Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

mariolakal

#6697313 Napisano: 17.04.2020 11:14:42
forrrum napisał(a):

mariolakal napisał(a):

mcy ! Klaaa  lat m sadla...

Czy dobrze widzę, że jeszcze wilgoć nie obeschła po czyszczeniu?
Jeśli rozkręcałaś klawiaturę, najprawdopodobniej została źle złożona ponownie. Istnieje niebezpieczeństwo, że masz przerwaną jakąś ścieżkę napylaną na tej folii... Końcówkę ze stykami wsuwa się w takie jakby gniazdko stykowe. Druga, optymistyczna wersja jest taka, że tylko gdzieś coś nie styka z powodu przesunięcia.
Jeśli się nie mylę i faktycznie ją rozkręcałaś, to proponuję delikatnie rozkręcić raz jeszcze, dobrze wysuszyć folię w środku i sprawdzić (pod lupką?) czy te srebrzyste ścieżki idące od styków nie są gdzieś przetarte/przerwane. Spróbuj delikatnie wyjąć i tak samo delikatnie, z wyczuciem włożyć drugi raz do tego gniazdka, ale równo, nie po skosie. Może być też tak, że folia jest przykręcana do płytki dwiema śrubkami (patrz drugie zdjęcie) i tam coś nie dociska...

0 0

mariolakal

#6697314 Napisano: 17.04.2020 11:17:09
mariolakal napisał(a):

forrrum napisał(a):

mariolakal napisał(a):

mcy ! Klaaa  lat m sadla...

Czy dobrze widzę, że jeszcze wilgoć nie obeschła po czyszczeniu?
Jeśli rozkręcałaś klawiaturę, najprawdopodobniej została źle złożona ponownie. Istnieje niebezpieczeństwo, że masz przerwaną jakąś ścieżkę napylaną na tej folii... Końcówkę ze stykami wsuwa się w takie jakby gniazdko stykowe. Druga, optymistyczna wersja jest taka, że tylko gdzieś coś nie styka z powodu przesunięcia.
Jeśli się nie mylę i faktycznie ją rozkręcałaś, to proponuję delikatnie rozkręcić raz jeszcze, dobrze wysuszyć folię w środku i sprawdzić (pod lupką?) czy te srebrzyste ścieżki idące od styków nie są gdzieś przetarte/przerwane. Spróbuj delikatnie wyjąć i tak samo delikatnie, z wyczuciem włożyć drugi raz do tego gniazdka, ale równo, nie po skosie. Może być też tak, że folia jest przykręcana do płytki dwiema śrubkami (patrz drugie zdjęcie) i tam coś nie dociska...

0 0

mariolakal

#6697316 Napisano: 17.04.2020 11:18:35
0 0

zielonaszpilka

#6697317 Napisano: 17.04.2020 11:23:23
mariolakal napisał(a):

Mariolu, tymczasowo włącz sobie klawiaturę ekranowa. Klika się ją myszka. Jak nie możesz znaleźć to skopiuj sobie "klawiatura ekranowa" kliknij start i tam wklej w okienko wyszukiwania emotka  

Gość: ossuarium

#6697320 Napisano: 17.04.2020 11:28:19
mariolakal napisał(a):


emotka Myślałem, że to klawiatura odłączana od stacjonarnego komputera. Po trosze pewnie dlatego, że sam miałem kiedyś podobny przypadek emotka
No nie, w tej sytuacji nie zachęcam absolutnie do rozkręcania laptopa. Sam też bym się tego w swoim nie podjął. Jak widać - woda szkodzi organizmom pracującym pod prądem. emotka Kosztowna to lekcja emotka ale przynajmniej zapamiętasz.
W tej sytuacji pozostaje serwis... a w oczekiwaniu na ostateczną ostateczność skorzystaj z suszarki do włosów i podsusz go ciepłym nawiewem, ale z wyczuciem, by się teraz plastikowe klawisze nie roztopiły z gorąca emotka
Nie muszę dodawać, że po wyłączeniu lapka, prawda? emotka

mariolakal

#6697323 Napisano: 17.04.2020 11:32:50
dzieki, udalo sie wlaczyc klawiature ekranowa  emotka

chochliczka

#6697324 Napisano: 17.04.2020 11:34:59
mariolakal napisał(a):

dzieki, udalo sie wlaczyc klawiature ekranowa  emotka

Mariolu szacun, ze wlaczylas, ja kiedys przestawilam obraz w laptopie, tak,ze musialam no patrzec jakdyby hmmm bokiem,obraz był jakby w pionie, a zrobiłam to czyszcac klawiature, musiałam po kolegach dzwonic,zeby powiedzieli jakich przyciskow uzyc by to przestawic - masakraaa.

zielonaszpilka

#6697326 Napisano: 17.04.2020 11:36:31
lmariolakal napisał(a):

Poza tym się nie stresuj, klawiatura powinna dojść do siebie;) moja mama zalał a piwem klawiaturę w laptopie. Klawiatura długi czas nie działała albo wariowała więc kupiliśmy mamie najtańsza klawiaturę na USB i na niej pisała, a z czasem jej klawiatura odzyskała życie;) (chociaż chyba szwagier ja jakoś czyscil, ale nawet po tym wariowała;) teraz raz na kilka tygodni zdarzy się, że mylą jej się literki ale restart kompa pomaga;) więc ja bym na Twoim miejscu leciutko podsuszyla ja tak jak radzi forrrum, a jak to nie pomoże to dzisiaj korzystała z klawiatury ekranowej a przy najbliższej wizycie w markecie albo na allegro kupiła jakakolwiek klawiaturę na USB

chochliczka

#6697327 Napisano: 17.04.2020 11:39:06
Co do klawiatury,znajomemu telefon syn wrzucił do wc... był cały zamoczony, wsadził go w ryż, pozniej trzymał na grzejniku  i podobno zaczął działac.
0 0

kate86

#6697424 Napisano: 17.04.2020 16:06:13
chochliczka napisał(a):

Dzięki dziewczyny, ja działam jak mogę, ogloszenie w necie dałam, ze wezmę cokolwiek, wszystkiego spróbuję a i żadna praca nie hańbi emotka  Dzięki jesteście super wszyscy.Urząd pracy ogłoszenia oglądam pare razy dziennie, inne strony też sprawdzam. Tylko teraz taki parszywy okres przez tego wirusa, że wszystko bardziej zamykają, niż otwierają. Jak ktoś może niech udostępni i nawet grosik wpłaci  emotka emotka emotka emotka
P.S. Zmieniam kwotę zbiórki bo czytałam, że jak 2 tys to wtedy trzeba im cały dowód wysłac- a wiemy wszyscy jak jest z dowodami ...

Ode mnie cegiełka tez poszła, trzymaj się Kochana 

chochliczka

#6697449 Napisano: 17.04.2020 17:41:25
kate86 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Dzięki dziewczyny, ja działam jak mogę, ogloszenie w necie dałam, ze wezmę cokolwiek, wszystkiego spróbuję a i żadna praca nie hańbi emotka  Dzięki jesteście super wszyscy.Urząd pracy ogłoszenia oglądam pare razy dziennie, inne strony też sprawdzam. Tylko teraz taki parszywy okres przez tego wirusa, że wszystko bardziej zamykają, niż otwierają. Jak ktoś może niech udostępni i nawet grosik wpłaci  emotka emotka emotka emotka
P.S. Zmieniam kwotę zbiórki bo czytałam, że jak 2 tys to wtedy trzeba im cały dowód wysłac- a wiemy wszyscy jak jest z dowodami ...

Ode mnie cegiełka tez poszła, trzymaj się Kochana 

Dziekuje wszystkim emotka  powoli przugotowywac bede Wasze nicki do rozlosowania nagrody- bon z nutelli do Intersport.
1 brucee 0

nanajka81

#6697457 Napisano: 17.04.2020 18:05:22
chochliczka napisał(a):

kate86 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Dzięki dziewczyny, ja działam jak mogę, ogloszenie w necie dałam, ze wezmę cokolwiek, wszystkiego spróbuję a i żadna praca nie hańbi emotka  Dzięki jesteście super wszyscy.Urząd pracy ogłoszenia oglądam pare razy dziennie, inne strony też sprawdzam. Tylko teraz taki parszywy okres przez tego wirusa, że wszystko bardziej zamykają, niż otwierają. Jak ktoś może niech udostępni i nawet grosik wpłaci  emotka emotka emotka emotka
P.S. Zmieniam kwotę zbiórki bo czytałam, że jak 2 tys to wtedy trzeba im cały dowód wysłac- a wiemy wszyscy jak jest z dowodami ...

Ode mnie cegiełka tez poszła, trzymaj się Kochana 

Dziekuje wszystkim emotka  powoli przugotowywac bede Wasze nicki do rozlosowania nagrody- bon z nutelli do Intersport.

mnie nie wpisuj, z dobrego konkursowego serca się dorzuciłam.

kate86

#6697459 Napisano: 17.04.2020 18:07:13
Ja tak samo, rezygnuję z automatu z jakiegokolwiek bonusu- wystarczy wiara, ze karma do nas powraca emotka
0 0

nikos

#6697468 Napisano: 17.04.2020 18:23:07
forrrum napisał(a):

mariolakal napisał(a):


emotka Myślałem, że to klawiatura odłączana od stacjonarnego komputera. Po trosze pewnie dlatego, że sam miałem kiedyś podobny przypadek emotka
No nie, w tej sytuacji nie zachęcam absolutnie do rozkręcania laptopa. Sam też bym się tego w swoim nie podjął. Jak widać - woda szkodzi organizmom pracującym pod prądem. emotka Kosztowna to lekcja emotka ale przynajmniej zapamiętasz.
W tej sytuacji pozostaje serwis... a w oczekiwaniu na ostateczną ostateczność skorzystaj z suszarki do włosów i podsusz go ciepłym nawiewem, ale z wyczuciem, by się teraz plastikowe klawisze nie roztopiły z gorąca emotka
Nie muszę dodawać, że po wyłączeniu lapka, prawda? emotka

Po kim, jak po kim, ale po Tobie bym się nie spodziewała pomysłu suszenia suszarką klawiatury  emotka

Po zalaniu laptopa/telefonu:
1. Natychmiast go wyłączamy! 
2. Wyciągamy baterie
3. Odwracamy tak, by jakikolwiek płyn mógł spowrotem się wydostać, ale nie miał ścieżki w kierunku płyty głównej, procesora 
4. Odkładamy w suche miejsce (Nie na kaloryfer)

W żadnym wypadku nie włączamy zaraz, żeby sprawdzić, czy działa! Musi przynajmniej tą przysłowiową dobę odczekać żeby spokojnie sobie tam powysychało. Nie suszymy suszarką. Może ciepłe powietrze roztopić plastikowe podzespoły, lub przesunąć dalej płyn po układach scalonych.

Woda to najmniejszy problem. Zazwyczaj odbywa się bez serwisu. Wyschnie i po sprawie. Gorsza sprawa jak to jest sok, cola, piwo, powinno się wyczyścić, bo prędzej czy później zrobi się korozja. I powoli będą wychodziły jakieś usterki.

cudaczek121

#6697478 Napisano: 17.04.2020 19:06:30
sssylwiaaa napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Może ktoś zechce wpacić mi symboliczny grosik? https://zrzutka.pl/tghk42

Bardzo dziękuję za pierwszą wpłatę  emotka emotka  To dla mnie wiele znaczy. w Ludziach dobrej woli siła.
Mógłby ktoś na fb udostępnić, ja fb nie posiadam.

Podpinam się i w imieniu chochliczki proszę o wsparcie finansowe dla Ani oraz o udostępnianie na Facebooku. Jest nas tutaj tyle, pomagajmy ️️️  emotka

Kochani, udostepniajcie proszę, pomóżmy Ani w tym trudnym czasie! Przekażcie informację dalej!  emotka   emotka

A gdyby odpukac! nie udalo sie zebrac calej kwoty, to Obdarowany moze poprosic o wyplate choc tej zebranej czy przepada?

chochliczka

#6697484 Napisano: 17.04.2020 19:50:14
Chyba mozna Kasiu-bo tam jak sie zaloguje mam napis-wyplac.
0 0

chochliczka

#6697485 Napisano: 17.04.2020 19:51:20
kate86 napisał(a):

Ja tak samo, rezygnuję z automatu z jakiegokolwiek bonusu- wystarczy wiara, ze karma do nas powraca emotka

Jestescie kochane emotka  dobro zaesze wraca.
1 dysia 0

ameryka

#6697486 Napisano: 17.04.2020 19:53:20
Szukam pomocy w sprawie kadrowej - chodzi o wynagrodzenie
0 0

dysia

#6697497 Napisano: 17.04.2020 20:51:19
chochliczka napisał(a):

Dziękuję za każdy grosik ,jesteście wszyscy super kochani i naprawdę, będzie Wam to odwdzieczone w nagrodach zobaczycie kochani.


P.S. Postanowiłam, że spośród wszystkich osób, które dołożyły sie w jakikolwiek sposób pomocą dla mnie to, rozlosuję i oddam komuś kod do Intersport z nutelli. Przynajmniej tak się Wam odwdzięczę. 

Powysyłałam dalej..... 
Ja rowniez rezygnuję z jakiejkolwiek formy kodu vouchera...
dobro zawsze powraca 

chochliczka

#6697539 Napisano: 18.04.2020 09:19:22
chochliczka napisał(a):

Może ktoś zechce wpacić mi symboliczny grosik? https://zrzutka.pl/tghk42

Bardzo dziękuję za pierwszą wpłatę  emotka emotka  To dla mnie wiele znaczy. w Ludziach dobrej woli siła.
Mógłby ktoś na fb udostępnić, ja fb nie posiadam.

P.S. Postanowiłam, że spośród wszystkich osób, które dołożyły sie w jakikolwiek sposób pomocą dla mnie to, rozlosuję i oddam komuś kod do Intersport z nutelli. Przynajmniej tak się Wam odwdzięczę. 

1 dysia 0