Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

aurorcia

#6700946 Napisano: 04.05.2020 23:10:12
Niebieska_Laguna napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Działają wam słuchawki z konkursu Black na Orlenie? Chodzi o i100 tws, u mnie nie działa lewa, nie świeci się i nie słychać dźwięku. Zepsuta czy coś źle skonfigurowałam??? emotka emotka emotka

Może się nie łączy? U mnie to wymaga kilku prób zanim obie się połączą i w obu będzie słychać dźwięk.

A obie świecą? Syn je podładowal i lewa nawet na sekunde nie chce się zaswiecic i nie działa ani z jego ani z moim telefonem

Z początku lewa też się nie świeciła i nic nie było słychać. Za każdym razem mam problemy, żeby ją uruchomić. Bo prawa świeci się od razu i od razu coś słychać. A lewa włącza się dopiero za którymś razem. To niestety najtańsza chińska robota z AliExpress. Wstyd, że to w ogóle wzięli jako nagrody, bo jakość wykonania jest fatalna. Moje niby działają, ale co chwilę dźwięk się zacina. W dodatku kiedy podłącze te słuchawki, to co chwilę zatrzymują mi film na YouTube albo plik z dźwiękiem. Nie wiem jakim cudem się to dzieje, bo na JBL mi się to nie zdarza. A tylko podłącze te, to nie da się niczego obejrzeć ani przesłuchać. Są fatalne.

To mnie pocieszyłaś, już napisałam do nich w tej sprawie, nagroda marzenieemotka
0 0

krystyna32

#6700956 Napisano: 05.05.2020 07:29:36
Czy OLX zmieniło szatę graficzną ? Bo u mnie jakaś inna jest.
0 0

pioge7

#6700958 Napisano: 05.05.2020 07:44:57
krystyna32 napisał(a):

Czy OLX zmieniło szatę graficzną ? Bo u mnie jakaś inna jest.

z ciekawości sprawdziłem i faktycznie... co innego jest. aplikacja też inna
https://blog.olx....st-olx-ma-nowe-logo/
piszą o tym na blogu nawet.
Zobaczymy co z tego wyniknie emotka
0 0

jokan

#6700961 Napisano: 05.05.2020 08:22:41
pioge7 napisał(a):

krystyna32 napisał(a):

Czy OLX zmieniło szatę graficzną ? Bo u mnie jakaś inna jest.

z ciekawości sprawdziłem i faktycznie... co innego jest. aplikacja też inna
https://blog.olx....st-olx-ma-nowe-logo/
piszą o tym na blogu nawet.
Zobaczymy co z tego wyniknie emotka

na FB tez wrzucili nowe logo
0 0

nataszka

#6700965 Napisano: 05.05.2020 09:08:52
nataszka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

nikos napisał(a):

I ode mnie cegiełka. Chochliczka mam nadzieję,że nie tylko uda Ci się szybko zebrać potrzebną kwotę, ale również pracę, która już dlugoterminowo zapewni Ci bezpieczeństwo, również to finansowe.

Proszę o nie uwzględnianie mnie w losowaniu. 

Piękne jest to, że potrafimy się zjednoczyć i pomagać. Bo ziarnko do ziarnka...  powodzenia  emotka

Oby..szukam wszystkiego serio-wyrabiam ksiazeczke,moze jakis spozywczy?Nawet do sprzatania nie ma miejsc echh.Dziekuje za kazde wsparcie: dobre slowo,cegielke, kupno ode mnie paragonu.Musi  byc dobrze,prawda?

Mamy już 1 tys.!!! emotka

Dołożyłam od siebie kolejną cegiełkę i jest 1200 zł.Kto chętny jeszcze pomóc  emotka emotka
0 0

cudaczek121

#6700975 Napisano: 05.05.2020 10:09:43
nataszka napisał(a):

nataszka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

nikos napisał(a):

I ode mnie cegiełka. Chochliczka mam nadzieję,że nie tylko uda Ci się szybko zebrać potrzebną kwotę, ale również pracę, która już dlugoterminowo zapewni Ci bezpieczeństwo, również to finansowe.

Proszę o nie uwzględnianie mnie w losowaniu. 

Piękne jest to, że potrafimy się zjednoczyć i pomagać. Bo ziarnko do ziarnka...  powodzenia  emotka

Oby..szukam wszystkiego serio-wyrabiam ksiazeczke,moze jakis spozywczy?Nawet do sprzatania nie ma miejsc echh.Dziekuje za kazde wsparcie: dobre slowo,cegielke, kupno ode mnie paragonu.Musi  byc dobrze,prawda?

Mamy już 1 tys.!!! emotka

Dołożyłam od siebie kolejną cegiełkę i jest 1200 zł.Kto chętny jeszcze pomóc  emotka emotka

Zostalo jeszcze 799 zlotych do końca Zbiórki 
1 nataszka 0

bmacieja

#6700995 Napisano: 05.05.2020 11:10:34
chochliczka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Zbiórka staneła, ale moze jeszcze ktoś zechce dołączyć i zawalczyc o bon do Intersportu?

No i o 2 bilety do Cinema city

No jasne,że tak, już dzis nie myslę, cały dzien przed kompem , to cv to list motywacyjny, to szukanie ofert- mózg paruje ;/

Aniu - wierzę, że znajdziesz pracę! Tego Ci życzę, o to się modlę, a na "teraz" poszły środki i proszę nie bierz mnie pod uwagę w losowaniu. emotka

chochliczka

#6701023 Napisano: 05.05.2020 12:38:36
Nataszko ,Kasiu dziekuje Wam pieknie za pomoc.
Basiu ja tez sie modle ,ale juz nie mam sil,dzis jeszcze nie wstalam z lozka,chyba psychocznie sie rozpadlam
1 nataszka 0

nataszka

#6701026 Napisano: 05.05.2020 12:43:14
chochliczka napisał(a):

Nataszko ,Kasiu dziekuje Wam pieknie za pomoc.
Basiu ja tez sie modle ,ale juz nie mam sil,dzis jeszcze nie wstalam z lozka,chyba psychocznie sie rozpadlam

emotka emotka
0 0

cudaczek121

#6701039 Napisano: 05.05.2020 13:39:53
chochliczka napisał(a):

Nataszko ,Kasiu dziekuje Wam pieknie za pomoc.
Basiu ja tez sie modle ,ale juz nie mam sil,dzis jeszcze nie wstalam z lozka,chyba psychocznie sie rozpadlam

Aniu, ja wiem, ze to kropla w morzu Twoich potrzeb. Ale jak udostepnilam zrzutke na fb w promocji zrzutek, obcy ludzie zaczeli do mnie pisac, jakim cudem udalo mi sie zebrac az tyle. Tlumaczylam im, ze to Zbiorka mojej Znajomej.Masz duzo szczescia, ze istniejesz na tym forum, bo obecnie na facebooku jest cala fala zbiorek i nie wiadomo komu pomagac w pierwszej kolejnosci.Jest tez wielu oszustow i naciagaczy, niestety:(

zawszebeznagrod

#6701422 Napisano: 06.05.2020 19:46:38
Trafiłem dwa tygodnie temu w mrożonych warzywach spory kawałek plastiku z linii produkcyjnej (już po ugotowaniu, na talerzu) - napisałem reklamację, wczoraj odpisali że w ramach przeprosin mogą wysłać zestaw gadżetów. 
Mieliście kiedyś podobną sytuację ? Bo jakoś już wolałbym zestaw produktów niż zestaw w stylu długopis i teczka z gumką... 
0 0

madzia34

#6701435 Napisano: 06.05.2020 20:23:16
chochliczka napisał(a):

Nataszko ,Kasiu dziekuje Wam pieknie za pomoc.
Basiu ja tez sie modle ,ale juz nie mam sil,dzis jeszcze nie wstalam z lozka,chyba psychocznie sie rozpadlam

hej,,,dopiero zobaczyłam wpis..przykro mi bardzo....niestety nie moge za bardzo wspomóc...ale co mogłam wysłałam...bedzie dobrze....trzeba w to wierzyc

chochliczka

#6701439 Napisano: 06.05.2020 20:52:20
madzia34 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Nataszko ,Kasiu dziekuje Wam pieknie za pomoc.
Basiu ja tez sie modle ,ale juz nie mam sil,dzis jeszcze nie wstalam z lozka,chyba psychocznie sie rozpadlam

hej,,,dopiero zobaczyłam wpis..przykro mi bardzo....niestety nie moge za bardzo wspomóc...ale co mogłam wysłałam...bedzie dobrze....trzeba w to wierzyc

emotka emotka
0 0

cudaczek121

#6701799 Napisano: 08.05.2020 10:18:00
Zostal jeszcze rowniotko tydzień do końca Zbiórki naszej forumowej Koleżanki.Moze Ktoś dorzuci cegiełkę? www.zrzutka.pl/tghk42 

jokan

#6701800 Napisano: 08.05.2020 10:21:47
zawszebeznagrod napisał(a):

Trafiłem dwa tygodnie temu w mrożonych warzywach spory kawałek plastiku z linii produkcyjnej (już po ugotowaniu, na talerzu) - napisałem reklamację, wczoraj odpisali że w ramach przeprosin mogą wysłać zestaw gadżetów. 
Mieliście kiedyś podobną sytuację ? Bo jakoś już wolałbym zestaw produktów niż zestaw w stylu długopis i teczka z gumką... 

ja również pisałam parę razy, to prawie zawsze dostawałam produkty, raz gadżety (ale chyba wtedy nie pisali, co dokładnie wyślą), a raz mnie olali i nic mi nie odpisali emotka - nieładnie.....
0 0

madzia34

#6701923 Napisano: 08.05.2020 18:05:25
wygrałam w kaktusie...odnalazłam bankomat euronetu...wpisałam numer i kod i kwote 20 zł...pokazało mi info ze nie moge wyjac z bankomatu mniej niz 50 zł.....co w tej sytuacji??
0 0

cudaczek121

#6701949 Napisano: 08.05.2020 22:55:44
madzia34 napisał(a):

wygrałam w kaktusie...odnalazłam bankomat euronetu...wpisałam numer i kod i kwote 20 zł...pokazało mi info ze nie moge wyjac z bankomatu mniej niz 50 zł.....co w tej sytuacji??

Byc moze sa bankomaty Euronet, z ktorych mozna wyjac minimum 20 zlotych? Najlepiej napisz do Agencji co z tym fantem zrobic.
1 madzia34 0

netka2000

#6701950 Napisano: 08.05.2020 23:11:22
Widocznie zabrakło mniejszych nominałów
0 0

cudaczek121

#6701952 Napisano: 08.05.2020 23:21:00
netka2000 napisał(a):

Widocznie zabrakło mniejszych nominałów

Wlasnie doczytalam w sieci, ze tylko z niektorych bankomatow sieci Euronet da rade wyplacic 20 zlotych.Mam tylko nadzieje, ze jesli sie juz wpisze ten kod wyplaty tych 20 zlotych, a dany Euronet nie bedzie mial opcji wyplaty 2 dych, to ten kod bedzie mozna uzyc w innym bankomacie tej sieci.
0 0

sks900

#6701956 Napisano: 09.05.2020 00:38:02
madzia34 napisał(a):

wygrałam w kaktusie...odnalazłam bankomat euronetu...wpisałam numer i kod i kwote 20 zł...pokazało mi info ze nie moge wyjac z bankomatu mniej niz 50 zł.....co w tej sytuacji??


Nie  ze wszystkich bankomatów Euronetu można wypłacić wygrane 20 zł w tej loterii.  Żeby znaleźć taki bankomat, trzeba w wyszukiwarce na stronie Euronetu zaznaczyć
"Loteria - Kaktus Shake", swoje województwo i miasto i kliknąć na "wyszukaj usługę":
https://euronet.pl/index.php?https://euronet.pl/index.php?m=maps&m_2=front&id=254

emotka
0 0