Nivea emotka  Mój rekord emotka  Marysia i Edzia trzymały za mnie kciuki. Mogę sie teraz cała wysmarować na wakacjeemotka

No weź!!! Przez takich pazernych jak Ty, mnie nie dali!emotka
Już pisałam im poematy, peany, dialogi, monologi, skecze przed lustrem, nawet elegię pośmiertną na cześć Nivea, i nic! Odmłodziłam się, potem postarzyłam, zmieniłam płeć, pisałam w imieniu męża i swojej kotki, a nawet znajomego geja, że Nivea lepszy jak wazelina, i wszystko o kant d..y rozbić! emotka
Dziewięć złociszów przeszło mnie bokiem! emotka
I jak tu być w tym temacie???

żeby było zabawniej to otrzymałam wiele privów z gratulacjami i prośbami o zdradzenie patentu  :D......

Niestety, taki poziom... Niektórzy nie wyczują ironii nawet wtedy, gdyby kopnęła ich w 4 litery;)
0 0

vickichelm

#6018845 Napisano: 18.05.2015 15:21:09
hehe masakra emotka szkoda , że bombonierki z Rmfu się skończyły emotka
0 0

frodo

#6019100 Napisano: 19.05.2015 00:09:17
serene napisał(a):

Dziś cieszę się ze znalezionego w 1 koszu: paragonu na konkurs Podlaski,Kupiec i opakowanie z kodem po petitkach  :).

Gratki! O której chodzisz na rekonesans? Bo ja z samego rana ale nigdy jeszcze w 1 koszu nie znalazłam tyle szczęścia emotka
0 0

maria1980

#6019140 Napisano: 19.05.2015 09:15:55
selenes napisał(a):

mia napisał(a):

selenes napisał(a):

z 301  kremiku Nivea emotka  Mój rekord emotka  Marysia i Edzia trzymały za mnie kciuki. Mogę sie teraz cała wysmarować na wakacjeemotka

No weź!!! Przez takich pazernych jak Ty, mnie nie dali!emotka
Już pisałam im poematy, peany, dialogi, monologi, skecze przed lustrem, nawet elegię pośmiertną na cześć Nivea, i nic! Odmłodziłam się, potem postarzyłam, zmieniłam płeć, pisałam w imieniu męża i swojej kotki, a nawet znajomego geja, że Nivea lepszy jak wazelina, i wszystko o kant d..y rozbić! emotka
Dziewięć złociszów przeszło mnie bokiem! emotka
I jak tu być w tym temacie???

żeby było zabawniej to otrzymałam wiele privów z gratulacjami i prośbami o zdradzenie patentu  :D...... 

Moja Ty "Wygrywaczko " emotka
0 0

lusienka

#6019142 Napisano: 19.05.2015 09:20:32
maria1980 napisał(a):

selenes napisał(a):

mia napisał(a):

selenes napisał(a):

z 301  kremiku Nivea emotka  Mój rekord emotka  Marysia i Edzia trzymały za mnie kciuki. Mogę sie teraz cała wysmarować na wakacjeemotka

No weź!!! Przez takich pazernych jak Ty, mnie nie dali!emotka
Już pisałam im poematy, peany, dialogi, monologi, skecze przed lustrem, nawet elegię pośmiertną na cześć Nivea, i nic! Odmłodziłam się, potem postarzyłam, zmieniłam płeć, pisałam w imieniu męża i swojej kotki, a nawet znajomego geja, że Nivea lepszy jak wazelina, i wszystko o kant d..y rozbić! emotka
Dziewięć złociszów przeszło mnie bokiem! emotka
I jak tu być w tym temacie???

żeby było zabawniej to otrzymałam wiele privów z gratulacjami i prośbami o zdradzenie patentu  :D...... 

Moja Ty "Wygrywaczko " emotka

Skąd Ty wzięłaś tyle adresów????  Podziwiam Cie za wytrwałość i cierpliwość,bo mi za nic by się nie chciało tyle zgłoszeń wysyłać.Jak najbardziej zasłużyłaś na te kremiki  emotka
a w temacie cieszę się,że udało mi się zdobyć praktyki w miejscu,którym bardzo chciałam emotka
0 0

cudaczek121

#6019143 Napisano: 19.05.2015 09:26:29
lusienka napisał(a):

maria1980 napisał(a):

selenes napisał(a):

mia napisał(a):

selenes napisał(a):

z 301  kremiku Nivea emotka  Mój rekord emotka  Marysia i Edzia trzymały za mnie kciuki. Mogę sie teraz cała wysmarować na wakacjeemotka

No weź!!! Przez takich pazernych jak Ty, mnie nie dali!emotka
Już pisałam im poematy, peany, dialogi, monologi, skecze przed lustrem, nawet elegię pośmiertną na cześć Nivea, i nic! Odmłodziłam się, potem postarzyłam, zmieniłam płeć, pisałam w imieniu męża i swojej kotki, a nawet znajomego geja, że Nivea lepszy jak wazelina, i wszystko o kant d..y rozbić! emotka
Dziewięć złociszów przeszło mnie bokiem! emotka
I jak tu być w tym temacie???

żeby było zabawniej to otrzymałam wiele privów z gratulacjami i prośbami o zdradzenie patentu  :D...... 

Moja Ty "Wygrywaczko " emotka

Skąd Ty wzięłaś tyle adresów????  Podziwiam Cie za wytrwałość i cierpliwość,bo mi za nic by się nie chciało tyle zgłoszeń wysyłać.Jak najbardziej zasłużyłaś na te kremiki  emotka
a w temacie cieszę się,że udało mi się zdobyć praktyki w miejscu,którym bardzo chciałam emotka

Ja jednak myślę,że to taka tania prowokacja emotka Mi wystarczy jeden krem emotka
0 0

olunka

#6019234 Napisano: 19.05.2015 11:58:15
koniczynka123 napisał(a):

Cieszę się, że wreszcie w Warszawie udało się dostać wizę do USA- młodzi zachwyceni więc i mama też emotka

Super, że sie udalo emotka
0 0

cudaczek121

#6019301 Napisano: 19.05.2015 12:55:03
koniczynka123 napisał(a):

Cieszę się, że wreszcie w Warszawie udało się dostać wizę do USA- młodzi zachwyceni więc i mama też emotka

A to tak można było w krótkim czasie drugi raz ubiegać się ponownie o wizęemotka Moja koleżanka 8 lat temu chciała polecieć na miesiąc do Stanów do narzeczonego, to jej odmówiono i więcej razy się nie starała.
0 0

frodo

#6019820 Napisano: 20.05.2015 10:37:02
Cieszę się, mój telefon działa jak należy emotka Wczoraj wpadł mi do muszli klozetowej i nie mogłam z niego rozmawiać, gdyż cały czas pokazywał, że mam podłączony zestaw słuchawkowy emotka  Na szczęście po wysyczeniu suszarką i całonocnym leżakowaniu w ryżu - znów działaemotka
0 0

pioge7

#6019834 Napisano: 20.05.2015 10:58:57
tego, że babcia nie będzie miała operacji emotka
0 0

marzenier

#6019837 Napisano: 20.05.2015 11:03:55
frodo napisał(a):

Cieszę się, mój telefon działa jak należy emotka Wczoraj wpadł mi do muszli klozetowej i nie mogłam z niego rozmawiać, gdyż cały czas pokazywał, że mam podłączony zestaw słuchawkowy emotka  Na szczęście po wysyczeniu suszarką i całonocnym leżakowaniu w ryżu - znów działaemotka

Jeżeli możesz,napisz proszę co to za telefon taki terminator 
na swojego samsunga wylałam kiedyś wino i niestety mimo reanimacji "lekarz" stwierdził zgon , 
0 0

marzenier

#6019853 Napisano: 20.05.2015 11:33:44
koniczynka123 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Cieszę się, że wreszcie w Warszawie udało się dostać wizę do USA- młodzi zachwyceni więc i mama też emotka

A to tak można było w krótkim czasie drugi raz ubiegać się ponownie o wizęemotka Moja koleżanka 8 lat temu chciała polecieć na miesiąc do Stanów do narzeczonego, to jej odmówiono i więcej razy się nie starała.

Można-tyle, że teraz w innym konsulacie. Nie wiem czy mają w bazie poprzednie próby "starań" ale organizator dzwonił do konsulatu i powiedzieli, że nie ma problemu - tyle, że każdy wniosek to 160 dolarów   emotka

Super emotka
A tam gdzie pojadą , może uda im się wygrać wielokrotność tej kwoty emotka
0 0

frodo

#6019856 Napisano: 20.05.2015 11:34:30
marzenier napisał(a):

frodo napisał(a):

Cieszę się, mój telefon działa jak należy emotka Wczoraj wpadł mi do muszli klozetowej i nie mogłam z niego rozmawiać, gdyż cały czas pokazywał, że mam podłączony zestaw słuchawkowy emotka  Na szczęście po wysyczeniu suszarką i całonocnym leżakowaniu w ryżu - znów działaemotka

Jeżeli możesz,napisz proszę co to za telefon taki terminator 
na swojego samsunga wylałam kiedyś wino i niestety mimo reanimacji "lekarz" stwierdził zgon , 

Samsung Galaxy Core Prime emotka
0 0

marzenier

#6019859 Napisano: 20.05.2015 11:42:38
Tez pięknie emotka
A tak w temacie 
USA moje turystyczne marzenie, chyba bym się pociela , jakby przez złośliwości losu taka nagroda mi przepadła .
0 0

cudaczek121

#6019904 Napisano: 20.05.2015 12:39:55
koniczynka123 napisał(a):

marzenier napisał(a):

Tez pięknie emotka
A tak w temacie 
USA moje turystyczne marzenie, chyba bym się pociela , jakby przez złośliwości losu taka nagroda mi przepadła .

marzenier napisał(a):

Super emotka
A tam gdzie pojadą , może uda im się wygrać wielokrotność tej kwoty emotka

Nie jadą do Las Vegas emotka tylko do krainy filmów. Do LV zresztą zwycięzca ich poprzedniego konkursu też nie pojechał(przez wize) ale on miał zapis w regulaminie, że może wymienić nagrode na kasę- my niestety nie

Bardzo się cieszę,że jednak Twój syn z dziewczyną spełnią swoje marzenie.Szkoda,że to tylko tydzień, bo w tym czasie tylko "lizną" Stany.Moi rodzice byli 2 lata temu miesiąc w Stanach,a i tak zwiedzili nie wszystko, co chcieli.
0 0

Gość: magdam900

#6019948 Napisano: 20.05.2015 14:20:06
Ciesze sie z zycia emotka
0 0