Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs Kup, schrup i leć. Lorenz Aldi

Dziś cieszę się z.....

dawidekk

#3689013 Napisano: 09.09.2010 06:26:22
Cieszę się z tego, że udało mi sie zrobić zakupy przed zmienianiem rolki w kasie emotka
0 0

slavek

#3689248 Napisano: 09.09.2010 07:47:19
cb656 napisał(a):

Dokonałem krótkiego przeglądu (w pamięci) konkursów, w których brałem udział na trzeźwo i tych, w których poszczęściło się, a wniosek jest taki: ...dziś cieszę się z odkrycia, że piwo jest dobre na wygrywanie emotka

Podam kilka przykładów:
1) Któregoś lata, siedząc wieczorem na balkonie i schładzając rozgrzany za dnia organizm napojem wyjętym z lodówki emotka usłyszałem najpierw:
(pytanie w radiu)
- Jaki jest najlepszy sposób na komary?! Ogłaszamy konkurs SMS-owy!
...a po chwili lokalnie:
- Nie ruszaj się, komar! (i poczułem PLASK na czole)
Skojarzenie przyszło natychmiast - najlepszy środek na komary to... środek czoła!
emotka
Tak wpadł pierwszy cyfrak emotka

2) Do konkursu promocyjnego, gdzie trzeba było wpisać numer paragonu i kwotę, zmąconym nieco wzrokiem nie doczytałem tych cyferek, co trzeba i wyszedł dziwny czeski błąd. Organizator interweniował, musiałem pisać oświadczenie i... Argumentem, który zaważył, było szczere przyznanie się do powodów tego zmącenia - na szczęście dowód jak byk tkwił na paragonie tuż za produktem promocyjnym - piwo.... emotka Oświadczenie zostało przyjęte, nagrodą cieszę się do dziś emotka

3) Po czasie długiej suszy, gdzie nie wygrałem nawet długopisu emotka zaaplikowałem sobie pifko na wieczór, by łatwiej zasnąć i nie myśleć o niepowodzeniach. Przedtem jednak chciałem wysłać zdjęcie na konkurs. Proces rejestracji, oprócz podania danych, wymagał odpowiedzi na pytanie o swoje preferencje co do laptopów. Napisałem rzecz najoczywistszą pod słońcem, nie zadając sobie nawet trudu, by treść ową zapisać. Bardziej jako wymóg formalny to traktowałem, a nie jako pracę konkursową emotka Bardziej liczyłem na wysokie miejsce swojego jakże udanego zdjęcia emotka emotka Doopa emotka Zdjęcie mimo starań było poza zasięgiem strefy medalowej. No to wykasowałem link, zapomniałem o konkursie... aż tu nagle... Tadam! Tym niepozornym, banalnie oczywistym tekstem zdobyłem laptopa!! emotka
(boję się myśleć w związku z tym, jakie bzdury musieli wypisywać inni emotka )




mi jakoś po piwku nie idzie praca nad konkursami, ostatnio nawet po śliwowicy próbowałem sprawdzić czy moje nazwisko nie pojawiało się gdzieś wśród laureatów, ale z diabła nie mogłem wymyślić jak znaleźć top Wyniki konkursów emotka
0 0

monia24

#3689268 Napisano: 09.09.2010 07:55:52
a ja się cieszę że dzisiaj moja normalna sytuacja się odwróciła - to nie ja prosiłam o mnóstwo paragonów a kasjerka emotka
zawsze kupuje na kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt paragonów. Dzisiaj skromniutko - zakupki rodzinne na 1 paragon w tym tylko konkursowe herbaty ekoland Pani jednak stwierdziła że to hurt i nie może sprzedać i poprosiła czy nie może nabić na kilka paragonów hihi, zawsze krzywo patrzą a dzisiaj proszę - sama się prosi emotka
0 0

olus15

#3689279 Napisano: 09.09.2010 07:59:29
Gratulacje dla Avatei i Cobry emotka
0 0

Gość: cb656Old

#3689574 Napisano: 10.09.2010 03:57:03
slavek napisał(a):

mi jakoś po piwku nie idzie praca nad konkursami, ostatnio nawet po śliwowicy próbowałem sprawdzić czy moje nazwisko nie pojawiało się gdzieś wśród laureatów, ale z diabła nie mogłem wymyślić jak znaleźć top Wyniki konkursów emotka


emotka emotka emotka
...no nie mogę, jesteś MISZCZUNIEM emotka
0 0

Gość: olkaw

#3690541 Napisano: 10.09.2010 12:01:42
kozuszka38 napisał(a):

polec napisał(a):

bruce napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

tato999 napisał(a):

bruce napisał(a):

... Suuuuuuper SMS-ka, jaki właśnie dostałam!
Avateo Kochana ->>> Sama wiesz, że przy tym wydarzeniu wszystkie inne nagrody i wygrane mogą się schować!
Najserdeczniejsze!!!!!
emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Jesteś Bardzo Dzielna, jesteś Wspaniała!

emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Pozdrowionka!




czyżby nasza avatea urodzila? emotka


Pewnie tak emotka Gratulacje avatea,dzieci to wielka radość emotka emotka



Potwierdzam i jestem z Niej baaardzo dumna!
Obrzuciłam już gratulacjami, gdzie tylko mogłam. emotka
Zgotujemy tu Avatei powitanko, jakiego się nie spodziewa! emotka emotka



heheh, gratulacje dla avatei emotka emotka emotka




wczoraj sie cieszyła ,że se polata balonem a dziś ma jeszcze wieksze szczescie gratulacje
emotka emotka emotka


Gratulacje!!!! emotka emotka (ja czekam do 21 września-też już bym chciała być po emotka )
0 0

bridget

#3690559 Napisano: 10.09.2010 12:06:04
kozuszka38 napisał(a):

polec napisał(a):

bruce napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

tato999 napisał(a):

bruce napisał(a):

... Suuuuuuper SMS-ka, jaki właśnie dostałam!
Avateo Kochana ->>> Sama wiesz, że przy tym wydarzeniu wszystkie inne nagrody i wygrane mogą się schować!
Najserdeczniejsze!!!!!
emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Jesteś Bardzo Dzielna, jesteś Wspaniała!

emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Pozdrowionka!




czyżby nasza avatea urodzila? emotka


Pewnie tak emotka Gratulacje avatea,dzieci to wielka radość emotka emotka



Potwierdzam i jestem z Niej baaardzo dumna!
Obrzuciłam już gratulacjami, gdzie tylko mogłam. emotka
Zgotujemy tu Avatei powitanko, jakiego się nie spodziewa! emotka emotka



heheh, gratulacje dla avatei emotka emotka emotka




wczoraj sie cieszyła ,że se polata balonem a dziś ma jeszcze wieksze szczescie gratulacje
emotka emotka emotka


gratulacje;)
0 0

Gość: tarka

#3690561 Napisano: 10.09.2010 12:06:50
ja do stycznia.....
0 0

katmich

#3690574 Napisano: 10.09.2010 12:11:00
dzisiaj cieszę się, że już prawie weekend i jutro jadę na grzybki!!! juuuuuuuuuupi!
0 0

kalisto1986

#3690749 Napisano: 10.09.2010 01:08:50
katmich napisał(a):

dzisiaj cieszę się, że już prawie weekend i jutro jadę na grzybki!!! juuuuuuuuuupi!


oj taakkk też się z tego ciesze emotka
choć mój mąż zdecydowanie nie podziela mojego optymizmu emotka
0 0

zaczytana-pola

#3691189 Napisano: 10.09.2010 03:56:37
kalisto1986 napisał(a):

katmich napisał(a):

dzisiaj cieszę się, że już prawie weekend i jutro jadę na grzybki!!! juuuuuuuuuupi!


oj taakkk też się z tego ciesze emotka
choć mój mąż zdecydowanie nie podziela mojego optymizmu emotka


O a ja wróciłam z grzybków niedawno, ale było zajefajnie. Tylko mąż marudził emotka
0 0

Gość: wsciekly

#3691202 Napisano: 10.09.2010 03:58:42
ilonar2301 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

katmich napisał(a):

dzisiaj cieszę się, że już prawie weekend i jutro jadę na grzybki!!! juuuuuuuuuupi!


oj taakkk też się z tego ciesze emotka
choć mój mąż zdecydowanie nie podziela mojego optymizmu emotka


O a ja wróciłam z grzybków niedawno, ale było zajefajnie. Tylko mąż marudził emotka



oooo na muchomory sie było emotka emotka emotka
0 0

zwierzak

#3692943 Napisano: 11.09.2010 12:31:31
Ja cieszę się ,że dom posprzątałam wczoraj i dziś mam tylko pranie poskładać i mogę leżeć do góry d.....jak ja dawno nie miałam takiej luźnej soboty emotka emotka emotka (oczywiście pomijając to ,że mi się telewizor zepsuł ) emotka
0 0

zaczytana-pola

#3692955 Napisano: 11.09.2010 12:38:23
Cieszę się dzisiaj, że z samego ranka mogłam wybrać się na grzybki, juuupi emotka
0 0

delfinka101

#3693383 Napisano: 11.09.2010 05:03:37
Jak ja sie cieszę z telefonu z Reala i nagrody zestawu AGD Braun:) Tak sie ciesze ze biegne zaraz do Reala obejrzec sobie w gablocie jezeli jeszcze nie spakowali hahahaha
0 0

Gość: monisia23

#3693885 Napisano: 11.09.2010 08:53:58
Cieszę się, że po przeszło 3 godzinach skończyłam w końcu torcik na jutrzejsze drugie urodzinki mojego synka emotka
Co najważniejsze torcik wyszedł tak chciałam!
A o to moje dzieło emotka

http://www.facebo...p;id=100000604473818

Mam nadzieję, że spodoba się Kubusiowi...
0 0

zwierzak

#3693933 Napisano: 11.09.2010 09:17:04
monisia23 napisał(a):

Cieszę się, że po przeszło 3 godzinach skończyłam w końcu torcik na jutrzejsze drugie urodzinki mojego synka emotka
Co najważniejsze torcik wyszedł tak chciałam!
A o to moje dzieło emotka

http://www.facebo...p;id=100000604473818

Mam nadzieję, że spodoba się Kubusiowi...

Przepiękny ,masz talent i cierpliwość:)Gratulacje!! Kubuś na pewno będzie zachwycony!Ja zawsze zamawiam bo nie umiem piec...
0 0

Gość: monisia23

#3693934 Napisano: 11.09.2010 09:18:50
zwierzak napisał(a):

monisia23 napisał(a):

Cieszę się, że po przeszło 3 godzinach skończyłam w końcu torcik na jutrzejsze drugie urodzinki mojego synka emotka
Co najważniejsze torcik wyszedł tak chciałam!
A o to moje dzieło emotka

http://www.facebo...p;id=100000604473818

Mam nadzieję, że spodoba się Kubusiowi...

Przepiękny ,masz talent i cierpliwość:)Gratulacje!! Kubuś na pewno będzie zachwycony!Ja zawsze zamawiam bo nie umiem piec...



DZIÊKUJÊ emotka
0 0

rafal100

#3693939 Napisano: 11.09.2010 09:20:39
monisia23 napisał(a):

Cieszę się, że po przeszło 3 godzinach skończyłam w końcu torcik na jutrzejsze drugie urodzinki mojego synka emotka
Co najważniejsze torcik wyszedł tak chciałam!
A o to moje dzieło emotka

http://www.facebo...p;id=100000604473818

Mam nadzieję, że spodoba się Kubusiowi...



super ciacho:))
0 0

doalki

#3693962 Napisano: 11.09.2010 09:34:39
A ja się cieszę, ze mój storczyk, którego spisałam na straty odżył emotka Kocham storczyki!
0 0