Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

Gość: cb656Old

#3749325 Napisano: 02.10.2010 08:10:07
Dziadek tuczącym dodatkom do życia powiedział stanowcze: tym państwu dziękujemy! emotka
...więc alkohol odpada - a z soczkiem nie należy przesadzać. I tak, kupiony na potrzeby konkursowe, promocyjny KUBUŚ się kończy emotka
0 0

monia24

#3749326 Napisano: 02.10.2010 08:10:15
cb656 napisał(a):

Dziś zostałem po raz drugi dziadkiem emotka
Dziewczynka, 3,5 kilo 10 punktów emotka
emotka ...wreszcie mogę zasnąć spokojnie




o kochany, Ty to tylko mężem babci co najwyżej zostałeś emotka
Ale gratki ogromne, i żadne mi spać tylko nam tutaj polewać emotka
0 0

Gość: wsciekly

#3749339 Napisano: 02.10.2010 08:12:33
cb656 napisał(a):

Dziadek tuczącym dodatkom do życia powiedział stanowcze: tym państwu dziękujemy! emotka
...więc alkohol odpada - a z soczkiem nie należy przesadzać. I tak, kupiony na potrzeby konkursowe, promocyjny KUBUŚ się kończy emotka


emotka
0 0

bridget

#3749571 Napisano: 02.10.2010 10:08:23
zakupów w kappahlu , uwielbiam tam kupywac ciuszki małemu, a u mnie w miescie nie ma:/
0 0

bridget

#3749573 Napisano: 02.10.2010 10:09:40
wsciekly napisał(a):

cb656 napisał(a):

Dziadek tuczącym dodatkom do życia powiedział stanowcze: tym państwu dziękujemy! emotka
...więc alkohol odpada - a z soczkiem nie należy przesadzać. I tak, kupiony na potrzeby konkursowe, promocyjny KUBUŚ się kończy emotka


emotka


własnie pije:) przy okazji moze byc zdrowie maluszka, . Nic tak dobrze nei smakuje jak wisnie własnej robocie na spirytusie i naleweczka;) wtedy zadna zima nie grozna, emotka ))
0 0

ciasssteczko

#3749577 Napisano: 02.10.2010 10:16:42
arta napisał(a):

edith napisał(a):

cb656 napisał(a):

Dziś zostałem po raz drugi dziadkiem emotka
Dziewczynka, 3,5 kilo 10 punktów emotka
emotka ...wreszcie mogę zasnąć spokojnie


Gratulacje jak to spać???A kto opije wnuczkę??? emotka


to ja łyknę za małą emotka



dołączam do gratulacji i skoro dziadek nie pije, to z artą będę uprawiać pijacką celebrację emotka emotka
0 0

jarko44

#3749614 Napisano: 02.10.2010 11:08:43
ciasssteczko napisał(a):

arta napisał(a):

edith napisał(a):

cb656 napisał(a):

Dziś zostałem po raz drugi dziadkiem emotka
Dziewczynka, 3,5 kilo 10 punktów emotka
emotka ...wreszcie mogę zasnąć spokojnie


Gratulacje jak to spać???A kto opije wnuczkę??? emotka


to ja łyknę za małą emotka



dołączam do gratulacji i skoro dziadek nie pije, to z artą będę uprawiać pijacką celebrację emotka emotka




za wnuczkę i dziadka też emotka
0 0

zaczytana-pola

#3749624 Napisano: 02.10.2010 11:41:12
jarko44 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

arta napisał(a):

edith napisał(a):

cb656 napisał(a):

Dziś zostałem po raz drugi dziadkiem emotka
Dziewczynka, 3,5 kilo 10 punktów emotka
emotka ...wreszcie mogę zasnąć spokojnie


Gratulacje jak to spać???A kto opije wnuczkę??? emotka


to ja łyknę za małą emotka



dołączam do gratulacji i skoro dziadek nie pije, to z artą będę uprawiać pijacką celebrację emotka emotka




za wnuczkę i dziadka też emotka



Oj, przyłączę się emotka Gratuluję. Swoją drogą cb656 nigdy nie powiedziałabym, że możesz już być dziadkiem emotka
0 0

kammaro

#3749630 Napisano: 03.10.2010 01:27:13
No to i ja wypiję z wami za zdrowie wnuczki i dziadka emotka

emotka emotka emotka emotka
0 0

slonko365

#3749639 Napisano: 03.10.2010 05:40:28
ilonar2301 napisał(a):

jarko44 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

arta napisał(a):

edith napisał(a):

cb656 napisał(a):

Dziś zostałem po raz drugi dziadkiem emotka
Dziewczynka, 3,5 kilo 10 punktów emotka
emotka ...wreszcie mogę zasnąć spokojnie


Gratulacje jak to spać???A kto opije wnuczkę??? emotka


to ja łyknę za małą emotka



dołączam do gratulacji i skoro dziadek nie pije, to z artą będę uprawiać pijacką celebrację emotka emotka




za wnuczkę i dziadka też emotka



Oj, przyłączę się emotka Gratuluję. Swoją drogą cb656 nigdy nie powiedziałabym, że możesz już być dziadkiem emotka



Również gratuluję emotka
I również nie powiedziałabym emotka
Ale to dobrze, że wnuczka będzie miała dziadka do rzeczy emotka
0 0

Gość: cb656Old

#3749680 Napisano: 03.10.2010 07:04:18
monia24 napisał(a):

o kochany, Ty to tylko mężem babci co najwyżej zostałeś emotka
Ale gratki ogromne, i żadne mi spać tylko nam tutaj polewać emotka


slonko365 napisał(a):

Również gratuluję emotka
I również nie powiedziałabym emotka
Ale to dobrze, że wnuczka będzie miała dziadka do rzeczy emotka


ilonar2301 napisał(a):

Oj, przyłączę się emotka Gratuluję. Swoją drogą cb656 nigdy nie powiedziałabym, że możesz już być dziadkiem emotka


emotka
Dziękuję wszystkim za dobre słowa emotka

P.S. Nie jestem mężem babci. W tym wypadku byłoby to kazirodztwo. Córka mojej siostry urodziła. Jestem dziadkiem ciotecznym emotka Ale ta córka to zawsze było moje oczko w głowie (i wzajemnie - przepadała za wujkiem... no bo jak nie kochać takiego wariata, który wymyślał dla dziecka takie świetne zabawy, jak chowanie do kanapy, czy indiańską wioskę?)
Ten dziadek to taki wariat, że faktycznie, otwiera czasem szafę i mówi do rzeczy emotka W tym sensie zgadzam się ze słonkiem emotka
0 0

delfinka101

#3750962 Napisano: 03.10.2010 06:11:17
Własnie wyszła mama Natana kolegi.Przyniosła grę jaka jej syn ukradł mojemu.Kobieta byłą roztrzesiona i widac,ze przezyął abrdzo fakt,ze jej smyk ukradł mojemu PSP.Jakiś czas temu był u nas i zobaczył,ze gra się ładuje.Kolega popłakał się rpzyznał się i mówił,ze niewie czemu ją zabrał.Kiedys Natan obiecał mu ja pożyczyc a ze niemógł sie doczekac sam ja wziął.Potem chciał oddac ale sie wstydził.Widac ulżyło mu,ze jego mama znalazła grę.Ciesze się ze sa jeszcze rodzice którzy zwracaja uwage co przynoszą ich pociechy do domu.Natan odzyskał swoje PSp a zdazył juz wygrać PSP go:)Będzie miał 2:)
0 0

bobilcia

#3751389 Napisano: 03.10.2010 08:58:34
A ja ogromnie się cieszę bo synek skończył dziś 2 latka.Jestem szczęśliwa bo wspólnie z mężem zrobiliśmy przyjęcie dla solenizanta i impreza się udała.A z siebie jestem dumna bo zrobiłam sama:) tort i wyszedł pyszny.
0 0

cudaczek121

#3751444 Napisano: 03.10.2010 09:21:38
delfinka101 napisał(a):

Własnie wyszła mama Natana kolegi.Przyniosła grę jaka jej syn ukradł mojemu.Kobieta byłą roztrzesiona i widac,ze przezyął abrdzo fakt,ze jej smyk ukradł mojemu PSP.Jakiś czas temu był u nas i zobaczył,ze gra się ładuje.Kolega popłakał się rpzyznał się i mówił,ze niewie czemu ją zabrał.Kiedys Natan obiecał mu ja pożyczyc a ze niemógł sie doczekac sam ja wziął.Potem chciał oddac ale sie wstydził.Widac ulżyło mu,ze jego mama znalazła grę.Ciesze się ze sa jeszcze rodzice którzy zwracaja uwage co przynoszą ich pociechy do domu.Natan odzyskał swoje PSp a zdazył juz wygrać PSP go:)Będzie miał 2:)


a to nie zorientowaliście się od razu,że tamten kolega ukradł to PSP emotka
0 0

Gość: cb656Old

#3751625 Napisano: 04.10.2010 04:49:30
cudaczek121 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Własnie wyszła mama Natana kolegi.Przyniosła grę jaka jej syn ukradł mojemu.Kobieta byłą roztrzesiona i widac,ze przezyął abrdzo fakt,ze jej smyk ukradł mojemu PSP.Jakiś czas temu był u nas i zobaczył,ze gra się ładuje.Kolega popłakał się rpzyznał się i mówił,ze niewie czemu ją zabrał.Kiedys Natan obiecał mu ja pożyczyc a ze niemógł sie doczekac sam ja wziął.Potem chciał oddac ale sie wstydził.Widac ulżyło mu,ze jego mama znalazła grę.Ciesze się ze sa jeszcze rodzice którzy zwracaja uwage co przynoszą ich pociechy do domu.Natan odzyskał swoje PSp a zdazył juz wygrać PSP go:)Będzie miał 2:)


a to nie zorientowaliście się od razu,że tamten kolega ukradł to PSP emotka


....gra na PSP Kasiu, to cieniutka płyta, nie urządzenie PSP emotka
0 0

delfinka101

#3751650 Napisano: 04.10.2010 05:44:08
cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Własnie wyszła mama Natana kolegi.Przyniosła grę jaka jej syn ukradł mojemu.Kobieta byłą roztrzesiona i widac,ze przezyął abrdzo fakt,ze jej smyk ukradł mojemu PSP.Jakiś czas temu był u nas i zobaczył,ze gra się ładuje.Kolega popłakał się rpzyznał się i mówił,ze niewie czemu ją zabrał.Kiedys Natan obiecał mu ja pożyczyc a ze niemógł sie doczekac sam ja wziął.Potem chciał oddac ale sie wstydził.Widac ulżyło mu,ze jego mama znalazła grę.Ciesze się ze sa jeszcze rodzice którzy zwracaja uwage co przynoszą ich pociechy do domu.Natan odzyskał swoje PSp a zdazył juz wygrać PSP go:)Będzie miał 2:)


a to nie zorientowaliście się od razu,że tamten kolega ukradł to PSP emotka


....gra na PSP Kasiu, to cieniutka płyta, nie urządzenie PSP emotka


On własnie zabrał urządzenie PSP,kiedy było podłaczone do ładowarki i się ładowało.To był czaspogrzebu mojego chrzesniaka a z drugiej strony zaczynał się rok szkolny więc szykowanie do szkoły.W tym czasie było kilkoro innych dzieci i o tym chłopcu napewno pomyślałabym w ostatniej kolejnosci..Zresztą wazne,ze jego mama jest uczciwa i przyniosła grę:)W środku miała naet płytkę i płytka tez wróciła do Natana:)Natan mówił ze miał mu pozyczyc i tamten sobie chyba sam pozyczyl
0 0

barbara1910

#3752591 Napisano: 04.10.2010 11:46:41
cb656 napisał(a):

Dziś zostałem po raz drugi dziadkiem emotka
Dziewczynka, 3,5 kilo 10 punktów emotka
emotka ...wreszcie mogę zasnąć spokojnie


emotka gratulacje emotka emotka emotka nie myslalam ze masz dzieci emotka emotka
0 0

Gość: cb656Old

#3753918 Napisano: 04.10.2010 06:27:49
delfinka101 napisał(a):

cb656 napisał(a):

....gra na PSP Kasiu, to cieniutka płyta, nie urządzenie PSP emotka


On własnie zabrał urządzenie PSP, kiedy było podłaczone do ładowarki i się ładowało (...) jego mama jest uczciwa i przyniosła grę emotka W środku miała nawet płytkę i płytka tez wróciła do Natana emotka


No sorry, delfinka emotka
Urządzenie to nie gra.
Gra może być na jakimś nośniku i wkłada się do urządzenia.
W tym wypadku do konsoli do gier PSP.
Cały czas używasz tych słów (gra i urządzenie) zamiennie i to wprowadza w błąd, bo to dwie różne rzeczy.
Stąd moja uwaga do Kasi - jak się okazuje niepotrzebna emotka
0 0

delfinka101

#3756416 Napisano: 05.10.2010 03:50:27
cb656 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

cb656 napisał(a):

....gra na PSP Kasiu, to cieniutka płyta, nie urządzenie PSP emotka


On własnie zabrał urządzenie PSP, kiedy było podłaczone do ładowarki i się ładowało (...) jego mama jest uczciwa i przyniosła grę emotka W środku miała nawet płytkę i płytka tez wróciła do Natana emotka


No sorry, delfinka emotka
Urządzenie to nie gra.
Gra może być na jakimś nośniku i wkłada się do urządzenia.
W tym wypadku do konsoli do gier PSP.
Cały czas używasz tych słów (gra i urządzenie) zamiennie i to wprowadza w błąd, bo to dwie różne rzeczy.
Stąd moja uwaga do Kasi - jak się okazuje niepotrzebna emotka


No powinnam pisac konsola PSP a ja ogólnie napisałam gra.Wazne ,ze oddała i okazała sie bardzo uczciwa. emotka
0 0

arta

#3756418 Napisano: 05.10.2010 03:50:40
Dziś cieszę się z tego, że pewna osóbka wygrała lodówkę i nie będzie już musiała trzymać jedzenia za oknem! To super wiadomość! emotka
0 0