Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

delvitto

#6651756 Napisano: 26.10.2019 18:03:06
Kochani moi, dawno mnie żadna zbiórka tak nie przejęła, jak ta, której link podaję. Może dlatego, że w identycznym wieku mam córke... 
5 milionów złotych, by młoda, utalentowana dziewczyna mogła normalniej żyć, ale i dawać nam radość, bo wyjątkowo pięknie śpiewa. Maja Kapłon, brała udział w 8 edycji Voice of Poland, była w drużynie Michała Szpaka, lecz w dalszych odcinkach została "skradziona" przez innego jurora. Była blisko wygranej. A teraz, żal mnie za serce łapie, chciałabym pomóc. Dlatego Was proszę o tę symboliczną złotówkę, i bardzo dziękuję za każdą wpłatę.
https://www.siepomaga.pl/maja-kaplon

werix7

#6651796 Napisano: 26.10.2019 22:00:31
tygrysek82bu napisał(a):

werix7 napisał(a):

Czy w przypadku wygranej z Almette, wystarczy wysłać jakkolwiek paragon z datą wcześniejszą od daty zarejestrowania kodu na stronie, na której znajduje się produkt almette, czy trzeba ten konkretny? Mogą oni to sprawdzić na podstawie paragonu? 

Jakikolwiek z datą wcześniejszą niż zgłoszenie.  emotka

Dziękuję bardzo za odpowiedź emotka  
0 0

delvitto

#6652181 Napisano: 28.10.2019 17:07:47
sprawa jest pilna, powiedziałabym wręcz gardłowa emotka
może ktoś z Was ma styczność, lub zna osoby, które pobierają rentą rodzinną z zagranicy, po zmarłej osobie?
czy ktoś się orientuje, czy można otworzyć konto za granicą, konkretnie w Austrii, online lub przez pełnomocnictwo dla osoby tam mieszkającej? Czy konsulat w takich wypadkach może pomóc, czy jest może inny sposób?
szukam kontaktu z ludźmi, którym udało się przebrnąć przez wszelkie formalności i mieszkajac w Polsce, pobierają zagraniczne świadczenie.
moja sprawa się toczy już od lutego i napotykam na bariery nie do pokonania, ja już nie mam siły, dlatego może ktoś, kto przez to przebrnął, coś mądrego doradzi. Proszę!
0 0

nkba

#6652184 Napisano: 28.10.2019 17:19:04
delvitto napisał(a):

sprawa jest pilna, powiedziałabym wręcz gardłowa emotka
może ktoś z Was ma styczność, lub zna osoby, które pobierają rentą rodzinną z zagranicy, po zmarłej osobie?
czy ktoś się orientuje, czy można otworzyć konto za granicą, konkretnie w Austrii, online lub przez pełnomocnictwo dla osoby tam mieszkającej? Czy konsulat w takich wypadkach może pomóc, czy jest może inny sposób?
szukam kontaktu z ludźmi, którym udało się przebrnąć przez wszelkie formalności i mieszkajac w Polsce, pobierają zagraniczne świadczenie.
moja sprawa się toczy już od lutego i napotykam na bariery nie do pokonania, ja już nie mam siły, dlatego może ktoś, kto przez to przebrnął, coś mądrego doradzi. Proszę!

Nie znam tematu ale tak mi przyszło do głowy czy to nie może konto walutowe w polskim banku?
0 0

delvitto

#6652191 Napisano: 28.10.2019 17:30:27
nkba napisał(a):

czy to nie może konto walutowe w polskim banku?

konto walutowe jest założone, ale Austria wymaga, by nasz bank ( w sensie polski) potwierdził moje dane na ICH formularzu. A bank odmawia, tylko wystawia swoje zaświadczenia wygenerowane przez ich system. Oni tego nie honorują. Zakładałam też konto walutowe w drugim banku i spotkałam się znów z odmową przybicia pieczątki na ich druku. Nie można emotka  tłumaczenia przysięgłego też nie chcą podstemplować:( dziś jestem po burzliwej rozmowie z naczelnikiem jednego z banków, i mam dość emotka
1 nkba 0

@gnieszk@

#6652197 Napisano: 28.10.2019 17:37:34
delvitto napisał(a):

nkba napisał(a):

czy to nie może konto walutowe w polskim banku?

konto walutowe jest założone, ale Austria wymaga, by nasz bank ( w sensie polski) potwierdził moje dane na ICH formularzu. A bank odmawia, tylko wystawia swoje zaświadczenia wygenerowane przez ich system. Oni tego nie honorują. Zakładałam też konto walutowe w drugim banku i spotkałam się znów z odmową przybicia pieczątki na ich druku. Nie można emotka  tłumaczenia przysięgłego też nie chcą podstemplować:( dziś jestem po burzliwej rozmowie z naczelnikiem jednego z banków, i mam dość emotka


A może spytaj w Raiffeisen. To jest chyba bank austriacki, może u nich da się załatwić, żeby zaświadczenie było na austriackim druku?
0 0

nswe69

#6652200 Napisano: 28.10.2019 17:44:01
delvitto napisał(a):

nkba napisał(a):

czy to nie może konto walutowe w polskim banku?

konto walutowe jest założone, ale Austria wymaga, by nasz bank ( w sensie polski) potwierdził moje dane na ICH formularzu. A bank odmawia, tylko wystawia swoje zaświadczenia wygenerowane przez ich system. Oni tego nie honorują. Zakładałam też konto walutowe w drugim banku i spotkałam się znów z odmową przybicia pieczątki na ich druku. Nie można emotka  tłumaczenia przysięgłego też nie chcą podstemplować:( dziś jestem po burzliwej rozmowie z naczelnikiem jednego z banków, i mam dość emotka

a nie możesz założyć jakiegoś austriackiego konta ?? i czy koniecznie konto bankowe ? żadne portfele internetowe nie wchodzą w grę ?
0 0

delvitto

#6652210 Napisano: 28.10.2019 18:06:19
nswe69 napisał(a):

a nie możesz założyć jakiegoś austriackiego konta ?? i czy koniecznie konto bankowe ? żadne portfele internetowe nie wchodzą w grę ?

założyłabym, gdybym wiedziała, jak, bo tam pojechać raczej nie mogę:( raczej musi być bankowe, bo to  wszystko taka procedura. Co to jest ten portfel, to nawet nie wiem, ale jest wymóg, by zostały moje dane poświadczone przez bank, czy przy takim portfelu ktoś mi je poświadczy, nie wiem, jak to działa.
0 0

mj156

#6652354 Napisano: 29.10.2019 10:53:10
Kto mi podpowie jak wygrać głoda z danio emotka
0 0

rainbowdash

#6652546 Napisano: 29.10.2019 18:49:31
Kochani, kto mi podpowie gdzie skarżyć portal sprzedający bilety lotnicze (dokładnie esky).nie odpisują na moją reklamacje a straciłam przez nich ponad 6000zl emotka  
0 0

notta

#6652657 Napisano: 30.10.2019 10:01:42
Czy tylko ja dzisiaj mam problem z siecią Orange? Od rana mam tylko połączenia alarmowe emotka  
0 0

jokan

#6652662 Napisano: 30.10.2019 10:07:10
rainbowdash napisał(a):

Kochani, kto mi podpowie gdzie skarżyć portal sprzedający bilety lotnicze (dokładnie esky).nie odpisują na moją reklamacje a straciłam przez nich ponad 6000zl emotka  

do UOKIK?
0 0

joan

#6652711 Napisano: 30.10.2019 11:58:54
Czy kupował ktoś z Was bilety na FlixBusa w biurze podróży? Czy pobierane są jakieś dodatkowe opłaty / prowizje? Czy drukują dokumenty podróżne na miejscu?

emotka
0 0

nkba

#6652780 Napisano: 30.10.2019 13:50:32
joan napisał(a):

Czy kupował ktoś z Was bilety na FlixBusa w biurze podróży? Czy pobierane są jakieś dodatkowe opłaty / prowizje? Czy drukują dokumenty podróżne na miejscu?

emotka

A przez neta nie chcesz?
0 0

joan

#6652785 Napisano: 30.10.2019 13:54:18
nkba napisał(a):

joan napisał(a):

Czy kupował ktoś z Was bilety na FlixBusa w biurze podróży? Czy pobierane są jakieś dodatkowe opłaty / prowizje? Czy drukują dokumenty podróżne na miejscu?

emotka


A przez neta nie chcesz?


Nie - bo nie mam drukarki, a do biura podróży bliżej, niż na ksero emotka
1 nkba 0

nkba

#6652791 Napisano: 30.10.2019 13:59:57
joan napisał(a):

nkba napisał(a):

joan napisał(a):

Czy kupował ktoś z Was bilety na FlixBusa w biurze podróży? Czy pobierane są jakieś dodatkowe opłaty / prowizje? Czy drukują dokumenty podróżne na miejscu?

emotka


A przez neta nie chcesz?


Nie - bo nie mam drukarki, a do biura podróży bliżej, niż na ksero emotka

Dobra jesteś emotka
1 joan 0

kreatia

#6653067 Napisano: 31.10.2019 09:37:54
joan pewności nie mam, ale bardzo mocno wydaje mi się, że nie trzeba mieć fizycznego papierka, wystarczy pokazać na telefonie.
1 nkba 0

nkba

#6653068 Napisano: 31.10.2019 09:39:20
kreatia napisał(a):

joan pewności nie mam, ale bardzo mocno wydaje mi się, że nie trzeba mieć fizycznego papierka, wystarczy pokazać na telefonie.

Racja, teraz sobie przypomniałam, skanują kod emotka
1 kreatia 0

joan

#6653072 Napisano: 31.10.2019 09:45:52
kreatia napisał(a):

joan pewności nie mam, ale bardzo mocno wydaje mi się, że nie trzeba mieć fizycznego papierka, wystarczy pokazać na telefonie.


Tak, ale nie mam gwarancji, że telefon mi nie padnie po kilku godzinach wędrówki w mroźnych górach - w takich sytuacjach preferuję papierek emotka
2 nkba, kreatia 0

dysia

#6653737 Napisano: 03.11.2019 10:32:42
Kochani szukam pomocy w sprawie otrzymanego pod Biedronką mandatu w kwocie 90 zł 

spotkał mnie bardzo przykry incydent będąc przejazdem skorzystałam z zakupów w innej miejscowości 100 km od miejsca zamieszkania i bardzo żałuję... za niewiedzę trzeba Biedronce podwójnie zapłacić. Zrobiłam zakupy za 130 zł i co? okazało się że parking przy Biedronce w Jarosławiu ul Zamkowa jest płatny. Zrobiono zdjęcie pojazdu prywatną komórką.. zastanawiam się na jakiej podstawie i kto wyraził zgodę na fotografowanie mojego auta jak również tablic rejestracyjnych i co? mam zapłacić 90 zł. Dlaczego Biedronka w Jarosławiu przy Zamkowej nie informuje Klientów iż parking jest płatny? dlaczego parkomat nie stoi przy głównych drzwiach wejściowych! tylko w odległości 30 metrów na rogu sklepu. Dlaczego brak tablic informacyjnych, szyldów - napisów z dużymi literami o płatnym parkingu. Za niewiedzę i nieznajomość O ZŁE OZNAKOWANIE placu parkingowego w innym mieście mam zapłacić 90 zł. Chcę skierować sprawę do UOKiK ponieważ nieuczciwe praktyki podwójnie uderzają w uczciwość takich Klientów jak ja w dodatku mam nadzieję, że UOKiK rzetelnie podejdzie do tej sprawy, wyjaśni kwestię sfotografowania auta bez mojej zgody w dodatku prywatną komórką (nie wiadomo w jakim celu) jak również drugą kwestię skoro Pani reprezentująca firmę TD System stojąc na parkingu biedronkowym a widząc obcą rejestrację mogła grzecznie podejść i poinformować o pobraniu bileciku. Zwyczajnie czekała na taką okazję! obca rejestracja! co mi szkodzi! NIE WIEM CZYM ARGUMENTOWAĆ MOŻE MIAŁ KTOŚ PODOBNĄ SYTUACJE?
jestem przekonana, iż UOKiK zainteresuje się opisaną sprawą.

Proszę Was e konkursowicze o pomoc.
1 nariam 0