Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

Gość: bruce

#3660148 Napisano: 29.08.2010 06:53:09
... tego, że mamy tak przeprzeprzepiękne dziewczyny w kraju! - wybory Miss - prawdziwa uczta dla oczu i duszy! emotka emotka
0 0

avatea

#3660159 Napisano: 29.08.2010 06:58:45
bruce napisał(a):

... tego, że mamy tak przeprzeprzepiękne dziewczyny w kraju! - wybory Miss - prawdziwa uczta dla oczu i duszy! emotka emotka


spójrz w lustro - nie musisz oglądać wyborów miss!
0 0

zeida

#3660330 Napisano: 29.08.2010 08:04:31
uratowałam kocie życie, i, chociaż w oczachkręcą się łzy - to wiem, że Tygryskowi będzie dobrze !
Ktoś wyrzucił takie kocie szczęście - nieszczęście na działkę w Złotnikach, gdzie raz w tygodniu grillujemy. Zawsze zawozimy jakieś jedzonko dla stałych kocich bywalców, cieszymy się, że przychodzą, jedzą, są częścią naszej grillowej społeczności.
W zeszłym tygodniu - wszystko było jak zawsze - aż tu nagle, przed samym wyjazdem - zapiszczało jakieś kocie dziecię - jak ja to usłyszałam !!!! Wszyscy w ciemnościach poszli szukoć czegoś, co tak płacze i okazało się , że to mały tygrysek - mały kotek, który boi się wyjść z obawy przed stałymi bywalcami,kotami.
Wszyscy przejęli się losem miśka, zaczęliśmy planować, jak by tu moim rodzicom go wcisnąć, oni zawsze mieli jakiegoś kota, póki nie poszedł na panny - potem kot wracał poobijany albo wcale (:)), ale w sumie u nich kot miał zawsze dobrze - i nawet nie musiał się wysilać !

No więc, zadzwoniliśmy z miasta, czy nie potrzebują kota na wsi - uśmialiśmy się wszyscy ale kocie nieszczęście przeważyło - wszyscy czekali na kotka -

jestem teraz w Poznaniu - szczęśliwa --

ale ryczę za tym małym tygryskiem, który tyle radości nam sprawił, ale i tak ryczę - kociak to źródło radości i już!!!


Kotek jest ukochany przez trójkę moich nastoletnich siostrzeńców, moja mama też go polubiła - i nawet zdeklarowałą się nauczyć mieszczucha łapać myszy - ojciec - pomimo kocich szkód zaakceptował !


Siedzę i ryczę i już !
Kto nie pokochał ten nie wie !
Musiałam się wygadać !!!
0 0

toudikot

#3660337 Napisano: 29.08.2010 08:08:51
zeida napisał(a):

uratowałam kocie życie, i, chociaż w oczachkręcą się łzy - to wiem, że Tygryskowi będzie dobrze !
Ktoś wyrzucił takie kocie szczęście - nieszczęście na działkę w Złotnikach, gdzie raz w tygodniu grillujemy. Zawsze zawozimy jakieś jedzonko dla stałych kocich bywalców, cieszymy się, że przychodzą, jedzą, są częścią naszej grillowej społeczności.
W zeszłym tygodniu - wszystko było jak zawsze - aż tu nagle, przed samym wyjazdem - zapiszczało jakieś kocie dziecię - jak ja to usłyszałam !!!! Wszyscy w ciemnościach poszli szukoć czegoś, co tak płacze i okazało się , że to mały tygrysek - mały kotek, który boi się wyjść z obawy przed stałymi bywalcami,kotami.
Wszyscy przejęli się losem miśka, zaczęliśmy planować, jak by tu moim rodzicom go wcisnąć, oni zawsze mieli jakiegoś kota, póki nie poszedł na panny - potem kot wracał poobijany albo wcale (:)), ale w sumie u nich kot miał zawsze dobrze - i nawet nie musiał się wysilać !

No więc, zadzwoniliśmy z miasta, czy nie potrzebują kota na wsi - uśmialiśmy się wszyscy ale kocie nieszczęście przeważyło - wszyscy czekali na kotka -

jestem teraz w Poznaniu - szczęśliwa --

ale ryczę za tym małym tygryskiem, który tyle radości nam sprawił, ale i tak ryczę - kociak to źródło radości i już!!!


Kotek jest ukochany przez trójkę moich nastoletnich siostrzeńców, moja mama też go polubiła - i nawet zdeklarowałą się nauczyć mieszczucha łapać myszy - ojciec - pomimo kocich szkód zaakceptował !


Siedzę i ryczę i już !
Kto nie pokochał ten nie wie !
Musiałam się wygadać !!!


i u mnie mieszka mały uratowany koci tygrysek emotka
0 0

Gość: goralecka

#3660692 Napisano: 30.08.2010 06:44:37
z cudownego koncertu Nelly Furtado emotka było bosko mimo złej organizacji całej imprezy OWF. No i z tego, ze odkryłam Mikę - fajny facet emotka choć muzyka w słuchawkach nie brzmi już tak świetnie jak na koncercie no ale... emotka
0 0

Gość: finessa

#3660747 Napisano: 30.08.2010 07:03:58
avatea napisał(a):

bruce napisał(a):

... tego, że mamy tak przeprzeprzepiękne dziewczyny w kraju! - wybory Miss - prawdziwa uczta dla oczu i duszy! emotka emotka


spójrz w lustro - nie musisz oglądać wyborów miss!



Ja np. boję się spojrzeć w lustro emotka
Jeszcze pęknie i 7 lat nieszczęścia będzie emotka
0 0

edith

#3662712 Napisano: 30.08.2010 04:48:06
A ja się ciesze ,ze wreszcie bez wyrzutow sumienia że kupuje w drogim sklepie Coccodrillo zrobiłam zakupy za całe 200zl emotka Ale najfajniesze jest to że płaciłam bonami nic w portfelu nie ubyło emotka Jak ja lubię takie zakupy,synek uradowany bo załapaliśmy się jeszcze na wyprzedaże posezonowe i kupiliśmy parę fajnych ciuszków po obniżce emotka
0 0

Gość: bruce

#3663139 Napisano: 30.08.2010 07:06:47
avatea napisał(a):

bruce napisał(a):

... tego, że mamy tak przeprzeprzepiękne dziewczyny w kraju! - wybory Miss - prawdziwa uczta dla oczu i duszy! emotka emotka


spójrz w lustro - nie musisz oglądać wyborów miss!


po pierwsze - i kto to mówi?! (hy-hy-hy)
po drugie - Ava, Kochana moja, jak by rzekł Michnikowski: się ześmiałem ze śmiechu, jak pszczoła! emotka wątek o dowcipach jest w innym miejscu!

A moja faworytka niczego nie dostała! emotka emotka emotka
0 0

sambolera

#3663230 Napisano: 30.08.2010 07:34:03
Almodovar kręci nowy film emotka
0 0

Gość: pierdek

#3668660 Napisano: 01.09.2010 03:34:06
a ja ,że nareszcie coś udało mi się wygrać
0 0

Gość: buskowianka

#3668683 Napisano: 01.09.2010 03:43:57
cieszę się że mój syn (pierwszy dzień w przedszkolu)z chęcią jutro do niego wróci:)
0 0

Gość: bruce

#3668925 Napisano: 01.09.2010 05:07:47
... tęczy, która właśnie do mnie przyszła... emotka
0 0

Gość: polec

#3668951 Napisano: 01.09.2010 05:18:43
bruce napisał(a):

... tęczy, która właśnie do mnie przyszła... emotka



a ja ze spokoju emotka
0 0

avatea

#3668956 Napisano: 01.09.2010 05:20:01
bruce napisał(a):

avatea napisał(a):

bruce napisał(a):

... tego, że mamy tak przeprzeprzepiękne dziewczyny w kraju! - wybory Miss - prawdziwa uczta dla oczu i duszy! emotka emotka


spójrz w lustro - nie musisz oglądać wyborów miss!


po pierwsze - i kto to mówi?! (hy-hy-hy)
po drugie - Ava, Kochana moja, jak by rzekł Michnikowski: się ześmiałem ze śmiechu, jak pszczoła! emotka wątek o dowcipach jest w innym miejscu!

A moja faworytka niczego nie dostała! emotka emotka emotka


hehehe:P
0 0

Gość: kiro

#3668988 Napisano: 01.09.2010 05:29:14
tato999 napisał(a):

kamisiek napisał(a):

że zostałam wraz z mężem potencjalnym dawcą szpiku.




ja też chciałam ale mój chłopak się tak o mnie boi, że to jest ryzyko itp. że powiedział, że wolałby żeby nie emotka

to glupot ci nagadal ,tyle sie o tym mowi i w mediach ,i pisze w gazetach a nawet od lekarza mozna sie dowiedziec ze zadnego ryzyka nie ma a mozesz uratowac ludzkie zycie ...poczytaj http://www.fundacjauj.pl/taking.php?l=pl
kamisiek napisał(a):

że zostałam wraz z mężem potencjalnym dawcą szpiku.

rowniez jestem
0 0

Gość: bruce

#3669681 Napisano: 02.09.2010 05:47:24
polec napisał(a):

bruce napisał(a):

... tęczy, która właśnie do mnie przyszła... emotka



a ja ze spokoju emotka



rozumiem, o co chodzi emotka
mam to samo! emotka
święty spokój emotka - rozkosz nie do pojęcia! emotka
0 0

avatea

#3672192 Napisano: 03.09.2010 07:53:21
wiem co to świecanie!!!! emotka
http://avatea.blo...anie-quot_bcgia.html
0 0

dawidekk

#3675965 Napisano: 04.09.2010 03:54:41
Cieszę się z tego, że dzisiaj jest pierwszy odcinek Mam Talent emotka
0 0

arta

#3675970 Napisano: 04.09.2010 03:57:25
dawidekk napisał(a):

Cieszę się z tego, że dzisiaj jest pierwszy odcinek Mam Talent emotka


występujesz tam, że tak się cieszysz? emotka
0 0

dawidekk

#3676038 Napisano: 04.09.2010 04:28:58
arta napisał(a):

dawidekk napisał(a):

Cieszę się z tego, że dzisiaj jest pierwszy odcinek Mam Talent emotka


występujesz tam, że tak się cieszysz? emotka



Taa jako beztalent roku emotka emotka
0 0