Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

aendrius1

#7207352 Napisano: 20.09.2024 10:46:56
POST NIETYPOWY!!!!
Nigdy nie prosiłem o pomoc na tym naszym forum, ale nie mogę obojetnie przejść do sytuacji która nas dotknęła!!!
Mieszkam w Prudniku , na szczescie choś było bardzo blisko zalanie mnie nie dosięgło....
Ale mam znajomych i rodzine których to dosięgło...
Wiem z doswiadczenia że mamy jakies zbedne srodki czystości typu (cokolwiek szmpony,jakieś płyny do myscia podłóg, mydło, papersy,cokolwiek by WAM zalegało, jakaś żywność w puszkach, zafoliowana ,makaron,kasza coś sypkiego bo to napewno sie przyda, może coś słodkiego dla dzieciaków...itp)
Wieżę w nasz FORUM!!!  Proszę Was bardzo bo sytuacja jest naprawde kryzysowa (wiem ze pokazują że wiozą dary itp....ale tych potrzeb jest ogrom!!) 
Jeśli ktoś z WAS ma coś zbednego proszę o przesłanie do mnie a ja to dostarcze do ludzi naprawde potrzebujących!!!!!
Wiem że inpost w miare możliwości Działa...
Jeszcze raz poprostu proszę.....
Andrzej Józefowicz
48-200 Prudnik
Kościuszki 63
602614074
Inpost
PRD01A  Kościuszki
lub adres domowy

andii

#7207365 Napisano: 20.09.2024 11:32:24
samuraj napisał(a):

andii napisał(a):

samuraj napisał(a):

andii napisał(a):

Hejka, Chciałam wymienić 30monet allegro na ten kupon... czy mozna go zamienic jednorazowo? czy tylko po 10złemotka

Można jeden kupon 30zł.

Właśnie ze mi się nie pokazuje takie okienko z kuponem 30! Tylko 5zł lub 10złemotka

Chyba że muszę mieć 40monet, wtedy się pojawi?

Nie trzeba mieć 40,dzisiaj robiłem zakupy i 20 wymieniałem,robisz zakupy przez apkę?

Prze lapka. Wieczorem jeszcze raz obadam
1 samuraj 0

aendrius1

#7207517 Napisano: 20.09.2024 17:48:02
POST NIETYPOWY!!!!
Nigdy nie prosiłem o pomoc na tym naszym forum, ale nie mogę obojetnie przejść do sytuacji która nas dotknęła!!!
Mieszkam w Prudniku , na szczescie choś było bardzo blisko zalanie mnie nie dosięgło....
Ale mam znajomych i rodzine których to dosięgło...
Wiem z doswiadczenia że mamy jakies zbedne srodki czystości typu (cokolwiek szmpony,jakieś płyny do myscia podłóg, mydło, papersy,cokolwiek by WAM zalegało, jakaś żywność w puszkach, zafoliowana ,makaron,kasza coś sypkiego bo to napewno sie przyda, może coś słodkiego dla dzieciaków...itp)
Wieżę w nasz FORUM!!!  Proszę Was bardzo bo sytuacja jest naprawde kryzysowa (wiem ze pokazują że wiozą dary itp....ale tych potrzeb jest ogrom!!) 
Jeśli ktoś z WAS ma coś zbednego proszę o przesłanie do mnie a ja to dostarcze do ludzi naprawde potrzebujących!!!!!
Wiem że inpost w miare możliwości Działa...
Jeszcze raz poprostu proszę.....
Andrzej Józefowicz
48-200 Prudnik
Kościuszki 63
602614074
Inpost
PRD01A  Kościuszki
lub adres domowy
0 0

aendrius1

#7208071 Napisano: 23.09.2024 14:44:57
Witam, otrzymałem dziś pierwsze 3 paczki  miedzy innymi od FRYTECZKA....i bardzo dziekuje, na aplikacji mam jeszcze kilka w  wysyłce, , niestety tylko imie i nazwisko wiec ciezko na forum podziekować bo podpisujemy sie tylko nickami,( nie za bardzo wiem czy moge podawać imie i nazwisko) ale dojde do tego kto to wyslał, . i bardzo bedę chciał podziekować, niestety nie gwarantuje robienia zdjęć bo to z mojej perspetywy(choć może sie uda) jest niewałściwe,Nie po to sie pomaga zeby sobie robić zdjecia...Jesteśmy umówieni z przedszkolem i żłobkiem w Głuchołazach gdzie przekażemy te wszystkie przedmioty i dary, pomimo ogólnopolskiej pomocy oni z ogromną chęcią przyjmą wszystko cokolwiek im pomoże w dalszym funkcjonowaniu . Oraz rodzinie która została zalana i tez tej pomocy potrzebuje, to jest minimalna pomoc ale jeśli takich osób jak na forum będzie wiecej razem damy rade, najgorsze jest to ze dziś jest tkz wieka akcja...ale za 2-3 tygodnie wszystko ucichnie...i tutaj bedzie problem,jeśli ktoś chciałby sie dowiedzieć co sie u nas dzieje proszę wejść na mojego FB Andrzej Józefowicz Prudnik. Jezszcze raz prośba jeśli ma ktoś coś co zalega w garażu, piwnicy a z perspektywy czasu przydałoby się powodzianom proszę o przesłanie,
Odzew z forum duży wiec BARDZO BARDZO dziekuje!!!aendrius1]POST NIETYPOWY!!!!
Nigdy nie prosiłem o pomoc na tym naszym forum, ale nie mogę obojetnie przejść do sytuacji która nas dotknęła!!!
Mieszkam w Prudniku , na szczescie choś było bardzo blisko zalanie mnie nie dosięgło....
Ale mam znajomych i rodzine których to dosięgło...
Wiem z doswiadczenia że mamy jakies zbedne srodki czystości typu (cokolwiek szmpony,jakieś płyny do myscia podłóg, mydło, papersy,cokolwiek by WAM zalegało, jakaś żywność w puszkach, zafoliowana ,makaron,kasza coś sypkiego bo to napewno sie przyda, może coś słodkiego dla dzieciaków...itp)
Wieżę w nasz FORUM!!!  Proszę Was bardzo bo sytuacja jest naprawde kryzysowa (wiem ze pokazują że wiozą dary itp....ale tych potrzeb jest ogrom!!) 
Jeśli ktoś z WAS ma coś zbednego proszę o przesłanie do mnie a ja to dostarcze do ludzi naprawde potrzebujących!!!!!
Wiem że inpost w miare możliwości Działa...
Jeszcze raz poprostu proszę.....
Andrzej Józefowicz
48-200 Prudnik
Kościuszki 63
602614074
[email protected]
Inpost
PRD01A  Kościuszki
lub adres domowy

alexmusic

#7208485 Napisano: 24.09.2024 19:47:06
Może jest tu osoba co posiada kartę Allegro 100 i wymieni się ze mną bezinteresownie na kilka kart Allegro o niższych nominałach? Będę wdzięczna za pomoc.
0 0