Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs Kup, schrup i leć. Lorenz Aldi

Pomocy!!!!

tormenta77

#6697580 Napisano: 18.04.2020 16:51:07
chochliczka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Może ktoś zechce wpacić mi symboliczny grosik? https://zrzutka.pl/tghk42

Bardzo dziękuję za pierwszą wpłatę  emotka emotka  To dla mnie wiele znaczy. w Ludziach dobrej woli siła.
Mógłby ktoś na fb udostępnić, ja fb nie posiadam.

P.S. Postanowiłam, że spośród wszystkich osób, które dołożyły sie w jakikolwiek sposób pomocą dla mnie to, rozlosuję i oddam komuś kod do Intersport z nutelli. Przynajmniej tak się Wam odwdzięczę. 

Ania powodzenia. Przelałam tyle ile mogę. Z ewentualnych kodów rezygnuję i życzę wszystkiego dobrego!

chochliczka

#6697582 Napisano: 18.04.2020 16:56:27
tormenta77 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Może ktoś zechce wpacić mi symboliczny grosik? https://zrzutka.pl/tghk42

Bardzo dziękuję za pierwszą wpłatę  emotka emotka  To dla mnie wiele znaczy. w Ludziach dobrej woli siła.
Mógłby ktoś na fb udostępnić, ja fb nie posiadam.

P.S. Postanowiłam, że spośród wszystkich osób, które dołożyły sie w jakikolwiek sposób pomocą dla mnie to, rozlosuję i oddam komuś kod do Intersport z nutelli. Przynajmniej tak się Wam odwdzięczę. 

Ania powodzenia. Przelałam tyle ile mogę. Z ewentualnych kodów rezygnuję i życzę wszystkiego dobrego!

Dziękuję z całego serca emotka

cudaczek121

#6697585 Napisano: 18.04.2020 17:12:52
chochliczka napisał(a):

tormenta77 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Może ktoś zechce wpacić mi symboliczny grosik? https://zrzutka.pl/tghk42

Bardzo dziękuję za pierwszą wpłatę  emotka emotka  To dla mnie wiele znaczy. w Ludziach dobrej woli siła.
Mógłby ktoś na fb udostępnić, ja fb nie posiadam.

P.S. Postanowiłam, że spośród wszystkich osób, które dołożyły sie w jakikolwiek sposób pomocą dla mnie to, rozlosuję i oddam komuś kod do Intersport z nutelli. Przynajmniej tak się Wam odwdzięczę. 

Ania powodzenia. Przelałam tyle ile mogę. Z ewentualnych kodów rezygnuję i życzę wszystkiego dobrego!

Dziękuję z całego serca  emotka  Kto jeszcze strzela z nami do jednej bramki i zechce dobic choc do 1000 zlotych?:)  

0 0

nikos

#6697587 Napisano: 18.04.2020 17:14:27
I ode mnie cegiełka. Chochliczka mam nadzieję,że nie tylko uda Ci się szybko zebrać potrzebną kwotę, ale również pracę, która już dlugoterminowo zapewni Ci bezpieczeństwo, również to finansowe.

Proszę o nie uwzględnianie mnie w losowaniu. 

Piękne jest to, że potrafimy się zjednoczyć i pomagać. Bo ziarnko do ziarnka...  powodzenia emotka

cudaczek121

#6697593 Napisano: 18.04.2020 17:56:24
nikos napisał(a):

I ode mnie cegiełka. Chochliczka mam nadzieję,że nie tylko uda Ci się szybko zebrać potrzebną kwotę, ale również pracę, która już dlugoterminowo zapewni Ci bezpieczeństwo, również to finansowe.

Proszę o nie uwzględnianie mnie w losowaniu. 

Piękne jest to, że potrafimy się zjednoczyć i pomagać. Bo ziarnko do ziarnka...  powodzenia  emotka

Super, ze wsparles Anię!Już  przy okazji niedawnej zbiorki na wieniec dla Amif czy tez kilka lat temu na pozegnanie śp  Dominisi udowodnilismy, ze jestesmy dla siebie nie tylko nickami z forum, ale tez wrazliwymi ludźmi. Jestem znana z tego, ze lubię  się  uzewnetrzniac na forum ze swoimi przemyśleniami, co nie kazdemu odpowiada, niektórzy zapewne mają niezły ubaw ze mnie. Ale tak sobie zawsze mysle, to trzeba miec dużo  cywilnej odwagi i byc doprowadzonym do ostatecznosci, aby w wiekszosci przypadkow badz co bądź obcych ludzi w sieci prosic o wsparcie w podbramkowej sytuacji!Dlatego zawsze podziwiam wszystkich Potrzebujacych i codziennie w duchu się modlę, aby nigdy nie znaleźć się  na ich miejscu.Przez prawie 36 lat mi się to odpukac udaje, ale w tym naszym zyciu najpiekniejsza i zarazem najbardziej przykra jest ta nieprzewidywalnosc jutra!Kazdego dnia bardzo ubolewam, ze nie jestem w stanie wesprzec tylu zbiorek, osob, ludzkich dramatow, ile bym chciala.Ale no cóż, swiata nie zbawie, ech.

chochliczka

#6697594 Napisano: 18.04.2020 17:56:52
nikos napisał(a):

I ode mnie cegiełka. Chochliczka mam nadzieję,że nie tylko uda Ci się szybko zebrać potrzebną kwotę, ale również pracę, która już dlugoterminowo zapewni Ci bezpieczeństwo, również to finansowe.

Proszę o nie uwzględnianie mnie w losowaniu. 

Piękne jest to, że potrafimy się zjednoczyć i pomagać. Bo ziarnko do ziarnka...  powodzenia  emotka

Oby..szukam wszystkiego serio-wyrabiam ksiazeczke,moze jakis spozywczy?Nawet do sprzatania nie ma miejsc echh.Dziekuje za kazde wsparcie: dobre slowo,cegielke, kupno ode mnie paragonu.Musi  byc dobrze,prawda?

nataszka

#6697597 Napisano: 18.04.2020 18:02:34
chochliczka napisał(a):

nikos napisał(a):

I ode mnie cegiełka. Chochliczka mam nadzieję,że nie tylko uda Ci się szybko zebrać potrzebną kwotę, ale również pracę, która już dlugoterminowo zapewni Ci bezpieczeństwo, również to finansowe.

Proszę o nie uwzględnianie mnie w losowaniu. 

Piękne jest to, że potrafimy się zjednoczyć i pomagać. Bo ziarnko do ziarnka...  powodzenia  emotka

Oby..szukam wszystkiego serio-wyrabiam ksiazeczke,moze jakis spozywczy?Nawet do sprzatania nie ma miejsc echh.Dziekuje za kazde wsparcie: dobre slowo,cegielke, kupno ode mnie paragonu.Musi  byc dobrze,prawda?

Mamy już 1 tys.!!!emotka

cudaczek121

#6697599 Napisano: 18.04.2020 18:10:19
nataszka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

nikos napisał(a):

I ode mnie cegiełka. Chochliczka mam nadzieję,że nie tylko uda Ci się szybko zebrać potrzebną kwotę, ale również pracę, która już dlugoterminowo zapewni Ci bezpieczeństwo, również to finansowe.

Proszę o nie uwzględnianie mnie w losowaniu. 

Piękne jest to, że potrafimy się zjednoczyć i pomagać. Bo ziarnko do ziarnka...  powodzenia  emotka

Oby..szukam wszystkiego serio-wyrabiam ksiazeczke,moze jakis spozywczy?Nawet do sprzatania nie ma miejsc echh.Dziekuje za kazde wsparcie: dobre slowo,cegielke, kupno ode mnie paragonu.Musi  byc dobrze,prawda?

Mamy już 1 tys.!!! emotka    

No to biegniemy po drugi! Moze jakas zabawa z "ogonkami"- koncowkami z konta bankowego albo co?! Musi sie udac!

nikos

#6697602 Napisano: 18.04.2020 18:28:52
chochliczka napisał(a):

nikos napisał(a):

I ode mnie cegiełka. Chochliczka mam nadzieję,że nie tylko uda Ci się szybko zebrać potrzebną kwotę, ale również pracę, która już dlugoterminowo zapewni Ci bezpieczeństwo, również to finansowe.

Proszę o nie uwzględnianie mnie w losowaniu. 

Piękne jest to, że potrafimy się zjednoczyć i pomagać. Bo ziarnko do ziarnka...  powodzenia  emotka

Oby..szukam wszystkiego serio-wyrabiam ksiazeczke,moze jakis spozywczy?Nawet do sprzatania nie ma miejsc echh.Dziekuje za kazde wsparcie: dobre slowo,cegielke, kupno ode mnie paragonu.Musi  byc dobrze,prawda?

Pewnie, że będzie dobrze! emotka

Ja właśnie się "bujam" z kilkoma problemami,które pojawiły się w wyniku tej paskudnej pandemii... Ale przy okazji otworzyła mi szeroko oczy i pozwoliła dostrzec rzeczy, których wcześniej nie widziałam, albo nie chciałam ich zobaczyć...

mia

#6697668 Napisano: 19.04.2020 11:47:17
sssylwiaaa napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Może ktoś zechce wpacić mi symboliczny grosik? https://zrzutka.pl/tghk42

Bardzo dziękuję za pierwszą wpłatę  emotka emotka  To dla mnie wiele znaczy. w Ludziach dobrej woli siła.
Mógłby ktoś na fb udostępnić, ja fb nie posiadam.

Podpinam się i w imieniu chochliczki proszę o wsparcie finansowe dla Ani oraz o udostępnianie na Facebooku. Jest nas tutaj tyle, pomagajmy ️️️  emotka

Kochani, udostępniajcie proszę, pomóżmy Ani w tym trudnym czasie! Przekażcie informację dalej!  emotka   emotka

Tak ino podbijam... Jest już połowa. emotka
Jeszcze tylko drugie pół! emotka

cudaczek121

#6697683 Napisano: 19.04.2020 14:17:08
mia napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Może ktoś zechce wpacić mi symboliczny grosik? https://zrzutka.pl/tghk42

Bardzo dziękuję za pierwszą wpłatę  emotka emotka  To dla mnie wiele znaczy. w Ludziach dobrej woli siła.
Mógłby ktoś na fb udostępnić, ja fb nie posiadam.

Podpinam się i w imieniu chochliczki proszę o wsparcie finansowe dla Ani oraz o udostępnianie na Facebooku. Jest nas tutaj tyle, pomagajmy ️️️  emotka

Kochani, udostępniajcie proszę, pomóżmy Ani w tym trudnym czasie! Przekażcie informację dalej!  emotka   emotka

Tak ino podbijam... Jest już połowa. emotka
Jeszcze tylko drugie pół! :s 

Jak patrze na Fb ile ostatnio pojawilo sie apeli  o pomoc  w zaspokojeniu podstawowych potrzeb zycia codziennego, jestem coraz bardziej przygnebiona.A tym czasem dla elity rzadzacej najwazniejsze sa wybory...
1 mia 0

chochliczka

#6697684 Napisano: 19.04.2020 14:34:31
cudaczek121 napisał(a):

mia napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Może ktoś zechce wpacić mi symboliczny grosik? https://zrzutka.pl/tghk42

Bardzo dziękuję za pierwszą wpłatę  emotka emotka  To dla mnie wiele znaczy. w Ludziach dobrej woli siła.
Mógłby ktoś na fb udostępnić, ja fb nie posiadam.

Podpinam się i w imieniu chochliczki proszę o wsparcie finansowe dla Ani oraz o udostępnianie na Facebooku. Jest nas tutaj tyle, pomagajmy ️️️  emotka

Kochani, udostępniajcie proszę, pomóżmy Ani w tym trudnym czasie! Przekażcie informację dalej!  emotka   emotka

Tak ino podbijam... Jest już połowa. emotka
Jeszcze tylko drugie pół! :s 

Jak patrze na Fb ile ostatnio pojawilo sie apeli  o pomoc  w zaspokojeniu podstawowych potrzeb zycia codziennego, jestem coraz bardziej przygnebiona.A tym czasem dla elity rzadzacej najwazniejsze sa wybory...

Ja Kasiu oglądając tv, ostatnio doszłam do wniosku, że naprawdę będzie źle. Nie wiem, moze wojna? Takiego kryzysu chocby w Ameryce nie mieli od lat 30-stych. Naprawdę martwię się- ale może jakoś to będzie.
0 0

dysia

#6697728 Napisano: 19.04.2020 20:35:47
cudaczek121 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

tormenta77 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Może ktoś zechce wpacić mi symboliczny grosik? https://zrzutka.pl/tghk42

Bardzo dziękuję za pierwszą wpłatę  emotka emotka  To dla mnie wiele znaczy. w Ludziach dobrej woli siła.
Mógłby ktoś na fb udostępnić, ja fb nie posiadam.

P.S. Postanowiłam, że spośród wszystkich osób, które dołożyły sie w jakikolwiek sposób pomocą dla mnie to, rozlosuję i oddam komuś kod do Intersport z nutelli. Przynajmniej tak się Wam odwdzięczę. 

Ania powodzenia. Przelałam tyle ile mogę. Z ewentualnych kodów rezygnuję i życzę wszystkiego dobrego!

Dziękuję z całego serca  emotka  Kto jeszcze strzela z nami do jednej bramki i zechce dobic choc do 1000 zlotych?:)  


Cieszy jak wiele znajomych i nieznajomych osób wspiera i pomaga. emotka

chochliczka

#6697979 Napisano: 20.04.2020 19:49:41
Zbiórka staneła, ale moze jeszcze ktoś zechce dołączyć i zawalczyc o bon do Intersportu?
1 2rek 0

cudaczek121

#6698017 Napisano: 20.04.2020 20:25:23
chochliczka napisał(a):

Zbiórka staneła, ale moze jeszcze ktoś zechce dołączyć i zawalczyc o bon do Intersportu?

No i o 2 bilety do Cinema city

chochliczka

#6698021 Napisano: 20.04.2020 20:38:04
cudaczek121 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Zbiórka staneła, ale moze jeszcze ktoś zechce dołączyć i zawalczyc o bon do Intersportu?

No i o 2 bilety do Cinema city

No jasne,że tak, już dzis nie myslę, cały dzien przed kompem , to cv to list motywacyjny, to szukanie ofert- mózg paruje ;/
0 0

aurorcia

#6700936 Napisano: 04.05.2020 22:39:47
Działają wam słuchawki z konkursu Black na Orlenie? Chodzi o i100 tws, u mnie nie działa lewa, nie świeci się i nie słychać dźwięku. Zepsuta czy coś źle skonfigurowałam???emotka emotka emotka
0 0

Niebieska_Laguna

#6700938 Napisano: 04.05.2020 22:45:40
aurorcia napisał(a):

Działają wam słuchawki z konkursu Black na Orlenie? Chodzi o i100 tws, u mnie nie działa lewa, nie świeci się i nie słychać dźwięku. Zepsuta czy coś źle skonfigurowałam??? emotka emotka emotka

Może się nie łączy? U mnie to wymaga kilku prób zanim obie się połączą i w obu będzie słychać dźwięk.
0 0

aurorcia

#6700942 Napisano: 04.05.2020 22:52:37
Niebieska_Laguna napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Działają wam słuchawki z konkursu Black na Orlenie? Chodzi o i100 tws, u mnie nie działa lewa, nie świeci się i nie słychać dźwięku. Zepsuta czy coś źle skonfigurowałam??? emotka emotka emotka

Może się nie łączy? U mnie to wymaga kilku prób zanim obie się połączą i w obu będzie słychać dźwięk.

A obie świecą? Syn je podładowal i lewa nawet na sekunde nie chce się zaswiecic i nie działa ani z jego ani z moim telefonem
0 0

Niebieska_Laguna

#6700944 Napisano: 04.05.2020 23:01:13
aurorcia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Działają wam słuchawki z konkursu Black na Orlenie? Chodzi o i100 tws, u mnie nie działa lewa, nie świeci się i nie słychać dźwięku. Zepsuta czy coś źle skonfigurowałam??? emotka emotka emotka

Może się nie łączy? U mnie to wymaga kilku prób zanim obie się połączą i w obu będzie słychać dźwięk.

A obie świecą? Syn je podładowal i lewa nawet na sekunde nie chce się zaswiecic i nie działa ani z jego ani z moim telefonem

Z początku lewa też się nie świeciła i nic nie było słychać. Za każdym razem mam problemy, żeby ją uruchomić. Bo prawa świeci się od razu i od razu coś słychać. A lewa włącza się dopiero za którymś razem. To niestety najtańsza chińska robota z AliExpress. Wstyd, że to w ogóle wzięli jako nagrody, bo jakość wykonania jest fatalna. Moje niby działają, ale co chwilę dźwięk się zacina. W dodatku kiedy podłącze te słuchawki, to co chwilę zatrzymują mi film na YouTube albo plik z dźwiękiem. Nie wiem jakim cudem się to dzieje, bo na JBL mi się to nie zdarza. A tylko podłącze te, to nie da się niczego obejrzeć ani przesłuchać. Są fatalne.
0 0