Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

nariam

#6653741 Napisano: 03.11.2019 10:43:41
dysia napisał(a):

Kochani szukam pomocy w sprawie otrzymanego pod Biedronką mandatu w kwocie 90 zł 

spotkał mnie bardzo przykry incydent będąc przejazdem skorzystałam z zakupów w innej miejscowości 100 km od miejsca zamieszkania i bardzo żałuję... za niewiedzę trzeba Biedronce podwójnie zapłacić. Zrobiłam zakupy za 130 zł i co? okazało się że parking przy Biedronce w Jarosławiu ul Zamkowa jest płatny. Zrobiono zdjęcie pojazdu prywatną komórką.. zastanawiam się na jakiej podstawie i kto wyraził zgodę na fotografowanie mojego auta jak również tablic rejestracyjnych i co? mam zapłacić 90 zł. Dlaczego Biedronka w Jarosławiu przy Zamkowej nie informuje Klientów iż parking jest płatny? dlaczego parkomat nie stoi przy głównych drzwiach wejściowych! tylko w odległości 30 metrów na rogu sklepu. Dlaczego brak tablic informacyjnych, szyldów - napisów z dużymi literami o płatnym parkingu. Za niewiedzę i nieznajomość O ZŁE OZNAKOWANIE placu parkingowego w innym mieście mam zapłacić 90 zł. Chcę skierować sprawę do UOKiK ponieważ nieuczciwe praktyki podwójnie uderzają w uczciwość takich Klientów jak ja w dodatku mam nadzieję, że UOKiK rzetelnie podejdzie do tej sprawy, wyjaśni kwestię sfotografowania auta bez mojej zgody w dodatku prywatną komórką (nie wiadomo w jakim celu) jak również drugą kwestię skoro Pani reprezentująca firmę TD System stojąc na parkingu biedronkowym a widząc obcą rejestrację mogła grzecznie podejść i poinformować o pobraniu bileciku. Zwyczajnie czekała na taką okazję! obca rejestracja! co mi szkodzi! NIE WIEM CZYM ARGUMENTOWAĆ MOŻE MIAŁ KTOŚ PODOBNĄ SYTUACJE?
jestem przekonana, iż UOKiK zainteresuje się opisaną sprawą.

Proszę Was e konkursowicze o pomoc.

Miałam taką sytuację koło Lidla ,napisałam ,dołączyłam skan paragonu ze robiłam zakupy i anulowali
0 0

netka2000

#6653742 Napisano: 03.11.2019 10:45:52
dysia napisał(a):

Jarosławiu przy Zamkowej

Niestety, prawo jest po ich stronie.
0 0

@gnieszk@

#6653743 Napisano: 03.11.2019 10:47:24
dysia napisał(a):

Kochani szukam pomocy w sprawie otrzymanego pod Biedronką mandatu w kwocie 90 zł 

spotkał mnie bardzo przykry incydent będąc przejazdem skorzystałam z zakupów w innej miejscowości 100 km od miejsca zamieszkania i bardzo żałuję... za niewiedzę trzeba Biedronce podwójnie zapłacić. Zrobiłam zakupy za 130 zł i co? okazało się że parking przy Biedronce w Jarosławiu ul Zamkowa jest płatny. Zrobiono zdjęcie pojazdu prywatną komórką.. zastanawiam się na jakiej podstawie i kto wyraził zgodę na fotografowanie mojego auta jak również tablic rejestracyjnych i co? mam zapłacić 90 zł. Dlaczego Biedronka w Jarosławiu przy Zamkowej nie informuje Klientów iż parking jest płatny? dlaczego parkomat nie stoi przy głównych drzwiach wejściowych! tylko w odległości 30 metrów na rogu sklepu. Dlaczego brak tablic informacyjnych, szyldów - napisów z dużymi literami o płatnym parkingu. Za niewiedzę i nieznajomość O ZŁE OZNAKOWANIE placu parkingowego w innym mieście mam zapłacić 90 zł. Chcę skierować sprawę do UOKiK ponieważ nieuczciwe praktyki podwójnie uderzają w uczciwość takich Klientów jak ja w dodatku mam nadzieję, że UOKiK rzetelnie podejdzie do tej sprawy, wyjaśni kwestię sfotografowania auta bez mojej zgody w dodatku prywatną komórką (nie wiadomo w jakim celu) jak również drugą kwestię skoro Pani reprezentująca firmę TD System stojąc na parkingu biedronkowym a widząc obcą rejestrację mogła grzecznie podejść i poinformować o pobraniu bileciku. Zwyczajnie czekała na taką okazję! obca rejestracja! co mi szkodzi! NIE WIEM CZYM ARGUMENTOWAĆ MOŻE MIAŁ KTOŚ PODOBNĄ SYTUACJE?
jestem przekonana, iż UOKiK zainteresuje się opisaną sprawą.

Proszę Was e konkursowicze o pomoc.


Tak jak powyżej. Napisz do nich, opisz sytuację, załącz skan paragonu i powinni anulować mandat.
2 dysia, monkakk 0

dysia

#6653744 Napisano: 03.11.2019 10:48:39
netka2000 napisał(a):

dysia napisał(a):

Jarosławiu przy Zamkowej

Niestety, prawo jest po ich stronie.



Netka Kiepska pomoc emotka
0 0

bubba

#6653745 Napisano: 03.11.2019 10:53:42
ja miałam taką sytuację pod jednym z Aldi w Krakowie. Dostałam 100 zł mandatu za niepobranie bloczka parkingowego. Z tym że na moim mandacie była również informacja o możliwości złożenia reklamacji, należało dołączyć zdjęcie paragonu że się było w tym sklepie o danym czasie. Tak też nie zrobiłam, szybko przyszła informacja o anulowaniu mandatu.
2 dysia, nariam 0

cleo25

#6653747 Napisano: 03.11.2019 11:06:04
Byłam przejazdem w Biedronce w Ustrzykach Dolnych. Przy wejściu do sklepu zobaczyłam, że parking płatny, ale olałam sprawę. Mandatu nie dostałam emotka  Ale zostałam otoczona przez kilkunastu Ukraińców sprzedających alkohol i papierosy. Pewnie dlatego zrobili płatny parking, bo jakby się tam rozstawili ukraińscy "sprzedawcy" swoimi samochodami to "zwykły" klient Biedry zwyczajnie nie miałby gdzie zaparkować.
W przypadku mandatu pisać reklamację !
1 dysia 0

dysia

#6653808 Napisano: 03.11.2019 16:59:41
superloser napisał(a):

dysia napisał(a):

Kochani szukam pomocy w sprawie otrzymanego pod Biedronką mandatu w kwocie 90 zł 

spotkał mnie bardzo przykry incydent będąc przejazdem skorzystałam z zakupów w innej miejscowości 100 km od miejsca zamieszkania i bardzo żałuję... za niewiedzę trzeba Biedronce podwójnie zapłacić. Zrobiłam zakupy za 130 zł i co? okazało się że parking przy Biedronce w Jarosławiu ul Zamkowa jest płatny. Zrobiono zdjęcie pojazdu prywatną komórką.. zastanawiam się na jakiej podstawie i kto wyraził zgodę na fotografowanie mojego auta jak również tablic rejestracyjnych i co? mam zapłacić 90 zł. Dlaczego Biedronka w Jarosławiu przy Zamkowej nie informuje Klientów iż parking jest płatny? dlaczego parkomat nie stoi przy głównych drzwiach wejściowych! tylko w odległości 30 metrów na rogu sklepu. Dlaczego brak tablic informacyjnych, szyldów - napisów z dużymi literami o płatnym parkingu. Za niewiedzę i nieznajomość O ZŁE OZNAKOWANIE placu parkingowego w innym mieście mam zapłacić 90 zł. Chcę skierować sprawę do UOKiK ponieważ nieuczciwe praktyki podwójnie uderzają w uczciwość takich Klientów jak ja w dodatku mam nadzieję, że UOKiK rzetelnie podejdzie do tej sprawy, wyjaśni kwestię sfotografowania auta bez mojej zgody w dodatku prywatną komórką (nie wiadomo w jakim celu) jak również drugą kwestię skoro Pani reprezentująca firmę TD System stojąc na parkingu biedronkowym a widząc obcą rejestrację mogła grzecznie podejść i poinformować o pobraniu bileciku. Zwyczajnie czekała na taką okazję! obca rejestracja! co mi szkodzi! NIE WIEM CZYM ARGUMENTOWAĆ MOŻE MIAŁ KTOŚ PODOBNĄ SYTUACJE?
jestem przekonana, iż UOKiK zainteresuje się opisaną sprawą.

Proszę Was e konkursowicze o pomoc.

Parking to teren prywatny. Chyba Biedronka nie wykupuje budynków z terenem, ale wynajmuje.
Jak wynajety terenie pod parking dla klientów jest zastawiany przez mieszkańców to Biedra oddaje teren pod zarzad jakiś "parkingowców".

Jak ktoś ci zaparkuje pod domem, na twojej prywatnej działce to też pewnie masz prawo do robienia "prywatnych zdjęć".
Parking sklepu to nie własność publiczna.

A do mandatu powinna być info dołączona o formie reklamacji.
I podany termin na jej składanie.

wszystko się zgadza jest meil, jest informacja informująca o złożeniu reklamacji, jest paragon potwierdzający dokonanie zakupów i niewiedza na temat odpłatnego parkingu
0 0

nanajka81

#6654710 Napisano: 06.11.2019 11:59:50
nswe69 napisał(a):

Miał ktoś z paczkomatem tak, że umieścił paczkę, a w systemie jej brak jako "w paczkomacie" i czeka na nadanie ?

Ile się czeka na wyjaśnienie sprawy / sprawdzenie paczkomatu przez kuriera ?

ja tak miałam raz, paczka w paczkomacie a w systemie że jeszcze nie włożona, na drugi dzien była jednak w doręczeniu...
1 nswe69 0

joan

#6654714 Napisano: 06.11.2019 12:09:21
dysia napisał(a):

wszystko się zgadza jest meil, jest informacja informująca o złożeniu reklamacji, jest paragon potwierdzający dokonanie zakupów i niewiedza na temat odpłatnego parkingu


Niewiedza nie zwalnia z odpowiedzialności.

Co do Twojej argumentacji o braku oznaczenia... wg tego, co widzę na Googlu, miejsce to jest odpowiednio oznaczone.

Możesz się odwoływać z paragonem, ale gwarancji powodzenia nie ma. Niemniej skoro zakupy zrobiłaś, może pójdą Ci na rękę emotka
0 0

bethan

#6654830 Napisano: 06.11.2019 15:59:35
superloser napisał(a):

zarzad jakiś "parkingowców

JakiCHś! Co wpis, to ten sam babol.

malenka

#6655041 Napisano: 07.11.2019 11:49:36
Czy jest na sali farmaceuta, albo osoba mogąca doradzić jak zapatrzeć apteczkę na wjazd do Azji? Chciałam się zabezpieczyć zwłaszcza przed dolegliwościami pokarmowymi. Co zabrać? Przeczytałam gdzieś, że są jakieś preparaty, które można stosować profilaktycznie żeby zapobiec pojawieniu się biegunki. Ktoś może miał z nimi doświadczenie i może coś polecić?

Druga kwestia to ubezpieczenie. Czy ktoś zna ubezpieczyciela, który na Sri Lance oferuje bezgotówkową pomoc w razie problemów? Mam propozycję ubezpieczenia na zasadzie zwrotu poniesionych kosztów, ale taka forma jest dla mnie zbyt kłopotliwa. Pięknie proszę o pomoc emotka
0 0

magdalena-1989

#6655098 Napisano: 07.11.2019 13:35:06
Czy ktoś wykorzystał już bilety wygrane z loterii Leibniz? Chodzi o kino Helios - mogę zrobić rezerwacje i przy kasie pokazać ten kod wygrany? Bo żeby zrobić "kup bilet" to nie ma możliwości wpisania tego kodu - czyli tylko rezerwacja wchodzi w grę?
0 0

barszcz

#6655110 Napisano: 07.11.2019 13:53:05
malenka napisał(a):

Czy jest na sali farmaceuta, albo osoba mogąca doradzić jak zapatrzeć apteczkę na wjazd do Azji? Chciałam się zabezpieczyć zwłaszcza przed dolegliwościami pokarmowymi. Co zabrać? Przeczytałam gdzieś, że są jakieś preparaty, które można stosować profilaktycznie żeby zapobiec pojawieniu się biegunki. Ktoś może miał z nimi doświadczenie i może coś polecić?

Druga kwestia to ubezpieczenie. Czy ktoś zna ubezpieczyciela, który na Sri Lance oferuje bezgotówkową pomoc w razie problemów? Mam propozycję ubezpieczenia na zasadzie zwrotu poniesionych kosztów, ale taka forma jest dla mnie zbyt kłopotliwa. Pięknie proszę o pomoc  emotka

Nie jestem farmaceutom, ale moja córa była miesiąc w Korei..na szczęście oprócz środków na żołądek, dałam jej leki na przeziębienie i przeciwgorączkowe.Po 19 godzinach lotu, największym na świecie samolotem pasażerskim, to właśnie leki na przeziębienie były jej niezbędne.Na prawie 800 pasażerów, nie ma szans, żeby ktoś czegoś nie rozsiał.Przydał się także octenisept na Jeju, bo tam hotele odbiegają od naszych norm.
1 malenka 0

antylopia

#6662877 Napisano: 01.12.2019 14:44:27
Czy ktoś mi może powiedzieć o co kaman z loteria gwiezdne wojny coca coli?
wstukalam kod do aplikacji kliknelam w pole gwiezdne wojny. pojawił się szary ekran, kod zzarlo A info o nagrodzie lub jej braku nie ma:/
0 0

rare85

#6664529 Napisano: 07.12.2019 10:41:25
Coś zrobiłam? Przestawiłam? Ja chcę zielone ekonkursy, help emotka
0 0

pikawka

#6664564 Napisano: 07.12.2019 14:37:41
rare85 napisał(a):

Coś zrobiłam? Przestawiłam? Ja chcę zielone ekonkursy, help  emotka

Na dole musisz zmienić SKORKE
1 rare85 0

rare85

#6664574 Napisano: 07.12.2019 15:26:51
pikawka napisał(a):

rare85 napisał(a):

Na dole musisz zmienić SKORKE

Dzięki bardzo emotka
1 pikawka 0

fryteczka

#6664578 Napisano: 07.12.2019 15:46:27
Kochani , dostalam karte z konkursu. Edernet czy jakos tak. Nadalam pin i niby mozna wypłacić z niej gotówkę w bankomacie. Wicie jak? Pasek tylko magnetyczny
0 0

pioge7

#6664580 Napisano: 07.12.2019 15:48:53
fryteczka napisał(a):

Kochani , dostalam karte z konkursu. Edernet czy jakos tak. Nadalam pin i niby mozna wypłacić z niej gotówkę w bankomacie. Wicie jak? Pasek tylko magnetyczny

a na pewno się da?
Weszłaś na edenred i pisze przy wypłacie z bankomatu TAK ?
0 0

fryteczka

#6664599 Napisano: 07.12.2019 17:51:02
Mam pod karta aktywna : tak
Wyplata z bankomatu :-tak
0 0