Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

netka2000

#6664603 Napisano: 07.12.2019 18:17:26
fryteczka napisał(a):

Kochani , dostalam karte z konkursu. Edernet czy jakos tak. Nadalam pin i niby mozna wypłacić z niej gotówkę w bankomacie. Wicie jak? Pasek tylko magnetyczny

Karta Edenred nie ma chipu, tylko pasek magnetyczny. Jeżeli jest możliwość przeciągnięcia karty to wypłaci. W sklepie nie należy wkładać do terminala tylko przeciągnąć paskiem z boku (pasek magnetyczny musi być przeciągnięty od strony obudowy).
0 0

fryteczka

#6664624 Napisano: 07.12.2019 20:49:43
netka2000 napisał(a):

fryteczka napisał(a):

Kochani , dostalam karte z konkursu. Edernet czy jakos tak. Nadalam pin i niby mozna wypłacić z niej gotówkę w bankomacie. Wicie jak? Pasek tylko magnetyczny

Karta Edenred nie ma chipu, tylko pasek magnetyczny. Jeżeli jest możliwość przeciągnięcia karty to wypłaci. W sklepie nie należy wkładać do terminala tylko przeciągnąć paskiem z boku (pasek magnetyczny musi być przeciągnięty od strony obudowy).

Bylam w zabce i ciagle odmowa. Zaplacic sie dalo
0 0

jokan

#6664625 Napisano: 07.12.2019 20:55:53
fryteczka napisał(a):

netka2000 napisał(a):

fryteczka napisał(a):

Kochani , dostalam karte z konkursu. Edernet czy jakos tak. Nadalam pin i niby mozna wypłacić z niej gotówkę w bankomacie. Wicie jak? Pasek tylko magnetyczny

Karta Edenred nie ma chipu, tylko pasek magnetyczny. Jeżeli jest możliwość przeciągnięcia karty to wypłaci. W sklepie nie należy wkładać do terminala tylko przeciągnąć paskiem z boku (pasek magnetyczny musi być przeciągnięty od strony obudowy).

Bylam w zabce i ciagle odmowa. Zaplacic sie dalo

czy to ta z fantasii? dlaczego odmowa? Zaloguj sie na konto i moze zmien pin?
0 0

Diana02

#6664629 Napisano: 07.12.2019 21:11:08
Potrzebuję pomocy, może ktoś miał taką sytuację albo wie z kim się skontaktować - wygrane karty empik z Żywca, próbuje je wbić, ale pisze że utraciły ważność ( w regulaminie pisze że są do 31.12.2019 r.), chwilowy błąd, czy coś nie tak? Help, właśnie potrzebowałam zrobić zakupy emotka
0 0

fryteczka

#6664657 Napisano: 07.12.2019 23:18:39
jokan napisał(a):

fryteczka napisał(a):

netka2000 napisał(a):

fryteczka napisał(a):

Kochani , dostalam karte z konkursu. Edernet czy jakos tak. Nadalam pin i niby mozna wypłacić z niej gotówkę w bankomacie. Wicie jak? Pasek tylko magnetyczny

Karta Edenred nie ma chipu, tylko pasek magnetyczny. Jeżeli jest możliwość przeciągnięcia karty to wypłaci. W sklepie nie należy wkładać do terminala tylko przeciągnąć paskiem z boku (pasek magnetyczny musi być przeciągnięty od strony obudowy).

Bylam w zabce i ciagle odmowa. Zaplacic sie dalo

czy to ta z fantasii? dlaczego odmowa? Zaloguj sie na konto i moze zmien pin?

Z konkursu axa. Wypłata z bankomatu:Tak Status:Aktywna

Udalo mi się zaplacic ale wyplacic juz nie.. nie wiem co jest. Chyba jednak zostanie wszystko na karcie 
0 0

nikos

#6664729 Napisano: 08.12.2019 17:11:04
Czy te 30 z Żywca doładowuje się konto przed zakupem? Weszłam w panel i wbijam kod jako ekarta i nic się nie dzieje... Czy to dopiero wykorzystuje się w czasie zakupu jak pisze w mailu?
0 0

@gnieszk@

#6664732 Napisano: 08.12.2019 17:12:21
nikos napisał(a):

Czy te 30 z Żywca doładowuje się konto przed zakupem? Weszłam w panel i wbijam kod jako ekarta i nic się nie dzieje... Czy to dopiero wykorzystuje się w czasie zakupu jak pisze w mailu?


Doładowujesz nią Twoje środki (przed zakupem).
0 0

nikos

#6664736 Napisano: 08.12.2019 17:26:15
Nic totalnie się nie dzieje przy 30. Dla testów wbijalam 10i I było kod nieprawidłowy. W przypadku 30 ani się nie doładowuje, ani nie wyskakuje żaden komunikat emotka
0 0

danaaa

#6664743 Napisano: 08.12.2019 17:38:50
U mnie też nie działa kod karty prezentowej  z Żywca na 30 zł. Wg. informacji w mailu o  wygranej kod ważny do 31.12.2019.
Przy płatności zaznaczam e-karta, wpisuję numer i pojawia się komunikat;  Wprowadzony numer karty stracił ważność, wprowadź inny numer karty lub wróć do ekranu płatności i wybierz inną metodę.
Jak wprowadzam jako doładowanie, wtedy brak jakiegokolwiek komunikatu, ale konta też nie doładowuje.

Może ktoś ma na to sposób? Wcześniej zaraz po zakończonej loterii płaciłam takim kodem i nie było wówczas żadnego problemu emotka

antylopia

#6664753 Napisano: 08.12.2019 19:06:42
danaaa napisał(a):

U mnie też nie działa kod karty prezentowej  z Żywca na 30 zł. Wg. informacji w mailu o  wygranej kod ważny do 31.12.2019.
Przy płatności zaznaczam e-karta, wpisuję numer i pojawia się komunikat;  Wprowadzony numer karty stracił ważność, wprowadź inny numer karty lub wróć do ekranu płatności i wybierz inną metodę.
Jak wprowadzam jako doładowanie, wtedy brak jakiegokolwiek komunikatu, ale konta też nie doładowuje.

Może ktoś ma na to sposób? Wcześniej zaraz po zakończonej loterii płaciłam takim kodem i nie było wówczas żadnego problemu emotka

zwróć uwagę skąd pochodzi produkt. musi być sprzedawany przez empik, a nie przez inny sklep.
0 0

Diana02

#6664760 Napisano: 08.12.2019 19:43:44
danaaa napisał(a):

numer


Właśnie wczoraj o to pytałam, tam wyżej, również pisze że karta straciła ważność....
0 0

helenaa

#6665008 Napisano: 09.12.2019 19:32:19
Przy zgłoszeniu Nestle Star Wars wpisałem kod z innej paczki niż ta które mam na paragonów. Jest sens odsyłać dane? Ktoś coś podpowie?
0 0

mama-l-k-m

#6665028 Napisano: 09.12.2019 20:41:39
danaaa napisał(a):

U mnie też nie działa kod karty prezentowej  z Żywca na 30 zł. Wg. informacji w mailu o  wygranej kod ważny do 31.12.2019.
Przy płatności zaznaczam e-karta, wpisuję numer i pojawia się komunikat;  Wprowadzony numer karty stracił ważność, wprowadź inny numer karty lub wróć do ekranu płatności i wybierz inną metodę.
Jak wprowadzam jako doładowanie, wtedy brak jakiegokolwiek komunikatu, ale konta też nie doładowuje.

Może ktoś ma na to sposób? Wcześniej zaraz po zakończonej loterii płaciłam takim kodem i nie było wówczas żadnego problemu emotka

też mam taką samą sytuację emotka
0 0

nikos

#6665037 Napisano: 09.12.2019 21:11:41
mama-l-k-m napisał(a):

danaaa napisał(a):

U mnie też nie działa kod karty prezentowej  z Żywca na 30 zł. Wg. informacji w mailu o  wygranej kod ważny do 31.12.2019.
Przy płatności zaznaczam e-karta, wpisuję numer i pojawia się komunikat;  Wprowadzony numer karty stracił ważność, wprowadź inny numer karty lub wróć do ekranu płatności i wybierz inną metodę.
Jak wprowadzam jako doładowanie, wtedy brak jakiegokolwiek komunikatu, ale konta też nie doładowuje.

Może ktoś ma na to sposób? Wcześniej zaraz po zakończonej loterii płaciłam takim kodem i nie było wówczas żadnego problemu emotka

też mam taką samą sytuację  emotka

Zadzwońcie na infolinię Empik. Doskonale znają sytuacje, nie trzeba tłumaczyć. Biorą kody i w ciągu 3 dni, jeśli uznają reklamacje, odeślą nowe kody.

danaaa

#6665146 Napisano: 10.12.2019 11:46:28
nikos napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

danaaa napisał(a):

U mnie też nie działa kod karty prezentowej  z Żywca na 30 zł....

też mam taką samą sytuację  emotka

Zadzwońcie na infolinię Empik. Doskonale znają sytuacje, nie trzeba tłumaczyć. Biorą kody i w ciągu 3 dni, jeśli uznają reklamacje, odeślą nowe kody.


Dziękuję wszystkim za odzew w sprawie niedziałającego kodu z ŻYWCA. 
Napisałam do nich przez formularz kontaktowy w niedzielę, dostałam wczoraj informację na maila, że sprawa jest skierowana do odpowiedniego działu w celu weryfikacji. Czekam więc cierpliwie na odpowiedź.
1 nikos 0

nikos

#6665203 Napisano: 10.12.2019 13:10:03
danaaa napisał(a):

nikos napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

danaaa napisał(a):

U mnie też nie działa kod karty prezentowej  z Żywca na 30 zł....

też mam taką samą sytuację  emotka

Zadzwońcie na infolinię Empik. Doskonale znają sytuacje, nie trzeba tłumaczyć. Biorą kody i w ciągu 3 dni, jeśli uznają reklamacje, odeślą nowe kody.


Dziękuję wszystkim za odzew w sprawie niedziałającego kodu z ŻYWCA. 
Napisałam do nich przez formularz kontaktowy w niedzielę, dostałam wczoraj informację na maila, że sprawa jest skierowana do odpowiedniego działu w celu weryfikacji. Czekam więc cierpliwie na odpowiedź.

Nowe kody mam już na mailu emotka  :)
0 0

danaaa

#6665216 Napisano: 10.12.2019 13:28:59
nikos napisał(a):

danaaa napisał(a):

nikos napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

danaaa napisał(a):

U mnie też nie działa kod karty prezentowej  z Żywca na 30 zł....

też mam taką samą sytuację  emotka

Zadzwońcie na infolinię Empik. Doskonale znają sytuacje, nie trzeba tłumaczyć. Biorą kody i w ciągu 3 dni, jeśli uznają reklamacje, odeślą nowe kody.


Dziękuję wszystkim za odzew w sprawie niedziałającego kodu z ŻYWCA. 
Napisałam do nich przez formularz kontaktowy w niedzielę, dostałam wczoraj informację na maila, że sprawa jest skierowana do odpowiedniego działu w celu weryfikacji. Czekam więc cierpliwie na odpowiedź.

Nowe kody mam już na mailu  emotka  :)

właśnie teraz też otrzymałam mailem  emotka
1 nikos 0

pikawka

#6665766 Napisano: 12.12.2019 08:46:51
Próbuje zarejestrować zgłoszenie na inpost. A pojawia mi się komunikat, ops cos poszło nie tak. Kod został zgłoszony. emotka  o co chodzi. Paczka odebrana wczoraj późnym wieczorem i nie ma opcji, żeby już była zgłoszona 
0 0

zielonaszpilka

#6665767 Napisano: 12.12.2019 08:49:08
pikawka napisał(a):

Próbuje zarejestrować zgłoszenie na inpost. A pojawia mi się komunikat, ops cos poszło nie tak. Kod został zgłoszony. emotka  o co chodzi. Paczka odebrana wczoraj późnym wieczorem i nie ma opcji, żeby już była zgłoszona 

A kto Ci ją nadawał? Firma czy osób prywatną? Może nadawca ja zgłosił?
0 0

pikawka

#6665770 Napisano: 12.12.2019 08:58:27
zielonaszpilka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Próbuje zarejestrować zgłoszenie na inpost. A pojawia mi się komunikat, ops cos poszło nie tak. Kod został zgłoszony. emotka  o co chodzi. Paczka odebrana wczoraj późnym wieczorem i nie ma opcji, żeby już była zgłoszona 

A kto Ci ją nadawał? Firma czy osób prywatną? Może nadawca ja zgłosił?

Hmm na allegro nje wiem bo to m zamawiał. No a nadawca może zgłosić?  emotka
0 0